Global4Net Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Global4Net Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Global4Net Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Cześć! Pytanie dość szerokie, bo wszystko zależy od tego, do jakiego działu Global4Net chcesz należeć. Obecnie prowadzimy kilka procesów rekrutacyjnych, a wymagania oraz opisy stanowisk znajdziesz na naszej stronie: https://global4net.com/kariera/ . Jeśli jesteś osobą, która nie posiada doświadczenia, a chciałaby rozpocząć pracę w IT, gorąco polecamy Global4Net Academy - właśnie ruszyły zapisy, a wszelkie informacje znajdziesz pod linkiem: https://global4net.com/kurs-programowania-global4net-academy/. W razie pytań zapraszamy: rekrutacja@global4net.com

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Global4Net Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Global4Net Sp. z o.o.
Pracodawca
@Pytanie

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się w większości zdalnie - prowadzimy zdalne rekrutacje oraz w zależności od stanowiska, weryfikacje techniczne. Jeśli kandydat preferuje spotkanie w naszym wrocławskim biurze, jak najbardziej istnieje taka możliwość.

Zofia Nowy wpis
@Global4Net Sp. z o.o.

a jak zdalnie weryfikujecie te zdolnosci techniczne? jakies udostepnienie zdalnego pulpitu czy jak ?

Nowy wpis

Pracodawca

@Zofia

Weryfikacja techniczna odbywa się online - prowadzona jest przez jednego z naszych Developerów. Poruszane są na niej kwestie związane z doświadczeniem w danej technologii oraz wiedzy teoretycznej. Na spotkaniu kandydat rozwiązuje również zadanie - korzystamy z takich narzędzi jak np. sandbox. Jeśli odpowiedź na pytanie wymaga rzucenia okiem na przykład, np graficzny - kandydat udostępnia ekran.

zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

nie moge nic znalezc o zarobkach, w IT widełki to standard - czy ktoś wie jakie są zarobki?

Pracodawca

@zainteresowana

Cześć, widełki przy stanowiskach technicznych znajdziesz w większości naszych ogłoszeń np. na pracuj.pl czy justjoin.it. Jeśli brakuje Ci informacji, zachęcamy do kontaktu: rekrutacja@global4net.com :)

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Global4Net Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Tester
Pracownik
@Pytanie

nie, kłócą się cały czas

Pracodawca

@Pytanie

Cześć, obecnie mamy całkiem spory zespół (90+) i dość różnorodny pod kątem osobowości. W dalszym jednak ciągu, jednym z naszych głównych punktów poza umiejętnościami technicznymi, w wyborze nowych członków, jest umiejętność komunikacji i dopasowanie kandydata do naszego zespołu. Zależy nam na dołączaniu osób, które sprawnie się komunikują i potrafią współpracować w grupie. Zwrócenie na to uwagi już na wczesnym etapie rozmów pozwoliło nam stworzyć zespół, który na co dzień świetnie się ze sobą komunikuje. Prowadzimy wewnętrzne warsztaty dzielenia wiedzą, a konsultacje międzyzespołowe są na porządku dziennym. Odpowiadając na pytanie: tak, dobrze się ze sobą dogadujemy i zachęcamy żeby to sprawdzić osobiście :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Global4Net Sp. z o.o. na stanowisko Frontend Developer (React) ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w Global4Net Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Cześć, godziny pracy są dość elastyczne - rozpoczynamy między 7:00 - 9:30. Niemniej istnieje również możliwość ustalenia wewnątrz zespołu projektowego swoich godzin pracy. Nie mamy również sztywnych godzin otwarcia biura - możesz z niego korzystać w dowolnym czasie.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Global4Net Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Ścieżka awansu i rozwoju kariery zależna jest od indywidualnych preferencji i umiejętności naszych pracowników. Nie zamykamy się również na zmianę kierunku ich rozwoju, awansem może być również możliwość zmiany obranej ścieżki np w przypadku osoby technicznej pójście w stronę zarządzania projektami. Jest dla nas ważne w jakim obszarze chcesz się spełniać będąc naszym pracownikiem i staramy się wspomagać tego typu zmiany np. inwestując w szkolenia :).

Zostaw merytoryczną opinię o Global4Net Sp. z o.o. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Global4Net Sp. z o.o.