Opinie o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bury Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bury Sp. z o.o. w Mielec

X

Witam. Czy cała firma dostała już aneksy do umowy z wyższą stawką ? Ile na godzinę dostaly działy produkcyjne ?

Xoxo.

Czy są aktualnie przyjęcia na stanowisko montera? Jak wygląda teraz stacja na montażu? Czarna mamba nadal na audi?

Niki

Czy jest możliwość urlopu bezpłatnego np w dni które firma zarządziła wolne? Ogólnie czy bez problemu dostanę dzień czy dwa dni urlopu bezpłatnego jak mi będzie potrzeba?

Dobry Chlopak
@Niki

Tak wszystko jest możliwe jeśli jesteś dobrym chłopakiem i fajna dziewczyna. Pamiętaj Niki w tej firmie nie ma nic niemożliwego.

Dioboł

Cześć zbliżają się święta czy będzie premia na święta Wielkanocne? Czy firma znów okaże się numerem 1 w Mielcu ? Mamy nadzieję że Pan Bury nie zablokuje znów dobrych pomysłów naszej kochanej Pani Prezes i znów wszyscy będziemy szczęśliwi.

Management
@Dioboł

Tak są planowane premie ale nie dla wszystkich. Pracownicy którzy najlepiej wypełniali swoje obowiązki będą mogli liczyć na premię pieniężną od 300 do 600 zł. Decyzja o wysokości będzie zależeć od kierownika. Pracownicy szczebla kierowniczego mogą liczyć dodatkowo na prezenty w formie upominków i gadżetów świątecznych, których ilość jest ograniczona. Dodatkowo firma pracuje nad zmianą zasad premii i wynagrodzeń dla wszystkich szczebli. Obecny system jeśli chodzi o święta Wielkanocne jest zły bo głównie dotyczy kadry kierowniczej. Dodatkowo proszę nie przyrównywać firmy R&D do produkcyjnej firmy Bury to są osobne firmy o różnych zasadach zatrudnienia i wynagradzania. Zarząd firmy Bury (stara firma) nie może kopiować rozwiąn z firmy R&D która zatrudnia specjalistów. Jednocześnie informuję że firma nie stoi na przeszkodzie awansów do firmy R&D wręcz pomaga jak tylko to możliwe. Angaż jest otwarty dla każdego. Dziękuję i życzę spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy. PS. W tym roku dzięki bezpośredniej decyzji szefa Wielki Piątek będzie wolny dla większości pracowników.

Kierownik działu

wogóle nie było rozmowy

nie było pytań, chyba że o poprzednie prace

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ala

Czy wielki piątek będzie pracujący w tym roku na wszystkich trzech zmianach?

Zniesmaczony

Dlaczego kobietom na dzień kobiet rozdają czekolady a na dzień mężczyzny nie ma żadnego upominku dla panów?? To jawna dyskryminacja. :)

Myslovitz-nie, nie, nie

jeżeli spodobasz się brygadzistce to przedłużą

Hela

Czy kolejna umowę o pracę dają w ostatnim dniu?

Hela

Czy nowa umowę dają w ostatni dzień +

Łukasz

Witam szczerze nie polecam pracy w firmie Bury na dziale wtryskarek na zmianie u Pana Mariusza. Szczyt (usunięte przez administratora)zastraszanie ze strony pracownic ktore sa stazem starsze i poparcie w tej kwestii ze strony Pana Mariusza. A co do trenerek jedna podwaza druga i tak naprawde nikt Ci tam pomóż nie pomoże.Pozalisz sie mistrzowi to Cie Jeszcze zbluzga.Moi drodzy jezeli Wam zalezy na zdrowiu psychicznym omijajcie to miejsce z daleka.

Moja i Twoja nadzieja
@Łukasz

Może i jest odrobina prawdy w tym co Pan napisał, niestety Pana słowa nie zostaną nigdy potraktowane poważnie że względu na Pana status - roszczeniowego, nieudolnego, nowego prawlcownika który zamiast potraktować slowa innych współpracownic jako rady, groził im pobiciem lub spaleniem samochodu. Powodzenia w nowej pracy :)

Mała
@Łukasz

Weź chłopie ogarnij się jak ci nie pasuje to przyjdź do Darka na zmianę to się weźmie za ciebie cwoku????????

Pszczolka

Hejka mam pytanie o pracę na stanowisku operator wtrysku jak ona wygląda?

Polaa
@Pszczolka

Polecam Na wtryskarkach fajnie ciepło ???? Miła atmosfera. Weekendy pracujące

Ciekawa

Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku operatora? Czy jest stresująca, trudna do ogarnięcia itp?

@Ciekawa

Jest bardzo stresującą pracą 2 dni szkolenia masz i zapieprzać musisz na 2 polecam ????

Potwierdzam nie polecam (usunięte przez administratora)trzeba na 2 maszynach chyba że jesteś Ukraińcem ukrainka to miód malina będziesz miał miała

Hela

Jak wygląda dodatek za pracę w systemie trzyzmianowym Podobno jak wezmę urlop jest zabieram za każdy dzień . Jak to wygląda? . W styczniu przepracowałam 6 nocek nie 7 i dostałam cały dodatek

@Hela

Dodatek zmianowy za nocki to max 600 zł w miesiacu czyli 5 nocek, każda po 120zl, za każdą kolejna nockę powyżej pięciu - nie ma dodatku. Jeżeli przepracowałaś 6 masz max czyli 600, jeżeli 7 tyle samo. Wystarczy 5. Każda nocka poniżej pięciu to - 120 zł

Ktoś

Czy aplikując na pracownika produkcji jest się zapraszanym na rozmowę kwalifikacyjną?

Zlotowa
@Ktoś

Tak zapraszamy na rozmowę oceniamy z tyłu i przodu. Jak wszystko gra stajesz się pracownikiem produkcji.

Hela

Czy tym co mają umowę na okres próbny też podwyżka będzie przy kolejnej umowie ma 22,5 zl brutto bo teraz tyle obowiązuje od stycznia?

Hela

Czy w burym pracuje się w soboty i niedziele?

Nie
@Hela

Na produkcji soboty dla chętnych

Zależy jaki dział

Gabriela
@Nie

A jeśli chodzi o biuro to można sobie jakoś podczas pracy w nim dorobić czy tylko produkcja ma taką szansę?

chyba
@Gabriela

jesteś szalona....., o co ty pytasz ????, dorobić możesz sobie pilnując czyjeś dziecko lub sprzątając po godzinach pracy.

Szczerze nie polecam. Firma ma wyj*bane na pracowników. 0 premii, 0 motywacji, bałagan i dezorganizacja. Kto robi w Burym, ten się w cyrku nie śmieje...

Swieta prawda

Grzegorz
@Paweł

To chyba macie dużą rotację z tego powodu?

Anonimowy
@Paweł

Święta Prawa Pracowałam Tam i właśnie Tak Jest nie polecam Nikomu tej Firmy Mają wyje w Ludzi Jak coś Się Zepsuje to Przychodzą Jak im Się Zachce Albo wcale

@Paweł

Nie polecam wykorzystują strasznie pracownika zero szacunku, aaa trenerki do niczego są, zero pomocy z ich strony jednym słowem wyrąbane mają omijać szerokim łukiem tą firmę ,chyba że macie nerwy ze stali i lubicie stresik codzienny.

Chcę poinformować osobę która zostawia po sobie taki (usunięte przez administratora) w toalecie że nie jesteś taka przebiegła jak ci się wydaje...wszyscy z twojego otoczenia (i inne brygady tez bo takie info sie najszybciej roznosi) wiedzą że to ty bo nie raz ktoś wszedł po tobie ..wiec nie udawaj DAMY tyko sprzątaj po sobie albo Idź do męskiej toalety jak wolisz na stojąco!! Jeśli sytuacja sie nie zmieni to napiszę dokładnie kto to robi z imienia i nazwiska niech reszta hali się dowie komu podziękować!!

ona
@111

Dawaj od razu imie i nazwisko, bo to sie rzygac chce, jak sie po niektórych damach do WC wchodzi. Uwalone spłuczki, klamki z krwi. ob**ne i obsikane kible. W domu też taki (usunięte przez administratora) zostawiają ? Chciałabym wiedzieć, która to taka damulka, co na złość sprzątaczkom i innym robi. Ciekawe jakby ona po kimś miała to sprzątać, czy byłoby jej miło. Dlatego dawaj od razu imię i nazwisko

lll

W tamtym roku raczej nie było problemu

kkkk
@lll

A trzeba wysyłać CV czy wystarczy podanie o praktyki? Albo jak inaczej przebiega rekrutacja na takie praktyki?

III
@kkkk

Na stronie jest chyba zakładka praktyki i można napisać/zadzwonić do kadr

Hela

Czy jest możliwość przyjeżdżania do pracy hulajnoga elektryczna i jakieś miejsce do postawienia?

Seba
@Hela

Jest zadaszone, ale musisz dojść dalej niż od samochodu.

mhm
@Hela

Tak jak wyżej, szkoda że firma nie ma żadnego miejsca wewnątrz, przy ujemnych temperaturach trochę szkoda baterii.. No i oczywiście trzeba dobrze zapiąć hulajnogę, trafiają się czasem przemiłe panie z produkcji które potrafią ją przewrócić pomimo swobodnego dostępu do swojego roweru..

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 207, z czego 32 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 224 ocen.

Bury Sp. z o.o.