Altkom Akademia S.A.

Łódź

Altkom Akademia S.A.

Opinie o Altkom Akademia S.A.

Zuzanna

@anonymous, dziękuje, że podzieliłeś się z nami swoją opinią. Bieżący wątek dotyczy firmy Altkom Akademia z siedzibą w Łodzi. Możliwości rozwoju powinny być jednak podobne w obrębie różnych lokalizacji danej firmy zatem czy możesz powiedzieć nam coś na temat wspomnianych szkoleń? Czy udział w nich jest dobrowolny czy obowiązkowy? Jak wygląda ten aspekt w Altkom Akademia?

anonymous

Nie polecam Altkomu w Rzeszowie. Sprzedaż na bardzo niskim poziomie. Osoby niekompetentne, chodzi o jednego Pana ktory już długo jest w Rzeszowie. Brak kontaktu z jego strony. Mówi dużo ale nic konkretnego. Bardzo ciężki kontakt. Ogólnie szkolenia są ok, organizacja dobra.

Czy są na forum pracownicy Altkom Akademia S.A.? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

odi

Firma jest bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z tą branżą. Na początku wiadomo , że najważniejsza jest praktyka, którą tutaj łatwo jest zdobyć dzięki pomocy innych. Co do ofert pracy w Altkom Akademia S.A. to szukają głównie trenerów technologii microsoft

Gość

Jeśli dla Ciebie informacja, że z kimś od kilku lat się dobrze współpracuje oznacza, że piszesz o sobie sam to szkoda. W naszym przypadku jest to kilkuletnia współpraca godna polecenia. Gość (ten sam, który wcześniej wystawił referencje).

gosc

Zapewne chodzi o Pans [usunięte przez moderatora]. A napewno ostanią opinię napisał o sobie sam:) Coż za narcyzm, Krótko mówiąc brak profesjonalizmu i wiedzy.... Firma zatrudnia [usunięte przez moderatora]i ciemnotę.

Zostaw opinię o Altkom Akademia S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altkom Akademia S.A.