Opinie o Makropol Sp. z o.o.

Weronika

@Mariusz - co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Mariusz

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michał
@Mariusz 20.08.2017 18:18
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dlaczego? rozwiń swoją wypowiedź, dziecko

Weronika

@Piter - czy nadal pracujesz w Makropol Sp. z o.o.? Co sprawia, że praca dla tej firmy jest dla Ciebie przyjemna? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Twoje doświadczenie może być pomocne dla innych osób zainteresowanych podjęciem pracy w Makropol.

Piter

Tez pracuje od nie dawna w makropolu, faktycznie płacą normalnie i w terminie. Poleciłem też koledze ze szczecina bo tam też mają obiekty i jest zadwolony. Koordynator wporządku.

Aga
@Piter 01.06.2017 21:11

Pracuje na obiekcie w szczecinie na 3 maja. Wypłaty na czas i koordynator jest bardzo dobrym czlowiekiem . Nie oszukują i to najważniejsze . Pozdrawiam Agnieszka :)

Weronika

Chcecie poznać firmę bliżej? Zapraszam do obejrzenia zakładki 'Historia firmy', zamieszczonej przy wątku firmy na GoWork.pl - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,3914,0,0,historia_firmy

columbus

POTWIERDZAM!!! dostalem wyplate za kazda godzine po 13 zeta. Bez sciemy. To nie jest tak jak niektorzy pisza ze Makropol nie placi. Placic od jakiegos czasu placili nie dużo ale tym razem placa tak jak obiecywala koordynatorka po 13 zeta (na reke wychodzi po jakies 9,5).

zdzi

Jakos po 20stym czyli wyplacie ucichly głupie komentarze. Wspolpracuję z nimi kilka lat, wyplata zawsze na czas, zadnych oplat za mundur czy inne jak tu niektórzy wypisywali -glownie wywaleni za alko albo nie przychodzenie na służby . Wlasnie dostałem tak jak i inni ponad 2 razy wieksza wyplate na zlecnie a styczen. Wszytkim z obiektu zapłacili po 13zl za godzine.

PAJG

Normalna firma ochrony. ZAWSZE PŁACĄ NA CZAS. Nigdy nie było sytuacji żeby nie wypłacili w terminie. A pracuję u nich 3 lata. Miłe Panie w administracji oraz w sekretariacie . Pozdrawiam serdecznie :)

szereg3365

W Makropolu piracuje mi się dobrze.Dostali nowy obiekt MTP warunki nie takie złe ,kierownik tez wporzadku,stawka przyzwoita. Ps:nie jestem zadnym dyrektorem,kierownikiem,synem własciciela itp.poprostu zwyklym pracownikiem

Pitbull

Pracowalem dlugi czas w makropolu.Na pelnym etacie i na umowe zlecenie.Wiadomo ze zadna praca nie jest idealna i tutaj tez zdarzaly sie jakies niemile sytuacje.Natomiast na grupie interwencyjnej nie bylo tak zle,jedynie stanie przy bramie bylo troche uciazliwe.Jezeli chodzi o pieniadze-to niewiem ile teraz placa,ale kilka lat temu az tak zle nie bylo.Bylem tez przez jakis czas na L4 i jakos nie wyrzucili mnie z pracy.Tak to prawda trzeba bylo myc auta w weekendy,ale tez i swoje mozna bylo umyc na blysk;-)Na grupie bylo kilku fajnych starszych osob i dobrze ich wspominam.Do szefostwa tez niemam zastrzezen-jakby nie bylo to bracia B -stworzyli ta firme i maja prawa wymagac od innych.

Marcin

Nie polecam (usunięte przez administratora)

as

A gdzie tak? (usunięte przez administratora) jestem w pomorskiego pracuje na obiekcie który przejeli od nowego roku.

KP

Gdybyś znał Kodeks Pracy to byś wiedział, że przy pilnowaniu można zatrudniać na zmiany 24h wszystkich - w tym również osoby z grupą...A stawka na umowę o pracę to minimum ponad 10zł brutto za godzinę.

bry

tak jak mówisz

jan

Orientuje się ktoś czy przyjmują jeszcze na portiernie w urzędach na terenie poznania?

barbara

Pracowałam na urzędzie w Poznaniu, bylo w porządku, musiałam zrezygnować ze względow zdrowotnych ale miło wspominam firme.

alojzy

to fakt płacą mało,mogli by się więcej starać wynegocjować większe stawki,ale im widać nie zależy.(usunięte przez administratora)

derta

Stawki nie są złe, emeryci mają mniej bo tylko tam dorabiają do tej emerytury.

grama

Zmiany sa różne zależy od loklizacji. To sa obiekty biurowe, naormalnie w budynku pomieszczenie gdzie siedzisz. Kasa zależy od obiektow, można sobie dorobić tez na innych obiektach.

grama

A jak ci tu 25 zł wychodzi? Piszesz o czyms o czym nie masz pojęcia czyli pracy w ochronie gdzie zmiany przewaznie sa minimum 12 godzinne. Dodatkowo to nie jest typowa ochrona tylko portiernie gdzie siedzisz w cieple za biurkiem, masz tel;ewizor czy radio jak chcesz. Widac ze zatrudniają tam głownie starszych którzy dorabiają do renty czy emerytury.

masska

Od stycznia wracają na telekomunikację i to w kilku województwach więc chyba aż tak źle byc nie może skoro taka firma woli ich z powrotem po zaledwie kilku miesiacach od zmainy firm. Większość się cieszy, ze znowu beda pracować w normalnej firmie. Stawki może nie najlepsze ale na spokój i uczciwosc rozliczen i tak dalej mozna zawzse liczyc.

kk

Pracuje u nich na kilku obiektach, grafik do uzgodnienia i wypłata na czas. Stawki mogłyby lepsze ale nigdzie już nie płacą w ochronie tak jak kiedyś.

Erys

Pracuję w firmie Makropol już 3 rok,stawki nie są najwyższe,ale i pracy na obiekcie nie mam dużo.Jestem zadowolony z terminowych wypłat,wszystko zawsze się zgadza a moje wcześniejsze doświadczenia były bardzo złe.Ile godzin przepracujesz tyle zarobisz.

traktorzysta

U nas w Gnieznie placa niezle. W bateriach albow w oknach mozesz zarobic ok. 1,6 1,7 tys na reke. Troche trzeba stac albo lazic ale to tez nie jest nudno. Szkolenia od czasu do czasu jakies robia z ppoz. Latem robili piersza pomoc medyczna i dali kwit o przeszkoleniu. No i placa jak w zegarku a nawet troche wczesniej i bez kantu.

mariajolawitwicka2@gmail.com

Niestety to prawda,no ale może to rzeczywiście okres próbny

Adrian

To że w Makropolu płacą normalnie to wiem ale w innych firmach ochroniarskich też płacą normalnie nie wiem dlaczego wiara marudzi po Makropolu pracowałem już w 3 firmach i nie było z tym problemu.Pozdrawiam firmę Makropol.

kita

Nie jest zle,wszystkie ochrony to dziadostwo,tutaj przynajmniej placa regularnie!

[usunięte przez moderatora] Ja tu pracuje już 4 rok i nie jest tak źle. Juwentus albo Solid to dopiero obóz koncentracyjny!!! A tu przynajmniej płacą na czas.

firma zawiera umowy na piśmie , co obieca to mam , koledzy wylewają pomyje bo czują że sami płacili by innym lepiej :))) ja nie narzekam , pracowałem juz w wielu firmach i ta mnie jeszcze nie zawiodła. Jak komuś wydaje się że powinien być szefem tylko mu się nie udało to jego sprawa !

oststnio płacą coraz lepiej i co najważniejsze ZAWSZE płacą w terminie !!!

Zostaw opinię o Makropol Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makropol Sp. z o.o.