Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

I-tak-ktoś-zaprzeczy

"Oliwa Ja tam byłem znacznie dłużej na Dubois (od samego początku tej jednostki) i potwierdzam to co napisał/a @happy now. Tyle co mi naobiecywano podczas rozmowy, a ile z tego było naprawdę to dwa odrębne światy. Już nie wspomnę o przełożonej, która miała podejście "mnie zatrudniono bez znajomości programu, to go znać nie muszę"... szkoda, że zatrudniani pracownicy tak nie mogli powiedzieć.

happy now
@I-tak-ktoś-zaprzeczy

I-tak-ktoś-zaprzeczy Zgadzam sie z każdym słowem. Już i tak wystarczająco dużo opinii o tej firmie na rynku pracy we Wrocławiu - ludzie nie chcą tam iśc... A Ci, co idą to po paru miesiącach uciekają byle gdzie nawet za mniejszą kasę I wcale się nie dziwię

Ha

Niewolnicza, czyli chociażby to, że każde spóźnienie, nieprzyjście do pracy, czy zerwanie umowy bez okresu wypowiedzenia (przy umowie zlecenie...) była kara finansowa i to całkiem spora.

lili
@Ha

To mi w interkadrze powiedzieli że 2 dni wcześniej mam zgłaszać jak mnie nie bedzie lub coś sie stanie, bo inaczej zabierają mi 100zl.Potem powiedzieli że mam 7 dni wypowiedzenia umowy bo jak to to kara!Sorki to zlecenie a oni łamią przepisy, czysty bandytyzm! Praca dotyczyła pakowania plastrów.Oczysiście na taki układ nie poszłam.

OpiniaSubiektywna

Powodzenia, zwłaszcza na niewolniczej umowie, przedłużanej z miesiąca na miesiąc. Niech sobie sami pracują na takich warunkach, to jest jawny skandal dla tej firmy. Wygodnie zatrudnić niewolnika przez agencje pracy.

Lili

Jest jeszcze przez czasem! a jak się postarasz to 1500 premii!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

Dominik

Hej To znaczy, co dobrego?Bo nie wiem, co masz na myśli!

Kolo

Czy wie ktoś, czy umowy przez Manpower są przedłużane. Pierwsze co oferują to umowy na miesiąc czasu, z możliwością przedłużenia na kolejny miesiąc. Czy ktoś z Was doświadczył nieprzedłużenia umowy na kolejne miesiące?

Kolo

narka

Umiesz angielski i masz gadane? Idz do 3M, nie zaplaca nigdzie lepiej. Nie polecam pracy w tej firmie.

remik

Dzięki Asko. A gdym jednak przyjechał, to jak to będzie wyglądać? Ktoś będzie chciał ze mną rozmawiać jak nie byłem umówiony??? Pozdrawiam.

remik

Pracowałem w branży aerozolowej, do teraz coś tam na zlecenie robię. Mam 14 lat doświadczenia przy maszynach takiego typu jak przypuszczam są w Waszej Firmie. Znam konkretne rozwiązania, które mogą usprawnić pracę na produkcji. Niestety dla mnie, Pani w sekretariacie poprosiła o przesłanie dokumentów, ale nie wiem czy tam nie utknęły??? :) Chciałbym się bezpośrednio skontaktować z kimś kto odpowiada za produkcję. Pozdrawiam.

remik

Tedex, dzięki za info, ale nie jestem z Wrocławia. Właśnie nie wiem jak mnie tam potraktują. Myślałem, że jak uderzę do konkretnej osoby to może dać to efekt. Pozdrawiam

remik

Witam W nawiązaniu do mojego wcześniejszego wpisu, próba kontaktu przez sekretariat nie powiodła się. Proszę o info z kim się kontaktować w dziale bhp aerozole lub z kimś kto zarządza produkcją na dziale aerozoli. Pozdrawiam.

remik

Witam Czy ktoś może udzielić info jak można uzyskać kontakt do działu bhp lub osoby, która odpowiada za dział produkcji aerozoli w 3M Wrocław??? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

zarobiony

Czesc, czy moglby ktos napisac o zarobkach jesli chodzi o zaszeregowanie w 3M dla inzynierów? Mniej wiecej +/- o jakie to kwoty? Dzieki

on26

Witam czy ktoś mi podpowie jak sie dostać na staż do 3 m oprócz aplikacji na stronie ? chlodzi głownie mi o logistyke ? do kogo najlepiej wysłać cV? Bardzo mi zależy na pracy w tej Firmie . pozdrawiam

poszukująca

to są zatrudnienie bezpośrednio przez 3M? no niby manpower jest ok ale umowy co 3 miesiące więc ciagle nie wiadomo ile się popracuje.

operator

Na początku jesteś zatrudniony przez agencję pracy /Randstad, Manpower/. Umowy są odnawiane co miesiąc. Jeśli się sprawdzisz, zatrudnią Ciebie na stałe, ale rekrutacja jest bardzo rzadko. W tym roku nikogo nie przyjmą. Teraz zarobisz ok 1850 na rękę + nocki i nadgodziny.

poszukująca

Przyjmują do pracy w 3M, ale przez manpower. Co myślicie o pracy tam? Jakie zarobki są tam? Jak wygląda praca od środka firmy? Ogólnie opinie są w miare, ale czy tak jest na prawde? słyszałam że 3 zmiany, ale czy to prawda że każdego dnia inna zmiana nawet w weekendy?

``~

No niestety rodzina ,ziomale reszta to zwylki wyrobnicy ,mozesz byc mega kozakiem nikogo to nie obchodzi ,mało tego jak zobacza ze sobie radzisz to przelozeni zaczna przezucac na ciebie swoje obowiazki,bez znajomosci na wyzszym szczeblu mozes sobie pomazyc o awansie,ale jak wpada ktos z rodziny to chocby był uposledzony to awans murowowany w bardzo szybkim czasie,pomimo tego pracuje sie tam nie najgorzej ale zaczynaja cos kombinowac z swiadczeniami socjalnymi itd .,sa na dorbej drodze do przekształcenia sie w zwykly kołchoz

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.