2 Dodaj opinię
2 66 65 5 1

Opinie o Bujalski Sp. z o.o.

Kamil Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Hej, Czy jest zapotrzebowanie na konstruktora? W ktorym programie chlopacy pracują do projektowania? Zastanawiam się nad aplikowaniem, czy wyplata godna za odpowiedzialnosc? Bede wdzieczny za odpowiedz!

Nowy wpis

@Kamil

Witamy serdecznie Panie Kamilu, jak najbardziej zapraszamy do aplikowania, swoje cv można przesłać do nas za pośrednictwem naszej strony https://bujalski.com.pl/kariera .

TakNie1
Kamil Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Bujalski Sp. z o.o.

W jakim programie konstruktorzy projektuja?

Tak2Nie
gruby

Pracuję od lat u Żarny, poszukuję nowego miejsca pracy. Kilka lat temu właśnie od Bujalskiego przyszedł szef produkcji i wprowadził takie genialne zmiany, że za kilka miesięcy zamiast pracować, będziemy tylko tabelki tworzyć. U was też ten geniusz taki mądry był? Mam nadzieję, że zrozumieliście kogo mam na myśli.

Tak2Nie1

Ja
@gruby

Ach ten Marcin...

Sławomir Nowy wpis
@Ja

Od długiego już czasu nikt nie wypowiada się w wątku, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie związane z pracownikami fizycznymi zatrudnionymi w firmie Bujalski. Możecie napisać, jak obecnie kształtuje się wynagrodzenie podstawowe dla tej grupy pracowniczej? Będę wdzięczny za każdą merytoryczną odpowiedź.

Aktualność
Bardzo dziękujemy za pozostawione opinie. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie komentarze, jednak chcielibyśmy zapewnić, że jesteśmy na bieżąco z Państwa wpisami. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom uda nam się wyciągnąć wnioski i wprowadzić usprawnienia , które zaprocentują jeszcze lepszą atmosfera i warunkami współpracy.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy z największymi koncernami przemysłowymi, a na swoim koncie mamy realizację projektów na każdym kontynencie. Tym bardziej ważne dla nas jest pozyskiwanie wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy.
Jesteśmy otwarci na merytoryczne opinie i konstruktywną krytykę. Nie mniej jednak prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi i powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informacje. Wszelkie niepokojące sprawy czy też szczegółowe pytania mogą Państwo do nas kierować również mailowo  na adres: bujalski@bujalski.com.pl
Serdecznie pozdrawiamy
Bujalski Sp.z o.o.
Tak1Nie8
Spawacz

To teraz ja się wypowiem. Jestem nadal pracownikiem już od paru lat. Sytuacja wygląda następująco. Osobą głównie odpowiedzialną za nieład, brak chęci do pracy i sytuację na produkcji jest szef produkcji Wojtek. To przez niego pracownicy są niezadowoleni co skutkuje albo zwolnieniami albo niezadowoleniem zarządu. On wgl nie ma pojęcia co się dzieje i jaka sytuacja panuje na produkcji. Dziwne żeby osoba pracującą na takim stanowisku przechodząc obok pracownika pytała się "co robisz?" Śmiech na sali. Dziwne że z tym prezes nic nie robi. Druga sprawa to premię które zabiera PEZPODSTAWNIE. Gania tych swoich technologów a sam nic nie wie. Nie dziwię się że była ostatnio akcja ze 20 pracownikow sie zwolnilo i wiem że szykuje się kolejna ekipa organizując kolejną taką akcję. Reasumując nie polecam

Tak35Nie1

Dawno nikt z pracowników Bujalski Spółka z o.o. nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z nią?

Syzyf

Witam. Czy coś sie zmieniło w firmie czy nadal taki mobbing?

Tak3Nie

@Syzyf

Szanowny Pan/ Pani SYZYF, nic nam nie wiadomo ws. mobbingu. Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z naszą firmą zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rekrutacyjną dostępną na stronie http://www.bujalski.com.pl zakładka "Kariera"

TakNie1
Syzyf
@Syzyf

Być może dlatego, że szefostwa nikt nie gania i nie rozstawia po kątach:) przecież te opinie a jest ich masa nie sa wyssane z palca. Dlatego zapytałem czy coś się zmieniło przez ostatni rok z wyjątkiem tego, że szefostwo odpisuje na gowork.

Tak9Nie

Konrad

Czy mógłby ktoś podzielić się swoją wiedzą w temacie praktyk w firmie?

anonymous
@Konrad

@Konrad

Zapraszamy na rozmowę podczas której uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Weronika

Chcesz dołączyć do zespołu Bujalski Spółka z o.o.? Daj szansę się znaleźć i prześlij swoje CV http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,361363,0,0,kariera ;)

aleks

dla mnie to tez nic dziwnego, przeciez to piec dni w tygodniu pracy raczej 99% procent ludzi tak pracuje, widac ze weekendy sa wolne a to duży plus jest

eutektoid

LOl, szukają księgowej. To już nawet księgowej nie ma w firmie bujalski?

Tak14Nie

Ko

Pracowałem w tej firmie kilka lat podobnie jak wielu. Owszem można było zarobić dobre pieniądze. Lecz niestety wiązało się to z dużą presja w postaci mobingu i wyzywania pracownikówna na co nie można sobie pozwolic. Rozumiem Pana prezesa, prowadzenie takiej firmy nie należy do łatwych, zresztą żadna do takich nie należy w Polsce. Kosztuje to dużo nerwow, co zmienia człowieka. Tylko trzeba pamiętać zawsze, że motorem napędowym są pracownicy fizyczni. Należy okazywać szacunek. Gdyby nie to pracowalbym tam dalej pomimo dojazdow. Pracując tam zyskalem duże doswiadczenie które teraz procentuje, kosztem nerwow. Pozdrawiam kolegów i Prezesa.Pewnie co niektórzy zorientują się kto to napisał.

Tak17Nie

Biur

Nie polecam stanowczo.Mobing w pracy

Tak5Nie

By prac

Idź zatrudnij sie i sam zobacz ,jak ludzie piszą ze jest źle to coś to oznacza .☺Pracowałem kilka lat więc co się dzieje .Nawet teraz ponoć nie ma kto przyjść do tej pracy.A poszło z tamtą z 15 ludzi -To coś oznacza .Idź zobacz popracuj 2 miesiąc i będziesz uciekać .Wejdziesz do banki w taki upał i odechciewa się pracy w tym zawodzie ☺

Tak6Nie

By prac

Firmy Schwarte-Milfor Kates Tetra-pak obram wiec jest gdzie pracować i inne firmy np.Track Zapotrzebowanie jest na spawaczy czy ślusarz. Nie tylko Dywity

Tak3Nie

By prac

Jakie 4000 tys co po 1.5 roku masz 25zl na godzinę .He he .I wszystkie uprawnienia .Kolego nie pisz głupot .Może zarabiasz tyle bo pracujesz w systemie akordów to się zgodzę .Szczerze nie polecam teraz ludzie obrażają się na siebie kłucą. Akord masz zapierd.... Pytanie ile dasz rade poświęcić dla synka Prezesa wszystkie weekendy? Zarobić da rade ale coś za coś .A dojechać się to chwila moment .Szczerze są inne firmy w tym regionie.Może kilka stów mniej ale spokój wewnętrzny. Wieczne nerwy i terminy .Nie polecam firmy .No chyba ze masz nóż na gardle

Tak2Nie

Kwestionariusz

Witam, wiecie może jaka panuje atmosfera w firmie teraz? Chciałbym aplikować do działu jakości albo na technologa.

Misiek

Witam. Może ktoś się orientuje jak wygląda praca w biurach? Mam na myśli technologia, konstruktora. Cały czas są ogłoszenia.

