Opinie o Cosmoworker w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cosmoworker. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker w Poznań

xyz

Witam, czy orientują się państwo czy rekrutacja na państwa firmę jest aktualna? Planuję wyjazd z dziewczyną w drugiej połowie marca lub początkiem kwietnia a czytając tą opinię chyba również zdecydujemy się na Czechy :)

Bardzo pomocni ludzie, polecam.

Cześć. Dzięki za opis swojej pracy i opinię o Cosmoworker. Z Twojego opowiadania wynika, że jesteś zadowolona z wyjazdu do Czech. Ja też planuję wyjechać do Czech przez Cosmoworker. Może opiszesz bliżej gdzie pracujesz? Chciałbym wyjechać na dłuższy okres czasu i zbieram opinie dotyczącą samej pracy i życia w Czechach (Czechy mnie bardzo interesują), jak i o samej agencji pracy. Pozdrawiam Piotr

Gdzie pracujesz?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Znanynieznany

Witam wszystkich chciałbym się zapytać czy ktoś pracuje w Czechach przez tą agencje i czy chwali czy to jest zwykły kit i ostra lipa jakie macie doświadczenia w tej agencji z góry dziękuję za odpowiedzi pzdr

Tadek

@ryszard a ty jechałeś tak? I jak zarobki? Napisz coś więcej.

Krzysiek
@Tadek

Dajcie znać jak faktycznie jest wiem że wszędzie trzeba pracować ale jak jest w Czechach jakiś namiar

Samson

Witam, czy agencja ma oferty orscy dla osób z własnym mieszkaniem?

Ryszard

Warto, mozna jechac.

Outlaw

Polecam. :)

Majka

Profesjonalna i miła współpraca z klientem, szefa i pracownika kadr. Pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów, transport, mieszkanie i miejsce pracy. Długoterminowa dbałość o warunki bytowe i stały kontakt z firmą. Spoko praca, przefajni Ludzie! POLECAM!

Romek 82

WSZYSTKO GIT. PRACA TAKA JAK BYLA OPISYWANA I W UMOWIE. WYPLATY NA CZAS. ZAKWATEROWANIE LEPSZE NIZ SIE SPODZIEWALEM. PRACA OK ALE ROBIC TRZEBA. KONTAKT Z BIUREM NA MIEJSCU BARDZO W PORZADKU Z BIUREM W POZNANIU TEZ. COKOLWIEK ZADZWONIE OD RAZU ODPOWIADAJA ALBO ZADZWONIA JAK BYLO TRZEBA GDZIES ZADZWONIC. DZISIAJ DOSTALEM KOLEJNY KONTRAKT PO 3 MIESIACACH I RACZEJ ZOSTAJE TI NA STALE TYLKO WYNAJME COS PRYWATNIE BO Z LUDZMI TO ZAWSZE ROZNIE. SZCZEGOLNIE W PIATKI. WIADOMO. POLECAM.

Damian

Nie polecam. Nie dajcie się zwieść obiecankami. Pytajcie o wszystko! Jak nie zapytacie to wam nie powiedzą. Nie powiedzą wam np. że musicie dojeżdżać codziennie 100km do pracy udzkodzonym autem, za który możecie dostać mandat. Te ,,darmowe dojazdy do pracy'' mają tylko kierowcy, reszcie odbijają z wypłaty. Mówią, że na kwaterze jest wszystko... co do czego nie ma podstawowych rzeczy. W kuchni nawet brak głupiego garnka a w pokoju jest same łóżko... Nie mówiąc o wszędzie panujacym brudzie. A i pamiętajcie, że w kazdej chwili mogą was przenieść do innego miejsca. Też się z tym spotkałem.

Emil

Praca prosta, tak jak było mowione. Niektore stanowiska wymagaja wprawy bo jak sie nie wie jak maszyna dziala to masakra ale tam pracuja tylko starzy pracownicy. W magazynie calkiem cieplo, dobra stolowka. Slabe tylko to, ze palarnia jest tylko przed glownym wyjsciem wiec daleko do lazenia. Ja polecam, niewiem jak inni.

Bredzio

Polecac. Jest wporzo.

ELA

POLECAM WSZYSTKO OK

Mariusz

Na początku troche zamieszania bo bus spoznil mi sie o 8 godzin i nie zdarzylem na szkolenie ale nastepnego dnia zaczalem inna prace, tez w magazynie i za podobna stawke. Poradzili sobie szybko z sytuacja. Porównując posrednikow ci chyba maja dosc duzo rozbych ofert i proponuja z nich te z najwyzsza stawka. Aplikowalem na 10,10 a sami zaproponowali za 10, 68. To fajnie. Czulem sie jak klient a nie jakiś robol do zapchania dziury przy linii z kurczakami. Polecam.

Budeusz Wengier

Bardzo fajna firma. Polecam. Dobra praca.

MICHAL

POLECAM, NIE MA LIPY.

Iwona
@MICHAL

To fajnie, że polecasz. A powiedz proszę, za co lubisz pracę w Cosmoworker. Jakie są Twoje obowiązki?

Jarki Apator Mistrz.

+ dobry kontakt i duzo ofert do wyboru + dobra praca + wszystkie mozliwe koszty wymienione w umowie (roznie z tym bywa w holandii) - nie mieli ofert dla grup wiec musielismy sie rozdzielic z inna para z ktora jechalismy do pracy. mieszkamy 2km od siebie wiec nie jest zle.

Marek i Gocha

Wszystko si. Praca spoko, pomogli nam bez zjezdzania do Polski. Ja z narzeczona pracujemy od 2 miesiecy przy pakowaniu ubran. Praca spoko, wyplaty na czas. Zakwaterowanie ok. Mogłoby być wiecej mebli. Koordynatorzy maja malo czasu ale brygadzistki polki wiec problemow nie ma. Kilka osob od kiedy pracujeny zwolnili ale glownie za alkohol. Nawet jak jakies osoby wolniej pracowaly to brygadzistka tlumaczyla jak krowie na rowie i powoli szlo lepiej. Ale jak ktos przyjdzie po piwie pierwszy dzien do pracy to ja nie wiem do kogo taki czlowiek ma pretensje. Do agencji nic nie mamy. Ofert dosc duzo, wybrali nam te z praca dla par na te same zmiany i gdzie bylo wiecej niz 40 godzin bo chcielismy. Wybralismy dwie i doradzili nam ktora z tych dwuch lepsza. Nie narzkamy. Najwazniejsze sie odwazyc praca taka sama jak w Polsce tylko zarobki lepsze. Ja polecam. Chyba ze lubisz wypic i isc do pracy potem to lepiej nie z nimi bo tylko stracisz hajs na transport.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 57 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosmoworker?

Kandydaci do pracy w Cosmoworker napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosmoworker