Opinie o Altkom Akademia SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Altkom Akademia SA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altkom Akademia SA o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altkom Akademia SA w Warszawa

tezAnalityk

jonek ile zarabiasz? Zakladam że w Altkomie? Podaj lokalizacje? Stawka jaką podał Analityk jest wg mnie żenująco niska. Analityk IT w Warszawie zarabia min. 15000 + VAT.

Analityk

Firma ogłasza się jako "rekrutacja ukryta" na jednym z portali rekrutacyjnych. Rozmawialem na stanowisko analityk. Na dzień dobry: test na inteligencje (typu jaka liczba, jaki wzorek na podstawie kilku poprzedników) potem zadanie biznesowe: opis wymagań użytkownika i polecenie analizy: opis i diagramy UML. 3h w plecy. Drugi etap to rozmowa: pan (chyba manager) patrzący cały czas w laptop i pani (chyba rekruterka) zadająca bzdurne pytania typu 3 najlepsze zalety i wady, najtrudniejszy i najłatwiejszy projekt. Powiedziałem że chce 10 000 + Vat. Pani powiedziała że oferują max 9 000. Więcej się nie odezwali.

kkk
@Analityk

Fakt, że większość kadry to studenci. Odradzam współpracę.

była

Witajcie Pracowałam tam w roku 2014. Polecam dla studentów zaocznych którzy potrzebuja wpisu w cv.zarobki dla studenta cienko. Dla osoby po studiach powiedzmy do dogadania. Znam osobę która co prawda musiała się udać aż do Warszawy na rozmowę ale wynegocjowala 3,5netto. Wiele można się nauczyć. Aczkolwiek Warszawa pełna cwaniakow którzy plują na pracowników z innych miast. Współpraca bardzo ciężka. Są ludzie którzy są tam kluczowi ale nie kompetentni. Tyle. Ogólnie koniec końców mam dobry wpis w cv i na tym koniec pozytywów.

klodi

Zgadzam. firma bez żadnej strategi i wizji. Totalny bałagan organizacyjny. Zarobki marne.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
już wolna!

Witam . Do niedawna pracowałam w Altkom Akademia w pionie Edukacji. Tak żałosnego zarządzania nie widziałam nigdzie .Pani dyrektor , po czterdziestce niestety mizernej urody , zwana czule przez nas garbusem , gnębiła nas wszystkie które miałyśmy nie złe dyplomy i niezłą aparycję. Zarobki żenada , umowa na najniższą krajową, reszta niewielka, umowa zlecenie. Atmosfera w pionie tragiczna , zresztą jak w całej firmie . Jeśli masz choć kromkę chleba w domu , omijaj ta firmę z daleka.

asc

Altkom to firma dla kompetentnych i dlatego nie dziwi mnie wiele glosow negatywnych. Ponad 1,5 roku juz tam pracuje, i w karierze nie mialem jeszcze okresu tak produktywnego jak do tej pory. Majac na uwadze oczywiscie ilu nowych rzeczy sie dowiedzialem/nauczylem. Jest to firma dosc wymagajaca, zeby wrecz nie powiedziec specyficzna, ale nie ma kolesiostwa i dlatego tak wielu pewnie sie nie odnajduje. Jestes kompetentny to rade sobie dasz - i mowie tu o dziale software. Co do sprzetu, chcialem drugi monitor - zgloszenie na HD, dostalem drugi monitor. Chcialem dodatkowe 4Gb ramu, zgloszenie na HD i dostalem dodatkowy RAM (nawet bez akceptacji przelozonego - wystarczyl screen ze sie nie mieszcze jak odpale pare serwerow aplikacji). Na minus to ze wymienili mi stacjonarke na laptopa, ale faktycznie sie przydaje. Co do samej rekrutacji nie mam wiekszych zastrzezen. Rozmowa telefoniczna - widac ze mamy o czym dalej gadac, spotkanie polaczone z testem kompetencyjnym. Faktycznie trwało to długo bo do 2h czasem nawet dochodzi, ale efektem bylo dzien dobry, witamy na pokladzie.

kokoroko

Programista opinia: Jest to jedna z najgorszych firm z jaką miałem odczynienia, średnia długość pracy to od 3 miesięcy do 1 roku. Są tacy co uciekają już po 1-ym miesiącu. Nie ma co liczyć na podwyżkę chyba że się odchodzi. Stanowisko pracy pozostawia wiele do życzenia, przestarzałe komputery z 4GB RAM-u i 2-ma rdzeniami, do stacjonarki tylko 1 monitor, itd.. Zawsze można zgłosić prośbę o zmianę, sprzętu, bo działa barrrrrdzo wolno, ale spotyka się to z odpowiedzią 'może trzeba robić build 1-go dziennie', kpina i brak szacunku dla pracy. Firma szkoleniowa, która nie wysyła pracowników na własne szkolenia. Nierealne czasy task-ów, po ich przekroczeniu włącza się 'syrena alarmowa' i trzeba się tłumaczyć managerowi 'Co się dzieje, bo jest juz 5min, po terminie?'. Nadgodziny oczywiście nie płatne, ale task-i wypadałoby kończyć na czas i oczywiście 'prośba' managera, czy moglibyśmy wsiąść naszą stacjonarkę do domu i tam dokończyć. Ta firma to jakieś jedno wielkie nieporozumienie.

GOŚĆ

Witam, Ktoś napisał o teście - mam pytanie czego on dotyczył i na jakie jest stanowiska ?

pro
@GOŚĆ

Test na stanowisko programisty Java jest totalną porażką. Stworzył go ktoś zamknięty w klatce programisty i niewiedzący o innych sprawach niż API. Jak się domyślacie dotyczył wyłącznie API i zachowania frameworków (afair Hibernate, Spring, jQuery). Nawet nie założeń tych frameworków czy wzorców projektowych. Do tego składnia HTML i Javascript. To dość interesujący przykład tego, że osobą decyzyjną w firmie jest osoba niezbyt kompetentna i widząca świat z perspektywy konia pociągowego, który ma oczy przesłonięte tak by nie widział świata zbyt szeroko. Totalna porażka jeśli firma kompetencje programisty Java mierzy za pomocą pytania o atrybuty elementu - to akurat pytanie rzeczywiście padło. Co jeśli świetny programista miał doświadczenie wyłącznie np. w EJB lub ExtJS? IMHO to była rekrutacja na stanowisko machacza łopatą... tyle, że przy klawiaturze. Strata czasu.

architekt

Niestety spółka całkowicie niepoważna. Pozyskali moje CV w sposób niezgodny z prawem. Gdy poprosiłem o jego usunięcie i niezawracanie głowy - bo okazało się to zupełną pomyłką i tylko straciłem na nich czas - to nie przeprosili, nawet nie odpowiedzieli. Mam mieć nadzieję, że w innych sprawach podchodzą bardziej profesjonalnie? Nie łudzę się.

ala

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!praca w tym biurze to beznadzieja i kpina jakaś odradzam stanowczo!!!!!!!!!!!

Programista

NIE POLECAM.

rekrutacja

Witam, czy ktoś mógłby napisać jak wygląda praca w Altkomie w biurze? Jakie godziny pracy, zarobki, wymagania?

Dumel

Witam, Ja mam inne doznania odnosnie procesu rekrutacji. Pierwszy etap to rozmowa przez telefon, krotki wywiad. Nastepnie zostalem zaproszony na rozmowe w siedzibie firmy, przeprowadzono ze mna rozmowe zadajac pytania o to, co robilem, sprawdzajac moje doswiadczenie. Nastepnie moim zadaniem bylo przeprowadzenie 30min prezentacji na zadany wczesniej temat. Przygotowana wczesniej prezentacje przedstawilem a grupa osob (3) zadawala w miedzyczasie pytania. Odpowiedz o wyniku rekrutacji i ofercie otzymalem po 5 dniach roboczych. Generalnie bardzo pozytywnie.

Państwo z Altkomu, zmieńcie proszę procedury i nastawienie. Zapowiadało się sensownie... ale straciłem przez Was tylko czas. Czy nie widzicie, że też go tracicie zapraszając osoby, które nie są zainteresowane oferowanym stanowiskiem, bo kompetencyjnie je przerosły?

Rekrutowany

Rekrutacja w 2 etapach, na pierwszym spotkaniu dwie osoby - powtarzali pytania po 3 razy jakby człowiek miał zmienić w którymś momencie zdanie i co innego im odpowiedzieć. Drugi etap znowu te same pytania, pomimo obszernych notatek rekrutujacych!! Kasa śmieszna plus premie, a co jesli sie nie zrobi premii - out! Nie polecam, chyba szkoda czasu by się przekonać że to i tak nie to.

a czy ktos probował dostać się na rekrutera uczestników szkoleń? Jak taka praca wyglada w rzeczywostosci? bo z tego co sie orientuje zarobic to sie godziwie nie da.. ma ktos jakies informacje? Btw. rekrutacja bez fajerwerków, milion zbednych pytan

Misia

tragedia....!!

Olus

Mnie takze interesuje dzial IT, moze ktos poda wiecej szczegolow, generalnie widać jednak wiecej jest opinii na minuss

Praca nie warta niczego. Brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Bardzo nie miły personel m.in pani (usunięte przez administratora) Super osoba- (usunięte przez administratora), godna polecenia :))) Bardzo uprzejma.

Olka

Beznadziejna praca, nie uprzejmi ludzie!! Zdecydowanie niee polecam pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Altkom Akademia SA - Warszawa

• Jak się pracuje w Altkom Akademia SA?

Zobacz opinie na temat firmy Altkom Akademia SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altkom Akademia SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altkom Akademia SA?

Kandydaci do pracy w Altkom Akademia SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altkom Akademia SA