Opinie o aaaauto.pl/ - AUTOCENTRUM AAA AUTO sp. z o.o. w Piaseczno

Opinie o AAA Autocentrum

Sławek_87

Nie wiem czemu ta firma dostaje negatywne opinie... ja jakoś pracuje u nich i wszystko jest w porządku. Zarobki spoko, atmosfera tak samo jest ok, ludzie są wyrozumiali, nie robią żadnych problemów, nie ma żadnej konkurencji w firmie. Ja naprawdę jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Polecam

ww

Uczciwa firma w której pracuję już ponad rok i jak na razie nie narzekam :)

Weronika

@Marek Bardzo mnie to cieszy. Ale powiedz, czy pracownicy w AAA Autocentrum mogą liczyć na jakieś dodatki do wynagrodzenia?

Norbert

pracuję w AAA od tygodnia ale od razu firma mi się spodobała. Przede wszystkim super ludzie i super atmosfera

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo przyjemnie, luźna atmosfera. Od razu przejście na "Ty". Oprowadzenie po biurze, słuchanie rozmowy i pytanie o nią potem.

Pytania o przebieg dotychczasowej kariery, zainteresowania, prezentacja przygotowanej oferty plus pytanie jak radzisz sobie z stanowczością.

mariiiio

pracodawca godny polecenia

Magda

Jak szukacie dobrego skupu gdzie was nie oszukają to polecam AAA

Damian

Chyba najlepszy komis w jakim kiedykolwiek pracowałem. Nadal tu pracuję, już ponad rok i bardzo sobie chwalę tę firmę

snickers

pracuję tu ponad 3 miesiące czyli stosunkowo krótko ale lubię te pracę a zwłaszcza atmosferę jaka tu panuje, nie ma jakiejś konkurencji czy coś w tym stylu tylko wszyscy bardzo się szanują i pomagają sobie kiedy trzeba

lionelo

Pracuję w oddziale w Krakowie. Dobra robota, mili ludzie, jak nie raz muszę wcześniej wyjść czy nagle wziąć wolne to jeszcze nigdy nie robili żadnych problemów. Tak samo jak chce nie raz zamienić sobie zmianę to też wszyscy są wyrozumiali także naprawdę w porządku ludzie. Nie powiem o nich złego słowa

cukierek

Również polecam! Firma godna zaufania! Nie mam żadnych uwag co do nich. Uważam że uczciwie działają na runku

Patryk

Profesjonalna firma. wcześniej robiłem w innym komisie ale nie na tak dobrych warunkach jak tutaj w AAA

www

niedawno się u nich zatrudniłem, pracuję w biurze i uważam że praca jest super, super warunki, ludzie rewelacyjni także pracować z taką ekipą to sama przyjemność

Jowita

pracuję tutaj już ponad rok i mam nadzieję że zostanę tutaj już na długo bo praca bardzo mi się podoba :)

ok

wszystko ok, polecam

Robert
@ok

Napisz coś więcej. Polecasz warunki pracy, atmosferę a może wynagrodzenie?

romek

Polecam. Fajna firma gdzie szanuje się pracowników. z wynagrodzeniem nigdy się nie spóźniają do tego są wyrozumiali i jak coś nagle wypadnie to nigdy nie robią żadnych problemów. Polecam. Oby było więcej takich pracodawców jak właśnie AAA

t&c

Dogodne godziny pracy, całkiem niezłe zarobki, miłe i wyrozumiałe szefostwo. Polecam tę firmę wszystkim

Beata
@t&c

Masz prace w giwnie obwiedź wiedz ci mi napiszesz to ci wyliże

Bogdan

Fajny komis z dużą ilością dobrych, zadbanych samochodów. Według mnie można śmiało u nich kupić auto. Takie jest moje zdanie...

jeremi

Pracowałem wcześniej w dwóch innych komisach, ale nie był aż tak bardzo zadowolony jak z tej pracy w firmie AAA. Tutaj każdy traktuje cie z szacunkiem, wszyscy są wyrozumiali, pomocni, nie ma czegoś takiego jak rywalizacja między sobą, zarobki też uważam że są bardzo dobre. Tutaj zarabiam najwięcej, a pracuję w sumie 2 godziny dziennie mniej niż w tamtych komisach. Naprawdę super mi się udało że dostałem tę robotę u nich. Firma godna polecenia

h&d

Polecam. W sumie niedługo u nich pracuję ale od razu można zauważyć że firma jest profesjonalna, uczciwa i że szanuje swoich pracowników.

Irek

Super komis, gdzie szanują Klienta. Lubię takie miejsca, bo jak wcześniej kupowałem samochody w innych komisach to aż na kilometr było czuć (usunięte przez administratora) a tutaj w AAA jest pełen profesjonalizm

Zostaw merytoryczną opinię o AAA Autocentrum - Piaseczno

• Jak się pracuje w AAA Autocentrum?

Zobacz opinie na temat firmy AAA Autocentrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AAA Autocentrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AAA Autocentrum?

Kandydaci do pracy w AAA Autocentrum napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AAA Autocentrum