Opinie o ZOO Karina - markety zoologiczne w Chwaszczyno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ZOO Karina - markety zoologiczne. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZOO Karina - markety zoologiczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZOO Karina - markety zoologiczne w Chwaszczyno

Nina

Nie ma madzxi od dawna, to super, to dobrze, to teraz prawdopodobnie praca przebiega bardzo delikatnie i bardzo dobrze, zresztą to dobra sieć marketów.

ko ko

Arla,wyobraz sobie nie ma Madzi juz od dawna,ale jest wielu innych dupolizow,uwazaj teraz; prezesa tez nie ma hihi..Potraktowalo go zycie sprawiedliwie.Zmian jednak dla nas pracownikow nie ma.Wyzysk,praca w pocie czola ,dzwiganie,sprzatanie jako pelnoetatowa sprzataczka i malo juz nawet czasu dla klienta.

obecny pracownik

do Arla masz stare wiadomości więc po co to piszesz?

szaza

tak , w tym roku na swieta byla premia, kosz kielbas i bilet do spa :DDDDDDD

Sprzedawca

Rozmowa kwalifikacyjna dotyczy tego, czy chcesz z pasją pracować przy zwierzętach i czy nie boisz się ciężkiej prcy i początkowo nie wielkich zarobków. Jak ktoś ma wykształcenie związane ze zwierzętami nie ma większego problemu by dostać tę pracę jeśli jest miejsce na dane stanowisko w danym miejscu, nawet jeśli nie ma się doświadczenia zawodowego. Fajna praca, ale jeśli traktuje się ją jako przystanek. Handel nie jest z reguły na całe życie. :)

- czy boisz się pracować ze specyficznymi zwierzętami ( węże, jaszczurki, sczury itp.) ? - czy masz doświadczenie w pracy z klientem? - jakie zarobki preferujesz? Itp.

Leszno
gość

Mam pytanie czemu pracownicy sie nie zjednoczą i nie napiszą chociażby pisma w sprawie podniesienia wynagrodzenia?

sztacha

to co napisales zgadza sie - ale to jest brutto , czyli ty dostaniesz z tego polowe minus bilet miesieczny na autobus i jakies jedzienie , oplata za mieszkanie - powodzenia !

sztacha

Jest to jedna z firm , ktora nie ma jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Ludzie bardzo ciezko pracuja za bardzo mala stawke. Wytrzymalem 3 miesiace (usunięte przez administratora). Jesli tak ma byc to niech szanuja czlowieka i niech mu placa normalnie i sprawiedliwie

Nie wiem skąd takie info, może Ci się sieci zoologiczne pomyliły ;-)

olga

Witam, dzisiaj byłam na rozmowie,oferują przez pierwsze 3 miesiące 1400 i umowę zlecenie, następne trzy miesiące 1500 i umowa na okres próbny, jeżeli wszystko będzie ok, to następna umowa ma byc na 5 lat i 1600 złotych pensji. Oczywiście powiedziano mi, że przynajmniej 2,3 razy są konkursy dla pracowników i można dorobić do pensji. Podobno 2 weekendy pracujące i dwa wolne.Zaproponowali mi dzień próbny, płatny.Po przeczytaniu waszych komentarzy mam ogromne wątpliwości czy wogóle zawracać sobie tyłek, bo nie mam ochoty trafić do obozu pracy.

Witam, jestem byłym pracownikiem zwolniłem się po wielu miesiącach pracy nie dla tego że było tak strasznie bo w każdej pracy są plusy i minusy zwyczajnie dostałem lepiej płatną ofertę pracy.Czytam niektóre opinie i w szoku jestem skarżycie się że każą pracować?- od tego jest praca by ją wykonać, że trzeba dźwigać-tak trzeba bo to jest magazyn i niektóre worki warzą do 20kg. Czego się spodziewaliście idąc na rozmowę że usiądziecie i będziecie siedzieć te 8h? chyba nie rozumiecie słowa praca na magazynie! nie wiem kto jest jeszcze tam ze starej brygady ale pozdrawiam chłopaków z magazynu oraz dziewczyny z metkowni,które jak trzeba to też pomagały na magazynie od składania mm do skanowania towaru i nie płakały,że ciężko,że worki 20kg więc panowie,którzy tu piszą o dźwiganiu zastanówcie się czy nie wstyd wam przed tymi dziewczynami lub nawet o dziewczynach na sklepach które te palety rozkładają.

dawno_i_nieprawda

Pod warunkiem,że ktoś wytrzyma rok... dużo by mówić. Przez pierwszy miesiąc pracę w zoo karinie uważałam za doskonałą ale z każdym kolejnym dniem,tygodniem i miesiącem pojawiały się coraz to nowe absurdalne sytuacje i nie zdrowa atmosfera. Nie polecam, traktowanie pracownika pozostawia wiele do życzenia.

bardzo anonimowo

Wiesz...to Twój post jest bardzo żenujący. Masz pretensje, że ktoś napisał do Ciebie z błędami - Twoja wypowiedź nie jest też ich pozbawiona. Kolejna kwestia to to, że nie udostępnia się prywatnej poczty, którą ktoś do Ciebie wysyła. Na koniec mogę tylko napisać, że publiczne obrażanie osoby, której się nie zna świadczy tylko i wyłącznie o osobie, która to piszę...domyśl się jak świadczy. Pozdrawiam

nowy praco

Zgadzam się ,wyobraź sobie że wiem że zwierzęta jedzą.Tylko dlaczego mamy to robić w swoim wolnym czasie, za darmo.No chyba że Ty tam pracujesz charytatywnie? A poproś ich o dzień wolny to zobaczysz ile będzie kłopotu.Oni na tych zwierzętach zarabiają to niech prezes je w Święta karmi.Usłyszysz chociaż dziękuję?

Ala

No to kiepsko, że .. pracujesz w sklepie zoologicznym i sam nie wpadłeś na to, ze zwierzęta trzeba karmić :p Takie rzeczy powinny wychodzić od pracowników, przynajmniej u nas tak jest, że sama przychodzę do sklepu, bo przecież kilka dni bez jedzenia dla zwierząt to okrucieństwo.

magazyn

może moja opinia komuś się przyda - byłem zaproszony na rozmowę jako magazynier, po krótkiej rozmowie kwalifikacyjnej, która odbyła się na stołówce, i przedstawieniu mi warunków pracy 1400/pierwsze 3 mieś ( umowa zlecenie ), z czasem stopniowo coraz większa stawka, do max 1900 zł po roku i umowa o prace po 6 miesiącach ( o premiach ani słowa ). Zważywszy , że przed budynkiem stały po części luksusowe samochody - to stawka jaka usłyszałem nie powala , bynajmniej można tylko pomarzyć by sobie cokolwiek fajnego kupić - abstrahując od ekskluzywnego auta to stawka 1400 - 1900 daje możliwość opłaty rachunków i powolnej wegetacji. Zostałem zaproszony do obejrzenia przyszłego miejsca pracy - poproszono mnie bym został jeszcze tego samego dnia i zaczął pracę przy przepakowywaniu palet - bez podpisania umowy/zlecenia, oczekiwano ode mnie abym ubrany w ciuchy warte około 2500 zł ( czyli więcej niż miesięczne tam wynagrodzenie, ubrane specjalnie na rozmowę kwalifikacyjną ) zaczął przepakowywać i nosić ciężkie, i brudne od kurzu palety oraz asortyment do 20 kg. Miałem tak ubrany robić to do końca dnia 12-16.00. Atmosfera na magazynie nie wydawała się przyjazna. Magazyn to jedna wielka umieralnia w porównaniu do ekskluzywnego wyposażenia pomieszczeń biurowych - takie odniosłem wrażenie. Pani z HR pełna uśmiechu , życzliwości i promieniejąca szczęściem , za to ludzie na magazynie to już druga strona księżyca , pracownicy ponurzy, nawet lekko przestraszeni - odniosłem takie wrażenie - być może, ten kontrast wywołany jest różnicą finansową pomiędzy wynagrodzeniem pracowników fizycznych a biurowych. Bo przecież fajnie się uśmiechać jak zarabia się porządne pieniądze. Nieprawdaż ?

@magazyn

Dobra opinia,aż za bardzo się postarałeś bo mi w zupełności wystarczy by omijać ten kołchoz z daleka.

@Paweł

Opinia rewelacyjnie opisujaca panujace warunki w tej firmie

qwerty
@magazyn

W jakich godzinach sie tam pracuje? 8-16? Dają ubezpieczenie?

@Paweł

Witam.Mogę coś napisać o pracy na magazynie w ZOO Karinie :).Od koleżanki miej więcej wiem jak to wygląda(pracuje tam,na innym dziale).Praca od poniedziałku do piątku,umowa zlecenie(podobno po trzech miesiącach dają o prace,ale nikt takiej chyba jeszcze nie ma,a pracują dłużej :) )Stawka to: za pierwszy miesiąc 1400zł netto(na rękę) drugi 1500 trzeci 1600.Po roku 1900zł netto.Praca od 8-16 czasami trzeba zostać dłużej.Umowa zlecenie,śmieciowa nic nie warta.Jest dużo pracy,świadczy o tym to,że ludzie zostają po godzinach.Dużych wymagań nie ma,ale trzeba dużo się nauczyć(asortyment itp.) i "latać".Nie wiem jak jest naprawdę bo,nie widziałam,ale jak słyszę o takiej pracy,stawce i umowie to ręce opadają.Potwierdza się to co napisał Paweł.Pozdrawiam i życzę powodzenia

Witam. Pojawiło się ogłoszenie że szukają magazyniera na Karwiny. Czy ktoś wie jakie tam są warunki pracy,płacy itd. i czy warto aplikować ?

Krysia

Płaca pracownikom bardzo mało a wiem ze stać ich na to by płacili więcej. Wszyscy pracownicy powinni sie połączyć by dostać większa wypłatę gdyz mowie wam! Prezesa na to stać! W centrali zarabiają 100 razy więcej. Pozdr

husky

widzieliście może nowe oferty pracy do Zoo Karina? ja natknąłem się na nie na ich stronie. Jakże śmieszne musi być CV po pracy tutaj, gdy przegląda się je i natyka na stare stanowiska typu : WĘDKARZ/SPRZEDAWCA , AKWARYSTA/SPRZEDAWCA . No i bardziej przyziemne już KASJER/SPRZEDAWCA. Podałem je bo taich ludzi obecnie zoo karina poszukuje

adela

Najwiekszy minus: Grafik 1 na 1- jest totalnie do bani... Nie można nic sobie zaplanować, wyjechac nigdzie, bo na drugi dzien musisz isc na 10-12 h (!) do pracy. Za nic nie dostaniesz drugiego dnia wolnego, chyba ze sie usprawiedliwisz i napiszesz podanie do Pani w kadrach. Usprawiedliwieniem nie są, np. szkoła (nawet zaoczna), spotkanie rodzinne. Poza tym wszelkich spraw związanych z pracownikami, grafikiem, dniami wolnymi nie załatwia kierownik sklepu. Od tego jest Pani z kadr, która jest jak święta krowa i siedzi na stołku 8 godzin (i ani minuty dłużej) i ustala pracę pracowników z całej sieci. Właścicielom zależy tylko na utargach, a gdzieś mają ludzi, którzy na ich tyłki zarabiają. Wysłałabym takie jedno z drugim na nasze miejsce i niech tyrają, niech zobaczą jaki ustalają harmonogram pracy, niech sami na wlasnej skorze poczuja jaki grafik ukladaja, niech zobacza jak to jest byc w pracy 12 godzin na drugi dzien miec wolne, ledwo sie wyspac zalatwic wlasne sprawy na miescie, zajac sie domem rodzina i nawet nie zdarzyc wszystkiego zrobic i nagle isc na drugi dzien do pracy. Gdyby nie mieli w koncu czasu nawet dla siebie poczuliby co to znaczy pracowac, a nie rozkazywac i jezdzic na zagraniczne wycieczki. W dodatku zero ewidencji pracy, zostajesz pol godziny po zamknieciu sklepu bo musisz policzyc kase, ale to juz Ci sie nie wlicza do czasu pracy. wychodzi na to ze jestes jakies 12,5 godz w pracy a placa Ci za 12 i to tak marnie. A policz 15dni x30 min, wyszło ci 7,5 godziny ? Tak, własnie dowiedziales sie ze robisz za DARMO 7,5 godziny. Pewnie niektorzy odp. "jak Ci nie pasuje, zwolnij się"- odpowiadam: zwalniam sie.. a tekst zostawiam na przyszlosc dla nastepnych chetnych do pracy w ZK

dzieje się

tak , również wyczuwam ocieplenie w firmie w stosunku do pracowników ;) , może na bony świąteczne w tym roku sprzedawcy zaslużą :) TO BY DOPIERO BYŁO !!!! hehe

Zostaw merytoryczną opinię o ZOO Karina - markety zoologiczne - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w ZOO Karina - markety zoologiczne?

Zobacz opinie na temat firmy ZOO Karina - markety zoologiczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZOO Karina - markety zoologiczne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZOO Karina - markety zoologiczne?

Kandydaci do pracy w ZOO Karina - markety zoologiczne napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZOO Karina - markety zoologiczne

ZOO Karina - markety zoologiczne