Opinie o aaaauto.pl/ - AUTOCENTRUM AAA AUTO sp. z o.o. w Piaseczno

Opinie o AAA Autocentrum

Riki

Jestem bardzo zadowolony że dostałem u nich prace. Super się tutaj czuje.

Kogut

Jestem bardzo zadowolony z pracy w AAA. Firma rzetelna, solidna i uczciwa.

Czy przypadkiem nie potrzebujecie pracowników jako handlowców? Warto zaczepić się tu do pracy?

wircik

Jak dla mnie spoko praca. Dobre godziny, dobre wynagrodzenie, miła atmosfera. Naprawdę polecam.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo przyjemnie, luźna atmosfera. Od razu przejście na "Ty". Oprowadzenie po biurze, słuchanie rozmowy i pytanie o nią potem.

Pytania o przebieg dotychczasowej kariery, zainteresowania, prezentacja przygotowanej oferty plus pytanie jak radzisz sobie z stanowczością.

Elżbieta

Jak aktualnie wygląda sytuacja w AAA Autocentrum w Pradze? Czy ktoś ma informacje na temat tego, jak pracuje się w firmie? A może prowadzone są aktualnie jakieś ciekawe rekrutacje? Wasze wypowiedzi mogą być bardzo ważne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Masz_babo_placek

Praca w godzinach 9-21, 7dni w tygodniu niczym w Lidlu na miłą atmosferę nie licz za bardzo, coś przypomina to pracę za barem czyli jak wystawić najwyższy (usunięte przez administratora) klientowi, wtedy Manager cię pochwali, a cześć kadry kierowniczej raczej z uszczypliwości serwuje seksistowskie teksty. Chyba że teraz płacą na start powyżej 2500pln na rękę, ale nie sądzę sama. ps. wszystko miej na umowie nie uznaniowo spokojnie zrobisz nadgodziny w mcu ok 30 godzin= 100godzin w 3mce i zapłacą max za połowe.

Damian

Słabe prowizje w stosunku do sprzedaży. Na stronie internetowej są fikcyjne auta których nigdy nie było w komisie a mają za zadanie przyciągnąć klienta. Zdarzało się, że ludzie jechali ze Szczecina do Piaseczna po auto którego nigdy nie było. Jak dla mnie powinni zamknąć oszustów. Auto jak chcecie sprzedać to przez telefon proponują tyle ile chcecie a na miejscu -40%. 100% prawdy z mojej strony

Zgadzam się. Fajna firma była, szkoda że już się wycofali. Super atmosfera, dobre zarobki szczególnie na początku działalności. System motywacyjny super, wiedzieli jak skutecznie motywować

Bardzo dobre zarobki. Bardzo dużo pracy, jeszcze więcej satysfakcji.

Zostaw merytoryczną opinię o AAA Autocentrum - Piaseczno

• Jak się pracuje w AAA Autocentrum?

Zobacz opinie na temat firmy AAA Autocentrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAA Autocentrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AAA Autocentrum?

Kandydaci do pracy w AAA Autocentrum napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AAA Autocentrum