Opinie o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bury Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Hela

Jak nocka wypada w święto to jest płacone podwójnie?) jak w soboty?

Jest hotel Adela jest wiele wykupionych działek i wiele inwestycji ciekawe czy bedzie znowu 400zł brutto premii rocznej

Hela

Czy słychać coś na temat premii świątecznej?

Prawnik

Nie ma zwolnień, pracownicy zwalniają się sami na porozumienie stron, zwolnienia grupowe od 30 pracowników z przyczyn dotyczących zakładu pracy.Brawo dla prawników ludzie nie dostaną nawet pieniędzy z bezrobocia bo jest kadencja 3 miesiące.

Łysy
@Hela

Fundusz socjalny na jednego pracownika pracującego w warunkach szczególnych itp wynosi 2217,19 z tego pączek+czekolada na dzień kobiet+30 zł dopłata do ubezpieczenia +impreza kiełbaskami. Na premię świąteczną zostaje ładna summa tylko nie wiadomo kto ją dostanie.

Eryk
@Łysy

Nie ma funduszu, został zlikwidowany

Anna.x

Czy są aktualnie przyjęcia do pracy na produkcję?

Kierownik działu

wogóle nie było rozmowy

nie było pytań, chyba że o poprzednie prace

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Po jakim czasie firma się odzywa ? Kilka dni minęło po złożeniu CV a tu cisza.

Torbiszon
@Anonim

Lepiej już żeby się nie odezwała , zresztą lada moment i ogłoszą upadłość . Chińczyk wszystko za grosze kupi żeby tylko konkurencji się pozbyć . Ktoś już chyba ładnie pieniądze za wdrożenie tego planu przygarnął ????

Hela

Czy w tym roku planują też jakiś dodatek świąteczny?

Zarobiony

Tak, odprawę miesieczną

Opek

Już? Przecież są cały czas przyjecia

Gtresgjjvcxttffhv

Akurat do tego Pana nie można się przyczepić...kto Go zna ten wie,że jest w porządku.

@

Ile aktualnie można zarobić w tej firmie Proszę o odp.

Bocian
@@

Aktualnie to nie polecam , co miesiąc po 19 osób dostaje wypowiedzenie ... także na dłuższą metę szkoda zdrowia i czasu .

Pracownica 94

Mam propozycje pracy na Dwie zmiany jako monter. Czy to ciężkie stanowisko? Może ktoś coś napisać więcej o tym stanowisku co się montuje czy jakieś duże ciężkie części

@Pracownica 94

Stanowiska są różne .przychodząc do pracy nie wiesz gdzie trafisz codziennie inne stanowisko gdzie jest potrzeba .akcje charytatywne 21.5brutto. Premia po 3 miesiącach od 100 do 250 bez 1 dnia chorobowego .parking zapewniony ale jak będziesz godzinę wcześniej.dopłata do karty Multisport ale po pracy tutaj nie będzie ci potrzebna. Lub dopłata do ubezpieczenia .klimatyzacja jest ale nie włączona .obowiązuje sztuczny fartuch za (usunięte przez administratora) .Jak się pocisz to kierownik pozwoli ściągnąć wtedy możesz pracować w samej bieliżnie no i stylowe okulary w których po kilku miesiącach psuje ci się wzrok ale firma jest wspaniałomyślna i dostaniesz dofinansowanie po 3 miesiącach pracy na okulary. No i najważniejsza jest normą. Nawet jak maszyna się popsuje i stoi się godzinkę dwie to i tak mróweczki oczywiście kobiety normę muszą zrobić żeby zarządcy dostali premię

Szaroburo

Jak jest z tymi dopłatami do okularów?

@operator.tampodrukarki

Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku operator tampodrukarki?

Szukająca pracy

Hej, na jakie zmiany można się załapać u Burego? Są aktualnie przyjęcia? Jaka jest stawka godzinowa? Czy często zwalniają pracowników jak nie ma pracy?

@Szukająca pracy

Stawka 21.5 brutto po 3 miesiącach wysoka premia 175zł brutto

Oli

Chciałabym się zapytać czy jest stanowisko, które są po 1 lub 2 zmiany, i czy są przyjęcia. @Pracodawca

Hela

Do ilu dni mogę mieć chorobowe żeby dostać premię? Ps. Pytam z ciekawości jak to wygląda chodź premie dostają ciągle ci sami wybrani przez Brygadziste. Tak nie powinno być.

Monikoj
@Hela

Jak masz nawet 1 dzień chorobowego to nie dostaniesz premii odgórnie. Pracuj lepiej postaraj się to i premie większa dostaniesz, nie ma nic za darmo. Najlepiej siedzieć, psioczyc gęba zamiast się ruszyć i coś zrobić więcej

Pracownica nie dająca

Podwyżki wszędzie tylko nie na wtryskarkach

Ile jest zmian w Bury Sp. z o.o.?

@Joanna

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego stawki brutto godzinowe nie wynoszą 22,80 tylko 2 zł mniej ?

@@Joanna

Minimalna stawka na godzinę obowiązuje przy umowie zleceniu, w umowie o pracę na koniec miesiąca minimalna stawka miesięczna, rok temu płacili chyba 18 zł na godzine

Nowa
@123

Dają niższą stawkę godzinową i mogą ja wyrównać dodatkiem nocnym jeśli pracujesz w godzinach nocnych lub premią. Czekamy z niecierpliwością na podwyżkę która ma być od 1.07.2023 . Oby była bo praca u Burego na niektórych działach naprawdę jest ciężka.

Nowa
@123

Stawka godzinowa to kpina zero poszanowania dla pracownika,masz pracować oczywiście najlepiej jak się da i się nie odzywać

Black

Praca zdalna w tej firmie do kpina. Pandemia nie pomogła, państwo i ustawa i nie pomogło. Co musi się stać, żeby ta firma zrozumiała, że praca zdalna to norma ? W innych firmach nie ma z tym problemu, a tu sama pani prezes musi zatwierdzać czy ktoś może iść czy nie ? Może nie ma co robić skoro takimi pierdołami ma czas się zajmować ? Jakbyście pytali w tej firmie nie ma pracy zdalnej,

dd
@Black

Zamiast dać wszystkim chociaż ten 1 dzień w tyg albo te okazjonalne 24 na rok to jednym dadzą, drugim nie CO TO ZA POLITYKA ?

wnerwiona

Dlaczego młode dziewuchy zostają trenerkami /brygadzistkami?????

szczyt kariery
@wnerwiona

Piękne jest to jak ludzie bez ambicji, gdzie ich szczytem kariery jest być trenerką/ brygadzistką, zazdroszczą innym. Ludzie co chwile są rekrutacje wewnętrzne, nikt nikomu nie broni spróbować. Nie rozumiem gdzie tu jest problem. Nie wiem jakim trzeba być życiowym nieudacznikiem aby komuś zazdrościć pracy. Skoro uważasz, że jesteś od nich lepsza to pokaż to czynami a nie słowami. Nie wiem czemu ludzie myślą, że awans wynika ze stażu pracy. Jak pracując x lat w firmie nie możesz awansować to problem jest z twoim podejściem do pracy a nie innymi ludźmi.

xxx

bo są młode

XxXx
@wnerwiona

Bo są młode, głupie i naiwne, a takich szuka tępe kierownictwo!!!

Rec
@szczyt kariery

Żeby to było takie proste i sprawiedliwe jak mówisz ... Przełożeni to w większości mężczyźni którzy lubią zawiesić oko na ładnej lgnacej do szefa pracownicy i przede wszystkim tak biorą się awanse

Ika
@Rec

@Rec bez przesady... jeszcze moze mu (usunięte przez administratora) dala. Ludzka zawiść nie zna granic. Nie znam dziewczyny ale też jestem kobietą i gadanie ze która kolwiek awansuje, bo jest ładna jest sexistowskie. Skąd awanse mają mężczyźni? Nie przychodzi nikomu do głowy ze awansują bo IM SIE CHCE PRACOWAĆ? CHCA ZAROBIC WIECEJ? CHCA SIE ROZWIJAĆ?? Chciala to awansowała. Kropka.

Bdsz
@Ika

Jest więcej brygadzistek i trenerek itd niż na tym samym stanowisku mężczyzn. Fakt jest dużo kierowników którzy awansowali za swoje kompetencje i zaangażowanie no niestety trzeba spojrzeć prawdzie w co oczy te seksistowskie zachowania z jednej i drugiej strony wam odpowiadają bo inaczej nie ubierały byście się do roboty jak na randkę czy dyskotekę.... Odsłaniając większość swojego ciała już nie wspomnę o dziewczynach które nie noszą bielizny i to nie tak ciężko zauważyć.....

lalabez
@wnerwiona

Bo są bardziej ambitne niż ty

@wnerwiona

Zostają bo się angażują a nie wypisują farmazony na strona z bulem (usunięte przez administratora) Czemu tego nie powiesz wprost do osoby jak masz do niej problem tylko szukasz **** do (usunięte przez administratora) Odklejka ładna widzę

@wnerwiona

@wnerwiona ty to ładna odklejke złapałaś

Dxm
@wnerwiona

@wnerwiona pochwal się na zmianie ze ci nie pasuje i tam wylewaj swoje żale

Xyz
@0000000

Widać poziom???? jak ktoś takiego ortografa potrafi zrobić, aż ból ???????????? wiec to napewno kwestie umiejętności i wiedzy a nie świecenia tyłkiem itd????????????

Lysek
@wnerwiona

Bo są ładne, młode, i pięknie pachną.

Życzliwy Mielczanin.
@szczyt kariery

Użytkowniczka z góry zakłada że to wina osoby która zadała pytanie o awans, nie znając faktów tej konkretnej sytuacji. Najłatwiej jest napisać coś na innych kiedy nie zna się szczegółów sytuacji.

Tak to ja

Trafna odpowiedz

PieknaStaraUrwa
@Lysek

Pachną bo mają nowe klapeczki. Poczekajmy parę miesięcy będą śmierdzieć jak reszta.

Halina
@PieknaStaraUrwa

eee o jakich klapeczkach mówisz? obuwiu roboczym od firmy? czy coś mnie omija i o czymś nie wiem co dają w firmie

Eloo
@wnerwiona

To nie jest tak że młode zostają trenerkami.jezeli chodzi o produkcję to tam rządzi Kierownik D.L to jest specyficzny człowiek .dostaje propozycję kandydatki ..a później stwierdza czy będzie się nadawać do pracy i nawet czasem do innych rzeczy.sle tego nikt oficjalnie nie powie.ale życzę dużo wytrwałości tym nowym brygadziskom....byle były jak naj dłużej...

jaroslaw kwa kwa
@Halina

Tak o naszym wspaniałym śmierdzącym obuwiu firmowym. Ciekawa jestem czy nasza Pani dyr też chodzi w takim obuwiu ? Ktoś kto zamówił to obuwie powinien za karę wąchać każdą parę butów jaka jest na produkcji.

Nie zgadzam się
@szczyt kariery

Uwierz że w wielu zakładach pracy nie liczą się umiejętności a lizydupstwo albo koligacja. Nie znam uzdolnionego brygadzisty brygadzistki na jakimkolwiek zakładzie. A pracowałam z niejednym. Te które nimi zostały pięknie smolily (usunięte przez administratora) innym albo podpierdalaly do góry albo były kogoś żonka z administracji. Nic to nie miało wspólnego z ich umiejętnościami. Nawet choc mialy szkoły w pracy były tępe lub tępi jak but. Nie wiedziały co do czego przyłożyć przez lata a potem wielcy panowie panie (usunięte przez administratora) się na okrągło i wymagający. A co najlepsze jak czuli się zagrożeni to mścili się na osobie tak by ta sama odeszala albo się jej czepiali bo się bali o swój kuper. No sorry ale (usunięte przez administratora) że ktoś brygadzistę dostał z powodu swoich umiejętności nabytych w pracy jest jak przykładanie (usunięte przez administratora) do wiechcia. No jak się to ma do tego. Sorry ale ani nie zazdroszczę ani nie wyśmiewam się. Po prostu widzę obserwuje że lizydupstwo koneksje zawsze zapewnia stołek i choćbyś uronił ręce po łokcie nigdy nie będziesz doceniony robolu

Ktod

Taki typ człowieka.jeszcze mu nikt nie pokazał że nie jest władza.tylko współczuć tym brygadziskom.

Mała zgrabna szuka faceta
@jaroslaw kwa kwa

Zgadzam się w 100pr, te buty to koszmar.

Obserwatorka
@szczyt kariery

Obserwując sytuacje jakie dzieją się w poszczególnych działach, można się tylko z częścią z Twojej wypowiedzi zgodzić. Przeciwnie do @Nie zgadzam się. Mianowicie.. jak osoby narzekające i zazdroszczące awansów mają same awansować kiedy to trenerkami, bądź brygadzistami zostają osoby, które dziwnym trafem w tej samej firmie mają żonę, męża, brata, siostrę, mamę czy tatę na stanowisku właśnie brygadzisty, mistrza, bądź lidera w innym lub tym samym dziale? Nie ma również ogłoszeń na tego typu stanowiska, co daje informacje, że są awansowani po znajomości i po cichu, z dnia na dzień. Niestety często wiąże się to z brakiem kompetencji, co wychodzi w trakcie pracy i odbija się na operatorach, którzy są gnębieni przez niekompetentnego brygadzistę. Dodatkowo na stanowiska gdzie wymagana jest znajomość całości procesów, języka obcego czy wykształcenie wyższe brane są osoby, które pracowały tylko w bardzo wąskim obszarze jednego z wydziałów, nie mają wykształcenia i nie znają angielskiego, czyli są niekompetentne, a osoby spełniające te warunki są odrzucane bądź blokowane? Sam HR zniechęca do brania udziału w rekrutacjach informując o wynikach po czasie, który deklarowali i robiąc dobrą minę do złej gdy.

Ala

Pracuje od stycznia w Firmie Bury i mam 20 dni urlopu. Potrzebuję dłuższy urlop na ważnnąn okoliczność mogę wybrać urlop do końca wrzesnia w wymiarze 18 dni, a 2 dni zostawić na ostanie 3 miesiące roku?

Szalona Świnia Robusia.
@Ala

Czasem jest tak że warunki jak (usunięte przez administratora) emisja promieniowania, chemia, smród, hałas działają źle na zdrowie i można się zacząć leczyć, albo inaczej poratowanie zdrowia jest konieczne. Należy się udać do lekarza opisać warunki pracy i swój stan zdrowia i ktonwie czy nie będzie potrzebny odpoczynek. Fiu fiu elemelku.

Łysek

Cześć chcialabym zacząć karierę w firmie Bury i różne opinie są na temat roboty tam. Dużo ludzi narzeka ale są też pozytywne opinie. Widziałam że fajne chlopaki są w firmie ale wiadomo nie dla tego się tam chodzi a dla pieniędzy. Ile mogę zarobić jako początkująca mechanik konstruktor (widełki oczywiście) ? Dodam że moje doświadczenie jest bardzo małe. Czy nauczę się czegokolwiek? Czy jest czas aby troszkę poflirtować ? Czy można liczyć na tzw. okresowe jak w firmach na zachodzie ? Czy są ścieżki awansu ? Generalnie czy jako konstruktorzy pracują tylko mężczyźni ? Czy dostanę laptopa do pracy czy komputer którego nie da się nigdzie zabrać ? Jak to wszystko tam wygląda ? Proszę o realną opinię. Z góry dzięki.

koństruktor
@Łysek

Najlepszy dział w firmie - same plusy i tylko dwa minusy - brak pracy zdalnej i biuro bez okien

NIKT

Na terenie firmy obowiązuje zakaz palenia. Zresztą jak sobie to wyobrażasz? Że siedzisz z kiepem przy biurku?

kaka
@koństruktor

Są znacznie lepsze działy jak dział elektroników czy harderowców, którzy zarabiają mega dużo i mają zdalną cały czas np. Brak okien Brak tlenu

Yyyyy
@Łysek

Zależy do jakiego działu się dostaniesz . Ale jeżeli na konstruktora to pewnie na oprzyrządowanie produkcji . Awans jest możliwy ale też zależy jaki staż pracy i doświadczenie

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 262.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 207, z czego 32 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bury Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 224 ocen.

Bury Sp. z o.o.