Opinie o Cosmoworker w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cosmoworker. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cosmoworker o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker w Poznań

uis

Jacy wy ludzie jestescie naiwni ...az szkoda gadac. Myslicie ze te pozytywne opinie pochodza od pracownikow ? nie one sa pisane przez pracownikow ale biura a ta agencja to posrednik posrednikow wiec beda mili poki nie wyjedziecie a pozniej beda was mieli w (usunięte przez administratora) A to co podpisujecie w Polsce jest nic niew warte i mozecie to splukac w kiblu

RafalDune

Mają oferty z kilkunastu agencji to mnie przekonalo mialem z czego wybierac i co porownac jak dzwonilem do bezposrednio do holandii to mi polecali kilka swoich ofert i to wszystko.

Zysk

Polecam. Szybko i sprawnie

Jacek

Polecam

Patryk Szwed

Polecam, najlepsza praca jaka miałem w Holandii. :)

Polecam :)

Maj

Cosmoworker to tylko pośrednictwo które werbuje do pracy do nie zawsze dobrych agencji pracy takich jak np Covebo. Jeśli chcecie znaleźć dobra pracę szukajcie w agencjach , a nie u pośrednika który wciśnie wam pracę do której oni nie mogą znaleźć chętnych. Naobiecuja wam głupot i tyle. A te opinie przeczytajcie sami..hmmmm....nie są autentyczne .

Jacol
@Maj

Dzisiaj do nich dzwoniłem i nigdy nie pracowali z Covebo... W uizendbiurach masz tylko ich oferty u pośredniaka masz oferty z kilku, kilkunastu agencji i możesz sobie wybrać więc chyba czegoś chyba nie zrozumiałeś LOL XD. Ja dostałem dzisiaj oferty z 3 różnych agencji z okolic Helmond i do poniedziałku mam czas, żeby się zdecydować, którą wybieram.

Krus
@Maj

Nie współpracują z Covebo, pomyliłaś pośrednika. Pamiętaj, że w agencji masz oferty tylko z tej agencji a u pośrednika masz oferty z kilku, kilkunastu agencji.

Jacol

Polecam. Dużo ofert.

Jakubek82

Solidna firma. Wszystko tak jak ustalone. Bez zbednego pieprzenia.

Karola
@Jakubek82

Jesteś teraz w z Czechach?

Witam Byłem z Nimi 2 razy w Czechach i jak mnie jeszcze zechcą to chętnie pojadę Nie wiem dlaczego te nedatywy Wszystko zgodnie z planem ludzie mili pomocni Sami sobie chlew robimy w hotelu Ja nie narzekam!!!

Karola
@Adam

Hej. Pracujesz teraz w Czechach??

Jacek

Z calego serca polecam. Duzo ofert do wyboru z roznych stron. Mozna pprownac i wybrac cos co najlepiej pasuje bez jakiegos naciagania. Dwa razy z nimi jechalem i nie zaluje.

Ta firma próbuje wyłudzić 250 zł za jakieś tłumaczenia dokumentów.

Wszystko wyjaśnione. Cofam.

Polecam.

Zaczarowany

Na ofertę jeszcze się nie zdecydowałem ale po pierwszej rozmowie...wow. Obsługa jak w Mariocie. Nigdy nie spotkałem się z takim poziomem kultury, poczucia humoru i uprzejmości w żadnej agencji, ani podczas poszukiwania pracy teraz, ani nigdy wcześniej. Dobrą robotę robicie.

Zazwyczaj nie oceniam ale naprawde jestem zadowolona. Polecam

V3n0m

Czy ktoś został skierowany tu na magazyn Syncreon B.V. w Waalwijk? :) Jak tam robota? Lepsza niżli FlexCraft i ich niesamowity Vion? XDDDD Warunki , obsługa jak na razie fajna ;) Z tym że dopiero jadem więc chce wiedzieć wszyyyystko :P

Takowy John

Wszystko tak jak w umowie dobra praca polecam

Dominika
@Takowy John

A przybliżysz mi jak wyglądają warunki zatrudnienia w Cosmoworkerze? Super, że się zgadzają z tym co jest na umowie ale chętnie dowiedziałabym się co i jak :) Jakie są zarobki? Na jakim stanowisku? Czy atmosfera pracy jest w porządku? Można liczyć na pracę w zgranym zespole?

Emilia i Rafal

Luzik arbuzik. Pracujemy 3 tydzien. Wszytsko gra. Wyplata sie zgadza. Kontakt z biurem na miejscu i w Polsce jest. Te same zmiany dla par. Praca lekka ale czasem jest duzo lazenia po magazynie. Zalezy od zamowienia. Zlego slowa na ten moment nie powiem zobaczymy jak bedzie dalej.

Marcino69

veghel pakowanie batonow tak jak w umowie wszystko ok po dwuch wyplatach zgadza sie

Roman Guzinski

Ja bym chcial tu jeszcze dodac jedna wazna rzecz o ktorej tu nikt chyba nie pisal a mianowicie obsluga juz po dojezdzie do pracy. Pracuje w holandii przez agencje juz kupe lat i jedno co zauwazylem ze w wiekszosci jak cie posredniak wysle do pracy za granice to cie juz maja w pompie, nawet ci niby z tej samej firmy co w holandii. Jak dzwonisz to ci mowia, ze masz zadzwonic do koordynatora na miejscu, ktora akurat nie odbiera bo oni sie tylko zajmuja szukaniem ludzi do pracy. i tu dla mnie osobiscie jest chyba najwiekszy plus tej agencji bo praca jak praca ale wiem, ze jak cos jest nie tak to moge zadzwonic do polski i wiem, ze oni zadzwonia i naprawia. Historia sprzed 3 lat. Poszlismy rano do pracy a szef mowi, ze wlasnie dostali informacje od klienta i zamykaja produkcje na 2 tygodnie. Wrocilismy do domu i dzwonimy do agencji zeby nam dali inna prace. Nie ma. wiec dzwonimy do swoich posrednikow. Za 15 minut dzwoni agencja ze ja jeszcze z jednym gosciem mamy jechac na druga zmiane do innej firmy a reszta panow ma czekac, Sie okazuje ze ten koleszka tez przez Cosmoworker przyjechal. I uznal bym to za przypadek gdyby nie takie same sytuacje kilka razu juz w innych pracach. Nigdy sie slyszalem u nich, ze to nie ich sprawa, ze mam dzwonic do agencji holenderskiej. Zawsze wysluchaja, zawsze oddzwaniaja, dowiedza sie co sie dzieje, dzwonia pytaja czy juz jest lepiej. Widac, ze sim zalezy i maja dobre kontakty z tymi agencjami i jak jest jakis problem to maja sposoby, zeby to tam zalatwic.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 57 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosmoworker?

Kandydaci do pracy w Cosmoworker napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosmoworker