Opinie o PGE Energia Ciepła w Kraków

Każdego dnia dziesiątki milionów ludzi korzystają z energii produkowanej przez Grupę EDF na całym świecie. To duża odpowiedzialność, która wymaga wspólnych wartości i zobowiązań etycznych.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGE Energia Ciepła w Kraków

Pracownik_1

Najprawdopodobniej EDF się rozpadnie, tak, że praca może i będzie, ale do końca lata. Nie polecam działu IT, zwłaszcza Helpdesku. PS. na pytanie skąd tyle ofert parcy, bo wszyscy z tamtąd uciekają.

Weronika

@rewizor, z pewnością rzetelnych informacji dowiesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wtedy będziesz miał okazję porozmawiać o warunkach pracy, poruszyć kwestię zarobków. Wybierasz się? ;)

rewizor
@Weronika

Jak usłyszałam, ze PiS ma kłaść łapę na EDF to chyba się wstrzymam. Będzie gnój jak u nas na Azotach.

rewizor

Pytanie o dział prawny. Na co liczyć jako specjalista ? Chodzi mi o warunki pracy(płaca, dodatki, uciązliwość) Mam dziecko w drodze i nie wiem czy w to wchodzić.

nik

Czy moze ktos wyjasnic ten fenomen ? Jest jakies 30-40 ofert pracy mimo, ze slyszy sie w mediach, ze francuzi sie beda wycofywali i sprzedawali EDF bo polski rzad chce go re-nacjonalizowac. Skad wiec tyle ofert pracy ?

cpt83
@nik

Firma wyprzedaje swoje aktywa węglowe, wydzielając np. dział sprzedaży. To samo dzieje się w przypadku GDF SUEZ (obecnie ENGIE) możliwe, że CEZ zrobi to samo. Repolonizacja pełną parą, tylko pieniędzy już brakuje.

Kamil deja, obecnie cieć w PGE - niegdyś kierownik działu ochrony w oszołomie bonarkowym, niepotrafiący nic ogarnąć na swoim stanowisku, prócz pisania notatek służbowych na pracowników i nakazywania innym pracownikom robienia tego samego. Podczas odpraw zatrzymywał swych podwładnych pojedynczo i kazał im donosić na wszystkich, w tym na siebie wzajemnie. Oczywiście nieuki robiły to bez wahania. On, jak i jego sługusy niepotrafili nigdy zadziałać w sytuacji faktycznego zagrożenia. Ataki klienta na pracownika, awantury różnego rodzaju i udzielanie pierwszej pomocy, pomimo że należało do ich obowiązków to misja niewykonalna. Poszkodowany musiał radzić sobie sam, ewentualnie pomocy udzielał mu inny pracownik bynajmniej nie z działu ochrony. Deja wtedy jeśli był na swoje nieszczęście na miejscu jedynie stał i się przyglądał. W auchan Bonarka za jego jestestwa awarii uległ system ostrzegania przed pożarem. Problem trwał miesiąc i ani on, ani jego przełożeni (m.in. rafał herc z dyrekcją) nie kiwnęli palcem by awarię usunąć. Takie zaniedbanie to przestępstwo. Taki właśnie jest deja nieudacznik. Deja twierdzi , że był manager'em ochrony w Auchan od roku 2009 do 2019. Nic podobnego. To stanowisko objął po znajomości jakieś 3 - 4 lata przed zakończeniem swej zawrotnej kariery. Przez wcześniejsze lata był podnóżkiem trzymanym na zasadzie protekcji, co z resztą jest dewizą skorumpowanej łapówkarsko firmy Auchan. Uważa również, że był tam zatrudniony do 1 grudnia 2019 i od 1 grudnia 2019 jest zatrudniony w PGE. Serio Deja? Kłamca, pomawiacz, donosiciel, manipulant iid...

Brak mózgu

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
dd

Wypowiedzcie się proszę nt. plusów i minusów pracy w Krakowie na stanowiskach w obsłudze klienta lub wsparciu sprzedaży.

Teraz wejdzie do SME całe PGE i założą zawór na jaja pinokiowi.

K87

Witam Czy ktoś coś wie dlaczego taka duża rotacja na stanowisku specjalista ds. Rozliczeń? Zastanawiam się czy aplikować. Jakich pieniędzy mogę sie spodziewać jakiś socjal?

Czy może ktoś zaopiniować pracę w EDF Kraków w dziale handlowym, jak tam jest, jakie są realia planów, stabilności pracy itd.. Pozdrawiam, Marek

Gengi
@Marek

Duża rotacja

wypłata zawsze przed 10-tym.

cpt0038

cozik, raczej chodziło o coś stacjonarnego, ale zgadzam się co do pieniędzy byłem na rozmowie, spełniałem wszystkie możliwe kryteria, ale przez kwotę, którą chciałem zdecydowano się na innego kandydata...a chciałem zarobki rynkowe, nic wygórowanego

09812mf

Nie poleceam pracy w Edf, marne pieniądze.Wyzysk na każdym kroku,nie płacą za nadgodziny,zero socjalu. Większość zatrudniona po znajomości. Brak sprzętu,przychodzi nowy człowiek i nie ma komputera i krzesła dla siebie .....

@Zainteresowany, w pracownika nie ma inwestycji, chyba, ze jesteś menadżerem to wtedy inwestują w Ciebie szkolenie tak bys wiedział jak wyciskać 7 poty z innych:) (normy wyśrubowane dla polskich murzynów przystało)co do dodatków, wlasnie sie kończy wykup prawie wszystkich dodatków jakie sa przewidziane w tej fajowej firmie. Premia od dyrektora, heh dobre jest premia co kwartał, która tez juz próbują uwalić, na dodatek mieli sprawe w PIP o te premie za niezgodne z przepisami prawa polskiego jak i podpisanych umów, premie były realizowane na nie korzyść pracownika. (usunięte przez administratora)

Czesc, Mam pytanie, czy ktos z pracownikow moze napisac jakie sa widelki na stanowisku specjalisty w dzialach typu back czy front office. Czy dla rodziny pracownikow jest jakas dodatkowa opieka zdrowotna, w jakiej firmie? Czy inwestuje sie w pracownika (szkolenia, nauka jezyka, etc.)? Czy sa jakies bonusy typu ekwiwalent za kilka MWh rocznie/pracownika, albo premie od dyrektora dla zespołu? Jakby ktoś mógł coś szerzej napisać byłbym wdzieczny. Pozdrawiam.

Marysia

Firma faktycznie duzo ludzi zatrudnia, ale tylko dlatego, ze poszli w rynek sprzedaży energii do firm. Zrobili to bo nie mieli wyjścia, po utracie wielu milionów straconych na projekcie "RUDA". Co do super sobie radzą, hmmm nam się w EDF co innego mowi, a na wielkich spotkaniach słyszymy, ze jest kryzys, krucho i trzeba wszystko ciąć, recovery plany itp.. Co do pracy tutaj nie liczcie na normalne warunki pracy, normy są tak wyśrubowane, ze ludzie się sami zwalniają. Częsta rotacja na stanowiskach, które nie tycza się nowego projektu sprzedaży elektrycznej dla firm to normalka. Jest to korporacja a styl rządzenia jest z czasów PRL (pracodawca twój Pan i władca, a ty masz go całować i dziękować za prace i nie prosić o podwyżki tylko o dodatkową prace).

Wertyu

Powodzenia, nie wiem czy to krypto reklama, ale jesli chodzi o tych co maja zajmowac sie klientami biznesowymi (czytaj VIP)zwylkych telemarketer moze sobie pomarzyc o aucie. Jesli chodzi o "atrakcyjny system premiowy" to zostal on skrytykowany (delikatnie piszac) przez PIP, a przez to wylecial dyrektoraow HR, co tak naprawde oprocz jego zwolnienia nic nie zmienilo na premiach, bo dalej sa przyznawane na starych zasadach, czyli znajdz cokolwiek by dac jak najmniej bo zysk musi byc na plus dla firmy. Zalatwijcie sobie od razu dobra "gwarantowaną płacę podstawową" bo ona z Wami zostanie do konca, czyli zwolnienia. A zapomnial bym o tym telefon, laptop to "permanentna inwigilacja" tak, ze uwazajcie na to co piszecie i przesylacie w tej firmie.

Nie polecam Wam tu Pracy, ale sami sie przekonacie.

iga

hej tez rozwazam aplikacje do audytu... czy ktos moze podac info jak tam zorganizowana praca ?

Ola.Michal

Pracowałem w Gdańsku 25 lat obecnie jestem na emeryturze i powiem wam gdy potrzebowałem pomocy w chorobie {wylew, ciężki zawał w 2014r} to nie zostawili mnie samego bardzo mnie pomogli a pracownik socjalny {byłem w ciężkiej depresji} dobrym słowem bardzo mi pomogła za co z całego sera bardzo dziękuję Mieczysław

omega

Dzień dobry, a czy ktoś poleca ofertę pracy w audycie ? Piszą w ofertach pracy na internecie, że w związku z dynamicznym rozwojem... Zastanawiam się czy aplikować ?

luk084

mam pytanie. jest ogłoszenie obchodowy urzadzen pomocniczych i podstawowych czym to sie je co nalezy do obowiazkow? czy to jest ciezka praca? i jakie sa warunki zapylenie? hałas? Nie wiem czy warto aplikowac.

Zostaw merytoryczną opinię o PGE Energia Ciepła - Kraków

• Jak się pracuje w PGE Energia Ciepła?

Zobacz opinie na temat firmy PGE Energia Ciepła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGE Energia Ciepła?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGE Energia Ciepła?

Kandydaci do pracy w PGE Energia Ciepła napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGE Energia Ciepła
1.8/5 Na podstawie 103 ocen.

PGE Energia Ciepła