Opinie o RADWAG Wagi Elektroniczne w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RADWAG Wagi Elektroniczne. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RADWAG Wagi Elektroniczne w Radom

Lepszy Pracownik

A ja jak wygram w totka to wtedy zagram

Aktualnie szukam nowych wyzwań, więc przejrzałem sobie ten wątek, ponieważ R jest w kręgu moich zainteresowań. Niestety, większość wpisów jest dość naiwnych. Brakuja wam doświadczenia. Ja mam 38 lat i pracowałem już w 6 firmach w działach R&D w tym w jednej w Irlandii. Żadna z nich nie była tak mała jak Radwag. Tego typu rzeczy, o których piszecie są na porządku dziennym, a praca to często prawdziwa wojna o przetrwanie, nie tylko z kierownictwem, ale i współpracownikami. Kasa jest tylko normalna, ale posiedźcie sobie w pracy przez kilka lat do 20, a nieraz i dłużej to się wam odechce i kasy. Ja wlaśnie jestem w takiej sytuacji. Ja tam się żadnych kierowników nie boję, chcę tylko mieć popołudnia dla siebie i rodziny. Jak Radwag będzie miał stanowisko dla mnie w najbliższym czasie to złożę tam papiery.

wascoobsrasko

i pracę za gorzałę załatwia

q

Tak, był skuteczny. W oszukiwaniu szefa, o czym zresztą głośno mówił, jak by się z tego cieszył. Tani jesteś Belmondo. Wystarczy wódka i już jesteś przyjacielem i obrońcą :)

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Belmondo

To nie chodzi o to czy jest fajny czy nie fajny. Ma działać skutecznie. Tego oczekuje każdy Szefo. Popatrz na to trochę inaczej. To nie jest niańczenie pracowników lecz dążenie do realizacji konkretnych celów. Ostatnio ciut podpadł. Ok! I ja podpadłem. Ale wszyscy uczymy się przez całe życie dlatego tym bardziej jesteśmy cennymi pracownikami niż mogłoby się zdawać. I takie zdanie mam właśnie o Irku. Dobra, wystarczy. Jestem na urlopie i wyjątkowo się odezwałem patrząc na tak dużą aktywność na tym forum. Tylko niech ten głuchy desperat, co myśli że jest programistą, więcej nie pisze bo już dwa razy czyściłem monitor jak mi się odbiło.

Belmondo

A w (usunięte przez administratora) jak nie wiesz gdzie. Takiej oferty być nie może ponieważ taki wydział został zlikwidowany. Poczytałem sobie ostatnie wpisy no i tak średnio z tym. Cały czas ten "problemista wydymany" czy jakoś podobnie chwali się tym co by zrobił jak by umiał. Prawdopodobnie "Wach-u" nasrał na Irka ale zapomniał kto go nakarmił. A gdyby ktoś zapomniał to Irek jest i ma się dobrze. Ja sam bardzo go lubię bo nie jest nijaki. A mało kogo lubię. Ale muszę coś przyznać przy okazji. Irkowi często bardziej zależy na prawidłowym funkcjonowaniu Firmy niż wielu z was. Szefo też o tym wie. Zresztą również wie o tym że kierownik jest tak skuteczny jak pracownicy którzy mu podlegają. Rozumiem że ktoś może mieć jakieś uwagi do pracy, może jakieś zastrzeżenia - jego wola. Ale ktoś tutaj napisał że kiedy mu się nie podoba to zmienia pracodawcę albo nie podpisuje umowy. To prawda. To nie biadolcie jak to wam źle - zresztą to dotyczy pewnie pojedynczych osób. Ale kiedy ktoś szuka jakiejś alternatywy to ja mogę to zapewnić. Obecnie jabłka w skupie są po 13 groszy za jeden kilogram. Mogę zatrudnić do zbierania jabłek. Do tego dochodzą koszty transportu i mój zysk. To sami sobie wyobraźcie ile trzeba narwać jabłek aby zarobić 100 złotych - min. 3 tony. Serdecznie zapraszam do pracy.

