ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

Can'T ToucH ThiS

Pracownicy na pewnym wydziale (?) zamiast ze sobą współpracować, tylko kopią pod sobą dołki, tworząc tym samym bardzo napiętą atmosferę, która dla nich samych (i dla firmy) nie jest korzystna. Pomijam kwestię "zarobków"... Szukasz pracy? Moja rada: omijaj ZPUE Włoszczowa szerokim łukiem.

ZA

Szukam pracy. Chciałbym wiedziec jak pracuje się w tej firmie w Gliwicach. Czy praca jest na zmiany, i o której zaczyna się pierwsza zmiana.Jakie są zarobki.

pitr

ZPUE - zapewniamy prace umozliwiajaca egzystencje ...

jawor

Tez mnie to dziwi bo bardzo dużo ludzi się tam przewija i albo zostają lub przepracują do wypłaty i spadają chyba tylko dlatego żeby w kadrach mieli pracę ą tak po za tematem to taka duża firma z poziomem żeby takie grosze płaciła Firma jakby była taka ok to by przez pół roku ludzi nie szukała

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

kris

Ile moge zarobic za pomocnika

jawor

To raczej ja muszę sobie dać spokój z ZPUE po prostu nie mogę czekać tak długo na jakąś podwyżkę (usunięte przez administratora)

jawor

Witam ja już byłem dwa razy raz na stolarce a drugi ZPUE i zabrałem tą ankietę bo po prostu straciłem nadzieję Powinni brać pod uwagę ze pracuję w jednym miejscu 10 lat to o czymś świadczy ze nie jestem jakimś tam latawcem co zmienia prace co pół roku takie jest moje zdanie ale z drugiej strony złapią takiego młodego co zacznie od tych małych zarobków a i tak się nauczy

jawor

Chodzi o to ze byłem tam spytac się o prace mimo tego ze mam prace i pracuje i to co proponują to jest 3 złote mniej od tego co zarabiam ale chciale sprubowac bo ZPUE to jest firma z zajebistym parkiem maszyn ale mam rodzinę i te 3 złote to sporo

jawor

nie pracowalem ale chcialbym zobaczyc jak tam jest

Jurek

Warto pracować w ZPUE, to doskonałe doświadczenie zawodowe, ludzie fantastyczni. Nawet jakbyś sobie kiedyś chciał zmienić pracę na inną, to ZPUE wpisane w CV daje ogromne szanse. A co do niektórych opinii na tym portalu- to w większości piszą ludzie, którzy rozstali się z firmą zdecydowanie z własnej winy, więc zero obiektywni.

ziomus

@luks: No cóż, są równi i równiejsi. Renoma firmy nie ma tu nic do rzeczy.

kierowca

Panowie jak wygląda sytuacja u kierowców? Proszę o informację.

Karol

Na KL-u praca jest ok , atmosfera też.

majki

Chciałem zapytać Szanownych Państwa, jaką macie opinię o Wydziale KL? Mam zamiar podjąć pracę na tym wydziale. Bardzo mnie interesuje w szczególności opinia o brygadzistach tamtejszego wydziału, jak też o sposobie pracy na nim i o atmosferze wśród pracowników. Bardzo proszę o wszelkie opinie.

kierowca

Panowie a jak tam z kierowcami?

kierowca

a jak z tymi kierowcami w zpue, jakie mniej więcej zarobki i system pracy?

ing.

ZPUE nie odbiega od innych, a pracowałem w czterech duyżych podobnych spółkach w branży. natomiast ludzie zdecydowanie najfajniejsi we Włoszczowie! jakoś ciągnę do przodu, mimo narzekań na tym forum awansowałem i jest czwórka na początku wypłaty. Problem miałem z mieszkaniem w miasteczku , ale rozpoczynam budowę małego lokum- byle do przodu :)

Sprostowanie
@ing.

Kolego widzę,że mit o pracy w biurze wciąż żyje.Postaram się wszystko naświetlić.Praca w biurze to nie tylko kawa i grzanie stołka.To ogromna odpowiedzialność i praca umysłowa na wysokich obrotach przy wciąż dzwoniących telefonach.Spróbuj kiedyś się nad czymś skupić jednocześnie odbieraj telefony i bierz odpowiedzialność za jedno i drugie.To naprawdę trudne.....

adrian

Nie wiem jakie masz przygotowanie do pracy, więc jeśli jesteś bez, to na kokosy nie licz. Fachowcy w zpue zarabiają lepiej, wiem to ja po kierunkowym technikum, 8 lat pracy. Duże są możliwości awansu, ale trzeba chcieć się przebić. I jeszcze jedno- kolega mój z włoszczowy przeniósł się do zpiue w katowicach i do razu poczuł to pozytywnie w kieszeni. Na koniec- atmosfera niezła, firma z perspektywani, zarobki takie jak w regionie- spoko

arni

Pracuję w ZPUE od 9 lat i powiem- wypłata zawsze na czas. Że mogłaby być większa? Oczywiście, jak każda wypłata. Ogólnie innej roboty nie szukam, teraz na koniec roku były fajne wysokie premie, więc żle nie było.

kolo

Jedna rada dla wszystkich kandydatów do pracy. Firma pochodzi z małej wiejskiej miejscowości o dużym bezrobociu. Zarobki zawsze będą kiepskie. Nie liczcie na krocie.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.