Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Ha

Najgorsza praca jaką miałam. Pierwszego dnia posadzili mnie przy stole i powiedzieli jak pakowac plastry. Nikt mnie w niczym nie przeszkolił, nie wiedziałam skąd mam brać rzeczy jak mi się skończą, gdzie i kiedy dawać gotowe pudła, jakie w ogóle są moje obowiązki. Jeszcze siedziałam koło baby, która chyba miała wieczny PMS, bo na każde moje pytanie odpowiadała strasznie pretensjolanie (faktycznie bezczelna byłam, że o coś pierwszego dnia zapytałam). Normy w tej pracy są z kosmosu, trzeba zasuwać jak robot, żeby wyrobić. O ile rozumiem ustalanie norm, żeby nikt się nie mógł obijać, o tyle oszczędzanie każdej sekundy jest nienormalne. Nikt z nikim nie rozmawiał, muzyki też nie można sobie posłuchać. Zdecydowanie nie polecam.

eska

Hej Paulina, coś więcej powiesz o tej ofercie na inżyniera jakości? Jakie zarobki? Jaki szef?

kowalski

witam ktoś może napisać czy są przyjęcia na produkcję ? z góry dziękuję za odp.

najemnik

Stawka dla najemnika to ok.1500-1600.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
lava

Hej, napiszcie proszę jaka jest stawka dla pracownika produkcyjnego, przyjętego przez firmę 3m bezpośrednio (netto). Dziękuję z góry za odpowiedzi :)

xyz

Cześć, czy możecie napisać, czy firma 3m przyjmuje bezpośrednio, czy tylko przez firmy pośredniczące? Jeśli przyjmuje bezpośrednio, to na jaką stawkę może liczyć początkowo operator produkcji? Napiszcie proszę, jeśli ktoś coś wie.

M
@xyz

Zależy jak trafisz. Przez posrednika dostaniesz kilkaset złotych mniej więc nie polecam... Przy czym stali pracownicy będą mydlić oczy ze wszyscy mają równe stawki bo taka polityka firmy. Ogólnie nie polecam

iggy

1600, 1800, 2400??? To jeszcze ktoś za tyle pracuje??? :O Mam 4000 netto, chyba zostanę tam gdzie jestem..

@iggy

ta rodzine wezmą to przecież pracodawca równych szans

dandy
@iggy

A gdzie takie pieniądze płącą, podzielisz się? Albo przynajmniej jakie stanowisko? :D

iatd

zostań

operator
@ja

Nie prawda 'najemnik" przez ranstad zarabia ok. 1850 plus za nocki, ew. nadgodziny

Wrocławianin

Witam czy ktos wie czy są jakeis przyjecia dla inż z logistyki ? Serdecznie pozdrawiam

gienia

@Monnn to praca przy testach. No to jeśli są takie widełki to dobrze :)

gienia

Czy ktoś może napisać jakich zarobków się można spodziewać w dziale IT? Mam prawdopodobnie iść na rozmowę i nie chciałabym powiedzieć za dużo, żeby nie zostać od razu dyskwalifikowana :0(

tiko
@gienia

jak to w rodzinie , jedna wielka kochająca się rodzina.Bez plców nie ma szans na zatrudnienie,no chyba że coś , czego rodzina nie chce robić

Alx

Czy mógłby ktoś napisać coś więcej o atmosferze pracy w biurze tej firmy? Czy mają rozbudowany dział IT?

aGerman

Mam podobne odczucia. Rozmowa miała miejsce równiez we Wroclawiu, bodajże w maju tamtego roku. Rekruterka nie ukrywała osobistej antypatii względem kandydata. Po prostu okazywła niechęć. Była arogancka i niemiła. Kandydat do tej pory nie otrzymał odpowiedzi (rok!) mimo iz idealnie wpisywał się w stanowisko. Zero rzetelności, sensownego feedbacku. Powinni zatrudniać profesjonalnych rekruterów, a nie ososby leczące swoje kompleksy na rozmowach kwalifikacyjnych.

cold12@vp.pl

witam, Jestem bardzo zdziwiona i rozczarowana ludźmi którzy prowadza rozmowy rekrutacyjne w Firmie takiej jak 3M (oddział Wrocław) ,która stoi na wysokim poziomie w Polsce i za granica. Osoba prowadząca rekrutacje, zadzwoniła do kandydata pytając się o oczekiwane przez niego pensum, po usłyszeniu kwoty osoba ta podziękowała za zainteresowanie ofertą pracy i stwierdziła, iż oczekiwania kandydata są zbyt wysokie. Nie zapraszając kandydata na rozmowę i nie przedstawiając mu wynagrodzenia proponowanego przez 3M, a przecież wystarczyło zapytać kandydata i prawdopodobnie zgodziłby się na proponowane pensum. Proszę o podchodzenie następnym razem bardziej profesjonalnie do potencjalnych pracowników.

Balcerek

"wszystko idzie w dobra strone" - hahaha kpisz czy jeszcze po zabawie sylwestrowej nie wytrzeźwiałaś? Całe dochody, które kiedyś szły do kasy państwowej a nastepnie na rozwój naszego kraju idą teraz na prywatne konta amerykańców. Grupka polskich dupków, którzy mieli układy poobsadzali lepsze stanowiska swoimi rodzinkami i kolesiami i dla takich to pewnie, że zmiana na dobre, a biedny robol zapier...ala teraz za miskę ryżu na śmieciówkach. Wstyd dla narodu, że dopuścił do wyprzedaży polskich zakładów, które znosiły złote jaja. Teraz jesteśmy niewolnikami na naszej własnej ziemi.

Balcerek

Jak to się stało, że porządna niegdyś polska firma Viscoplast, zbudowana przez Polaków - naszych ojców i dziadków, przynosząca dochody państwu polskiemu trafiła w ręce Amerykanów i teraz my Polacy na własnej ziemi zapier.....amy dla Amerykanów, wytwarzając zyski dla nich? Kto stał za tą prywatyzacją? Za jaką wartość Viscoplast został sprzedany? Czy ludzie zainteresują się tym tematem, znajdą winnych i wyciągną konsekwencje?

DMN
@Balcerek

Jak to się stało? No całkiem normalnie,przyszedł Wuj Sam i sobie Visco kupił. Przepracowałem kilka lat na utrzymaniu i widziałem na własne oczy, jak Firma staje się kołchozem, gdzie nie jest ważna wykonana praca, tylko słupki i wskaźniki. Dobrze, że stamtąd sobie poszedłem, bo pieniądze ( nie tak wielkie znowu ) nie zrekompensują zszarganych nerwów i pracy w 4 brygadówce.

Dziadostwo
@DMN

Tyle to ja mam jako zwykły robol w Volvo - jakbym miał iść na rozmowę jako specjalista php sql, programista itd. to rzuciłbym 4000 na rękę, bez negocjacji. W końcu jako freelancer zarobisz 3x tyle.

3M

Na nową inwestycje w toku,nowy projekt,dział Zeta,byle kogo nie biorą,biorą najlepszych,ciężko się dostać.

grzes

(Dywizja: OCSD, docelowa grupa zaszeregowania P02) a to co konkretnie oznacza??

Witam wszystkich z 3M

Na dziale Zeta Pierwszy Operator ma mieć PO5,Lider PO5,Operator PO4.

ktosiiik
@Witam wszystkich z 3M

Operator PO4 czyli ile?

HEY

Jest nowa inwestycja w toku,nowy projekt w 3M na kowalskiej na dziale PI dział Zeta.Docelowe zaszeregowanie PO5. Nie długo ma być następna nowa inwestycja w toku,nowy projekt w 3M na Kwidzińskiej Ma być produkcja plomb do zębów.

@HEY

Na ZECIE poki co jest rekrutacja na FO i on bedzie mial P05, a operator produkcji P04 tak jak na AD TAI MAKERZE.

Tomasz

P02 to mają chyba na PSD tylko i na PI. Na pozostałych działach trzeba myśleć(prowadzenie maszyn, a nie pakowanie zatyczek do kartonu)),więc jest P03 i stawki są powyżej 2300 netto- bez nadgodzin.Na IATD jest masa nadgodzin- nie są mile widziane, ale wiele do powiedzenia nie mamy. Niestety z przyjęciami jest dramat. PSD i AD dostało poważne zastrzyk ludzi, u nas dyrektor otwarcie mówił, że ni będzie przyjęć

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.