Team-Plast Sp. z o.o.

Opinie o Team-Plast Sp. z o.o.

Tadeusz

To normalne, że każdy musi pilnować swoich spraw. Szefostwo ma wielu pracowników i nie muszą pamiętać o każdym z nas.

Danuta

@Krzyś, dowiedziałes sie czegoś więcej? Czy TEAM-PLAST aktualnie rekrutuje? Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych mógłby przedstawić konkretne warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Czekam na Wasze opinie.

Krzys

Jakie warunki pracy dla kierowców, system pracy i kierunki wyjazdów.

Danuta

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w TEAM-PLAST SYCÓW o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Team-Plast Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Graficzka/ Grafik w dziale marketingu - praca stacjonarna?
Driver90

Ma ktoś informacje na temat warunków pracy dla kierowców, dokąd są głównie wyjazdy i czy są przyjęcia?!?!

Jasiek

Dobrze się pracuje i dlatego nie piszecie zbyt często? Szkoda mam zamiar aplikować.

Jola

Mam pytanie odnośnie pracownika na linii produkcyjnej. Pracują tam też kobiety, jaką pracę tam wykonują?

zygzak mcqueen

Firma stawia konkretne wymagania zatrudniającym się i je po prostu egzekwuje. Jako producent okien staje w szranki z potentatami na rynkach w Polsce i na zachodzie Europy i... daje radę. Przede wszystkim dzięki niespotykanej ofercie. W związku z tym w dziale handlowym zakładu jest mocno angażująca, ciekawa i rozwijająca praca dla osób, które z jednej strony radzą sobie ze stresem [faktycznie na poczcie lub na składzie węgla nie ma takich klimatów] a z drugiej strony potrafią efektywnie pracować. Firma nie żałuje na szkoleniach [języki, obowiązkowe podnoszenie kwalifikacji]. Owszem, bezwzględnie tępi niechlujstwo, lenistwo, głupotę. Piszę to z perspektywy 6 letniej współpracy z firmą.

Nick Nick

Pewnie pewna Pani. Tylko ona ma takie zdanie o firmie ;)

Dział kadr

Trudno zgodzić się z tą opinią, bo fakty są zupełnie inne. Rotacja pracowników w firmie od kilku lat utrzymuje się na bardzo niskim, wręcz znikomym poziomie. Zatrudnienie stale rośnie. Jeśli ktoś stawia na solidną i rzetelną prace zwykle wiąże się z tą firmą na lata.

Kaziu
@Dział kadr

Na lata wiążą się tylko Ci, którzy mają kredyt do spłacenia! A rotacja jaka była taka jest, nic się nie zmieniło.

Alekx

Dlaczego tak wiele ofert pracy jest w internecie - cały czas szukaja ludzi do pracy chyba na wszystkie mozliwe stanowiska??? Czy nikt tam nie chce pracowac? Dlaczego ludzie odchodza? Jak placa? Zakładam ze płacą samymi obietnicami a nie realną kasa.... Od ludzi co tam pracowali slyszalem tylko aby uciekac jak najdalej i mijac szerokim lukiem....

Dział kadr
@Alekx

W związku z dużym rozwojem firmy, poszukujemy osoby chętne do pracy. Zapraszamy.

@Dział kadr

Ha ha ha. Tam się poprostu nie da wytrzymać! Dział kadr dostał polecenie z góry do wydania takiej odpowiedzi!

Ona

Wystarczy spojrzeć na rotację pracowników i wszystko jasne. Nie polecam ,uciekać jak najdalej od tego miejsca.

ward

Witam serdecznie. To co urzekło mnie w firmie i zrobiło największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie każdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie ;) Co do tego czy praca tu jest wdzięczna sam sobie odpowiedz patrząc na kasę

mmmmmm

Nie polecam!!!

spartanin

Praca ciekawa i wciągająca, sporo ciekawych ludzi (zarówno klientów (Ci zagraniczni przede wszystkim) jak i innych pracowników). Warunki pracy w porządku - ładne i wygodne biura (biurka), parking dla wszystkich. Na rozmowie fakt, dużo jest obiecywane... Jednak samemu trzeba przypilnować, żeby obiecanki znalazły się na umowie - tak jak wszędzie. A tak, to klasyczny przykład prywatnej firmy (usunięte przez administratora)brak systemu nagradzania i motywacji (to przede wszystkim), przez co ja szybko straciłem energię do pracy. Moim zdaniem, gdyby firma bardziej postawiła na motywacje i rozwój pracowników i nie zapominała o tym, że ludzie to najcenniejsze co mają (bo Ci ludzie nie lubią miejsca pracy, ale pracą żyją) dużo szybciej i sprawniej by się rozwijała.. Wszystko rozbija się o traktowanie ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Team-Plast Sp. z o.o. - Stradomia Wierzchnia

• Jak się pracuje w Team-Plast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Team-Plast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Team-Plast Sp. z o.o.?

Team-Plast Sp. z o.o.