Altkom

Opinie o Altkom

Filtruj opinie po kryteriach:

agi
 Opinia

Firma tragedia. Totalny bark profesjonalizmu. Mało płacą dyrektorzy bez jaj. Totalna [usunięte przez moderatora]. Nie potrafią zarządzać ludzmi i motywować do działania. WArszawka żyje swoim życiem i nic z tym nie robi. ZAtrudniają dyrektórów którzy się boją podejmować decyzje a co najciekawsze boją się swoich pracowników:))) Nie polecam !!!

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Altkom - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altkom

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.