Opinie o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. w Wrocław

Vbn

Nikomu nie polecam pracy w 3m przez agencje pracy randstad. Ta agencja traktuje ludzi przedmiotowo wysyłając takie wiadomości przed świętami " Od Randstad: Posiadamy duzo wolnych miejsc pracy. Jesli chcesz dostac bon o wartosci 100 zl to polec nam kandydata do pracy" :((( wyzysk i kpina z Człowieka

czacha z "trójkąta"

witam byłem na rozmowie w październiku pani z agencji bardzo niemiła,na drugi dzień spotkanie z panią kierownik alicja r.młoda (usunięte przez administratora) za wszelką cene próbowała wcisnąć mi tą chauture praca głównie na 3zm 4bryg (12h+dojazd)życia prywatnego zero tylko żreć,spać,srać i robić i z 2,5tyś może by wyszło dojazd jeden autobus na pół godz i transport niewolniczy tragedia zrezygnowałem automatycznie po udaniu się tam i obejrzeniu tego wszystkiego nie polecam nikomu chyba że ktoś ma" nóż na gardle"

Jadzia

A jaka atmosfera jest na biurowcu?

gość

Witam w czwartek idę na rozmowę o prace jakie stawki zarobkowe są na początek przez Ranstad ,da się wyżyć i jaka atmosfera .

@gość

Na iatd 3M Wroclaw masz 2100 na rękę przez pośrednika,praca spokojna a niektorzy co tu wypisuja to poprostu leniwce robic sie nie chce.polecam

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
OBSERWATOR

3M NA UL.KOWALSKIEJ WYDZIAŁ SPRAYÓW.PRZEZ RANDSTAD MOŻESZ DOSTAC NAWET 2200 NETTO PLUS NADGODZINY.UWAZAJCIE GDZIE CHCECIE PRACOWAC.TAM TRWA SPÓR PRACOWNICZY MIĘDZY ZAŁOGA A PRACODAWCA.PRACOWNICY KTÓRZY SA POZA UKŁADEM TZN. MENEDZER PRODUKCJI I PRACOWNICY SA W ZMOWIE I NISZCZA ŻYCIE PRACOWNICZE I PRYWATNE TAKIEJ OSOBY KTÓRA PRZYSZŁA PRACOWAC I TYLKO PRACOWAĆ. POZA TYM PRACUJESZ W ŚRODOWISKU RAKOTWÓRCZYM!!!!!!!!!!!!!NIKTCI O TYM NIE POWIE. SYSTEM PRACY JEST TRZY ZMIANOWY.POZA TYM NIE PIJ KAWY BO KTOS CI MOŻE DOSYPAC PEWNEJ SUBSTANCJI I BĘDZIESZ SIE ZLE CZUŁ(Z AUTOMATU).PRACOWNICY TAM SA W ZMOWIE Z MENEDZEREM I NISZCZA WSZYSTKICH INNYCH KTÓRZY SIE NIE PODPORZĄDKUJA PANUJĄCYM TAM ZWYCZAJOM.WIELE OSÓB TAM PRACUJĄCYCH TO RODZINY!!!!!!!CELOWO NA PRODUKCJI JEST WIELE AWARII I PRODUKOWANE JEST WIELE BUBLI!!!!!! TO JEST OD WIELU LAT WALKA Z PRACODAWCA BO NIE CHEC DAWAĆ PODWYZKI A PRACOWNICY KRADNA TOWAR WYBRAKOWANY!!!!!!!!!

ToJa
@OBSERWATOR

W jakiej "zmowie" są? Co masz na myśli? Możesz opisać dokładniej?

Ciucmok z agencji

3M przyjmuje tylko przez pośrednika przy czym ciężko się pracuje wiedząc, że kolega pracujący bezpośrednio przez 3M ma kilka stówek więcej za taką samą pracę. Przy czym pracowników agencyjnych wykorzystuje się bardziej niż tych na stałe. Nie mając pleców nie ma co liczyć na umowę przez firmę i to pomimo tego, że pani z agencji przed przyjęciem kłamie w żywe oczy, że umowa jest najpóźniej po trzech miesiącach pracy jeśli ktoś się sprawdzi. Ciężko się pogodzić i ciężko polecić ten zakład pracy.

radek

Młodszy przedstawiciel handlowy jest u nich poszukiwany tez obecnie.

szukam pracy

hej, ineteresuje mnie jedna z ofert na stronie (Business services analyst). czy rzucenie stawki 4 brutto na początek bedzie do wyciągnięcia u nich? ktoś moze pomóc?

3Mer
@szukam pracy

Na luzie 4000 gross bez problemu, nawet wiecej spokojnie mozna powiedziec

Tom

Na kowalskiej też dno chcesz pracować to zapraszamy do agencji pracy tragedia i tyle do tego w systemie 4 brygadowym zazwyczaj po 12 godzin nie masz życia i zarabiasz grosze nie polecam nikomu też szukam innej pracy.

Kwidzyńska 6

Witam. Pracuję w 3M 10 lat . Z roku na rok coraz gorzej . Praca u nas przez agencje pracy to : umowa na miesiąc -dwa , o przedłużeniu dowiadujesz się dzień przed końcem lub wcale , jesteś traktowany jako gorszy sort czlowieka do najgorszej pracy . Kierownictwo to banda prostaków i tchórzy , niekompetencja to ich znak firmowy . Grafik zmieniany z dnia na dzień , zmuszanie do nadgodzin. a spróbuj nie przyjść to o podwyżce nawet nie myśl , nagle trafiasz na gorszą linie i nagle muszą Ci obniżyć grupę zaszeregowania i obciąć kase . Jak pójdziesz na L-4 to szykuj sie na rozmowę z panem z HR że to działa na szkodę firmy i że jak w najbliższym czasie znów Ci sie przytrafi to się pożegnamy z pracą . Firma chwali sie najlepszym socjalem na rynku , rozmawiałem z kolegami z innych wrocławskich firm i jakoś 3M nie robi wrażenia na nikim. Pracownik szeregowy dostaję upomnienie/naganę za najmniejszy błąd a Inżynierowie/Kierownicy/Pracownicy biurowi odwalają takie szopki że głowa mała i nawet nie usłyszysz przepraszam . Ja osobiscie szukam już czegoś innego.

Alex
@Kwidzyńska 6

Ehhh, no ja na Kwidzyńskiej przepracowałem połowę z tego, co Ty i po 5 latach podziękowałem firmie 3M. Poszedłem na nieco mniejsze pieniądze w budżetówce i NIE ŻAŁUJĘ bo te parę groszy różnicy nie rekompensuje nocek i śmiesznych słupków, wskaźników, pier***lenia że kurs dolara niekorzystny etc. Nie wspomnę o ocenach rocznych, bo to dopiero żenada :-) Przełożony wyciąga jakąś bzdurę sprzed 10 miesięcy tylko po to, żeby nie dać podwyżki. A jak pokazujesz przełożonym, że są niekompetentni to 2 i "plan naprawczy". Ten, kto może niech z korpo ucieka, bo są firmy, gdzie pracuje się normalnie.

Morelek
@Alex

Człowieku Alex przestaw się na inny tok myślenia. Prace w 3M muszą być sprawdzane bo tam się zarabia duże pieniądze więc efekty też muszą być widoczne. Zawsze można pracę zmienić ale zmienisz też kasę. Tu jest coś za coś, na zachodzie od lat tak pracują .

to prawda 3M to dno nie wiem z kąt biorą ludzi do pracy na pewno z poza Wrocławia lub z Ukrainy

Waldemar

Polacy zarabiają głodowe pieniądze myślisz że dlaczego takie 3M zainwestowało w Polsce . Ukraincy czasem chcą większe stawki od Polaków a nawet dobrze języka nie znają nie wspominając o innych rzeczach o których pojęcia nie mają. Oliwek myślę że jesteś osobnikiem z biura lub jakimś kierasem bo nie masz pojęcia co się dzieje w tej firmie i jakie są obecnie stawki 3M dobija powoli dna za niedługo stanie się najgorszym pracodawcą w Polsce co prawda pracownicy biurowi może mają lepsze warunki pracy i rozwoju nie wspominając o zarobkach. Sam zobaczysz ilu ludzi podziękują wam za prace Agencje pracy już mają problem ze znalezieniem pracowników dla 3M ponieważ płacą grosze do tego w systemie 4 brygady gdzie stawki powinny w tym systemie być wyższe minimum 500zł . Najszybciej będą się zwalniać Operatorzy maszyn i wózkowi bo na rynku stawki zaczynają się od 3200 brutt + premie + 500zł za 4 brygady a w 3M śmiech na sali może połowa z tego co inni oferują dziwię się że mają jeszcze tam pracowników ale ciągle słyszę jak znajomi się zwalniają bo z roku na rok jest coraz gorzej w tej firmie nie wliczając głodowych wypłaty i pracy przez agencje.

xyz

Wielu już się pozwalniało a jak będą mieli problem to ludzi z Ukrainy sobie ściągną i tyle bo stawki raczej nie zmienią ta firma jest nastawiona jedynie na wyzysk ludzi i nic więcej trudno mi uwierzyć że coś się zmieni finansowo w tej firmie bo z roku na rok się tylko wszystko pogarsza

Rafał Psie

W niektórych marketach lepiej płać a pracują tylko 40 godzin w tygodniu

Mariolka

To prawda słabe są zarobki

Marcin Wrocław

Witam w 3m są bardzo niskie zarobki do tego zatrudniają gównie przez agencje pracy tymczasowej w systemie 4 brygadowym nie dostajecie dodatku za prace w niedziele czy w sobotę ani dodatku za system 4 brygadowy do tego stawki są bardzo niskie takie same jak w LG zastanówcie się zanim tam pójdziecie na rozmowę do tego dojazd nie jest za ciekawy na kowalską. Dużo firm oferuje dużo wyższe stawki w normalnym systemie od pn do pt, A w systemie 4 brygadowym są one wyższe nawet o kilka złoty do lub jest po prostu dodatek za system 4 brygadowy w 3M nic nie ma tyle ile na godzinę tyle zarobisz bez dodatku czy to sobota czy niedziela w 3M za taką samą stawkę się zasówa . W tym roku może uda im się utrzymać kadrę pracowniczą w całości ale w nowym roku jeśli nie będzie dużych podwyżek raczej wszyscy się rozejdą bo prawie każda firma będzie oferować lepsze warunki płacowe w lepszym systemie pracy. Pozdrawiam i radzę się zastanowić czy warto tu zaglądać.

Marcin Wrocław

Witam w 3m są bardzo niskie zarobki do tego zatrudniają gównie przez agencje pracy tymczasowej w systemie 4 brygadowym nie dostajecie dodatku za prace w niedziele czy w sobotę ani dodatku za system 4 brygad do tego stawki są bardzo niskie takie same jak w LG zastanówcie się zanim tam pójdziecie na rozmowę do tego dojazd nie jest za ciekawy na kowalską. Dużo firm oferuje dużo wyższe stawki w normalnym systemie od pn do pt, A w systemie 4 brygadowym są one wyższe nawet o kilka złoty do lub jest po prostu dodatek za system 4 brygadowy w 3M nic nie ma tyle ile na godzinę tyle zarobisz bez dodatku czy to sobota czy niedziela w 3M za taką samą stawkę się zasówa . W tym roku może uda im się utrzymać kadrę pracowniczą w całości ale w nowym roku jeśli nie będzie dużych podwyżek raczej wszyscy się rozejdą bo prawie każda firma będzie oferować lepsze warunki płacowe w lepszym systemie pracy. Pozdrawiam i radzę się zastanowić czy warto tu zaglądać.

timoR1b1
@Marcin Wrocław

od lutego 2017 ponoć stawka 16.20h. brutto. pożyjemy zobaczymy...........

Prawnik

Autorzy obraźliwych wpisów na forach internetowych muszą się liczyć z tym, że nie będą anonimowi. Zgodnie z orzeczeniem Naczelnego Sądu Administracyjnego każda osoba fizyczna i firma będzie mogła zażądać udostępnienia danych z forów internetowych, jeśli wykaże, że jest to niezbędne dla ochrony dóbr osobistych i dobrego imienia. Do tej pory takie wnioski mogli kierować jedynie policja, prokuratura czy sąd.

Pimpuś Robaczko

3 lata temu było tam naprawdę przyjemnie dla zwykłego szaraka bez znajomości. Dział AD,IATD, PI, PSD Jednak od 2 lat zieją się tam przykre rzeczy. Awansują tylko ludzie po rodzinie lub kolesie choćby byli totalnymi debilami i nierobami. Jesli nie wchodzisz w tyłek przełożonemu ( co bardzo lubią ) a wykonywałbyś mega rzetelnie swoją robotę nie licz na nic- a przepraszam- możesz liczyc na to że jeszcze bardziej dokręcą ci śrube jednocześnie folgując swoim ludziom. Przykładem jest jedna dziewczyna pewnego kierowniczka, szybki awans z produkcji za biurko choc na produkcij jedna reką od niechcenia przekładała kształtki a druga bawiła sie telefonem. NA stanowisku biurkowym gdzie trzeba bylo organizowac wysylkę (PI) kompletnie sobie nie radziła to poszła...wyżej a co tam! Teraz jest jedna z wielu panienek za biurkem za szybą od spraw niepotrzebnych typu wydawanie ludziom długopisów i kluczyków od szafek... Najgorsze jest to ,że tak jest teraz praktycznie wszędzie, ale tak własnie wygląda ten szatański system. Jezus Chrystus jest królem świata i wkrótce zakończy to bezprawie i uciskanie biednych ludzi.AMEN

lili

A zapomniałam że pierwsze 2 godz szkolenia w zakładzie sa nie płatne!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3M Poland Manufacturing Sp. z o.o.