Opinie o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bury Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Don Lohne.

Cześć firma Bury to nejlepsza firma w jakiej mam zaszczyt pracować. Nie rozumię negatywnych opini. Pracuję tu juz sporo i jak się umiesz zakręcić to w sumie nic się nie robisz prócz picia kafki i rozmów z koleżankami i jeszcze ta firma za to płaci. Znam czlowieka na stanowisku kierowniczym, który prywatny biznes prowadził chodząc do Burego do roboty, w koncu biznes sie rozwinął i odszedł. Wiec jak piszesz negatywną opinię to się zastanów, czy naprawdę jest tu tak źle. Bo mnie się nie wydaje. A i jeszcze - jak chcecie podwyżki to trzeba podpie.....ć kolegów do kierowników, ta firma uwielbia takie akcje. Każdemu kto protrafi się zakręcić szczerze POLECAM pacę tutaj.

Polaczki, cebulaczki. Wszyscy potrafimy narzekać. Nie ma lekko w życiu. Pracowałem w tej firmie przez jakiś czas (jakieś 4 lata). Tak, pracowałem w biurze, zdobyłem doświadczenie i poszedłem dalej. Narzekacie na innych, na pracę w biurze, ale to biuro zapewnia pracę na produkcji, myślicie że my tylko tam kawę parzymy i plotkujemy? Każdy ma jakieś swoje obowiązki z których musi się wywiązać! Nikt Was tutaj nie trzyma na siłę, trzeba zagryźć zęby, zdobyć doświadczenie i iść dalej. Ludzie w biurach też się boją o swoje posady, praca jest stresująca (oczywiście nie wszyscy, są wyjątki, niektórzy dobrze się zakręcili, chyba jeden z liderów jest po położnictwie – plotka, nie potwierdzę tego na 100%). Terminy gonią. Czy są ludzie zatrudniani po znajomości tak. Co można z tym zrobić? Nic. Osobiście nie mam nic przeciwko załatwieniu pracy po znajomości, pod warunkiem że to nie jest kosztem zwolnienia pracownika. Dużo ludzi dojeżdża z okolic, z Rzeszowa np. Kurde to jest godzina drogi w jedną stronę, a czasem i dłużej. Szanujcie się. Róbcie swoje, trzymajcie się ludzi wartościowych, a resztę ignorujcie! Dużo ludzi jest w tzw strefie komfortu i im to odpowiada i nie chce zmieniać pracy bo im dobrze po prostu. Są tam ludzie fałszywi, którzy tylko czekają żeby się na kimś wybić, niestety trzeba uważać na każdym kroku, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Podsumowując z mojej perspektywy, dużo się nauczyłem, warto było, fajne doświadczenie, praca w ciekawych projektach, świetni ludzi i atmosfera, wiele sytuacji stresujących było. Poznałem wiele świetnych ludzi, z którymi do tej pory utrzymuję kontakt. Moja mała rada, chcecie czegoś więcej? Zacznijcie wymagać od siebie! Nikt Wam nic na darmo nie da, a zwłaszcza dobrego wynagrodzenia. Na pewne rzeczy trzeba sobie zapracować. Przy okazji, zanim trafiłem do biura w Burym pracowałem na magazynach, produkcji, więc nie od razu trafiłem na świetną ciepłą posadkę w biurze przy komputerze. Pozdrawiam i życzę sukcesów wszystkim i każdemu z osobna.

Była

Mam podobne odczucia. U Burego jest zbyt wiele osób (kobiet), które są stworzone do narzekania i smarowania na innych. Nie dają nic od siebie, ale jak widzą człowieka w biurze to zawiść kipi z nich jak z wulkanu. Nie mają pojęcia o czyjejś pracy, ale same znają tylko fizyczną, więc mają najwięcej do powiedzenia. Widać z resztą po komentarzach tutaj. Interesują się wszystkim, tylko nie tym co powinny. To główna wada tej firmy. Też zdobyłam doświadczenie i się zmyłam :)

Joko

Donosiłeś, trzymałeś sztamę z kierowniczką to jesteś zadowolony. Zapytaj czy inni, którzy z Tobą współpracowali byli zadowoleni, lubili Cię? Gorszego typa, poza kierownictwem, to ten dział nie widział. Współczucia kolejnym. Fałszywy (usunięte przez administratora)

ewa

miała czym sie chwalić,brakiem kultury osobistej i szacunku do innych.

Piotrek

Witam, orientujecie się może jakie są widelki płacowe na stanowisku Project Manager?

yhy
@Piotrek

Ogólnie słabo bardzo, że firma nie podaje tych widełek w ogłoszeniach o pracę. Szanująca się firma te widełki podaje, by nie marnować czasu zarówno sobie, jak i potencjalnemu pracownikowi. W tej Polszy jeszcze zejdzie duuuzo czasu, zanim pracodawcy nauczą się rzetelnie pisać ogłoszenia. A nasz HR to jest kpina jakaś, wysyła się CV na dane stanowisko, po czym po miesiącu dowiaduje się, że Twoje CV nadal nie zostało przekazane do kierownika. Ja nie wiem co one tam robią w biurze, kawkę chyba tlyko popijają

Kierownik działu

wogóle nie było rozmowy

nie było pytań, chyba że o poprzednie prace

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
alka

Niby bidne zarobki w firmie a niektóre zęby sobie prostują i wybielają i jeszcze sie tym szczycą.Ale siara.

@alka

oj wy dur**e babska, ale jesteście zawistne. Co wam do tego czy ktoś sobie zęby wyprostował i wybielił ? Wolny kraj, kazdy robi ze swoimi pieniędzmi co mu sie podoba! Może marzyła zawsze o tym, by zęby wyprostowac i wybielić i mogła sobie na to pozwolić? Bawicie mnie baby strasznie tą swoją zawiścią. Dups**o wam pęka z zazdrości aż słyszę to w swoich uszach :D żenada

@rozbawiona

zazwyczaj to się wszystkim chwaliła na linii :D

Inny
@alka

A która taka żeby wyprostowała ?????

@22

No i co w związku z tym, że się chwaliła? Widocznie miała czym

adaś

cIekawe czy dostaną inflacyjną podwyżke jak w innych firmach.

Gabriela

A to nie ma jakiejkolwiek możliwości, żebyś mógł pójść i to tam sprawdzić?

Można palcem a palec w papier. Z biur właśnie przychodzą na halę to może nie mają wogole.

Gh

Z biur chodzą dlatego po pierwsze, żeby wstać od biurka i się przejść a po drugie była 1 toaleta dla liderów , rozwoju itd - JEDNA

abc
@Gh

Potwierdzam, dla rozwoju jest jedna toaleta, ale to nic, toaletarium zostało wybudowane zaraz przy szatniach, trzeba będzie zacząć tam chodzić i tracić 6 minut w jedną stronę skoro firmie aż tak się to opłaca... :)

To argument! papier szorstki i do tego kolor szary , skandal!!!! W innych firmach jest podgrzewana decha ,na suficie neony i automatyczna łapa do wycierania delikatnych odbytów ! Człowieku skąd ty się urwałeś!

BYŁY
@adaś

Nie dostaniesz = TO JEST MIELEC = trzeba wyemigrować jak chcesz więcej zarabiać

BMX

...z tego całego "rozwoju", a co?

Pandecho.

O to to to.

Była
@adaś

Przypomina że w Mielcu jest zmowa. W innych nie dający podwyżek, bo... Sąsiedzi nie dają.

3x nie

nie polecam firmy ani liderów. Niektóre to się z rozumem pozamieniały. KATASTROFA

aska

kobiety zbieraja po trzy lata na burym ,żeby wyprostowć sobie zemby i wybielić i jeszcze się z tym obchodzą.A ludzie mówią że żle w firmie płacą.

smd
@aska

Mężowie dobrze zarabiają

@aska

minister_klimatyzacji

Ta firma to źródło nieustających powodów do śmiechu. W salach konferencyjnych 15 przy głównym korytarzu sterowniki klimatyzacji pozamykane są w gablotki zamykane na klucz. Coście robili w tych salach że do tego doszło?

kandydat

Coraz lepsze ogłoszenia o pracę, ciekawa tylko jestem jak z warunkami pracy... Czy jest tak jak piszą, przyjazna, miła atmosfera. Czy można polegać na pomocy doświadczonych pracowników na początku? Czy na liderów można liczyć czy to już stanowisko uderza do głowy? Panie zawsze uśmiechnięte jak na zdjęciu na pewnym portalu?

Bdsz
@kandydat

Na lideròw to w szczególności,, można liczyć '' przeszkolenie jak obsługiwać mikrofalowke czajnik elektryczny jak robić dobra herbatkę o ile wpadniemy im w oko :)

nick134
@kandydat

To co jest w ogłoszeniu a co w firmie to dwie różne rzeczy. Liderzy poza kawą i siedzeniem na jadalni to nie wiele wnoszą. Jak już są na hali to pretensje o wszystko i zganiają to na pracowników

BYŁY
@kandydat

Atmosfera jest (usunięte przez administratora)A a firma działa na wieloletnim doświadczeniu gdzie jest grupa "starych" pracowników i nowych "na przemiał" co rok-dwa inny .......

@kandydat

Powiem Tak Pozory Nawet przeszkolenia Nie Było Na Różne Sprzęty A Potem Wina Pracownika że coś Źle Robi i Ocenianie Ludzi Po Tym Jak chodzi Ubrany i Obgadywanie za Plecami Jak Się Idzie Halą nie Polecam

@Xxx

to jest praca a nie wybieg mody

lolo

szkoda słów na tych nieudaczników burego

@lolo

Prawda

@lolo

Co masz na myśli? Ludzi czy ich wykonywana robota?

Wie-slaw

Impreza super. W imieniu całej produkcji dziękujemy zarządowi !

Antoni
@Wie-slaw

To była impreza firmowa? Fajnie że robią takie integracje. Myślę o pracy tutaj. Powiesz jakie jeszcze benefity dają pracownikom? Jest np. dofinansowanie do wczasów pod gruszą?

Ruda
@Wie-slaw

co za durny wpis.... Firma się tylko ośmieszyła ta impreza, zamiast dać ludziom premie konkretną to oni sobie imprezę szykują

Memech
@Wie-slaw

Firmie opłaca się bardziej jednorazowe zabawienie pracownika w postaci imprezy niż stała pomoc w postaci podwyżki. A jak wiemy firma liczy każdego grosza

XxXx
@Wie-slaw

Nie rób z siebie większego błazna niż nim jesteś!!!

old
@Antoni

Tylko imprezka :/

@XxXx

Takie Jest Moje Odczucie co Do tej Firmy Każdy ma Prawo Mieć Własną Opinie Na Dany temat ????????

Pracownik aktualny

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie, z atmosfery, współpracowników tylko....zastanawiam się dlaczego tak dużo ludzi umysłowych zaczęło się zwalniać? Czy wiecie coś na ten temat? Czy mamy się obawiać o pracę bo idzie kryzys?

Biurowy
@Pracownik aktualny

Głównie chodzi o liche zarobki. I szorstki papier w kiblu.

@Biurowy

Liche czyli jakie? Najniższa krajowa?

Co mam pod fartuszkiem ?

Dlaczego ludzie z biur masowo szukają pracy ? Dzieje się coś w firmie złego o czym szaraki nie wiedzą ?

Cer
@Co mam pod fartuszkiem ?

Oszczędzanie energii na świecie w fabrykach z komponentami itd co za tym idzie okrojone produkcję a to daje nam zwolnienia

Biurkowy szarak
@Co mam pod fartuszkiem ?

Ponieważ zarobki inżynierów doganiają zarobki szaraków z produkcji

Szra

Dlaczego ktoś usunął post o łysych dyrektorach ? Czyzby było tam troszeczkę prawdy ? Nie było tam ani wulgaryzmów, ani nikogo ten post nie obrażał. Dla kogo ten post był niewygodny ?

Życzliwy Mielczanin.

Czy standardową praktyką w tej firmie jest oklamywanie ludzi na rozmowie o pracę? Na rozmowie o pracę kierownik działu stwierdza, że widzi mnie na pewnym stanowisku, wszystko spoko i pozytywnie ale że mają jeszcze kilka osób to do końca tygodnia otrzymam telefon z decyzją. Z racji że złożyłem CV do jeszcze kilku innych miejsc, czekałem na informację bo z innych miejsc miałem oferty. Sam zadzwoniłem w Piątek do Burego (bo w weekendy kadry nie pracują). Otrzymałem informację że w Piątek był cyt "ciężki dzień" więc już na pewno do 12:00 w południe w poniedziałek zadzwonią. Mija dwunasta w poniedziałek, telefon milczy więc piszę smsa przypominającego do Pani z kadr. Otrzymuję wiadomość zwrotną (wymuszoną) że nie ma jednak dla mnie miejsca. Ej osoby zarządzające tą firmą, wy chcecie żeby traktować was poważnie skoro wy tak traktujecie ludzi już na rozmowach rekrutacyjnych?

Kleszcz
@Życzliwy Mielczanin.

Standard ale dobrze że tu nie trafiłeś pracował byś na kilku stanowiskach a dostawał byś jedna pensje ....

ChceBycJakDyrSzrama.

W kręgach dyrekcji wszechwładnej słychać że łysi dyrektorzy w burym szczęścia nie mają. Był 1 i już go nie ma, jest 2 i ponoć lada dzień ma go nie być - bo trzeba mu płacić tyle co 10 pracownikom produkcji, a chlopina nie załatwił tego i owego. Potwierdzi ktoś ?

panioczka

firma zła nie jest, robota też nie

wnerwiona

dlaczego tak młode dziewuchy zostają trenerkami/brygadzistkami??????

Lady
@wnerwiona

Za "zasługi" pewnie. Perfekcyjnie donoszą na resztę załogi...

Kokh i
@Lady

Zawistne popier999olone baby bez ambicji. Siedzicie tyle lat na lini i wlasnie tylko tyle możecie, gadać bez sensu. Awansu nie ma bo wsm się robic nie chce a nie bo jesteście stare. Ruszcie kur+++a (usunięte przez administratora) to mooooze gdzieś was wezme, może

Wiesław
@wnerwiona

Czekam aż pani @wnerwiona pochwali się w firmie na zmianie swoimi spostrzeżeniami, a nie anonimowo wylewa swoje żale. Gwarantuje ze wyjaśnione będzie bardzo szybko dlaczego pani nie dostała awansu. Więcej chęci i zaangażowania do pracy a nie szukania bóg wie czego i oczerniania pożądnych pracowników

Panizhali

A ta pani brygadzista z plakatów to jakim cudem jest wszędzie ? Jakieś specjalne zasługi ? Czy odpowiednie układy?

Laluna
@Panizhali

Układziki swoje robią, pełno jest nowych trenerek i brygadzistek z układów

XOXO
@Laluna

Cóż takie życie, normalni ludzie szybko uciekaja z produkcji więc braki kimś trzeba uzupełniać...

Cer
@Panizhali

Ja tam lubię na nią patrzeć bardzo ładna i zgrabna dziewczyna w szczególności jak idzie tyłem mnmnnnnnn :*

@Cer

A pracą też się z takim zamiłowaniem tu zajmujecie? ;p

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 207, z czego 32 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 224 ocen.

Bury Sp. z o.o.