Opinie o Altkom Akademia SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Altkom Akademia SA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altkom Akademia SA o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altkom Akademia SA w Warszawa

Sylwia51

Witam. Czy ktoś pracował może w Altkomie jako programista? Firma ta wydaje sie byc duza i sporo inwestuje w pracownika, szkolenia i nauka. Pensja podobno jednak nie robi szału, ale możliwość nauki i zdobycia doswiadczenia w duzej firmie i duzych prjektach wydaje sie byc ciekawa. Slyszalam jednak, ze maja teraz calkowity zakaz konkurencji, wie ktos ja to wyglada? To mnie najbardziej niepokoi, jakby np. wygladala sytuacja, jakbym juz odeszla z firmy.

G

Bardzo nieprofesjonalne firma, nic cię nie na uczą !!! Darujcie sobie tą firmę !!!

Zgadzam się z niepozytywnymi opiniami o rekrutacji, generalnie pracodawca jest właśnie taki jak to pokazuje rekrutacja, bez szacunku do pracownika. Duża fluktuacja pracowników, pracownik nie jest kapitałem ale trybikiem i całej machinie.

wea1

Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydatów. Aroganckie zachowanie osoby rekrutującej - co mnie najbardziej zirytowało: na koniec rozmowy wizytówka została rzucona w moją stronę przez stół (tak, wiem, że trudno w to uwierzyć). Brak informacji odnośnie wyniku testu (bez względu na wynik taką informację miałem otrzymać). Jako oczekiwane wynagrodzenie w trakcie rozmowy podałem delikatnie wyższe niż to, które w tamtym okresie otrzymywałem będąc zatrudnionym w innej firmie(można je określić jako "rynkowe"). Odpowiedziano mi, że mogę dostać połowę tego - śmiech na sali (w innej firmie z powodzeniem wynegocjowałem wtedy jeszcze więcej). Dodam, że w trakcie rekrutacji do Altkom brałem udział w kilku innych rekrutacjach, jednak sposób traktowania kandydatów przez Altkom to jakieś nieporozumienie.

kolejnyanonim

weźcie ludzie odpuście sobie tą firmę!!! to jakaś kpina, ustawianie komputerów i mebli-biurek i krzeseł, (usunięte przez administratora)

wacław

mailem wysłałem, a co?

wacław

witam, wysyłałem CV na stanowisko SERWISANT / SPECJALISTA IT ktoś może napisać jak wygląda praca na tym stanowisku?

student
@wacław

Firma kompletnie nie przejmuje się pracownikami. Zostałem zatrudniony na okres próbny 3 miesięcy na stanowisko Serwisant / specjalista IT, będąc studentem dziennym. Umowy nie otrzymywałem przez 2 miesiące. Kiedy mój przełożony rozkładał ręce poprosiłem go o numer osoby odpowiedzialnej za tą sytuację. Osoba ta roześmiana powiedziała że u nich już tak jest oraz że (o dziwo) właśnie tego dnia została wysłana - po 2 miesiącach dostałem umowę, z okresem próbnym, ale na 6 miesięcy. Kiedy nie zgodziłem się na taki stan rzeczy ponieważ umawiałem się z przełożonym inaczej, dostałem po tygodniu nie nową umowę ale umowę z parafką. Podczas okresu próbnego wielokrotnie pytałem się przełożonego czy mam przyjść do pracy, ponieważ będąc łącznie w okresie próbnym 20h wydawało mi się to podejrzane... Po okresie próbnym dowiedziałem się że moja dyspozycyjność jest niewystarczająca i została znaleziona osoba na moje miejsce bez żadnych konsultacji ze mną czy by czegoś nie zmienić. Powodem prawdopodobnie było to, że nie godziłem się zostawać w niedzielę do 23 w pracy ponieważ mam studia dzienne o czym rekruter wiedział od samego początku. Ciekawą kwestią jest również podejście firmy która umawiała się ze mną na wymiar 4-5h tygodniowo ze stopniowym wydłużaniem czasu, natomiast już w 1 tygodniu wyrobiłem ich 10 z czego 6 w niedzielę, będąc do 23.

kk

Nie polecam. Stopień zarozumialstwa podczas rekrutacji jest tak wysoki sprawia, że nie byłoby sensu podjąć pracy z takimi ludźmi.

kamil

Nie polecam. Niczego was nie nauczą, tylko kase zbiorą,

aaaaaaaaa

Fatalny proces przyjmowania na szkolenie. Wszystkie dokumenty spartolili, trzeba było w ich umowie, w ich danych, wpisywać wszystko samodzielnie! Nie wykonują telefonów, stosują spychologię typu: to proszę to za nas załatwić. Albo: to panu zależy a nie nam na tym szkoleniu. I jeszcze: nie podam godziny rozpoczęcia szkolenia dopóki nie będę mieć tej kartki. I najlepszy tekst: na odpowiedź, ze podobnie jak oni nie znam numeru telefonu zeby otrzymali informację z urzędu państwowego, że jedyny jaki mogę znaleźć jest w google - to proszę znaleźć i do nas zadzwonić, bo jest nam potrzebny dokument.

Czekam na opinie o firmie, bo rekrutację oceniam fatalnie! Ciągną człowieka 3 razy na różne etapy jak do występów w jakimś super przedstawieniu, po czym, mimo wyraźnej prośby o oddzwonienie bez względu na decyzję, pani z HR to olała...żenada i brak profesjonalizmu. Usprawiedliwia ją jedynie staż w tej firmie...skoro sama przyznała, że pracuje tam bodajże 8 lat, to nic dziwnego że ma wszystko w (usunięte przez administratora) ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Altkom Akademia SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Altkom Akademia SA?

Zobacz opinie na temat firmy Altkom Akademia SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altkom Akademia SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altkom Akademia SA?

Kandydaci do pracy w Altkom Akademia SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altkom Akademia SA