Schwarte- Milfor Sp.zo.o. 10-092 Olsztyn

Olsztyn

Opinie o Schwarte- Milfor Sp.zo.o. 10-092 Olsztyn

Ktos

A mpim zdaniem firma spoko tylko brygadzisci do du... a najbardziej brygadzista krajalni.typowy prostak i mobingowiec.uwarza sie za najlepszego a traktuje wszystkich jak g..... bo on jest naj ponad wszystko.mam nadzieje ze ktos mu sie przeciwstawi i skpnczy sie w reszcie ta chamowa.

spawacz

Nie ma co sciemiac firma lipa .A jeszcze gorzej traktują pracowników z najmu firm płockich !

KLOS

Żaden nowy program wdrażany nie poprawi wydajności pracownika , a wręcz przeciwnie spowoduje zwiększenie biurokracji, a co za tym idzie powolny zgon firmy . Najlepszym sposobem na podniesienie wydajności pracowników jest szacunek ,odpowiednie motywowanie i dobre słowo od mistrza, a zwiększanie biurokracji mieliśmy to już za komuny i co wracacie do tego samego miłego spadania

Zostaw opinię o Schwarte- Milfor Sp.zo.o. 10-092 Olsztyn - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schwarte- Milfor Sp.zo.o. 10-092 Olsztyn