Opinie o Corza Medical Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Corza Medical Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Corza Medical Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corza Medical Sp. z o.o. w Warszawa

Asia Nowy wpis

Ogólnie w firmie jest bałagan i brak organizacji. Co do działu sprzedaży, tam panuje atmosfera napięcia i strachu przed szefową. Jeżeli się ma własne zdanie i śmiałość go wyrazić, to można stracić pracę nawet mając wykonany plan z nadwyżką.

Bulabula Nowy wpis

Wypowie się ktoś kto pracował tam w dziale AR? Też szalona kierowniczka?

Pracownik Nowy wpis
@Bulabula

W Controllingu jak i AR, które podlega Controllingowi szefostwo bardzo sympatyczne i co ważne mega kompetentne. Dlatego też bardzo dobrze pracuje suę w Dziale Finansów w tej firmie.

Pytajact

Jest jakiś konkretny powód? Możesz podać więcej konkretów?

@Pytajact

Nieodpowiednie osoby na kierowniczych stanowiskach. Promocja leków na receptę to nie to samo. Kontrola, wielbienie szefowej i system feudalny to nie sposób na pracę w tym sektorze.

Ola Nowy wpis

To prawda. Niestety nikt „na górze” tego nie chce widzieć. I to tak trwa latami… Ludzie zostają zwalniani przez fanaberie szefowej, która czuje się bezkarna…

On

Pracuj 12h i więcej, nie wymagaj opłaty za nadgodziny, zgadzaj się na wszystko z krzykiem radości, a przetrwasz w tej korpo. A jak nie - wywalą na bruk! Wszystko zależy od nastroju przełożonych, a jest kapryśny, nie można zaprzeczać i nie ważne są wyniki ani zaangażowanie. Złą sławą cieszy się ta firma w środowisku…

Ktoś
@On

Firma jest zarządzana przez nieodpowiednie osoby, niestety centrala tego nie widzi, lub nie chce widzieć. P.S. usuwanie komentarzy raczej nic nie da, skoro informacja już się rozniosła wśród ludzi. Świadczy to raczej o dużej ilości kompleksów, a i potwierdza wyżej napisane opinie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Corza Medical Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

4 rozmowy rekrutacyjne i oczekiwanie na ostateczną decyzję trwało prawie 2 miesiące... Po ostatnim etapie bardzo słaby feedback, samodzielnie dopytywałam się kilkukrotnie o status rekrutacji.

Linn

Nie polecam

Ilona
@Linn

Z jakiego powodu? Atmosfera w pracy nie taka jak trzeba? Czy po prostu jesli chodzi o warunki jest coś nie tak?

Larry
@Ilona

Nabzdyczone szefostwo i ciężka atmosfera.

Krystyna
@Larry

Trudno cokolwiek z tego wywnioskować. Napiszesz coś więcej o swoich obowiązkach w pracy i tym ile za nie płacili? Ile osób docelowo się zatrudnia?

Larry
@Krystyna

(usunięte przez administratora)i poniżanie pracowników raczej nie jest najlepszym sposobem na zarządzanie zespołem, a w tej firmie niestety króluje…

Riff
@Larry

Zgadzam się. Omijajcie z daleka jeżeli chcecie mieć zdrowe nerwy…

Zostaw merytoryczną opinię o Corza Medical Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Corza Medical Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Corza Medical Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Corza Medical Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 181B