Opinie o Bosch w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bosch. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bosch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bosch w Warszawa

a

1390 chyba netto , bo jak brutto to koszmar- tak mało . Jak za to przezyć ?!!!! A z nad godzinami ile da sie najwięcej zarobić ?

iii

1390 brutto

a

witam ile mozna zarobić na czysto ?????

aruna

Nie mścij się! Samo się zemści. hehe:-)))

Analityk Biznesowy

Bardzo fajne

Czemu na rozmowie nie powiadomiono mnie (a wlasciwie sklamano) o mozliwosci rozwoju?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
PQ

Tak, pełno dwulicowców, grają swoje role pięknie. Trzeba uważać na takich ludzi. Bo nigdy do końca nie wiesz, z kim masz do czynienia.

eh

Teraz to dopiero z ludzi wychodzi "zwierz". Zwolnienia, to od razu do liderów się uśmiechają, zagadują i udają przyjaciół...itp itd.

AT

W końcu jutro jest pierwszy październik. Super.

stukpuk

z tego co sie orientuję to zwolnienia będą ale nie w Bosch , tylko w Foundation .

kupa

no i dobrze niech zwalniaja oby tych starych nierobów a nie mlodych co sie umowy koncza a pracuja za dwoch

PQ

Zaczęły się zwolnienia, redukcje. Na kogo trafi na tego bęc.

k-c

Nikt nie lubi, i nie chce, jak go się robi w konia. Tak po prostu. Człowiek to nie zabawka. Zabawki można kupić w sex-shopie, albo w sklepie z zabawkami.

warto?

Ciekawe, że niektórzy, aby się dowartościować, muszą kogoś przelecieć, zaliczyć. Nic sobą nie reprezentując, jak kogoś zdobędą, wtedy chyba dobrze się czują. Grają na najniższych instynktach. Pewnie te osoby same mają problemy z opanowaniem swoich instynktów. Cóż, nie staną się lepsze, wartościowsze, jak kogoś zaliczą. Lepiej niech idą się napić w plenerze, dopóki jest pogoda :).

AT

Nie będzie dobrze w AT, oj nie będzie. Nas cisną o wydajność, a inżynierowie procesów większość czasu spędzają na palarni. Jak chcą się umawiać z panienkami, i pogadać , to niech to robią poza pracą. Zakład chyba nie jest miejscem na schadzki. Chyba nie mają nic do roboty.

życie

Coraz więcej jest popaprańców, fałszywych ludzi, kłamców, aktorów. Wszystko kasa. Niektórzy powinni dostać oskara za grę. Powinni zacząć grać w filmach, na początek w pornosach, łatwo tam zrobić karierę. Trochę postękać, pograć, na \"ślinę\", [usunięte przez moderatora]komuś, tak pod kamerę. Oczywiście z pasją :). I wszystko w zakładzie:). Pełno tajemnic. Wielu wie o innych dużo. Sępy krążą.

ulica

Znam takie, co mogły by pracować na ulicy. Mają doświadczenie a i kasa jest dla nich ważna. Dwa w jednym. Przyjemne z pożytecznym. A mączą się w zakładzie, i dygają przed przełożonym. Po co ta hipokryzja ,gra. Niech każdy robi to w czym jest dobry.

iips

witam, pracuje na ips od samego jego poczatku wiem jak bylo jak jest i jak bedzie, dobrze juz znam wielu ludzi z lini jak i z obrobki, oczywiscie wiekszosc ludzi jest z twardogory, olesnicy sycowa i okolicznych wiosek, oni maja swoja mentalnosc swoje podejscie do pracy i wspolpracownikow, bardzo malo jest osob np z wroclawia oni tez maja swoje podejscie do pracy i wspolpracownikow, ale do czego zmierzam , wszyscy wiemy jaka to jest firma ten nasz bosch teraz juz podzielony, tutaj rzadza stosunki rodzinne, w firmie pracuja cale rodziny, ojciec zalatwil prace synowi czy corce, maz szepnal slowo komu trzeba i przyjeta zostala zona itp itd - nie ma co z tym walczyc i wyzywac ludzi na forum ze np kontrolerlka jest z zawodu fryzjerka, ze facet ktory pracowal pol zycia na lini nagle stal sie mechanikiem - tak jest bylo i bedzie - wiadomo nie jest to dobre bo brakuje wyksztalcenia doswiadczenia, niestety zawsze obstawiane jakies \" funkcyjne \" stanowiska beda przez rodziny znajomych czy przez takich co wlaza w (usunięte przez administratora) ..e bez wazeliny bo i tacy sie zdarzaja. a inni zwykli zjadacze chleba beda pracowac na tych samych warunkach co zostali przyjeci, na pewno bylo by dobrze gdyby kontrolerem np na obrobce zostala osoba ktora ma pewna wiedze dotyczaca procesu skrawania, narzedzi nie wspomne o wyksztalceniu w tym kierunku no jednak tak sie nie dzieje ale trzeba sie z tym pogodzic i czasami wysluchiwac ich infantylnych i glupich dogaduszek gdyz niestety sie wywyzszaja a miedzy bogiem a prawda nie jeden operator zagial by ich wiedza i umiejetnosciami, znam wielu ludzi ktorzy maja pretensje do innych ze nagle stali sie osobami funkcyjnymi na lini maja wiecej czasu dla siebie nie musza siedziec na lini i walczyc do dzwonka to niestety tylko znajomosci a nie adekwatny awans do zaangazowania, umiejetnosci i wyksztalcenia, bardzo podziwiam liderow ktorzy na pewno czuja ta presje na sobie ze te stanowiska powinny byc poobstawiane przez zupelnie inne osoby, choc i tak juz widac ze z tymi liderami dzieja sie trzy swiaty gdyz wg mnie dosc mocno ulegaja niektorym osoba, teraz dzieja sie rozne rzeczy w firmie , beda pewnie zwolnienia tzn bedziemy sie pozbywac osob ktorym nagle konczy sie umowa mimo tego ze ludzie godzili sie na wszystkie weekendy nadgodziny zawsze wyrabiali normy czy sumiennie ktos pracowal na lini automatycznej czy manualnej, mam nadzieje ze ktos bedzie patrzyl trzezwym okiem na wylapywanie osob ktore niestety porzegnaja sie z firma a nie bedzie patrzyl przez pryzmat znajomosci i rodzin, jak juz bylo pisane przeze mnie znam wielu ludzi w tej firmie wiekszosc cenie i szanuje ale wielu tez nie zasluguje na to i powinni sie zastanowic nad sensem tego co robia. reasumujac BOSCH to tylko dobra marka bo to co sie dzieje wewnatrz to jedna wielka parodia i to jest wina tych twardogorskich machlojek, ta firme dobrze miec w cv jezeli ktos mierzy w sukces nic poza tym, poki co pracujmy i nie dajmy sie zwariowac, pozdrawiam kolegow i kolezanki z lini i obrobki

realista Ci, Cię, Ciebie

Koniec. Żyjcie sobie ideami. Ja stąpam twardo po ziemi. Chyba muszę poddać się utylizacji :).

Szkoda mi was

Jeżeli dla was uczciwość, przyjaźń, ojczyzna, patriotyzm to są śmieszne pojęcia, to nie widzę już dla was ratunku... Jedynie utylizacja.

tempa dzida

tylko ksasa - 2012-09-10 23:36:39 NOP ,to głupie co napisałeś, a co mają powiedzieć mężowie, którzy ciężko pracują na zachodzie, budując tamtą gospodarkę. Są dumni ze swoich żon , które czekają na nich, a one, jak to kobieta bez mężczyzny, robi różne rzeczy................? Wszystko kasa, nie nauczyłeś się jeszcze, rządzi pieniądz. Samo życie. I nikogo nie interesują bzdury o narodzie, przyjaźni i takie tam. Kasa. Otwórz oczy, widać to na naszym podwórku.No urzekła, mnie Twoja historia! Skoro dla Ciebie liczy się tylko kasa, to dla czego \"nie pracujesz\" na ulicy, tylko dajesz du-y za marne 2 czy 3 klocki, byle łosiom w bosch

tylko ksasa

Zostaw merytoryczną opinię o Bosch - Warszawa

• Jak się pracuje w Bosch?

Zobacz opinie na temat firmy Bosch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bosch?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bosch?

Kandydaci do pracy w Bosch napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bosch
2.8/5 Na podstawie 255 ocen.

Bosch