AGMAR S.A.

Mielec

Opinie o AGMAR S.A.

ttttt

Agmar to guwno na strefie

tomm

TA FIRMA to wyzysk

Paulina

@Dobas skąd wiesz jaki był tego powód? @TrzezwoMyslący a dlaczego Ty nie polecasz pracy w firmie AGMAR S.A.? Pracownicy z różnych powodów mogą się zwalniać. Może dostali lepszą propozycję pracy w innej firmie, albo ze spraw osobistych musieli zrezygnować. Jaki jest Twój powód rezygnacji?

Dobas

Nawet ukraincy uciekli z tej firmy po pierwszej wypłacie hehe

TrzezwoMyslący

O firmie agmar najlepiej świadczy ciągła rotacja pracowników od kilku lat ciągle poszukują ludzi jak na tak małą firmę to już powinno dać do myślenia. Na forum widać ewidentnie jak pan k. próbuje załagodzić sytuacje. Jedno jest widoczne kazda osoba która stamtąd odeszła nie-żałuje swojej decyzji dlatego ja również nie polecam firmy i sam niedługo opuszczam tem grajdołek. Opinia. - Płaca najniższa porównując podobne stanowiska na strefie - Kadra wine zawsze zwala na szeregowego pracownika. - Premia demotywująca - Brak systematycznych podwyżek. - Zmuszanie do nadgodzin.

Paulina

Proszę o zamieszczanie komentarzy na temat firmy, nie wspominając przy tym o konkretnych pracownikach.

Praceusz

Pracownik @AutoCAD chyba jednak nie był zbyt ambitnym pracownikiem. Siłą argumentu mógłby chyba tylko przekonać rodziców o fakcie że stracił pracę bo się do niej nie nadawał. Praca zaś jest jak w każdej Firmie, atmosfera zależy od samych ludzi. Informatyka w tej Firmie nie ma od paru chyba lat, więc komentarz nie na miejscu. (usunięte przez administratora) Jeśli zaś chodzi o kobiety to z tego co pamiętam to właśnie z nimi najlepiej sie współpracowało, Dział Techniczny wraz z Działem IT i Działem Sprzedaży był i jest nadal solidny, a współpraca nigdy nie odbiegała od norm. Ten kto pisze te szkalujące opinie naprawde albo jest ograniczony umysłowo albo nie nadaje sie do pracy przy nawet tak prostej produkcji, tak więc pozostaje pośredniak albo garnuszek mamusi. Przykre jest to że nawet osoba taka jak Ja pracująca X lat na Produkcji musi czytać takie rzeczy.

pracownik77

Po wypowiedzi @AutoCAD widać, że ten pracownik jest bardzo niezorientowany w sytuacji firmy. Wspomniany informatyk jest najlepszym co mogło spotkać Agmar. Wdrożył system, codziennie rozwiązuje mnóstwo problemów, sam wszystko ogarnia- jeśli kiedyś odejdzie to nie wróżę tej firmie przyszłości.

Paulina

@Lasek w jakim dziale byłeś zatrudniony? Piszesz, że w firmie nie ma dobrej organizacji. Co masz konkretnie na myśli? Wspominasz również o premii, która nie jest wypłacana. Dlaczego tak się dzieję? Czy AGMAR S.A. wspomina o premii, a później jej nie wypłaca? Jak to wygląda?

Lasek

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Bałagan i brak organizacji na całej firmie. Placa nieadekwatna do wykonanych czynności obiecana premia której nigdy nikt nie widział . Pakiet socjalny wcale nie jest taki jak obiecują w porównaniu z innymi firmami wypada marnie.

AutoCAD

Nie polecam . Płace minimalne wymagania wygórowane .(usunięte przez administratora) Panie i panowie u tzw. góry nie nadają sie do współpracy z nowymi ludźmi.

Paulina

@Pracownik15 według Ciebie niektórzy pracownicy biura firmy AGMAR S.A. 'gnębią' nowych pracowników. Co masz konkretnie na myśli? W jaki sposób to się przejawia? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja?

Paulina

@PRACOWNIK, może takie stawki tylko na okresie próbnym?

PRACOWNIK

Ta firma jest jakaś niepoważna. Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej. Gdy usłyszałem proponowaną stawkę to mało nie parsknąłem śmiechem. Ponad 10 lat doświadczenia w branży IT, a oni proponują mi zarobki niewiele wyższe od tych w Tesco na kasie. Najlepiej by było gdyby od razu w ogłoszeniach o pracę pisali, że szukają frajerów gotowych pracować za miskę ryżu. Zdecydowanie odradzam.

tomaszek

Witam wszystkich piszących na tym forum. Chciałbym Was pocieszyć, nie jesteście jedyną firmą na strefie, gdzie traktują pracownika jak murzyna. U nas jest to samo, to chyba epidemnia wśród kadry kierowniczej na strefie, najszybciej by to wyplenić jakimś może opryskiem.

Obserwator

Co tam w agmarze.

kaki

niby mowa o zwolnieniach ale za co kogoś zwlaniaja? w sumie to widzę, że jest oferta na Konstruktora, wiec skoro szukają kogos to też muszą miec kasę by zapłacic komuś za wykonanie pracy, wiec jaki sensn w zwolnieniach?

smiechlem

prowizja w tej firmie jest jak yeti

kiedys_gdzies

W firmie Agmar jest duza rotacja na tym stanowisku, wiele zwolnień skończyło się w sądzie i pracodawca płacił odszkodowanie i zaległe prowizje

nikmen
@kiedys_gdzies 11.07.2016 13:44

tak to prawda , tendencja jest następująca: zatrudnić, wykorzystać , pod bylepretekstem-zwolnić

stary pracownik

Dzięki pinionnc dawno temu też było ok.Pozdrawiam wszystkich z Agmaru

stary pracownik

Jak tam w firmie?

5zł to mało nie opłaca się jechać a banany to chyba jakiś żart...

5 zł za godzinę plus 2 banany na śniadanie

Jaka stawka na pakowaniu mięsa?

Nadchodzi dzień sądu ostatecznego w agmarze

jedzie ktos teraz do pakowania miesa

Kulczyk

nierealne terminy, nierealne plany i wszystko jasne, dlaczego praca u nich wygląda jak wygląda... taka branża z jednej strony ktoś może powiedzieć, ale ludki miejmy trochę szacunku do kapitału ludzkiego, który zatrudniacie bo to największy kapitał jaki mógłby się wam przytrafić... walczcie o swoje, pozdro

ARLT

Ja odradzam, 2 lata dopiero z decyzją sądu i komornika musiałam czekać na wynagrodzenie za ostatnie moje 2 miesiące pracy w tej firmie i wszystkie nadgodziny.

rafal

mozecie cos powiedziec o firmie agmar mediator, a konkretnie o pracy w holandii? niby pelno ogloszen maja, ale nie wiem co myslec. ktos tam pracował?

Luk

Cała ta strefa w tym mielcu to jedna zmowa .Dziadostwo z tym płaceniem wyzysk na ludziach na 100%

Straszne dziadostwo ....nie polecam

Ta firma to Straszne dziadostwo ....nie polecam

Pracowałem w tej firmie 10 lat. Odszedłem ba po prostu mnie wywalili nie za moje grzechy tylko takiego pajaca metalowca. Ale uważam że w tamtym czasie była to najlepsza firma na strefie. Dzisiaj bym tam wrócił z zamkniętymi oczami, nawet aplikowałem, widocznie tam mam wilczy bilet. Dlatego mam żal do prezesa że nie rozstrzygnął gdzie leży prawda. Ten pan metalowiec to krętacz szuja jakich mało przez niego wielu cierpiało i wiem że on dalej kręci tylko gdzie indziej. W innej firmie jest taki sam. Pozdrawiam.

zbych

Ja dawniej pracowałem w rzeźni wiadomo robota ciężka ale dobrze płatna a wiadomo jak zawód rzeźnika wygląda w żadnej firmie przy tym zawodzie nie ma lekko.

fryzjer

Widać nie widziałeś tych krzywizn i reklamacji oraz skandali z tym związanych

Lotnik

Czy ktoś udzieli mi odpowiedzi na pup widnieje ogłoszenie na stanowisko :Malarz lakiernik -lider . Na czym polega te stanowisko i jaka atmosfera panuje w firmie? Czy są jakieś systemy premiowania i na ile zmian pracujecie w firmie?? Z góry dziękuje za odpowiedz?

Luk

w dziale handlowym takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e aż strach cokolwiek od nich kupawać

WW

Agmar.... Większość ludzi tak złośliwa jak Ci z ISIS. Jak by mogli to drugego by utopili w łyżce wody bo ma teochę większą stawkę. Z resztą dwa wpisy wyżej to widać jak się gość cieszy bo kierownika utrzymania ruchu zdegradowali. Kiedyś to była całkiem niezła firma ale dzisiaj to chłam.

WW

Śpikojad zdegradowany?

Andrzej

W końcu dobra decyzja góry kierownik utrzymania ruchu zdegradowany na produkcje . Ciekawi mnie czy macgver z młodym chłopaczkiem bez doświadczenia da rade .

andrzej

Widzę kogoś prawda w oczy boli i ostatnimi postami próbuje pokazać forum w innym świetle gratulacje .

zbychu

Chodzi i F.P.H.U. AGMAR producent przetworów?

olo

katrina o jakim mówisz Agmar? o przetwórni? Czy o producencie drzwi drewnianych? Z góry dzięki na info.

katrina

OSZUŚCI, WYZYSKIWACZE, KŁAMCY!!!!!!! naobiecuja nie wiadomo jakich pieniędzy, małych godzin pracy a potem okradną !!!!!! nie polecam powinni zamknąć ich! bezprawnie ukradaja Ci pienidze niby za rekrutacje~!!!!!

vvv

Do DDD Reasumując sprawę dochodzę do konkluzji iż twoja aparycja jest wręcz efemeryczna, jesteś brodzikiem intelektualnym więc z tobą nie konwersuje...

ooo

DDD z takim nosem jak Twój nawet Pinokio by wpadł w kompleksy

xxx

DDD Percepcja mojej mentalności nie obliguje do dalszej konwersacji z tobą

xxx

Nazywa się: W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie I Szczebrzeszyn z tego słynie

DDD

Jak Się nazywa ten malarz Pijak

dobre

Drzwi jakościowo są bardzo dobre mam je zamontowane u siebie od 6 lat i jestem bardzo zadowolony.

Zostaw opinię o AGMAR S.A. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGMAR S.A.