Opinie o RADWAG Wagi Elektroniczne w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RADWAG Wagi Elektroniczne. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RADWAG Wagi Elektroniczne w Radom

Psychiatra

Belmondo tęsknimy, wracaj, zostaw krówki i weź proszeczki, przyślemy po ciebie ambulans

qq

Grozisz swojemu drugiemu czy trzeciemu 'ja' ?

Belmondo

Jak chcesz. Możesz oddać za szkolenie z EX i polecieć na ryj. Za dobrze ci w pracy ? A i ty młody się uspokój. Sracie do własnego gniazda.

Belmond

Co sie dzieje, ale ta wódka mocna, pędziłem ją w piwnicy naszej ukochanej firmy "Słońce Peru", bimber pierwsza klasa. Chciałem, żeby mi wódkę dawali, ale nie dali, dlatego pije bimber z ziemniaka. Polski ziemniak z pola. Bo ja patyjota. Co za trolle mnie trolują, przecież każdy wie, że my szukamy tylko taniej siły roboczej. Misiek odczep się już od nas, nie widzisz, że my już ledwo dajemy rade od tego bimbru? A jak się nie godzisz na nasze warunki, to Cię obsmarujemy, a jak się nie godzisz, to trudno, troll jesteś, bo o tym kto może się bronić przed nami decyduje ja, bo ja mam klucze do bimbrowni. Liberalizm jest fajny jak nam wszystko wolno, a jak tobie wszystko wolno to troll jesteś i donosiciel ooooo! Zatrudnie ukrainki do kopania zimnioków na bimber. Jak chcesz, możesz się przyłączyć, płacę z góry - ja na traktorze ty na polu. Równe 2 zyla za godzine i nie narzekaj, że mało, bo to moja krwawica, jestem januszek z pola. czesc

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
qq

Coś musi być na rzeczy. Albo Radwag cię niesamowicie skrzywdził, co automatycznie zaprzecza temu wszystkiemu, co starasz się tu nam wytłumaczyć, że niby jaka to świetlana przyszłość stoi przed tobą otworem... Albo jest to zwykły trolling, może tu sobie rozmawiają dwie osoby z Radwagu, a może jedna z rozdwojeniem jaźni? Jeśli tak, to czy może ja jestem trzecią jaźnią tego kogoś? Ej, ty ktosiu, piszący tu posty, czy tego posta ty napisałeś, czy ja napisałem? Jeśli uważasz, że nie ty, to czy jesteś tego pewien? A może to ja pisałem? A kim jestem ja?

Programista wyklęty

Ja nie potrzebuje żebyś mi załatwiał pracę po znajomości za flaszkę. Ja jestem uczciwy i nie pracuje za śmieszne 3000 brutto, za tyle pracują na call center czy na serwisie, a także w cukierni i tyle płaci radwag programiście, bo szuka tanich pracowników jak ty, dlatego ty masz tam pracę, a ja z moim doświadczeniem zarabiam podobnie do ciebie, za 10 lat będę zarabiał kilka razy więcej niż ty teraz. firme otworzę owszem, a ty cale zycie robisz na kogoś za 3500. ha ha ha

Belmondo

No to wyszło na jaw. Flacha dla mnie i pracę załatwiam :) Artysto i twórco ze studiami! Jeśli prostak ze wsi umie załatwić pracę a uczony taki jak ty nie może sam znaleźć to o czym to świadczy? Podpowiadam. Otwórz działalność gospodarczą typu nauka "programowania pralek". One mają programator i można nauczać jego obsługi. Kasa gwarantowana z twoim doświadczeniem !

qq

"Nie dałem Belmondowi łapówki w formie butelki wódki, a sugerował, że jak mu dam, załatwi mi przedłużenie współpracy." Ciekawe... Przypomnij, u którego kierownika byłeś?

Programista wyklęty

Dzisiaj koncert, gra KęKę. Wrzucałem już ten utwór jego tutaj. On również nawija o radomskich układach, koteriach itp. Tego w Radwagu nie brakuje. (usunięte przez administratora) Artyści mają to do siebie, że nie sprzedają swojej pracy pracodawcy, tylko rynek decyduje ile zarabiają. KęKę długo pracował na swój sukces, aż się wybił. Podobnie jest z dobrymi programistami, my nie potrzebujemy szefa. Niech żyją Polscy i nie tylko artyści i wolny rynek. Wszystko zawsze rozchodzi się o pieniądze. W Radomiu dobry pracownik to tani pracownik. Nie dajcie się wycyckać. Był czas, gdy nie popierałem PiS, nadal czasem mam wątpliwości, ale ekonomicznie mają rację. Pseudo wolnorynkowi właściciele firm dorobili się często KOSZTEM ludzi, którzy nie mieli innej możliwości, jak iść do pracy za śmieszne pieniądze. Wiadomo, ktoś musi na kogoś pracować, ale to co jest w tej chwili to wyzysk. Dziś Ci Janusze Biznesu nie dają się dorobić młodym ludziom, każą byśmy pracowali za śmieszne pieniądze, albo nie dają pracy wcale, albo jak pisałem wyżej oczerniają człowieka. Na szczęście waleczni i mądrzy ludzie poradzą sobie i prawda wypłynie na wierzch. Pozdrawiam i walczcie dalej o swoje. PiS sprzyja, 500+ dla dzieci rodziców, którzy muszą brać najgorsze prace, by utrzymać swoje dzieci, 2000 brutto minimalna od 2017, program mieszkaniowy, skończy się wyzysk cwaniaków.

Programista wyklęty

Dzisiaj w dniu obchodów 40 rocznicy protestów przeciwko komunie chciałem napisać, że niewiele się zmieniło. Moja walka trwa. Nie walczę z wiatrakami, lecz z realnymi ludźmi, którzy łamią prawo, prawo pracy, którzy uważają, że im się wszystko należy, bo mają działalność gospodarczą. To tak zwani Janusze Biznesu. W Radwagu pracowałem, nie przedłużono ze mną umowy, gdyż nie chciałem przyjąć warunków firmy, chciałem 3500 zł plus minimum 20% podwyżki co rok. Nie ma w tym nic dziwnego, firma ma prawo nie zgodzić się na moje warunki, jednak z tego powodu nie ma prawa mnie oczerniać. Niestety podobnie jak w komunie, gdy człowiek protestował, nie mógł znaleźć pracy, gdyż partia skutecznie podkopywała pod nim dołki, podobna sytuacja spotkała mnie tutaj. Nie dałem Belmondowi łapówki w formie butelki wódki, a sugerował, że jak mu dam, załatwi mi przedłużenie współpracy. Nie złamałem prawa, przez co moje dobre imię zostało w Radomiu nadszarpnięte. Oto dowód obgadywania mnie za plecami (usunięte przez administratora) Pomijając, że w tej chwili mam jedno z ciekawszych CV w Radomiu, nikt nie chce mi tu zapłacić za moją pracę tyle ile chciałbym zarabiać, to jest OK, wolny rynek, ale nie wolno jak pisałem pisać o mnie, że nic nie umiem, że się nie nadaję, gdyż to jest mobbing, czyli technika kiepskich kierowników, którzy w ten sposób chcą sobie ludzi podporządkować. Po latach walki z tymi radomskimi wiatrakami złapałem tego samego człowieka na haczyk. (usunięte przez administratora) Tu nagle nie ma zastrzeżeń do moich kompetencji, nagle okazuje się, że przechodzę testy, jednak gdy zaczynam rozmowę o pieniądzach, zaczynają się problemy. Jeśli danej firmy nie stać lub nie chce zapłacić tyle ile wymagam, proszę o zachowanie elementarnej kultury i powstrzymanie się od komentarzy, gdyż pracując jako programista zarabiam dobrze, często znacznie więcej niż proponowano mi w Radomiu. To ja jestem twórcą, to ja decyduje za ile chcę pracować, gdy mi się nie opłaca, tworzę i sprzedaje produkty swoje na wolnym rynku, który wycenia moją pracę. Pracodawca dla mnie jest wyłącznie pośrednikiem między mną, a rynkiem. Jeśli tego nie akceptuje, nie zasługuje, bym dla niego pracował. Przestańcie zachowywać się pracodawcy jakbyście użyczyli pracownikowi chwilówki i musiał on na Was zarobić, a Wy tylko zgarniecie kasę. Pensja to nie chwilówka, za pensję wykonuje polecenia szefa, gdy mi się to opłaca. Gdy mam sam wymyśleć jak zarobić pieniądze, zrobię to dla siebie, nie dla szefa. Czy Janusze Biznesu rozumieją różnice? Takie z Was neoliberały - ja Ci dam pensje, a Ty wymyśl jak zarobić na siebie i na mnie. Zamiast brać pensje na takich warunkach, lepiej wziąć kredyt i zarabiać na siebie, w końcu i tak musicie się martwić o wszystko sami.

