Opinie o Altkom Akademia S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Altkom Akademia S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Altkom Akademia S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altkom Akademia S.A. w Kraków

Kursant Nowy wpis

Kupiłem jedno ze szkoleń przez internet na tydzień przed szkolenie. Kilka dni przed rozpoczęciem sytuacja losowa spowodowała, że nie mogłem uczesniczyć, o czym poinformowałem mailowo altkom. Dowiedzialm się wówczas, że nie ma możliwości abym odstąpił od umowy, całość należności za szkolenie muszę zapłacić i ich to nie interesuje. Dodatkowo ich sales w ogóle nie rozumiał co do niego mówię i z jakiego powodu odstąpiłem od umowy, właczyła się jakaś jego przełożona próbują mi wytłumaczyć, że skoro zapisałem się na szkolenie, to muszę płacić i kropka. Po 2 miesiącach kiedy myślałem, że zrozumięli, że przypadki losowe zdarzają się dostałem pismo widykacyjne od ich prawnika. Ręce opadają. Nie polecam już nie za sam fakt nieuzadanionego windykowania mnie, ale za sposób załatiwnia sprwy Konsulotwałem to z jednym z praconików altkom, który jest moim znajomym i potwierdził, że jest to praktyka stosowana często

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Altkom Akademia S.A.?

Bc Nowy wpis

Całkiem w porządku

Sławomir Nowy wpis
@Bc

A relacje pomiędzy zatrudnionymi pracownikami? Dobrze wiedzieć, że relacje z kierownictwem są w porządku, dlatego chciałbym dodatkowo ustalić, czy również pracownicy dobrze się ze sobą dogadują.

Kasia Nowy wpis

@a.b jak to kombinowane umowy? Nie dawali na początek próbnej umowy ? Jak z okresem wypowiedzenia ? Pozdrawiam

Kuba

Spoko firma więc wystarczy robić swoje i nie będzie powodu do narzekania!

Tester Oprogramowania

1. Etap - Rozmowa z HR ok 5-10 min. 2. Etap - Test

1 Etap - typowo HR, dlaczego my, ile chcesz otrzymywać, przedstawienie umów do wyboru b2b lub jakiś mix o prace i o dzieło. 2 Etap - test parę stron a4 zadań czas 1h i 15 min później wypad 0 rozmowy o zadaniach :D i czekanie na kontakt od HR. Nigdy w życiu nie poczułem się tak olany podczas procesu rekrutacji zaznaczam, ze nie dostałem pracy chodź klasycznie HR nie raczył o niczym poinformować.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
A.B.

Potwierdzam wszystko, co zostało napisane. Byłem pracownikiem tej firmy. Po pierwsze kombinowane umowy (cześć na umowę o pracę i reszta to umowy zlecenia). Najgorsze jest jednak zarządzanie przez Panią Dyrektor przez wielkie Pi D!!! To osoba, która zupełnie nie szanuje ludzi, ich pracy i zaangażowania. Reprezentuje sobą najgorszy z możliwych stylów zarządzania i rozwala cały zespół faworyzując "pupili". Zmienia ludzi w zespole jak rękawiczki z byle powodu, ale przede wszystkim kiedy ktoś ma inne zdanie niż wszechwiedząca Pani Dyrektor. Długo by jeszcze opowiadać, ale nie wypada zdradzać szczegółów i informacji drażliwych. Jeśli ktoś liczy na dłuższą pracę w tej firmie - nie polecam.

cd
@A.B.

Pewnie ci nie szło , w sobie szukaj winy. Babka jest Ok

przyszly

Oni są dziwni. Rozmowa rekrutacyjna z Panią Dyrektor( przez duże "P" i duże "D") - opóźnienie 20 minut. "Bo miałam spotkanie".... Sama rozmowa - przyszły ( na szczęście niedoszły) pracownik mówi, mówi, mówi. Pani Dyrektor rysuje w zeszycie esy-floresy. Miernie Pani Dyrektor, miernie... Brawo !!!! tak trzymać

On
@przyszly

Potwierdzam, miałem dokładnie to samo. Na prace sie nie zdecydowalem, więc nie wiem jakie sa warunki i jaka jest firma, ale rozmowa z pania wielkie P i D to totalne nieporozumienie.

NieNieNie
@On

Ja również. Dodam do tego że najbardziej arogancka osoba z jaką miałem nieprzyjemność rozmawiać. Osobiście jako przedsiębiorca nie chciałbym współpracować ani korzystać z usług firmy, która reprezentuje taka osoba.

Teodor

Czytajac komentarze pragne uzupelnic. Altkom 10 lat temu, a Altkom teraz to zupelnie inna firma. Kiedys mozna w niej bylo zarobic, ale w mysl polityki firmy z roku na rok coraz mniej. Nie mozna liczyc na szacunek dla pracownika, tym bardziej na szkolenia. Z pewnoscia duzo mozna sie nauczyc na starcie. Co do zarzadzania, lepiej nie mowic. W kazdym razie daleko od jakichkolwiek norm, o etyce nie wspominajac.

Zostaw merytoryczną opinię o Altkom Akademia S.A. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altkom Akademia S.A.?

Kandydaci do pracy w Altkom Akademia S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altkom Akademia S.A.