@Belmondo

Gdyby Irek był taki fajny jak piszesz to dalej był by kierownikiem kierowników. Ale niestety, kazde jego działanie na poprzednim stanowisku było przemyślane głownie na chronienie swoich czterech liter a nie na dobro firmy i pracowników. Powinieneś wiedzieć ile osób poświęcił i ilu kolejnych było w planach do odstrzału w razie jakiejś jego wpadki.

Maniuś

a gdzie ta oferta, daj linka to wyślę papiery?

q

"kod dzialal, jeśli ktoś sabotował kod ( 3 godziny przed oddaniem dzialal, wyszedlem na chwilę, ktos z pracownikow radwaga dzialu programowanie mogl sabotowac kod, bo potem jedna funkcja programu nie dzialala, na co też dowody się znajdą, i pytanie czy programisci, ktorzy przyznali, że za mną nie przepadali, czy nie sabotowali mojego projektu!) Takie rzeczy się dzieją w radwagu " Pluli ci też pewnie do kawy i naklejali naklejki i z głupimi tekstami na plecy :D

q

"Jeśli ktoś miał wątpliwości co do jakości mojego kodu, musiał przedstawić mi to w formie pisemnej z wyszczególnieniem co do której części kodu ma obiekcje. Ja bym poprawił, w odpowiednim czasie, wtedy pracodawca nie miałby prawa mnie zwolnić" Ty nie zostałeś zwolniony, tobie zwyczajnie nie przedłużono umowy :D I może jeszcze do tej formy pisemnej dołączyć podanie o poprawę kodu, dwa zdjęcia i znaczek skarbowy, co? :D

q

"nie miała prawa opowiadać kłamstw, że nic nie umiem. " - swoim kodem pokazałeś że nic nie umiesz. A nie, zaraz, ty pisałeś kod dostosowany do płacy.... :D

Jarosław

Profesjonalny pracownik to, albo nie przyjmuje warunków, albo wypowiada umowę, jeżeli warunki pracy mu nie odpowiadają. Świadczenie celowo niskiej jakości pracy podchodzi pod sabotaż i pewnie można znaleźć na to jakiś paragraf. I nigdy, żaden sąd nie skaże kierownika, za to że jego pracownik postanowił źle pracować z powodu niskiej stawki którą zaakceptował, nawet gdyby szkody były z gatunku tych drastycznych. Wyjątek to kiedy kierownik bezpośrednio wpływa na jakość pracy np. poprzez polecenie wykonania jej w czasie, który jest nierealny.

@Jarosław

Dobre firmy patrzą na sprawę motywacji w inny sposób. Po radomskiej firmie nie spodziewam się europejskiego podejścia do zarządzania, bo tam kierowniki nie mają odpowiednich kwalifikacji. Nie zaniżałem jakości, nie zapominaj, że też sprawdzałem jakie firma ma wartości. Przygotowałem kod za jaki mi zapłacono (taka jakość jaka kasa, teraz to i dobrego absolwenta za tyle nie zatrudnisz, z naciskiem na dobrego), skoro płacono jak za przyuczenie do zawodu, to spodziewałem się, że firma będzie przyuczać, chciałem to sprawdzić, jednak tego nie było. Zero szkoleń, zero wsparcia merytorycznego - rób, ma być zrobione na wczoraj, bo Ci płacimy to podejście radwaga. Mogłem kod refaktoryzować, ale na swoich warunkach, firma się nie zgodziła, OK, ale nie miała prawa opowiadać kłamstw, że nic nie umiem. To brak profesjonalizmu ze strony kierownictwa radwaga, że obgadują człowieka i winią za cudze błędy. Okres próbny miał pokazać tylko, że umiem programować, pokazałem, gdyż zadanie wykonałem. Jeśli ktoś miał wątpliwości co do jakości mojego kodu, musiał przedstawić mi to w formie pisemnej z wyszczególnieniem co do której części kodu ma obiekcje. Ja bym poprawił, w odpowiednim czasie, wtedy pracodawca nie miałby prawa mnie zwolnić, jeśli chodzi o szczegóły prawne, znowu przyznałeś, że u was prawo sobie a wy sobie. Wy jednak po 1 nie chcieliście mnie zatrudnić na stałe, bo byłem dla Was za DROGI, 2 nie było wymagań co do jakości kodu (pokaż mi gdzie podpisałem z jaką jakością mam dostarczyć kod). 3 to że chcecie jakość kodu seniora wartego 15.000 zł miesięcznie za 3.000 zł to jest dla mnie oczywiste, ale tu nikt oszukać się nie da, a Wy właśnie szukacie takich jeleni, powodzenia w poszukiwaniach. Zadanie wykonałem, za wyższą jakość trzeba zapłacić. Paragraf teraz jest za brak świadczeń wzajemnych odpowiedniej wartości. Dziś (i wcześniej też) za zapłatę poniżej rynku (wykorzystywanie pracownika) ma się na głowie prokuratora -> patrz stawka minimalna na umowy zlecenie i o dzieło. Czyli każdy programista powinien teraz wedle twojej logiki iść do sądu i domagać się odszkodowania od radwaga za brak wzajemności w świadczeniach wzajemnych, gdyż wagi kosztują dużo, a programista i inżynier, który tworzy te wagi zarabia mało. Jak nie dostanie ten kto tworzy wagi odszkodowania, to niech marketingowcy próbują, tak czy siak w radwagu coś nie tak jest dystrybuowany zysk z pracy. Do pracowników - walczcie o swoje, bo kierownicy w radwagu kombinują jak mogą, by zbić stawkę za pracę. Mnie wyrzucili, bo nie dałem sobie w kasze dmuchać i to ich zabolało i rozpowiadali, że nic nie umiem, bo nie zgodziłem się na ich marne warunki. Z tym, że niska jakość podchodzi pod sabotaż to pojechałeś po bandzie. Uśmiałem się. Niska jakość niskiej jakości nie równa. ty mylisz wyższą jakość za którą trzeba doplacić z sabotażem. kod dzialal, jeśli ktoś sabotował kod ( 3 godziny przed oddaniem dzialal, wyszedlem na chwilę, ktos z pracownikow radwaga dzialu programowanie mogl sabotowac kod, bo potem jedna funkcja programu nie dzialala, na co też dowody się znajdą, i pytanie czy programisci, ktorzy przyznali, że za mną nie przepadali, czy nie sabotowali mojego projektu!) Takie rzeczy się dzieją w radwagu

q

"Winny jest kierownik radwaga za niską jakość kodu, za braku w umiejętnosci zarządzania, za braki w motywacji, za braki w nawet moim przeszkoleniu. " To, że jesteś idiotą to też jego wina?

Kierownik z innej firmy

Chciałem się czegoś dowiedzieć o tej firmie i mimo obszerności tego wątku nie mogę. Może administracja @gowork coś z tym zrobi. Z wątku tego wynika, jakby ta firma była firmą informatyczną, a to jest tylko margines działalności. Zatrudniają mechaników, mechatroników, elektryków, elektroników, automatyków, ekonomistów, tłumaczy, grafików i pewnie wiele innych zawodów może tam znaleźć pracę, o których nie wiem. @Programista wyklęty - Wyciągasz jakieś chore wnioski. Co do płacy wypłacanej regularnie i w terminie od zawsze to wszyscy w Radomiu wiedzą, którzy chcą wiedzieć. To jest rzadkość w naszym mieście. Z tego co piszesz to zgodziłeś się na pracę w tej firmie i od razu zacząłeś odwet na niej w postaci tworzenia marnego kodu. To się pytam, jak miano Cię ocenić? Oceniono Cię prawidłowo, bez względu na powód tworzenia marnego kodu (odwet, brak doświadczenia, brak wiedzy). Innego kryterium nie mieli i nie powinni nawet szukać. Dziwię się tylko, że proponowali Ci przedłużenie umowy. Z tego co tu wypisujesz, nie nadajesz się do pracy w zespole ... żadnym. Ja spróbuję się dowiedzieć jak się nazywasz, żeby ostrec paru kolegów, którzy bogliby Cię przypadkiem zatrudnić. Ja na szczęście jestem mechanikiem tak że nie grozi nam spotkanie.

Oklo

@Programista wyklęty, jesteś strasznie dziwny. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Radwagu i przeszedłem ją pozytywnie, kwotę na starcie którą mi zaoferowali była sporo wyższa od Twojej. Odmówiłem im, ponieważ uznałem, że stać mnie na wyższe wynagrodzenie. Poszedłem sobie szukać dalej pracy. Jednak uważam, że stawka która mi zaoferowali była zbyt niska, ale na pewno nie krzywdząca. Jestem pewien, że sa ludzie, którym będzie ona odpowiadać. Jakoś w przeciwieństwie do Ciebie nie czuję potrzeby "jęczenia" po nich. Wg mojej opini płacą na czas i płacą tyle na ile się zgodziłeś. Jeśli nie podobały Ci się warunki, to odmawiasz - zasada prosta i stara jakś świat. Inteligencji masz mało, ponieważ komentarzami sam sobie zaprzeczasz. Idziesz do Radwagu, podpisujesz ich warunki i pracujesz. Po czym zostałeś wywalony i nagle zaczynasz ich oczerniać. 1. Pracowca miał prawo to zrobić, jeśli uznał, że nie pasujesz do nich. Nawet będąc dobrym programistą, mogłeś im nie przypaść z charakteru (czytając Twoje komentarze masz na prawdę jakiś trudny). 2. Koledzy wyżej wyraźnie powiedzieli Ci, że nie sprawdziłeś się, ponieważ Twój kod był poniżej oczekiwań, więc masz od na pytanie nr 1 dlaczego zostałeś wydalony. A Ty swoje bredzisz. Najpierw piszesz jaka to zła ta firma. Oczerniasz ich, ponieważ próbujesz bronić swojego imienia. Tylko po co skoro wg Ciebie ta firma jest zła? Po co Ci w ogóle jaka kolwiek tam opinia? Przecież i tak nie będziesz pracować bo wg Ciebie mało płacą. Jak dla mnie ośmieszasz się bardziej, a nie bronisz imienia. Gdybyś był dobrym programistą to byś dobrze wiedział, że dobry program i portfolio mówią same za siebie. Dzięki temu podejściu opnie innych będą przez przyszłego pracodawcę łatwe do zweryfikowania. Narzekasz, że mało Ci płacili. Skoro jesteś taki dobry i możesz zarabiać dwadzieścia razy więcej, po co w ogóle przyjąłeś ofertę? To daje do myślenia, że nikt nie chciał Ci więcej zapłącić. Chwalisz się swoimi umiejętnościami, po czym koledzy wyżej zaprzeczają temu. Ty się bronisz, nie dawałeś z siebie wszystkiego, ponieważ robiłeś na tyle na ile Ci płacili. Tłumaczysz się, ponieważ albo nie miałeś tej wiedzy, albo faktycznie się obijałeś. Jeśli na rozmowie chcwaliłeś się jakie z Ciebie cudo jest, a później podczas oceny wyszo co wyszło, sam sobie zawiniłeś. Dobra znajomość języka programowania wcale nie oznacza, że będziesz dobrym i samodzielnym programistą. Jeśli nie potrafisz odpowiednio negocjować z pracodawcą, zrozum jedno: zawsze będziesz tak odbierany. Na jakiej podstawie tak uważam? Na swojej. Uznałem, że ze skoro w firmie A płaca mało, to idę do B, ponieważ zapłacili mi tyle ile chciałem. Tym sposobem sobie udowidniłem, że stać mnie na więcej. Zamiast płakać, od razu zabrałem się roboty.

@Oklo

"Odmówiłem im, ponieważ uznałem, że stać mnie na wyższe wynagrodzenie" "Wg mojej opini płacą na czas i płacą tyle na ile się zgodziłeś. " kłamczuszku, nie umiesz w nerwach kłamać. To w końcu podjąłeś pracę i masz jaką wiedze, że płacą na czas czy nie podjąłeś współpracy i info o płaceniu na czas jest wyłącznie zgadywaniem? Nadal kłamiesz, gdyż radwag proponował przedłuzenie umowy, ale się nie zgodziłem, za co zostałem obgadany i się zacząłem tu bronić, przypominam http://www.fotosik.pl/zdjecie/8ace637a207378a2 to pokazuje, że człowiek w radwagu przez zgraje koleszków może być źle potraktowany, bo nie godzi się na wyzysk. Owszem na początku nikt nie chciał zatrudnić człowieka bez komercyjnego doświadczenia co wykorzystał radwag, a ja ich wydymałem, gdyż I.Ł. otwarcie prosto w twarz stwierdził, że oni mnie chcą wydymać na kase. Winny jest kierownik radwaga za niską jakość kodu, za braku w umiejętnosci zarządzania, za braki w motywacji, za braki w nawet moim przeszkoleniu. A Wy sie dalej ośmieszacie pisząc, że pozbyliście się kierownika I.Ł. poświęcicie każdego w imie swoich liberalnych kłamstw. Już widzę, jak kolejni kierownicy szykują się na bycie kozłami ofiarnymi. Jeśli chodzi o mnie to w firmach B, C, D zarabiałem więcej niż w radwagu, byłem lepiej traktowany. Kierownik radwaga mnie oczernił publicznie, do czego nie miał prawa, przypisał mi swoje błędy. PS dzięki za kolejny dowód, ża radwag złamał prawo pracy - stwierdziłeś, że jestem winien tego, że czegoś tam nie umiałem. Dzięki. Co tego też nie wiesz, że to złamanie prawa? Co ty wiesz w takim razie. PS2 belmondo tu sam do siebie nadaje na 20 nickach, bo nie ma co robić. Pozdrów mućkę belmondo.

wascoobsrasco

Wacho dołączył do dyskusji. Witamy. Możesz się śmiało przedstawiać.

Piątek piąteczek piątunio

Panowie, bo ja już nie mogę czytać tych wynurzeń... Tak, Radwag płaci mało, za mało, wszystko co tu piszą to prawda. Są też prawdopodobne opisywane tu scenariusze, że Radwag będzie miał problem z programistami. Tak, kierownik I.Ł. to była szuja, narobił bardzo dużo złego dla firmy, oszukiwał pracowników a nawet samego szefa. Nie postępował fair, bez mrugnięcia okiem potrafił zniszczyć pracownika jeśli sam na tym coś zyskiwał. Dostał to, na co zasłużył. Tak, kody źródłowe niejakiego Mateusza to była tragedia. Żadne zaciemnione, żeby nikt nie mógł się wczytać, po prostu pisane jak przez kogoś, kto nigdy w życiu nic sensownego nie napisał. Poza tym mam wrażenie, że podpisujący się tu jako Programista Wyklęty i Belmondo to jedna i ta sama osoba, która toczy ze sobą jakiś bezsensowny spór. Nie wiem po co, chyba tylko, żeby zaspamować to forum swoim syfem. Belmondo, jeśli chcesz w jakiś sposób wpłynąć na poprawę warunków w firmie to idź i porozmawiaj o tym z szefem, pisanie tutaj nic ci nie da, pan Maciek nawet pewnie nie wie o istnieniu tego forum.

zol

KOD? Petru? Wszystko jasne. To zagadaj z tym od alimentów. On podobno przebiera się w sukienki. Potrzymacie się za kijka. Te twoje laski za 900 złotych ta takie same jak w tym kawale: Siedzi żul na ławce w parku, w jednej ręce trzyma wino a drugą wali konia i sobie myśli - ech, nie ma to jak szampan i dziwki.................

wiem

'zebys nie mogl sie wczytać, zebym tylko ja wiedzial jak go przerobić na taki jaki powinien być' Ja słyszałem, że kod był na poziomie amatora, kogoś, kto zna podstawy programowania i nic więcej. Tyle w temacie.

Programista wyklęty

za 900 zł moge posuwać super laskę całą noc, jak jest na prawdę extra to co najwyżej zgodzi się na 3 godziny, wyrobie się nic nie bój (modelki się cenią, nie to co te z lasu jak sie jedzie na twoja wioske). Ciebie na to nie stać, ty musisz się zabawiac z belmondem pod remizą. Krowę za cycka łapiesz i masz odlot. Geje samotniki. Kod napisałem ci taki, za jaki zaplaciles, zebys nie mogl sie wczytać, zebym tylko ja wiedzial jak go przerobić na taki jaki powinien być. Sam ustaliles takie zasady - chcesz zarobić, zrób tak, by nikt po tobie nie mógł poprawić, tylko ty, wtedy dostaniesz kase jaka chcesz, pamiętasz, że tak mówiłeś? Ja pamiętam. I to był twoj blad, dlatego dostales taki a nie inny kod. Winę jednak za brak jakości zrzucasz na innych. W cywilizowanych krajach każdy wie, że to byl blad kierownika, gdyż to on stworzyl takie warunki. Jednak jak to mówią Radom podobno jeszcze nie dorósł do Polski. Pamietasz jak mowiles, ze ten programista, który zarabia 7.000 zł zrobił taki kod, że nikt nie może po nim dojść co gdzie jest? No wlasnie, to tylko wina kierowników działu IT, że i ja chciałem zamotać kod, bym tylko ja mógł go poprawiać, byście mieli trudności z wczytaniem się w niego. Wiadomo, że jak mi dali 2200 brutto to chcialem zarabiać więcej i kombinowałem jak koń pod góre. Kiedy wy w koncu nauczycie sie zarządzania nieuki? Jestem ci w stanie wskazac (przed sądem, bo na kolejną darmową lekcję nie zasłużyłeś) polskich wykladowcow swiatowej slawy, ktorzy nauczają, że to wina kierownika, ze stworzyl takie warunki do uzyskania wyższej pensji. A ty kogo wskazesz? Ireneusza? weź się człowieku nie ośmieszaj, nie ta liga. Chieliscie bym refaktoryzowal kod, chcialem to zrobić, ale na normalnej pensji rzedu 3500 do 4.000 zł, wtedy bym sie przyłożył. Tak zrobi każdy dobry fachowiec. Każdy w radwagu opowiadał, że jak pracodawca dyma fachowca (budowlanca), to mu murarz np wmuruje jajko w ścianę. Tak samo każdy dobry inżynier w radwagu (i nie tylko) jak ma mało płacone, psuje co sie da, zeby wlasciciel nie zarobil. Ja też się nie przemęczałem, gdyż zaplaciles mi 2200 brutto to kwota za przyuczenie, którego nie bylo. Nie zapominaj, ze ja rowniez sprawdzalem z kim mogę podjąć zatrudnienie - jakie firma ma zasady i opisałem to - firma ma zasadę wyzyskać maksymalnie pracownika, na co się oni nie godzą, robią strajk włoski, psują co się da, by nie dać się wyzyskać, bo gdyby pracodawca zapłacił jak się należy to oni by pracowali jak się należy. Psujecie w ten sposób Polske, nie tylko radwaga, ale to wina kierowników, nie pracowników, pracownik ma prawo walczyć o swoje, a ja jestem w stanie przed sądem zeznać, że to co się dzieje w radwagu to wyzysk. Resist and bite (oporuj i gryź), inaczej Twoje dzieci będą pracować na milionerów za grosze, poniżej własnej rentowności, pozbawieni godności oraz poniżej jakiejkolwiek ekonomicznej opłacalności (niektórzy jak ja to zauważają,bo jesteśmy oczytani). PiS wprowadził przepis o świadczeniach wzajemnych, pracodawca nie może zapłacić mniej niż praca jest warta. To prawo w konstytucji obowiązywało już dawno, ale liberałowie w radwagu (i nie tylko) uważają, że wolno im to prawo łamać,w imię innego prawa i wolnego rynku. Dlatego macie liberały ustawę o świadczeniach wzajemnych, jakbyście nie rozumieli poważnej ustawy zasadniczej. Mam nadzieje, że rząd dobierze się do takich firm jak radwag po bankach i marketach. Nie z zawiści, tylko dlatego, że liberalizm w radwagu (i nie tylko) spowalnia wzrost PKB. Zrozumieliście coś z tego co napisałem, czy dalej zamierzacie kłamać na mój temat, obrażać mnie itp. Pamiętaj, że mam wyrąbane na wasze zaprzyjaźnione firemki, które płacą mało. Zmówiliście się, by płacić grosze? Chcielieście mnie osobą Ireneusza wydymać, ja wydymałem was. Nadal was olewam, piszę by przestrzec innych. I we wlasnej obronie. BTW, czemu tyle wag nie dzialało albo zrobiono je finalnie nie na czas? Każdy kto może kombinuje jak się da. Często w tym komunistycznym tworze jeden pracuje 3 sie patrzy, bo sie nie znają. Ale cicho siedzą i się podlizują :) W radwagu specjalista musi byc bardziej medialny niż z umiejętnościami. Medialny to znaczy lanser, opowiadać, że się zna na wszystkim jak kierowniki i programiści. Dałem szansę radwagowi. 3500 brutto na początek albo się zawijam i Ireneusz zdecydował, ze jednak nie, ale prawa nie miał mnie obgadywać i obwiniać za swoje błędy (brak kwoty jaką sobie zażyczyłem na rozmowie o pracę) Lansujcie sie dalej za 3500 brutto. A do młodych, z talentem, ciężko pracujących na swój sukces jak ja - uciekajcie stąd, tu są mafie, tu jest wyzysk, łapownictwo za pracę, jedźcie do Warszawy, szukajcie firm na poziomie, pracujcie zdalnie. Petru powiedział - pracujcie dla klientów, nie dla firm, bo polskie firmy chcą czlowieka wydymać, kupic pracę jak najtaniej. Nie dajcie sie. Ja walcze o Polskę dl

@Programista wyklęty

Nie zmieściło się :D A do młodych, z talentem, ciężko pracujących na swój sukces jak ja - uciekajcie stąd, tu są mafie, tu jest wyzysk, łapownictwo za pracę, jedźcie do Warszawy, szukajcie firm na poziomie, pracujcie zdalnie. Petru powiedział - pracujcie dla klientów, nie dla firm, bo polskie firmy chcą czlowieka wydymać, kupic pracę jak najtaniej. Nie dajcie sie. Ja walcze o Polskę dla siebie i dla Was. Ahoj. Resist and bite!

qq

Ucz się ucz. Te kody źródłowe które poszły do oceny... po nich było widać, że musisz się jeszcze bardzo dużo nauczyć. A to 900zł to jak to jest? Bo ja się nie znam. Za jedno ssanie tyle dostajesz, czy musisz ciumkać całą noc?

Zostaw merytoryczną opinię o RADWAG Wagi Elektroniczne - Radom

• Jak się pracuje w RADWAG Wagi Elektroniczne?

Zobacz opinie na temat firmy RADWAG Wagi Elektroniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RADWAG Wagi Elektroniczne?

Kandydaci do pracy w RADWAG Wagi Elektroniczne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RADWAG Wagi Elektroniczne