2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 67 49 5 1

Opinie o Bujalski Sp. z o. o.

Aktualność
Bardzo dziękujemy za pozostawione opinie. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie komentarze, jednak chcielibyśmy zapewnić, że jesteśmy na bieżąco z Państwa wpisami. Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom uda nam się wyciągnąć wnioski i wprowadzić usprawnienia , które zaprocentują jeszcze lepszą atmosfera i warunkami współpracy.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy z największymi koncernami przemysłowymi, a na swoim koncie mamy realizację projektów na każdym kontynencie. Tym bardziej ważne dla nas jest pozyskiwanie wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników oraz tworzenie przyjaznego środowiska pracy.
Jesteśmy otwarci na merytoryczne opinie i konstruktywną krytykę. Nie mniej jednak prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi i powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informacje. Wszelkie niepokojące sprawy czy też szczegółowe pytania mogą Państwo do nas kierować również mailowo  na adres: bujalski@bujalski.com.pl
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować , iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
Serdecznie pozdrawiamy
Bujalski Sp.z o.o.
Tak2Nie16
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bujalski Sp. z o. o.?

TakNie
Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w Bujalski Sp. z o. o. na prywatną opiekę medyczną?

Nowy wpis

@Pytanie

Witam, W pakiecie profitów dla pracowników posiadamy prywatną opiekę medyczną. Pozdrawiam i zapraszam do aplikowania

Pracownik Nowy wpis

Bardzo fair firma.

Tak3Nie5
Zainteresowany

Witam, Ktoś może wie jakie są zarobki na kontroli jakości?

TakNie1

@Zainteresowany

Witam, Stawka jest zależna od posiadanej wiedzy i umiejętności. Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiam

Tak1Nie3

@Zainteresowany

Dzień dobry, tak jak napisaliśmy poniżej wysokość wynagrodzenia w naszej firmie zależy od posiadanych kwalifikacji i umiejętności. Jeśli nasuną się Pani/ Panu jeszcze jakieś pytania zapraszamy do kontaktu Pozdrawiamy !

Nasz pakiet korzyści

Aktualność
Zapraszamy do składania cv !

Kamil

Hej, Czy jest zapotrzebowanie na konstruktora? W ktorym programie chlopacy pracują do projektowania? Zastanawiam się nad aplikowaniem, czy wyplata godna za odpowiedzialnosc? Bede wdzieczny za odpowiedz!

Tak5Nie3

@Kamil

Witamy serdecznie Panie Kamilu, jak najbardziej zapraszamy do aplikowania, swoje cv można przesłać do nas za pośrednictwem naszej strony https://bujalski.com.pl/kariera .

Tak2Nie5
Kamil
@Bujalski Sp. z o. o.

W jakim programie konstruktorzy projektuja?

Tak9Nie2

@Kamil

Panie Kamilu, nasi Konstruktorzy pracują na programie Solid Works.

Tak2Nie1

Zapraszamy do kontaktu !
Wysokość wynagrodzenia zależy od kwalifikacji i umiejętności.
Tak1Nie2

Ile jest zmian w Bujalski Sp. z o.o.?

@Pytanie

mamy 2 zmiany.

Nowy

Witam jestem młodym chłopakiem 24l poszukuję pracy jako spawacz sam uczę się spawać metoda tig 141 (kwas i czarna) mam uprawnienia na mag (PF) lecz chciałbym spawać tylko tig czy znalazło by się miejsce dla chcącego się uczyć i pracować jako spawacz ?

@Nowy

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą jak i również do odwiedzenia naszej strony www.bujalski.com.pl zakładka kariera !

Zuzia

Czy sytuacja w firmie się poprawiła ?

Tak6Nie4
on 123
@Zuzia

A była zła?

Tak2Nie1
Ktoś
Użytkownicy czekają na odpowiedź 296 dni.

Jaka teraz panuje tam atmosfera? Dalej jest tak słabo jak ludzie pisali wczesniej?

Tak11Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 337 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Bujalski Sp. z o.o.?

Tak6Nie1

Tak3Nie3

Sławomir

Od długiego już czasu nikt nie wypowiada się w wątku, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie związane z pracownikami fizycznymi zatrudnionymi w firmie Bujalski. Możecie napisać, jak obecnie kształtuje się wynagrodzenie podstawowe dla tej grupy pracowniczej? Będę wdzięczny za każdą merytoryczną odpowiedź.

Tak4Nie

Serdecznie pozdrawiamy
Bujalski Sp.z o.o.
Tak2Nie16

Dawno nikt z pracowników Bujalski Spółka z o.o. nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z nią?

Tak2Nie

Tak3Nie

Pracodawca

Szanowny Pan/ Pani SYZYF, nic nam nie wiadomo ws. mobbingu. Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z naszą firmą zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rekrutacyjną dostępną na stronie www.bujalski.com.pl zakładka "Kariera"

Konrad

Czy mógłby ktoś podzielić się swoją wiedzą w temacie praktyk w firmie?

anonymous
@Konrad

@Konrad

Zapraszamy na rozmowę podczas której uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Weronika

Chcesz dołączyć do zespołu Bujalski Spółka z o.o.? Daj szansę się znaleźć i prześlij swoje CV http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,361363,0,0,kariera ;)

aleks

dla mnie to tez nic dziwnego, przeciez to piec dni w tygodniu pracy raczej 99% procent ludzi tak pracuje, widac ze weekendy sa wolne a to duży plus jest

Tak2Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Bujalski Sp. z o. o. - Dywity