Programista wyklęty

qq życzę powodzenia i szczęśćia, będzie Wam bardzo potrzebne. Ja nie wierzę w jakąkolwiek poprawę. No chyba, że kosmetyczną - brak Ireneusza, ale to tylko kosmetyka uwierz na słowo :D

qq

Wyklęty programisto, ja nie mówię o B2B z Radwagiem. Kto by był na tyle głupi? Lepsza praca to znaczy, że programiści wzięli się do sensownej roboty i zamiast programować dziwaczne wymysły Ireneusza, które potem są 10 razy zmieniane albo lądują w koszu, to programują to, co na prawdę jest potrzebne. Psychatra, będzie wszystko dobrze jak się płace poprawią. Bo ten jeden krok w stronę normalności to jeszcze trochę za mało.

Psychiatra

mi to wygląda na zabieg marketingowy, że niby już wszystko dobrze. Podobny wybieg zastosowała firma Constar.

Programista wyklęty

Hej qq Na B2B nie licz, gdyż B2B już było - Radwag zlecał Bornico robote, ale wymyślili, że będzie taniej jak sami zaczną robić elektronikę do wag i co się okazało? Teraz żeby się to opłacało, to programista musi być tani (sam skumaj dlaczego). Więc nawet jak w Radwagu zobaczysz B2B to nie za dobrą kasę. Przy B2B dla innych firm, to zależy. Zazwyczaj wtedy ryzyko ponosisz Ty, czyli jeśli coś się zmieni i np projekt upadnie to teoretycznie możesz zostać pociągnięty do odpowiedzialności - mogą kazać Ci oddawać pieniądze, które wziąłeś, ale to zależy od wielu rzeczy, bo wtedy jest sąd cywilny, a nie pracy itp. B2B jest fajne jak masz wiedzę i potrafisz negocjować i dbać o swój interes a) finansowy b) fachowy c) prawny Ja ostatnio pracowałem zdalnie, na prawdę sobie chwale. Leżenie w łóżku, kiedy mam ochotę idę na rower, jadę do restauracji coś zjeść, tyle, że robota ma być wykonana. Nawet na umowę o pracę można zarabiać znacznie lepiej niż płaci Radwag. To, że właściciel nie wie ile się zarabia, to się zgodzę, może tak być. Z tymi Janusz-soft.pl się zgodzę. Co znaczy lepsza praca? Skoro nie podnieśli pensji to niby czemu lepsza praca? Świeczkę im postawili na montowni, a programistom, żeby monitory doświetlić?

qq

Bo właściciel Radwagu nie ma pojęcia ile zarabiają w Polsce i w Europie programiści. Praca zdalna jest coraz popularniejsza i coraz więcej firm się zgadza na taką formę zatrudnienia. Dla programisty B2B jest często jeszcze bardziej opłacalny niż etat, dla kogoś, kto mieszka w Radomiu taki Radwag i kilka innych firm zatrudniających programistów, a w większości są to typowe JanuszSofty to wcale nie cały świat. Radwag szukał programistów? I będzie szukał, dopóki nie zaoferuje sensownych stawek. Czasy Ireneusza miały to do siebie, że ludzie mało robili bo Ireneusz pilnować nie umiał, nie znał się na tym, chłopaki oszukiwali go tak jak on oszukiwał szefa. Więc za takie pieniądze, jakie się tam zarabia to było akurat. Teraz wszystko się pozmieniało, roboty jest dużo, programiści idą w jakość zamiast w realizację dziwacznych pomysłów Ireneusza, ale wymagania rosną. Podobno dostali kredyt zaufania od szefa. A ja słyszałem, że oni też dali kredyt zaufania. Jest lepsza praca, ale jeśli się płaca nie poprawi to zdalne etaty i B2B czekają.

ogólnie nie polecam już nauki C++, bo się nie opłaca, płacą mało, w innych technologiach np Ruby on Rails można zarobić więcej, nie piszę o Javie, gdzie się zarabia kokosy, tylko trzeba umieć co nieco.

10 koła hahahahahahahahhahahahahahaha pisali, że musisz mieć z 3 lata doświadczenia, żeby zarabiać marne 4.000 brutto. Nie dla mnie. Pozdrawiam

Programista wyklęty, Twój wpis robi furorę w internecie (usunięte przez administratora)

aaa

No i co? Ireneusz coś jeszcze kombinuje, czy przycichł?

oink

Belmondo, mało sensu w tym co mówisz, ale przecież sens nie jest ważny. Programista wyklęty, sam ogarnij.

Zostaw merytoryczną opinię o RADWAG Wagi Elektroniczne - Radom

• Jak się pracuje w RADWAG Wagi Elektroniczne?

Zobacz opinie na temat firmy RADWAG Wagi Elektroniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RADWAG Wagi Elektroniczne?

Kandydaci do pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RADWAG Wagi Elektroniczne