Bujalski Sp. z o. o.

Opinie o Bujalski Sp. z o. o.

Ko

Pracowałem w tej firmie kilka lat podobnie jak wielu. Owszem można było zarobić dobre pieniądze.(usunięte przez administratora) Rozumiem Pana prezesa, prowadzenie takiej firmy nie należy do łatwych, zresztą żadna do takich nie należy w Polsce. Kosztuje to dużo nerwow, co zmienia człowieka. Tylko trzeba pamiętać zawsze, że motorem napędowym są pracownicy fizyczni. Należy okazywać szacunek. Gdyby nie to pracowalbym tam dalej pomimo dojazdow. Pracując tam zyskalem duże doswiadczenie które teraz procentuje, kosztem nerwow. Pozdrawiam kolegów i Prezesa.Pewnie co niektórzy zorientują się kto to napisał.

By prac

Jakie 4000 tys co po 1.5 roku masz (usunięte przez administratora)zl na godzinę .He he .I wszystkie uprawnienia .Kolego nie pisz głupot .Może zarabiasz tyle bo pracujesz w systemie akordów to się zgodzę .Szczerze nie polecam teraz ludzie obrażają się na siebie kłucą. (usunięte przez administratora)Zarobić da rade ale coś za coś .A dojechać się to chwila moment .Szczerze są inne firmy w tym regionie.Może kilka stów mniej ale spokój wewnętrzny. Wieczne nerwy i terminy .Nie polecam firmy .No chyba ze masz nóż na gardle

Kwestionariusz

Witam, wiecie może jaka panuje atmosfera w firmie teraz? Chciałbym aplikować do działu jakości albo na technologa.

Misiek

Witam. Może ktoś się orientuje jak wygląda praca w biurach? Mam na myśli technologia, konstruktora. Cały czas są ogłoszenia.

Polaraksa
@Misiek

Gdzie widzisz kolego te ogłoszenia?

Na wstąpię musze pochwalić profesjonalizm działu kadr, zgłoszenie poprzez olx na drugi dzień bardzo miła Pani zadzwoniła do mnie i zaprosiła na rozmowę w dogodnym terminie, po przybyciu na miejsce wszystko jest co do minuty i nie musiałem na nikogo czekać Rozmowa z prezesem bardzo treściwa i rzeczowa, opis obowiązków i opcji rozwoju, nie można mieć żadnych zastrzeżeń Pensja początkowa 5000 brutto jest z wliczoną 30% premią, która wedle regulaminu jest zabierana jeśli ktoś idzie na chociażby jeden dzień L4 Po namyśle jedynie przez to nie przyjąłem oferty, wiadomo że nie idzie się pracować żeby siedzieć na zwolnieniu jednak perspektywa obecnych czasów lub czynnik losowy może sprawić że z owego L4 na pewno będziemy korzystać

"Jakie oczekiwania?" "Co robiłem wcześniej"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

na początku to jest 1850 zł, wliczając już w to premie, 20%. Proces rekrutacji nie jest skomplikowany, rozmawiasz z prezesem, albo kierownikiem pod którego będziesz podlegał (produkcja, konstrukcyjny, KJ, itd..) ustalasz stawkę, warunki i do pracy.

spawacz

Witam pracuje w firmie prawie 10 lat raz jest lepiej raz gorzej. Prawdą jest że prezes zawsze stawia na swoim i jest w centrum zainteresowania. Jeśli chodzi o zarobki to jest nawet spoko na początek dostajesz 13.50 brutto plus 20% premi. maksymalna stawka jaką mozesz osiągnąć to 27.50 raczej jako spawacz bo ślusarze zarabiają mnie ok 20 zł na godz. Praca jest dość ciężka ale nie narzekam.

Cpo

Nie polecam również. Wszystko zależy od brygady do której cię przydzielą, ale ogólnie praca bardzo ciężka. Można wytrzymać tylko czy jest sens siedzieć w zbiorniku i drzeć 8-12h dziennie.

Koleq

Pracowałem tam przez 1,5 roku i dostawałem około 2000zł z sobotami. O Jakich zarobkach 4000 wy mówicie? Praca jako ślusarz nie jest godna polecenia, a jeszcze za takie pieniądze tym bardziej...

Ogień

"Umiesz-dobrze zrobisz-dobrze zarobisz" to dewiza tej firmy. Ostatnie zdanie tej dewizy ma wiele do życzenia. Pracowałem na produkcji jakiś czas temu w tej firmie ponad 2 lata. Przez ten okres pracy dostałem stawkę taka sama jak pracownicy którzy pracowali zaledwie pół roku. Zamierzam do tego że w tej firmie nie ma żadnej sprawiedliwości. Hierarchia jaka panuje w tej firmie jest nie do obejście. (usunięte przez administratora)

Pracowników poszukują różnie, nieraz przez ogłoszenia w internecie, gazetach, a nieraz przez firmy specjalizujące się w tym. Rozmowa nie jest zła, rozmowa o wynagrodzeniu, o tym czym ma się dany pracownik zajmować, naszkicowany zakres obowiązków. Rozmowa czasami jest z Prezesem, czasami z kierownikiem działu do którego ma być dana osoba zatrudniona. Czasami oprowadzenie po firmie.

miękki kasztan

ja również twierdzę że można się zawsze jakoś dogadać i znaleźć porozumienie, to tylko kwestia uroku osobistego i umiejętności negocjacyjnych, jeżeli natomiast tom prawda że(usunięte przez administratora) na rękę to ja chcę tam iść do pracy. jakie warunki należy spełnić żeby takie zatrudnienie u nich dostać aby tak zarabiać dobrze?

prac

Witam.Pracuje tam atmosfera nie jest taka tragiczna.W życiu miałem gorszego Prezesa.Kierownictwo wymagajace.Jest wiele szkoleń. Dbają o to aby pracownicy byli przeszkoleni i wykwalifikowani.Zarobki bardz bardzo dobre jako spawacz.Trzeba pracować a nie się objąć.Niestety za dlubanie w nosie tam nie płacą.

Nie pracuję tam od 8 lat, ale sporo moich znajomych jeszcze tam jest. Co do atmosfery się zgadzam, ale jeśli chodzi o zarobki to trochę się kolega pomylił. Ja 2300 zł to zarabiałem 8 lat temu. Mój bardzo bliski znajomy pracuje do tej pory i za 8 godzin dostaje coś nieco ponad 4000 zł. Tam trzeba pracować a nie się obijać.

adonisss

spoko ekipy zgrani ludzie

Podobno już nawet nadgodzin nie można robić, jeżeli chodzi o pracowników biurowych. To człowiek tam nie zarobi za wiele.

czy ktoś z pracowników może napisać coś o firmie Bujalski? czy na początek jest tam okres próbny? jakie stawki proponują?

www

anonim - 2011-10-19 07:12:58 Hahahaa urzekła mnie twoja historia nie jest źle, bo jestes zarejestrowany :) . Z jakiej ty wioski przyjechałeś chłopcze , wszystkie się szanujące firmy nie zatrudniają teraz na czarno . Pracujesz dopiero miesiąc , nie wypowiadaj sie bo nic nie wiesz , popytaj ile w roku ludzi sie tu zmienia , zauwazyłes ilu pracuje tam starszych ludzi wogule chyba lub 1 po 40 na farosie . Spokojnie poznasz układy panujące w firmie jak kilka razy stracisz premie , szybko zmienisz zdanie 50- latek tam nie wytrzyma . To fakt pieniądze niezłe tylko jakim kosztem

piona

jest ciezko ale oplaca sie starac, bo nie wiem czy znalazlaby sie taka firma, w ktorej czlowiek by dostal taka stawke na dzien dobry,bynajmniej mi sie tam podoba i jest ogien a robic trzeba jak wszedzie, nawet do sprzatania trzeba miec glowe a znam takich ,ktorzy tego nawet nie potrafia ,a kolega wyzej niech sie nauczy ortografi:D

a ja pracuje tam miesiac i wcale nie jest tak zle,praca ciezka,wynagrodzenie jak na poczatek dobre,wystarczy dobrze wziasc sie do roboty i bedzie dobrze.jak wiesz co robic to nie przeszkadza Ci ze chodzi kierownik czy majster.gdzie indziej zarobisz takie pieniadze?od poczatku bedziesz zarejestrowany.pan (usunięte przez administratora)moze jest troche za czesto ale pracuj a nic ci nie powie...wystarczy chciec...ci co pisza ze jet tam tak zle pewnie wylecieli bo nic nie robili i udawali kierownikow:)

Zostaw merytoryczną opinię o Bujalski Sp. z o. o. - Dywity

• Jak się pracuje w Bujalski Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bujalski Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bujalski Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bujalski Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Bujalski Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bujalski Sp. z o. o.