Opinie o komputronik.pl - Komputronik S.A. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komputronik S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komputronik S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komputronik S.A. w Poznań

Kolo

Czy orientuj się ktoś, jak wygląda praca na magazynie w Komornikach? W jakich godzinach są zmiany? Czy to prawda, że druga zmiana kończy się o godzinie 24? Jeśli, ktoś tam pracuje , to proszę o szczere info, jak jest. Pozdrawiam.

Kolo

lelevo

mam pytanie odnosnie stanowiska "konsultant centrum obsługi klienta" 1) ile wynosi podstawa? 2) czy od początku jest umowa o pracę? 3) czy jest duże parcie na sprzedaż? 4) jak jest zorganizowany dojazd do centrali z Junikowa lub Górczyna?

kolo
@lelevo

Hej, jeśli dostałeś prackę, to pochwal się, jak jest, jakie są godziny zmian i atmosfera pracy.

Fiorla

na infolinii praca jest ok , ktoś już wspominał - oczywiście robota w call center ma swoją specyfikę - ale wszystko co potrzebne do jej wykonywania jest, płacone na czas no i co dla mnie istotne -atmosfera wyjątkowo ok

Kierownik Sklepu

Osoby rekrutujące spóźniły się ok. 20 minut przy czym opóźnienie wynikało z biegania na „papierosa” i zaledwie metr od czekającego w holu kandydata uskuteczniania luźnych rozmów z kolegami z innego działu (wtedy nie wiedziałem jeszcze, że te osoby będą prowadziły rozmowę) - wszystko można zrozumieć, ale nie brak szacunku na tym etapie i zero grzecznościowej informacji: "mamy małe opóźnienie, proszę chwilę jeszcze poczekać" i trochę dyskrecji. Dodatkowo jedna z osób prowadzących rekrutacje była ubrana jak na wieczorne party niż do pracy. Ponad połowa czasu rozmowy rekrutacyjnej była ukierunkowana na usilne dociekanie dlaczego odeszło się z poprzedniej firmy, oraz dlaczego wystąpiła luka w CV po x latach ciągłej pracy. Kolejna połowa to łapanie za słówka, przesłuchiwanie i dociekanie co kandydat wie lub co dowiedział się o firmie uzależniając od tego poziom zaangażowania kandydata, a może i nawet całej wiedzy. Atmosfera: - zimna w formie prawie przesłuchania, usilne ujmowanie kompetencji kandydatowi na każdym etapie. Nie zostałem zatrudniony, ale i tak by nic nie wyszło ze względu na bardzo słabe warunki zatrudnienia: Forma zatrudnienia: Podstawa – Umowa o pracę Premia – Działalność gospodarcza Jakość rozmowy rekrutacyjnej określiłbym jako: słaba, irytująca – ale jak bardzo wymowna jeśli chodzi o szacunek i kulturę pracy w firmie - przynajmniej w relacjach biuro-sklep

Pytania na ogół były przerywane kolejnym pytaniem, lub zmianą tematu i powrotem do początku. Trochę takie skakanie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Rafi

Jak się Wam pracuje w Komornikach na magazynie Komputronika ? Pytam ponieważ mam iść na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku magazyniera. Przez telefon usłyszałem od jakiejś Pani że praca jest w godzinach 8-18, czy to prawda ?

młody
@Rafi

Zgadzam się z Tobą , mnie rekrutowała pani Marzena, kompletna kpina i żart. Pierwszy raz spotkałem sie z takim brakiem kompetencji. Czekałem tylko na zakończenie monologu tej pani. na całe szczęście moim szefem jest profesjonalista . Firma generalnie na plus.

Konsultantka

Pracuję jako konsultantka centrum obsługi klienta od przeszło pół roku (w sumie prawie rok)i mam wrażenie graniczące z pewnością, że osoby, które krytykują to stanowisko nigdy tutaj nie pracowały. Praca na etacie, spokojna, przyzwoicie płatna, jeśli pracujesz, a nie się ochrzaniasz- masz realny wpływ na wysokość wypłaty. Drugą podstawę możesz wyrobić za wartość sprzedaży. Komfortowe warunki pracy, dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych, a nawet więcej (szczególnie po remoncie callcenter). Oczywiście praca ma minusy, natomiast myślę, że w porównaniu do plusów ich rola jest znikoma (oczywiście pamiętając, że praca na infolinii to praca na infolinii i tak to warto rozpatrywać)

Partka
@Konsultantka

Witam, czy mogłaby Pani napisać coś więcej na temat pracy? Zastanawiam się czy aplikować ;) Mam doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, jednak w innej branży i zastanawiam się z jakimi problemami tutaj dzwonią klienci, czy jest wymagana specjalistyczna wiedza z zakresu sprzętu komputerowego. Jakie pojawiają się trudne sytuacje i czy generalnie cały czas rozmawia się przez tel czy jest to zrównoważone livechatem i korespondencją mailową? Proszę o odp. tutaj albo na latinka87@interia.pl :) (podaję tego mniej oficjalnego maila, by nie zdradzać swoich danych;p)

M.

Pracowałem w tej firmie na produkcji przez pewien czas i niestety wiele dobrego powiedzieć nie mogę. Atmosfera w firmie jest dobra bo i większość to ludzie relatywnie młodzi (20-30 lat kilka osób nieco powyżej tego wieku) większość też to normalne osoby więc jak wspomniałem atmosfera jest dobra. Zarobki też źle nie jest ok 2k zł można tutaj zarobić, biorąc pod uwagę że to praca jednozmianowa oraz że fizycznie się człowiek nie napracuje to są to dobre zarobki. Niestety tu się plusy końca. Kierownik niestety jest jak w wielu firmach czyli kompletnie nie szanuje swoich pracowników. Pytasz się o dzień urlopu za miesiąc, nie dość że musisz wysłuchać całą litanię i wdawać się w idiotyczną dyskusje to później i tak czekasz na akceptacje tego urlopy na ostatni dzień.Szansa na awans może o jest ale wiedza nie gra tutaj żadnej roli. Albo musisz pracować dostatecznie długo albo musi Cię Pan kierownik bardzo lubić czyli no cóż trzeba wchodzić mu w d... albo kablować na innych pracowników (co niestety jest już chyba normą w polskich firmach), a no i zostają starzy znajomy kierownika. Poza tym często i gęsto gdy jest tylko trochę więcej pracy przypomina się pracownikom że mają zpier.... tak jakby każdy do tej pory siedział i nic nie robił. Sporo osób jest zatrudnianych po znajomości i nawet jak sobie nie radzą oraz nie mają wiedzy zostają w firmie. Są też tacy którzy mogą znacznie więcej niż inni bo mają "plecy". Notoryczne robienie sobie przerwy na papierosa czy zostawanie po pracy żeby "pomóc" a w rzeczywistości siedzą sobie i dyskutują ale płacone mają za to dodatkowo. Kolejna rzecz to problem ze sprzętem do pracy. Chcesz dostać głupi kabel czy inny śrubokręt to i tak szansa na dostanie go jest minimalna. Nie wspominając już o fotelach które są po prostu zniszczone i w większości bardzo niewygodne, a jako że to praca głównie siedząca to po pewnym czasie po prostu boli kręgosłup. Tak naprawdę można by jeszcze kilka rzeczy dorzucić do tej listy. Osobiście nie polecam zatrudniania się w tej firmie. No chyba że to nasza pierwsze/druga praca albo chce sie tutaj pracować tylko przez krótki okres czasu, bo na dłuższa metę nie ma tutaj co szukać pracy, przynajmniej nie przy obecnym kierownictwie.

władca mordoru
@M.

pierwszy dzień w korporacji?

@M.

Popieram przedmówcę w 100% kierownik na produkcji nie nadaje się na to stanowisko jedni mogą więcej bo mają "plecy" a inni mają zapierd.....ć kapowanie notorycznie .

t.o.

do ukol... wiesz na uczelni mieliśmy szkolenie jak powinna wyglądać profesjonalna rekrutacja, nie raz nie dziesięć brałem udział w rekrutacji niestety Pani Marzena wykazała wszystkie cechy wskazujące na brak profesjonalizmu i widać,że zajmuje sie tym z łapanki. No cóż zachłysnęła sie stanowiskiem efekt raczej marny. z tego co widze na forum i z opinii pracowników kadr większość o tej pani ma takie zdanie.

Pablo

Czytajcie komentarz "Synka" wcześniej bo widzę, że co nie którzy mają problem z przyswajaniem informacji heh pracujesz ile fabryka da... pytanie kiedy dyrekcja pomyśli o rotacji w firmie...

3 zmiany sa czy 2 ?

bzyku

jako magazynier praca od pn-pt czy weekendy tez ?

bezo

a czy może orientujecie się dlaczego bezskutecznie od kilku miesięcy poszukują młodszego specjalisty ds rekrutacji? gdzie tkwi problem, że nikogo od tak dawna nie zatrudnili jeszcze ?

Ktos

ie dbaja to jest ściema. Dostajesz możliwość kupoenia pakietu po troche nizszych cenach niż prywatnie. Za wszystko placisz sam. Tez sie na to nabralem

Lolo

Polecam poczytać poprzednie posty o stanowisku "Magazyniera" w Warszawie, żeby później nie było płaczu...

mag

Płaca minimalna plus premia.

bzyku

a jako magazynier ile mozna zarobic ?

justyś

Obecnie szukam pracy w telemarketingu i miałam składać swoje CV do komputronika gdyż widziałam ogłoszenie - pomyślałam: - duża firma, rozwijająca się, będzie dobrze, ale mąż fajnie podsumował tą firmę po swojej rozmowie kwalifikacyjnej u nich parę miesięcy temu: "Daj spokój, jeśli mają za nic kierowników i menadżerów zatrudniając na gównianych zasadach to pomyśl jaki mają stosunek do ludzi na słuchawce?" To skutecznie zatrzymało moje zapędy co do tej firmy.

Potencjalny programista

A jak wygląda praca na stanowisku programisty php w Poznaniu? Zależy mi na dobrej atmosferze odpowiednim wprowadzeniu czy początkowym szkoleniu i terminowych wypłatach. Możn na to liczyć?

Magazynier magazyn centralny

No to ktoś "roztrzepany" dwa razy zresetował mi hasło i zapomniał mnie o tym poinformować :)

Bezrobotny

A czy ktoś posiada jakieś bliższe informacje odnośnie pracy w Komornikach na stanowisku magazyniera? Jakie są tam godziny pracy i ogólna atmosfera? Ile można zarobić, itp.? Dziękuję

Magazynier magazyn centralny
@Bezrobotny

Godziny pracy, zależy czy pracujesz na przyjęciach czy wydaniach. Przyjęcia pracują w miarę normalnie, natomiast wydania zap*****lają na dwie zmiany, w okresie świątecznym na trzy zmiany. Atmosfera niby spoko, pieniądze też niby nie najgorsze, ale nie polecam. Jak już wspominałem wcześniej, zresetowali mi hasło do windowsa i nie mogłem się dostać na maila. Ewidentna złośliwość, nie wiem za co i po co? Trochę to wygląda jak jakiś folwark, niewiele ma się do powiedzenia. Pracowałem wcześniej w kilku firmach i mam pozytywne wspomnienia. Tutaj jednak wyczuwa się za przeproszeniem jakieś g**no. Początkowe 3 miesiące pracowałem na produkcji i wrażania stamtąd mam jeszcze gorsze. Mobbing, mobbing, mobbing... Nie w stosunku do mnie ale do współpracownicy, magazynier z większym stażem lżył ją codziennie, że aż przykro było słuchać. Szczególnie, że była to osoba niepełnosprawna. Poza tym paczki są bardzo ciężkie i trzeba uważać na kręgosłup. Powiem szczerze, jak masz jakieś inne wyjście to wybierz tą drugą opcje. Duża polska firma, znana marka a taki szit... :(

Bezrobotny
@Magazynier magazyn centralny

Dzięki za odpowiedź. Z tego, co wiem to właśnie na wydania szukają, ponieważ piszą o gotowości do pracy zmianowej. Reszty lepiej nie komentować, a w moim przypadku codziennie dźwiganie ciężkich paczek odpada - problemy z kręgosłupem. Zresztą w takich warunkach to lepiej dać sobie spokój, a i tak nie odpowiadają na moje maile o pracę z ich ogłoszeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Komputronik S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Komputronik S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Komputronik S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komputronik S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komputronik S.A.?

Kandydaci do pracy w Komputronik S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komputronik S.A.
2.2/5 Na podstawie 227 ocen.

Komputronik S.A.