ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

Zibi

Witam jestem zainteresowany pracą ZPUE i mam pytanie do ludzi którzy tam pracują wiem płacą na początku marna ale czy z biegiem lat można dostać podwyżkę i na ile można liczyć czy 17 zł jest realne pozdrawiam wszystkich pracownikow

Szukajacy

Hej a pracuje ktoś na tokarkach cnc ile można u nich zarobić i czy jest możliwość podwyżki po jakims tam czasie i jaka atmosfera pozdrawiam

nowy

dokładnie nawet 16 zeta idzie wyrwać ale jak przyjdzie mlody i dadza mu 11 i mowi ze lepiej tyle niz nic to o czym mowwa

Witam i tu co do tych zarobków się zgodzę nik nikomu prawdy nie powie ile zarabia 100% racji

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

Są na frezera na slifierza narzędziowego (usunięte przez administratora)i inne ale te stawki to chyba na wyrost

Witam podobno są stanowiska dla frezera i niby (usunięte przez administratora) minimum

junak

ja zaryzykuje zwalniam śie z obecnej i prubóje tu

Junak

Pracują tam co zaczynali w roboczym a teraz robią w normalnym ale od czegos trzeba zacząć takie moje zdanie

wiem

Dokładnie są 2 kategorie: 1.Pracujesz w ubraniu roboczym -gorsza 2.Pracujesz w normalnym ubraniu -lepsza

Junak

Witam to ja chyba do tej drugiej bo chcę iść na frezarki

///

twój wybór . w tej firmie są 2 kategorie pracowników, ty się starasz do tej / lepszej/ . poza tym jest to typowa korporacja z jej wszystkimi wadami i zaletami. jeśli się dobrze czujesz w takim środowisku to powodzenia

TIGMAN

Witam zastanawiam się nad podjęciem pracy jako spawacz tig w tej firmie .Czy ma ktoś jakieś informacje na temat ?

///
@TIGMAN

kolego! jeśli możesz omijaj takie zakłady z daleka.

Mariusz

Wykształcenie i uprawnienia mam, a nawet przewyższające wymagania. Nie mam doświadczenia w montażu rozdzielnic, pracuję w utrzymaniu ruchu.

Mariusz

Witam, Co powiecie na temat pracy elektryka, który zajmowałby się wyposażeniem rozdzielnic, itd. i co oznacza w tej firmie atrakcyjne wynagrodzenie.

stefan

Ja tam będę apilikował, bo szwagier mówił, że jest ok

TIGMAN

Powiatowy urząd pracy ,wystawił.Czy może wiesz coś na temat zarobków w tej firmie dla osób znajacych dobrze swoje rzemiosło?

ja wybieram sie na w 10 ciekawe jak tam bedzie

abcd

Witam proszę o opinie na temat wydziału w-6 stanowisko młodszy monter czy praca jest lekka i jaka jest atmosfera

marzena

Czy jest praca dla kobiet w ZPUE we Włoszczowie? I na jakich stanowiskach?

Junak

Witam mam propozycję pracy czy warto

@Junak

Jakie stanowisko?

@Gość

operator frezarki cnc

tlw

A jak wyglada sytuacja na wózkach jakie zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.