AGMAR S.A.
2 134 231 5 1
Wierzyciel Nowy wpis

Nie płacą zaległości

Bak Nowy wpis

Z tego co widzę to terminu wypłaty zobowiązań pracowniczych orzez Państwa Rączków, pomimo ich zobowiązania się, najtrudniej będzie dożyć.

TakNie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w AGMAR S.A.?

Stary pracownik

To była firma w której pracowałem i byłem spełniony. Tam można było realizować pomysły które służyły rozwojowi. Nagle byli ludzie którzy wyczuli chwilę aby być ważnym. Pan prezes im zawierzył. Oszczerstwa które były wobec mnie były paskudne. Nigdy nie byłem nielojalny wobec firmy w której pracowałem. Dzisiaj zapominając o tamtych nieporozumieniach mogę podjąć się naprawą. Decyzje należą do pana prezesa. Naprawdę warto. To była firma nr 1. Warto wrócić do tego. Czekam na propozycje.

Tak2Nie4
Łukasz
@Stary pracownik

Mógłbyś napisać, czy pracują w firmie miałeś możliwość kształcenia się i rozwijania swojej kariery? Mam na myśli awans i co za tym idzie podwyżkę. Czekam na twój komentarz.

Stary pracownik Nowy wpis
@Łukasz

Tak.

Ranking
Koko

Ponoć żadna praca nie hańbi... Do czasu aż masz pecha i zaczniesz pracować tutaj.

Tak8Nie1
Łukasz
@Koko

Co właściwie masz na myśli? Czy w AGMAR spotkałeś się z brakiem szacunku? A może chodzi o coś innego? Napisz proszę coś więcej. Z góry dziękuję.

ja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 130 dni.

Dzień dobry, na jakie stanowiska Państwo zatrudniacie?

TakNie1
Stary pracownik

Kolego wielu ludzi złożyło aplikacje do agmar. Jeżeli prezesi poszukają znajdą chętnych. Firmę zawsze można odbudować, ale muszą być zdrowe zasady. W firmie ważny jest prezes ale i pracownicy. Zawsze obowiązuje zasada zaufania. Ci co myśleli inaczej doprowadzili do upadku. (usunięte przez administratora) Patrząc z oddali to tak wygląda. Jeżeli się chce to można.

@Stary pracownik

No nie wiedziałem, że tak dużo ludzi złozyło podania, gdy nawet wypłata jest niepewna(usunięte przez administratora) Zgadzam sie, że wszystko mozna odbudować tylko to co wymieniłeś nigdy w Agmarze nie istniało, a Prezesi raczej nie beda przyjmować chętnych do pracy :). Wg mnie w firmie najwazniejszy jest Klient, potem Pracownicy, ale tylko jako zespół i te dwie rzeczy najtrudniej odbudować, a zostały zniszczone.

@pikpok

Życze powodzenia i pozdrawiam. PS. Także moderatora :)

Ewa
@pikpok

Co masz na myśli, pisząc, że wypłata jest niepewna? Chyba są wypłacalni i wynagrodzenia są na czas? Pozdrawiam

Nazwa działu: Produkcja

Kiedyś to była super firma wielu zazdrościło nam tej pracy. Pan prezes powinien zwrócić się do starej ekipy sprzed lat. Powodzenia w budowaniu zaufania.

Tak3Nie2
@Stary pracownik

A znasz kogoś kto chciałby tam wrócić obecnie? :)

Tak znam

@Stary pracownik

To niech się zgłaszają do Agmar/Evostil bo ogłoszenia się trafiają i nie ma problemu. Ja z tych co znam(cały przekrój), a będzie to raczej już nikt by tam wracać nie chciał tym bardziej obecnie.

Xxx

To niech wracają........????

Bolo

Wiecie cos o wolnych stanowiskach? Interesuje mnie praca i zarobki.

Tak21Nie4
Pracpwnok

Co to powstała firma córka? Robią szafy tylko pod inną nazwą, szukają pracowników

Tak32Nie2

Czy pracodawca może nie płacić pracownikowi ? Widocznie tak skoro w agmarze tak jest od prawie roku

Tak37Nie
@Pracownik

Nie czekaj na wypłatę tylko zmieniaj pracę ja tak zrobiłem i nie bądź (głupi) i nie je...aj na dziada.

Tak25Nie
TTT

Jak tam w firmie ? Byłaś wypłata ?

Tak12Nie1
Globus granitowy
@TTT

Część pracowników dostała w terminie... A inni czekają......

Tak4Nie
@TTT

Nie było wypłaty ... jedni dostali a drudzy nie ... ja nie dostałem

marcin
Nazwa działu: Handel

(usunięte przez administratora) nie wykonywac dla nich zadnych uslug typu np. transport, (usunięte przez administratora)

Tak34Nie
Anonim

(usunięte przez administratora) Dlaczego kierownictwo zrezygnowało z usług firmy sprzątającej i obecnie próbują wykorzystać do sprzątania swoich pracowników? Co dzieje się z AG Serwis i ich współpracą z agmarem? Podobnych pytań jest dużo więcej! Organizacja w tej firmie to kompletna porażka! Kto jest za to odpowiedzialny!?

zmeczony
@Anonim

firma sprzatajaca i AG serwis to problem(usunięte przez administratora)

Tak26Nie

Dlaczego usuwacie komentarze ? Czego się wstydzicie ? Niech ludzie się dowiedzą jaka(usunięte przez administratora) ... (usunięte przez administratora)

Tak32Nie

@Pracownik

Agmar to (usunięte przez administratora)

Miki

I jak sytuacja?? Jakieś zmiany?? Ciekawostki?? Zmiany personalne?? Hmm

Tak22Nie

Abc
@Miki

Ta firma jeszcze wogóle funkcjonuje ?

Tak16Nie

Coool
@Abc

No właśnie, ktoś coś wie co się tam dzieje?? I czy wogole się coś dzieje?

Kasa

(usunięte przez administratora)I Bony czy cokolwiek???

zibi
@Kasa

nic niebylo 0 kasy dziady co on se mysli ze za darmo bendziemy robic

Tak13Nie

@Kasa

Idźcie na chorobowe ja tak zrobię (usunięte przez administratora) tą robotą niech sam zasuwa to woła o pomstę do nieba my sobie bez niego poradzimy a on bez pracowników nie bardzo

@zibi

PIP się tym zaajmie

Święty Mikołaj

Wypłata się przesuneła, ponieważ kierownictwo i prezes wysłali mi pieniążki na prezenty i Bony dla Was i Waszych rodzin... Jak co roku nie zabraknie niespodzianek i prezentów... Będą tak ogromne aż oko Wam zbieleje hoł hoł hoł :-D:-D:-D

Tak28Nie

Tak33Nie

Szczerość

Prawda jest taka że dużo mówicie a ch*** robicie, sytuacja powtarza się nie pierwszy raz. Za każdym razem gadka szmatką że się zwolnicie itp, a jak wam tydzień później zapłacą to już po temacie i dalej jeb***** jak niewolnicy. Jeden chodzi po hali glaszcze jaja przez kieszenie, a drugi glace poleruje i się z was śmieją ????

Tak24Nie
Gugu

10 się zbliża.... Każdy drży, nie śpi po nocach, kalkuluje... Będzie wypłata czy nie? Kupić do chleba szynkę czy samo masło, co ja piszę margarynę... O to jest pytanie...

Tak30Nie

Coool
@Gugu

W ramach rekompensaty za opóźnienia które napewno będą, (usunięte przez administratora)bedzie zapewniał catering każdego dnia całej załodze ... Do wyboru lokale: Atena, hotel polski, Warka. Oczywiście (usunięte przez administratora)jak zawsze czyli w własnym zakresie

Tak23Nie

Hola

Trzymają się brzytwy do końca, bo po tych wszystkich świństwach gdzie teraz pójdziecie do pracy? Po tych wszystkich podpiera.... Jeden na drugiego za plecami nagaduje a potem sobię dłonie podają... Ludzie się tak nie zachowują

Tak30Nie

(usunięte przez administratora) , szkoda gadać trzeba zmienić pracę.

Darius
@Pracownik

(usunięte przez administratora) Proszę się nie czepiać. To jest osoba wykształcona pełna pomysłów i zalet płynących prosto z serca. On jedyny dba o Nas . Nie warto się czepiać, a jak już co to czerpać korzyści z podwyżek i przemiłej atmosfery.

CBA

Nie jakoś się kręci tylko kwitnie

Marcin
@Pracownik

Czy sytuacja z opóźnieniem w płatności wynagrodzenia już się wyjaśniła? Jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Mógłbyś napisać jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Rodzaj umowy jest często decydującym warunkiem przy podejmowaniu zatrudnienia. Na stronie firmy w zakładce kariera http://www.agmar.com/firma/kariera/ jest kilka ofert pracy na stanowiska: malarz lakiernik, monter, spawacz, ślusarz, operator maszyn CNC. Jeśli będziecie na rozmowie kwalifikacyjnej napiszcie jak on przebiegła.

Ssd

Ta firma to porażka, -atmosfera w pracy tragiczna (głównie przez nowego kierownika ) -brak jakichkolwiek szkoleń -(usunięte przez administratora) -chaos i brak organizacji w całej firmie -brak stabilności zatrudnienia (jedno przemyślenie żarzących i zostajesz zwolniony) -brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych - zmuszanie do nadgodzin O tej firmie najlepiej świadczy ciągała rotacja pracowników, nie radzę się tam zatrudniać.

Kartofel

Przychodz bedziesz miol jak wniebie

Xx

Nawet lepiej niż w niebie ...

Kartofel
@Xx

Bo kamere bedziesz miol nad lebem i szybciej zapierniczac bedziesz mugl......

Tak6Nie

Typniepokorny

Kiedy będzie wypłata? Czy ta firma jest normalna poborów (usunięte przez administratora) a co chwila ogłoszenia o zapotrzebowanie na pracowników (usunięte przez administratora).

Tak27Nie

Lyu
@Typniepokorny

Tak, ta firma nie jest normalna

Tak22Nie

Xx
@Typniepokorny

Jak firma (usunięte przez administratora)będą podwyżki !!

@Xx

Już za parę dni za dni parę...

Tak17Nie

Cyc
@Xx

Jakie podwyzki chyba normy beda mogli scigac was zeby szybciejzapieprzac bo malo robicie

X

Ta firma to dno. Ludzie zapieprzaja jak glupi za małe pieniądze. Jedyna firma gdzie spawalnia, malarnia, slusarnia ma takie niskie stawki za robienie w takim (usunięte przez administratora) Dobrze, ze chociaz ludzie na tych placówkach są sympatyczni. Garbaty tylko chodzi i sprawdza każdego, ma swoich pupilów-dupolizów i słucha tylko ich zdania, a innych ma gdzieś. Ludzie na jego zmianie z montażu to większość fałszywców, którzy podpieprzą czlowieka, a jak sie trafią normalni to zostają albo wyrzuceni, albo sami sie zwalniają po jakimś czasie. Jedna laska innym grozi, ze ktos czegos pożałuje, podpieprza ludzi, a nawet nie widzi, że większość się z niej po prostu naśmiewa i za nią nie przepada bo zalazła za pazury swoim zachowaniem. Wiadomo o kogo chodzi. Nie pozdrawiam! :)

Tak41Nie

Zgadzam się w 1000%

uczciwy
@X

"X" kompletnie bez pojęcia jakie stawki sa na strefie skoro pisze ze mało zarabiają spawacze w agmar, szkoda ze się wypowiada a jak tak zle to czemu ciagle tam pracujesz, zenada typowy polak nic tylko narzekac, pojdzie do innej firmy tez będzie narzekal....

@uczciwy

Nie pracuję juz (; i mam pojecie. Widać, ze to napisal człowieczek pokroju garbaty, albo inny (usunięte przez administratora) ktoremu spodobalo sie gnicie w tej firmie

Nika
@X

Tak wiadomo ona robi karierę przez dawanie (usunięte przez administratora) Z resztą jak w każdej pracy nie przeszkadza jej że facet ma rodzinę interesują ja tylko jej korzyści ale panie Pawle jak braknie ci kasy to Ciebie też zostawi to kwestia czasu Małgorzato nie jesteś taka fajna a o wyglodze już nie wspomnę ????wes się za robotę bo nie przychodzisz na kawę do pracy nikt za ciebie nie będzie robił

Tak14Nie
Bolo
@X

Tak Małgorzata uważa się za kogoś kto nie musi nic robić bo wywala faceta który jest liderem i myśli że wszyscy za nią będą zapieprzac ale to się skończy! Współczuję twoim curom bo jaki one mają przykład masakra

@Bolo

Widze, ze zaczela sie prywatna wojna tutaj. Chce wszystkim przypomnieć ze ta strona ma na celu wypowiadanie sie na temat firmy a nie osob konkretnych. Wypisywanie takich postow świadczy tylko o autorach, ktorzy nie potrafia powiedzieć komuś coś w oczy tylko wypisuja chamskie komentarze.

@Obywatel

Obywatel nie zapomniaj jednak, że to ludzie tworzą firmę :) Też nie przepadam za takim wylewaniem brudów, ale ... no niestety trzeba przyznać rację przedmówcom. Małgorzata obija się i taka jet prawa. Jakby zliczyć jej chodzenie na papierosa, to codziennie nie pracuje ok. godziny. Do tego przerwa 25 minut, do tego chodzenie na/po kawę. Pogaduszki, pisanie na telefonie itd. Wychodzi, że babeczka pracuje jakieś 5 godzin - pod warunkiem, że można to nazwać pracą. Troszkę to jednak niesprawiedliwe

@rolox

Po kolei zeby sie nie zgubić: 1. Na tej stronie opisujemy firme pod katem zarobkow, benefitow, warunkow pracy czytaj cieplo, zimno ciezka fizyczna praca, platnych nadgodzin, systemu pracy, urlopów. To sa potrzebne informacje. Ja jako ewentualny przyszly pracownik z Twojej informacji wiem tylko ze pracuje tam niejaka Malgorzata i wiem ze pije kawe i pali papierosy. Czyli jako osoba nie palajaca i nie pijaca kawy nie mam z nią zadnych kontaktow. Tyle daje mi Twoja wypowiedź - naprawde sporo wiadomości, musze porobic notatki. Sorry jeszcze wynika z Twojej wypowiedzi przynajmniej dla mnie ze jest to jedyna osoba w firmie Agmar ktora pali papierosy pije kawe i rozmawia z innymi ale jakos majac rozne doświadczenia nie wierze w to. 2. Radzę paru przedmowcom założyć specjalna strone poswiecona Malgorzacie, mozecie sie tam wymieniac spostrzeżeniami. Bo osobiscie uwazam ze ta strona temu nie sluzy i jak ktos ma do kogos jakies zale to powinien to powiedziec w gronie pracownikow a nie formum ogólnodostępnym a jeszcze najlepiej prywatnie z tą osoba ale do tego trzeba miec odwage. 3. Od oceniania pracowników sa ich przełożeni, owszem dobrze ze masz swoje zdanie, ale podejdź do swojego przelozonego i poproś go o jego zakres obowiązków, jesli Ci pokaze to tam na poczatku jest podpunkt o ocenie podwładnych i dyscyplinowaniu ich. I wierz mi lub nie kazdy kierownik jest z tego rozliczany. I jesli uwazasz ze Twoja kolezanka z pracy pracuje po 5 h i zadna osoba z kierownictwa tego nie zauwazyla , to ja to odczytuje tak ze wszyscy jej przełożeni do samego glownego kierownika sa niekompetetni.

@Obywatel

Co za elokwentna odpowiedź. Od razu widać, że jesteś znajomym pani M. Drogi Obywatelu uświadomię Cię. Jak były skargi, jak były rozmowy, jak były pytania odnośnie Pani M. To te osoby zostały usunięte na inną zmianę. Były niewygodne, a sama Pani M. osaczona . Nie dało Ci drogi obywatelu raczej do myślenia, że tu chodzi o układy i układziki ? Nie wiem co robi kierownictwo, ale wiem, że niejedna osoba w AGMAR zadaje sobie to pytanie.

Tak6Nie

@rolox

Zadam tylko dwa pytania: jesli w firmie 100 osobowej działają jak to mowisz uklady i ukladziki to co sie dzieje w firmie gdzie pracuje 3 tys ludzi ? (usunięte przez administratora) czy cos innego. Jeśli ludzie którzy nie pasowali Malgorzacie zostali zwolnieni to jakim cudem jeszcze tam pracujesz ? Chyba nie lubicie sie za bardzo i jesli jest tak jak Ty mowisz dawno powinnas zostać zwolniona. Oczywiście są to pytania retoryczne i nie chce na nie odpowiedzi.

@X

Drodzy ludzie, komentarz nie dotyczył Gośki akurat. Tylko innej paniusi, kierowniczki. Ale widac, ze tez macie uprzedzenia c;

Realista

Agmar nie jest złą firmą może ma chwilowo problemy ale to przez osoby już w chwili obecnej są zwolnione , ktore nie wiedzą że należy normalnie pracować a nie tylko brać wypłatę. Widać to po wpisach ile w nich goryczy i jadu że źródełko darmowych pieniążków się skończyło. W innej firmie trzeba bedzie wziąć się do roboty.

Tak10Nie

Reeee
@Realista

To prawda jeszcze trochę i puścili by firmę z torbami . Zostawili po sobie niesmak i kupę g..na do posprzatania .

Alex
@Reeee

Ta firma już jest puszczona z torbami

anonymous
@Alex

To możliwe, byly kierownik wraz ze swą klika robil wszystko aby zniszczyc firmę ten to miał tyłek drogi w utrzymaniu i potrafił o niego zadbać zakupił eksluzywnego papieru za 4000. Zł

Zus
@anonymous

Ooo widzę że Pan D zaczyna się bronić hahah

Tak25Nie

Rozsądny

Informacja ! Art 212 K K. Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r Kodeks karny .

Bleee

A jak tam nowy prezes bo to chyba jego działania. Czy Pan D.. wszystkim zarządza?

anonymous

Masakra -tyle.

Zostaw opinię o AGMAR S.A. - Mielec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie