Global4Net Sp. z o.o.

Opinie o Global4Net Sp. z o.o.

Pracownik G4N

W sytuacji jak teraz - zagrożenie epidemią - szczególnie doceniam pracę w G4N. Możliwość pracy zdalnej i bezpieczne siedzenie w domu oraz wprowadzenie środków bezpieczeństwa w życie z dnia na dzień po pojawieniu się informacji o zagrożeniu epidemiologicznym zdecydowanie na propsie!

Rekrutacja

Brak jakiegokolwiek kontaktu w sprawie rekrutacji pomimo spełnienia KAŻDEJ pozycji wymienionej w oczekiwaniach.

@Rekrutacja

A dawno aplikowałeś do pracy w Global4Net? Może rekrutacja jeszcze trwa. Zwróć też uwagę na to, że firmy same dobierają sobie osoby, które chciałyby zaprosić na rozmowę rekrutacyjną i mają do tego pełne prawo :)

z rekrutacji

Na rozmowie padły niewygodne i bezsensowne pytania, których nie wypada zadawać kandydatom (np. czemu się zwalnia i drążenie tego tematu, w nadziei na szczerą odpowiedź). Po skończonej rekrutacji zero informacji i feedbacku.

@z rekrutacji

Dziękujemy za feedback. Pytanie o motywacje zmiany pracy mimo wszystko jest dla nas ważne. Staramy się odpowiadać kandydatom jak najszybciej, natomiast faktycznie w ostatnim czasie zmienialiśmy jedno z biur na większe, przez co procesy decyzyjne się wydłużyły i dotyczyło to wyłącznie osób, które były rozważane faktycznie do przyjęcia. Z pozdrowieniami - zespół Global4Net.

Jacek

Czy szkolenia ,o których piszecie są w całości finansowane przez firmę i czy skoro jest ich tak duży wybór ,to jest też określona maksymalna ilość szkoleń w jakich możemy wziąć udział?

Olo
@Jacek

Nie ma limitów co do szkoleń, przeważnie są to szkolenia organizowane wewnętrznie przez firmę, idziesz na to gdzie czujesz chęć i potrzebę poszerzać swoją wiedzę.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Global4Net Sp. z o.o. na stanowisko UX/UI Designer? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Halinka

Po 1 etapie rekrutacji żadnej informacji od nich, choć mieli dać znać w ciągu tygodnia, nawet po wysłaniu emaila do nich z zapytaniem jaki jest wynik rekrutacji dalej brak odpowiedzi, totalna ignorancja, bardzo słabe.

Geek

Pracuję w Globalu już dłuższy czas i firma z roku na rok naprawdę mocno idzie do przodu. Dla mnie z plusów pół elastyczny czas pracy (start 7-9), możliwość pracy zdalnej, dobra kasa, zadania faktycznie dopasowane do umiejętności, jeżeli się starasz i ogarniasz to naprawdę jesteś doceniany. Dużo szkoleń w ostanim kwartale choćby szkolenia z Magento, React, Docker, Testów automatycznych, każdy może znaleźć coś dla siebie. Ciekawe projekty głównie związane z Magento 2 czy rozwojem PWA na React. Pozostałe rzeczy które w branży są w zasadzie standardem ale dobrze że są takie jak Multisport, opieka Medicover, lekcje angielskiego. Z minusów to może zbyt szybki rozwój firmy, w tamtym roku firma powiększyła biuro trzykrotnie, w tym doszło kolejne, przez co jest dużo nowych osób i nie wszystkich się zaczyna kojarzyć, przydałoby się więcej imprez integracyjnych :)

Czarek

Na złą atmosferę zapracowali pracownicy!! Firma generalnie ma bardzo dobrą opinie jako pracodawca!

Xzx

Widziałem ogloszenie na project manager. Może ktoś podzielić sie doswiadczeniami odnosnie rozmowy i warunków jakie mają?

Klara
@Xzx

Nie polecam, słabe warunki, brak możliwości wykazania się autonomia i inicjatywą. Zła atmosfera

Kubiz
@Klara

@Klara możesz rozwinąć? Co wymagają, co oferują?

Klara
@Kubiz

Nie ważne co wymagają, pójdz na rozmowe i się dowiesz. Ważne jest to, że nic jako PM nie bedziesz mógł sam zrobić, na dodatek kompletne nieporozumienie z praca 8-16, brak zdalnych, osoba która choc w minimalnym stopniu zna realia efektywności pracy programistów zapewnia takie rzeczy.

ania
@Klara

100%

Kuba

Świetna firma bez dwóch zdań. Zawsze mogą zdarzyć się jakieś mankamenty ale generalnie polecam

Robert

Brak możliwości pracy zdalnej, w firmie IT sztywne godziny to jakies nieporozumienie

Kamil
@Robert

Dokładnie! Zamykanie programistów w sztywnych godzinach zmniejsza ich wydajność conajmniej o 50%.

Adrian Chojnicki
@Robert

Możliwość pracy zdalnej jest, ale tylko dla pracowników, którzy przepracowali już jakiś czas na miejscu i jest to uzasadnione, np. utrudniony dojazd / przeprowadzka. Efektywna praca w zespole wymaga zapoznania się. Sztywne godziny pracy dotyczą tylko project managerów - choć jest możliwe przesunięcie w zależności od projektu/klienta. Zdecydowanie zgadzamy się z tym, ze zamykanie programistów w sztywnych godzinach zmniejsza ich efektywność, dlatego też programiści "OOTB" dostosowują pod siebie +-2h pracy biura. W uzasadnionych przypadkach pozwalamy w zasadzie na pełną elastyczność dopóki nie koliduje to ze spotkaniami z klientem itp.

Witorio

Uważam, że różnice w ocenie pracy w firmie wynikają z różnic w oczekiwaniach. Może warto poszukać czegoś innego? Praca bez satysfakcji nie daje zadowolenia!!

Przemo

Jak dla mnie jedna z lepszych firm jeżeli chodzi o możliwość rozwoju. Ciekawe i wymagające projekty, zadania dostosowane do poziomu programisty, świetna atmosfera i jasno przedstawiona ścieżka kariery z określonymi do przodu podwyżkami i oczekiwaniami.

A

Polecam Globala! Przełożeni wiele wymagają, a warunki pracy są dość restrykcyjne, ale firma w zamian oferuje dużo doświadczenia i pracę przy ciekawych projektach. Z minusów dostrzegam tylko słaby ekspres do kawy, ale podobno niedługo będzie zmieniony. :)))

Elmo

Pracuję w Globalu od ponad roku i jestem bardzo zadowolony: ciekawe projekty, darmowy angielski i niezastąpiona ekipa. Polecam :D

miko

wydaje mi się, ze firma jest o tyle dobra, że stwarza możliwość zdobycia doświadczeni, bo jest oferta jako Administrator sklepu internetowego - praktyka.

super atmosfera, dobra kasa, ciekawe projekty, mogło by być lepiej jeżeli chodzi o dodatkowe benefity

Ja w każdym razie gdy otworzyły mi się całkowicie oczy na to jak jest w Global4net, uciekłam od razu, za porozumieniem, bez okresu wypowiedzenia. Myślę że słusznie i jestem zadowolona że szybko podjęłam taką decyzję gdy poznałam bardziej organizację i hierarchię w tej firmie.

edf

wydaje mi się ze jednak kwestie wynagrodzenie to warto poruszyć u firmy podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Wafelek

Czy takie ogłoszenie na Wrocław Project Manager / Junior Project Manager jest dobrze płatne i można dorobić sobie jakieś fajne pieniążki czy jest raczej ciężko z dobrymi pieniędzmi, jak to jest naprawdę?

Adrian M.

Pracowałem w tej firmie kilka lat jako programista i nie mogłem lepiej trafić, atmosfera świetna, ciekawe projekty, nigdzie się tak nie rozwinąłem. Dziś zajmuje stanowisko lidera zespołu IT w zagranicznej korporacji, ale w dużej mierze to zasługa tego czego się tam nauczyłem. Idźcie bez zastanowienia, pozdrawiam cały zespół Globala ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Global4Net Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Global4Net Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global4Net Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global4Net Sp. z o.o.?

Global4Net Sp. z o.o.