Opinie o Cosmoworker w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cosmoworker. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker w Poznań

Górzny Rogoźno

Polecam. Starają się. Pozdrowienia dla Pana Tadeusza.

Gambino1

Wszystko ok polecam. Przyjazd do biura zaplanowany na piatek. Testy na wirusa w sobote wynik i przeprowadzka na nne zakwaterowabie w poniedzialek do pracy. Biorac pod uwage ta cala sytuacje to wszystko sprawnie i czuje sie, ze dbaja zeby bylo bezpiecznie. Chociaz te testy i ciagle pytania o chorych w rodzinie i wsrod znajomych dosc mecza z czasem. Najgorzej dojechac w busie do Holandii dalej juz gory. Praca spoko. Ludzi maja zamalo wiec robimy tyle godzin ile tak naprawde chcemy. W zeszlym tygodniu mielisny z chlopakami 14 nadgodzin wiec na koncie rosnie milo. Pozdrawiam. Zdrowia dla wszystkich.

Bialykiel
@Gambino1

A jak pokoje dwu osobowe bo cosmoworker zleca pracowników innemu biurowi pracy i mam jechać właśnie do pakowania elektroniki tylko że dojazd samochodem 60 km około straszna kicha

Polecacz

Zdecydowanie polecam i zdrowia życzę.

Jaro

Polecam. Pomocni.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jagoda

Zdecydowanie polecam firmę Cosmoworker. Przed podjęciem pracy byliśmy w stałym kontakcie, otrzymałam umowę, odpowiedzi na wszystkie dręczące mnie pytania. Pracownik, z którym rozmawiałam był miły, profesjonalny, rzetelnie udzielił informacji. Po dotarciu na miejsce okazało się, że praca wcale nie jest lekka (a tak było napisane w ogłoszeniu), ale nie należy też do tych ciężkich. Czeska koordynatorka zawsze odbiera telefony i odpowiada na ewentualne zażalenia, nie ma problemów z pilnym dniem wolnym potrzebnym przez wyższe sprawy. Wypłaty wraz z paskiem zawsze na czas. Dobre zakwaterowanie, stosunkowo blisko do pracy. Polecam!

Orkan

Po tygodniu, dwoch mialem dac znac jak podoba mi sie praca wiec dzwonilem do biura i napisze takze tutaj. Bardzo polecam. Jestem mile zaskoczony kontaktem i podejsciem. Polecam. Dostalem lepsza oferte niz ta na ktora aplikowalem. Widac ze sie staraja i rzeczywiscie dopasowuja kandydatow wedlug ich potrzeb. Pozdrawiam.

MAGDA POLONIA PIŁA

Wszystko zgodnie z ustaleniami w Polsce. Polecam. Dobry kontakt, mili ludzie. Praca spoko. Na początku dość długie szkolenie i w pierwszym tygodniu kierowniczka był dość szorstka dla wszystkich nowych ale jak się poznała kto pracuje a kto tylko na balety przyjechał to dusza człowiek. Jak ktoś chce pracować to polecam jak tylko na wakacje to popracuje tydzień bo nikt nie chce mieć lenia u siebie w grupie. Zakwaterowanie mogłoby być bliżej pracy. Reszta spoko.

DAMIAN

DUZO OFERT DO WYBORU DORADZAJA WIDAC ZE NIE WCIKASJA NA SILE. WIECEJ OFERT NIZ W INNYCH BIIRACH ALBO WIECEJ DAJ DO WYBORU. PRAVUJE 3 TYGODNIE I WSZYSTKO TAK JAK OBIECYWALI. JESTEM ZADOWOLONY

Anja 33

Cofam moją poprzednią opinię. Wszystko się wyjaśniło.

Pati
@Anja 33

Czy mogłaby Pani coś więcej powiedzieć o tej pracy? Będę wyjeżdżać w przyszłym tyg na pakowanie cukierow, więc chciałabym bezpośrednio od pracowników uzyskać więcej sprawdzonych informacji :)

Geriusz

Dużo pozytywnych opinii. Kilka ofert do wyboru (nie wszystkie były na stronie) wybrałem tą najbliżej Tilburga bo mam tam znajomych, z najwyższą stawką i największą ilością nadgodzin. Pracuję 2 tygodnie jest ok. Biuro pomocne i doradza. Usłyszałem plusy i minusu każdej z ofert. Ludzie na miejscu z wyjątkiem kilku osób raczej w porządku i chętnie pomagają w pracy.

Remik

Firma posiadająca opinię bardzo dobrego pracodawcy to dla nas pracowników ważna wskazówka, prawda?

Anja 33

Witam. Muszę napisać o tych oszustach.Wyjechalam do Fabryki w Oss na pakowanie cukierków za stawkę 10.80 brutto, co na miejscu się okazało że jest w Holandi agencja o nazwie Crown i tam stawka jest 9.80 nie całe 10.Praca jak na akord za taką śmieszna stawkę. Nie polecam tych agencji. Najgorsze agencje jakie kiedykolwiek byłam (cosmoworker, Crown)

Funiek

Hej, Wybralem ich na podstawie opinii w internecie. Mają jedne z lepszych ocen na gowork. Mialem wybrane w ten sposob jeszcze 2 inne agencje z podobnymi komentarzami ale rozmowa z rekruterem byla troche sztuczna i troche do mnie nie trafilia, dwa w jednej z tych agencji chcieli zebym wysyalam do nich wszystko przez maila...halo tu XXI, od tego sa inne sytemy dzisiaj. Nie chcielame ryzykowac. W cosmoworkerze obiecali ze dane beda przyslane przez szyfrowany system i rzeczywiscie cala korespondencja szla specjalnymi wiadomosciami na moj indywodualny numer. Czyli wszystko co wysylam trafia do mojego folderu. Nie wiem jak to technicznie wyglada ale czuje ze moja dane sa bezpieczne a nie leza gdzies na skrzynce mailowej i przez przypadrk ktos cos zle wysle. Pracuje 2 tygodnie, wszystko sie zgadza. Ja tez dodam dzisiaj pozytywna ocene. Dobra firma. Mam z nimi caly czas kontakt mimo, ze pracuje juz w agencji holenderskiej i mam koordynatora. Nigdy nie czulem, ze nie maja dla mnie czasu a to bardzo wazne. Polecam.

marcino

Wszysfke ok. pierwszy wolny dzien od 3 tygode. jak sie zglosi checx to nadgodzinyh sa. w biurze normalni ludzie.

piotr
@marcino

marcino hej przy czym pracujesz?jak zakwaterowanie i ogólnie?

piotr

hej czy pracuje ktoś przy SORTOWANIE I PAKOWANIE CYKORII

Jarosz

Praca przy pakowaniu w Veghel. Pierwszy tydzień, dwa intensywne ale jesteśmy 3 miesiąc i możemy napisać, że wszystko w porządku. Na koncie się zgadza, zakwaterowania w porządku, koordynatorzy ok. Jedna brygadzistka (usunięte przez administratora) ale zmienili nam grupę na naszą prośbę i jest miód malina.

Nika41
@Jarosz

Witam. Mogę prosić o kontakt. Też chcę jechać i chce uzyskać parę info. Mój e mail weronkazz@wp.pl

Jan mARIA

Poleca

Pitcom

Czy jest wystarczająca liczba miejsc parkingowych pod miejscem noclegowym?

Pitcom
@Pitcom

Pytam o Mikulov

Newbalancer

Polecam. Normalna firma.

Aga

Dajcie znac jak cos wiecie

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 57 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosmoworker?

Kandydaci do pracy w Cosmoworker napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosmoworker