ZPUE S.A.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZPUE S.A.

kolo

Jedna rada dla wszystkich kandydatów do pracy. Firma pochodzi z małej wiejskiej miejscowości o dużym bezrobociu. Zarobki zawsze będą kiepskie. Nie liczcie na krocie.

tofik

firma dajaca satysfakcje to fakt zarobki jak na taka firmę marne bardzo marne, nawet na wyzszych stanowiskach sa niewielkie no chyba ze sie ma szerokie plecy,(usunięte przez administratora)

Animal

Witam Mam pytanie. Niebawem czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna na różne stanowiska, myślę że stanowisko inżyniera elektryka albo projektanta jest odpowiednie. Czy ktoś pracował na podobnych stanowiskach z wyższym wykształceniem? Jakie są zarobki i proszę o wypowiedzenie sie osób które pracowały w Katowicach. Pozdrawiam

_

Witam a jak wyglada sprawa ze stawka na godzine? Na dzien dobry ile mozna sie spodziewac? Na jakim wydziale daja najwiecej, a gdzie jest najgorzej?

?

Tak

czarnuch

(usunięte przez administratora) 40 godzin do przepracowania w tygodniu.

haha

Może dla kogoś z zewnątrz ciekawe,ale jednak prawdziwe. A pracy szuka odpowiednie biuro a włoszczowa to nie miasto gdzie się zarabia tylko pracuje.

kajtek

Pracusiu- ciekawe rzeczy piszesz, powiedz też mi, gdzie tu szukać lepij płatnej roboty we Włoszczowie?

Z.PU.E.---- FIRMA OK. TYLKO PREMIA NISKA.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 24 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ZPUE S.A.?

Liczba opinii klientów firmy ZPUE S.A., to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.