Opinie o Cosmoworker w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cosmoworker. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker w Poznań

aga

Czy ktos pracuje w roznowicach w czechach

Pawel

Mikulov, polecam.

Witam wybieram się do pracy Mikulov,mam pytanie czy jest możliwość że biuro załatwi kogoś kto mnie odbierze z dworca bo Flixbus mam tylko do Brna.Czy może ktoś żną jakiegoś przewoźnika od drzwi do drzwi.Dziekuje

MARTA KAJETAN

MOZNA JECHAC. NORMALNA PRACA I AGENCJA TEZ WYDAJE SIE OK. DOBRY KONTAKT I NORMALNI W ROZMOWIE. NA MIEJSCU OK ZAKWATEROWANIE TYLKO POKOJ MOGLBYBYC WIEKSZY TROCHE, PRACA SPOKO, PIERWSZA WYPLATA W PONIEDZIALEK PO 2 TYGODNIACH, NASTEPNA PO TYGODNIU. PO 4 TYGODNIACH PRACY MOGE POLECIC.

@MARTA KAJETAN

A gdzie jesteś i co robisz ? :)

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
michal84tbg

Witam wszystkich Czy jest tu któś kto pracuje w Brnie na produkcji wiązek samochodowych ? Pozdrawiam

Jasiu

Polecam. Dobra firna

@Jasiu

Witam. Pan też jest w Mikulovie ? Pozdrawiam

Krystian

Jestesmy w Mikulovie po tym jak wystawila nas Manuvia. Sprqwnie zalatwili nam nowa prace nie bylo trzeba jecjac do biira, wszytsko przez komorke. Umowa na maila kontakt tez w sobote i niedziele jak mielismy pytania. Jestesmy 3 tygodbie i nie jest zle. Praca spoko, ludzie sympatyczni.

@Krystian

Dzięki za wiadomość. Pozdrawiam

KAzimiera

w czwartek zeszl y mielismy testy i badania i juz pracuj e my. praca dobra. nie ciezk a. zakwaterowanie w hotelu blisk pracy hodzimy na pieszo minute. dosc spokojnie i blisko do polski.

Elżbieta

Moja córka pojechała 2 tygodnie temu pierwszy raz za granicę. Szukaliśmy firmy z dobrymi opiniami i po rozmowie z biurem zdecydowaliśmy się na tę agencję. Obsługa mile nas zaskoczyła. Umowy, wyjaśnienia, adresy, kontakt do koordynatorów, a na koniec mimo długiej rozmowy z córką telefon z biura do nas rodziców abyśmy mogli zadać dodatkowe pytania. Bardzo to miłe i w naszych oczach profesjonalne. Mialam szereg obaw ale wszystko poszło tak sprawnie a córka jest tak zadowolona z pracy, że możliwe, że powtórzymy to za rok. Bardzo uprzejmi, zaangażowani ludzie. Córka pracuje za 10€ i nie bylaby w stanie zarobić takich pieniędzy w Polsce jako kelnerka. Nie wiem czy mieliśmy szczęścir czy tak standardowo działa ta firma ale polecamy z całego serca za całe zaangażowanie, pomoc i cierpliwość przy naszych kolejnych i kolejnych pytaniach. Dobrzy ludzie.

Martyna

Witam. Można prosić o więcej informacji jeśli chodzi o tą firmę jak z pracą? I warunki mieszkaniowe?

NAS2020

Wszystko OK. Dobry kontakt w sobote i w niedzielę przed rozpoczeciem pracy. Wszystkie dokumenty przed wyjazdem. Wszystko zgodnie z rodo. Czulismy sie bezpiecznie. Zakwaterowanie ok. Praca po tygodniu tez wyglada zgodnie z tym z ustalalismy w Polsce. Zobaczymy co dalej na razie zachwalam. Pozdrawiam Zapraszamy do Tilburga. :)

Joahim

Wszystko cacy. Mniej ofert do wyboru ni z w zeszlym roku i więcej procedur przy rozpoczeciu pracy na samym zakladzie w zwiazku z tym calym (usunięte przez administratora)wirusem ale jak juz sie zacznie to jest ok. Moge polecic.

dzikson

Jak jest u nich z zakwaterowaniem ? , częściej hotele , czy jakieś bungalowparki ,czy domki wolnostojące ,, jak z wyposażeniem domków ?

Kedzior

Kilka zmian pracy przez ta cala pandemie ale caly czas trzymali reke na pulsie i dzialali zebym mogl zaczac prace tak jak mowili. Zaproponowali inna prace niz na poczatku ale tez na magazynie, w innym miejscu, kasa taka sama. Nie narzekam. Widac ze na powaznie podchodza do tematu a nie ze tam sobie cos gadaja i sie nie trzymaja slowa. Na miejscu ludzie twierdza ze jak ktos traci prace nie ze swojej winy to dzialaja z agenjca zeby dostal inna prace. Jak ktos siedzi na domku to nie sciagaja nowych ludzi. Nie traktuja ludzi jak worek kartofli a rozne mialem dosiwadczenia.

JAcek

jak jest problem oddzwaniaja nawet w niedziele i zalatwiaja sprawe co nie zawsze ma miejsce w innych agencjach przez ktore pracowalem.

ciekawy

Mam pytanie czy ktoś pracował lub pracuje na pakowaniu różnych produktów między innymi kawy telefonów , w Tilburgu ? , jaka praca czy ciężka , czy są normy ,godziny , a drugie pytanie jak jest zakwaterowaniem , czy to są domki po ile osób ? , hotele ,z góry dzięki za odpowiedź

Jaro1000

Od miesiaca pracujemy przez nich w okolicach Brna w Czechach. Praca dobra, kontakt kiedy trzeba, zakwaterowanie tez. Ludzie na zakwaterowaniu od poczatku mogliby byc lepsi ale juz poukladalismy, koordynator porozmawial z kim trzeba, dwie osoby pojechaly i jest git. Ekipa z tego co widzimy dosc stala i z tego co mowia, mozna sie zaczepic na dlugo ale bardzo sa wyczuleni na alko i nieusprawiedliwienia i szybko sie za to wypada. Testy po przyjezdzie banalne ale kazdy musil robic. Jak ktos nie umie wkrecic sam zarowki to nie da rady. :^) Dla tych co chca blisko Polski to polecamy.

Jagna

POLECAM :)

Iwona
@Jagna

Szkoda, że tak mało napisałeś. Nie wiadomo, czy jesteś pracownikiem, czy klientem Cosmoworker. Możesz wyjaśnić? Za co konkretnie polecasz firmę? Dzięki.

Czarny Golf

Bardzo polecam. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Pozdrawiam

Lizz

Dobrze wyladowalismy. Polecamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 57 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosmoworker?

Kandydaci do pracy w Cosmoworker napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosmoworker