Bujalski Sp. z o. o.

Opinie o Bujalski Sp. z o. o.

Aktualność
Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę? Szukasz pracodawcy, który zapewni Ci dobre zarobki i świadczenia dodatkowe ?
Dołącz do nas !!

Czy w Bujalski Sp. z o. o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Dzień dobry, tak oczywiście. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony bujalski.com.pl zakładka kariera jak i również do kontaktu telefonicznego.

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Bujalski Sp. z o. o.? Interesuje mnie praca jako Kadrowa, na takie ogłoszenie właśnie trafiłam na GoWork.pl 24 lutego.

Praca w Bujalski sp. z o.o. to również szereg dodatkowych świadczeń, które zapewniamy pracownikom i ich rodzinom. Na pierwszym miejscu znajduje się zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, dlatego podejmujemy szereg działań związanych z profilaktyką zdrowia i bezpieczeństwa w naszej firmie jak i poza nią. Jest to min. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, posiłki dla pracowników, wczasy pod gruszą i wiele wiele innych. W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy na naszą stronę bujalski.com.pl/ kariera.

Mariusz

Jak pracujecie w święta ?

Na wstąpię musze pochwalić profesjonalizm działu kadr, zgłoszenie poprzez olx na drugi dzień bardzo miła Pani zadzwoniła do mnie i zaprosiła na rozmowę w dogodnym terminie, po przybyciu na miejsce wszystko jest co do minuty i nie musiałem na nikogo czekać Rozmowa z prezesem bardzo treściwa i rzeczowa, opis obowiązków i opcji rozwoju, nie można mieć żadnych zastrzeżeń Pensja początkowa 5000 brutto jest z wliczoną 30% premią, która wedle regulaminu jest zabierana jeśli ktoś idzie na chociażby jeden dzień L4 Po namyśle jedynie przez to nie przyjąłem oferty, wiadomo że nie idzie się pracować żeby siedzieć na zwolnieniu jednak perspektywa obecnych czasów lub czynnik losowy może sprawić że z owego L4 na pewno będziemy korzystać

"Jakie oczekiwania?" "Co robiłem wcześniej"

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pks

Mam pytanie w sprawie stanowiska ślusarz w firmie Bujalski. Czy warto zatrudnić sie w tej firmie? Jaka atmosfera tam panuje, jacy sa ludzie (usunięte przez administratora) skarżepyty, podlizusy itd, itp). Pytam otwarcie i oczekuje otwartej i prawdziwej opini,a nie typu-idz tam popracuj i zobaczysz, tylko szczere odpowiedzi?. Bo czytajac opinie na innych stronach to sie odechciewa i tym bardziej, że za 13,50zł na dzien dobry i 1850 +20% premii i wszystko to marne szanse zebym tam poszedł. Czlowiek ma kwalifikacji troche i za taka kase to rodziny nie nakarmi

Czy w obrębie jednego działu w Bujalski Sp. z o. o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Oczywiście, w pierwszej kolejności rekrutujemy specjalistów spośród pracowników.

Przemek

Witam, wczoraj złożyłem aplikację na stanowisko operator maszyn, czy jest możliwość nadgodzin i jak są płacone? Mam 16 lat doświadczenia jako operator wycinarek laserowych i waterjet.

@Przemek

Witam, Wszelkie informacje na temat ewentualnych nadgodzin i sposobu ich wynagradzania omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Przemek

Witam, wczoraj złożyłem aplikację na stanowisko operator maszyn, mam16 lat doświadczenia jako operator wycinarek laserowych i waterjet, czy jest w razie czego możliwość nadgodzin i jak są płacone? Zgodnie z kodeksem czy jakieś inne kryteria?

Czy można liczyć w Bujalski Sp. z o. o. na prywatną opiekę medyczną?

Witam, W pakiecie profitów dla pracowników posiadamy prywatną opiekę medyczną. Pozdrawiam i zapraszam do aplikowania

Bardzo fair firma.

Witam, Ktoś może wie jakie są zarobki na kontroli jakości?

@Zainteresowany

Witam, Stawka jest zależna od posiadanej wiedzy i umiejętności. Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiam

@Zainteresowany

Dzień dobry, tak jak napisaliśmy poniżej wysokość wynagrodzenia w naszej firmie zależy od posiadanych kwalifikacji i umiejętności. Jeśli nasuną się Pani/ Panu jeszcze jakieś pytania zapraszamy do kontaktu Pozdrawiamy !

Kamil

Hej, Czy jest zapotrzebowanie na konstruktora? W ktorym programie chlopacy pracują do projektowania? Zastanawiam się nad aplikowaniem, czy wyplata godna za odpowiedzialnosc? Bede wdzieczny za odpowiedz!

@Kamil

Witamy serdecznie Panie Kamilu, jak najbardziej zapraszamy do aplikowania, swoje cv można przesłać do nas za pośrednictwem naszej strony https://bujalski.com.pl/kariera .

Kamil
@Bujalski Sp. z o. o.

W jakim programie konstruktorzy projektuja?

@Kamil

Panie Kamilu, nasi Konstruktorzy pracują na programie Solid Works.

Ile jest zmian w Bujalski Sp. z o.o.?

mamy 2 zmiany.

Witam jestem młodym chłopakiem 24l poszukuję pracy jako spawacz sam uczę się spawać metoda tig 141 (kwas i czarna) mam uprawnienia na mag (PF) lecz chciałbym spawać tylko tig czy znalazło by się miejsce dla chcącego się uczyć i pracować jako spawacz ?

@Nowy

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą jak i również do odwiedzenia naszej strony www.bujalski.com.pl zakładka kariera !

Zuzia

Czy sytuacja w firmie się poprawiła ?

Sławomir

Od długiego już czasu nikt nie wypowiada się w wątku, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie związane z pracownikami fizycznymi zatrudnionymi w firmie Bujalski. Możecie napisać, jak obecnie kształtuje się wynagrodzenie podstawowe dla tej grupy pracowniczej? Będę wdzięczny za każdą merytoryczną odpowiedź.

Szanowny Pan/ Pani SYZYF, nic nam nie wiadomo ws. mobbingu. Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z naszą firmą zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rekrutacyjną dostępną na stronie www.bujalski.com.pl zakładka "Kariera"

Konrad

Czy mógłby ktoś podzielić się swoją wiedzą w temacie praktyk w firmie?

@Konrad

@Konrad

Zapraszamy na rozmowę podczas której uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Weronika

Chcesz dołączyć do zespołu Bujalski Spółka z o.o.? Daj szansę się znaleźć i prześlij swoje CV http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,361363,0,0,kariera ;)

aleks

dla mnie to tez nic dziwnego, przeciez to piec dni w tygodniu pracy raczej 99% procent ludzi tak pracuje, widac ze weekendy sa wolne a to duży plus jest

Zostaw merytoryczną opinię o Bujalski Sp. z o. o. - Dywity

• Jak się pracuje w Bujalski Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bujalski Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bujalski Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bujalski Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Bujalski Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bujalski Sp. z o. o.