Tak4Nie
Polaraksa
@Misiek

Gdzie widzisz kolego te ogłoszenia?

były pracownik

Widzę że po 5latach jak tam nie pracuję jest jeszcze gorzej...współczuję tym, którzy tam pracują. Ja 2 lata dochodziłem do siebie po wspomnieniach z Prezesem.

Xxx

Prawda ostatnio słyszałem ze poszło kilku ale będą następni co będą chcieli się zwolnić a rynek w tej branży jest spory .Wiec ludzie uciekają jak mają pracować w akordzie bo większe pieniądze leżą w Holandii Norwegi i innych krajach.A nie pracować za złotówki za grosze w weekendy.Niestety błędna polityka firmy.

Buj

On nie zwalnia ludzie sami uciekają .Wprowadza akord i ludzie nie chcą pracować sobota i niedziela .Zaraz będą nowe propozycje pracy.Niestety fachowiec tu nie przyjdzie .A spawacz i tak będą uciekać sam do tego doprowadził.

Prac

Jaka zmianowosc. Kolego i tak słabo płaci za te tyranii ślusarz 8 godzin w bandę za 2.500.opłaca się zdrowie tracić aby prezes był zadowolony.A i tak na sam koniec będzie opieprz. Nie polecam .

Prac

Trochę się ( usunięte przez administratora ) im od stycznia jakiś akord prezes wprowadził i bez sobót za 100% to wypłata słaba Wiec trzeba szukać pracy .Jak co roku wymysły prezesa i wkurwia na Święta. Pracuje tu kilka lat i ręce opadają z ich polityka firmy.Wiec nie polecam

Tak1Nie

na początku to jest 1850 zł, wliczając już w to premie, 20%. Proces rekrutacji nie jest skomplikowany, rozmawiasz z prezesem, albo kierownikiem pod którego będziesz podlegał (produkcja, konstrukcyjny, KJ, itd..) ustalasz stawkę, warunki i do pracy.

gosc

jako ślusarz zaczynasz od stawki 13,5 brutto chyba ze umiesz rysunek to troche wiecej. podstawa ok 1800zl plus 20% premii jak nic nie zniszczysz.

Apple

O jakich 4000 wy piszecie? Nigdy takich pieniędzy nie wiedziałem a tyram tam około 10 lat. To są "wampiry energetyczne" wracasz styrany jak koń po westernie, ciągle ogień i ogień, W domu nie masz siły na nic. A jak już nie masz sił "ciągnąć wózka" to cię zwolnią. Już kilku asów spawaczy się sami zwolnili, O czymś to świadczy, że nie jest tak kolorowo.

zniesmaczony

Pracowałem tam kilka lat. Uważam, że nie warte to było tylu nerwów i upokorzeń. Człowieka traktuje się jak śmiecia a sam pracodawca i jego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to... słoma z butów. Polecam nie aplikować.

Tak4Nie

on

Płacą dobrze jak na Olsztyn, ale atmosfera terroru. Prezes i syn nie liczą się ze słowami. Mobbing. Tylko jak ktoś ma żelazne nerwy, to wytrzyma. Poza tym dostanie urlopu graniczy z cudem.

TakNie

Podejście do pracy to połowa medalu... Druga połowa to podejście do pracownika, a widziałem jak wykańczano psychicznie dobrych pracowników, czy to w biurze, czy na hali.

Cpo

Nie polecam również. Wszystko zależy od brygady do której cię przydzielą, ale ogólnie praca bardzo ciężka. Można wytrzymać tylko czy jest sens siedzieć w zbiorniku i drzeć 8-12h dziennie.

Koleq

Pracowałem tam przez 1,5 roku i dostawałem około 2000zł z sobotami. O Jakich zarobkach 4000 wy mówicie? Praca jako ślusarz nie jest godna polecenia, a jeszcze za takie pieniądze tym bardziej...

Zostaw opinię o Bujalski Sp. z o.o. - Dywity

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie