Opinie o Cosmoworker w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cosmoworker. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cosmoworker o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosmoworker w Poznań

Ewka Nowy wpis

100%POLECAM

Górzny Rogoźno Nowy wpis

Polecam. Starają się. Pozdrowienia dla Pana Tadeusza.

Martyna Nowy wpis

@NAS2020 napisz coś więcej o zakwaterowaniu, jak to wyglądało?

NAS2020 Nowy wpis

Wszystko OK. Dobry kontakt w sobote i w niedzielę przed rozpoczeciem pracy. Wszystkie dokumenty przed wyjazdem. Wszystko zgodnie z rodo. Czulismy sie bezpiecznie. Zakwaterowanie ok. Praca po tygodniu tez wyglada zgodnie z tym z ustalalismy w Polsce. Zobaczymy co dalej na razie zachwalam. Pozdrawiam Zapraszamy do Tilburga. :)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cosmoworker? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Guguś

Polecam :)

Dariusz
@Guguś

Co konkretnie sprawiło, że polecasz firmę Cosmoworker? Każda opinia jest ważna, jednak warto czasem dodać coś od siebie i napisać dokładniej jakie są pozytywne aspekty współpracy z firmą.

Dariusz

Znajdzie się ktoś kto pracował z ramienia tej agencji pracy? Ciekawi mnie jak wygląda rekrutacja i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czekam na informacje. Dzięki.

ADI

Polecam

JAREK STOSIO

WSZYSTKO SI

Krysia

polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Cosmoworker - Poznań

• Jak się pracuje w Cosmoworker?

Zobacz opinie na temat firmy Cosmoworker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cosmoworker?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042