ZPUE S.A.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ZPUE S.A.

Mariusz

Wykształcenie i uprawnienia mam, a nawet przewyższające wymagania. Nie mam doświadczenia w montażu rozdzielnic, pracuję w utrzymaniu ruchu.

Mariusz

Witam, Co powiecie na temat pracy elektryka, który zajmowałby się wyposażeniem rozdzielnic, itd. i co oznacza w tej firmie atrakcyjne wynagrodzenie.

stefan

Ja tam będę apilikował, bo szwagier mówił, że jest ok

TIGMAN

Powiatowy urząd pracy ,wystawił.Czy może wiesz coś na temat zarobków w tej firmie dla osób znajacych dobrze swoje rzemiosło?

junak

ja wybieram sie na w 10 ciekawe jak tam bedzie

abcd

Witam proszę o opinie na temat wydziału w-6 stanowisko młodszy monter czy praca jest lekka i jaka jest atmosfera

marzena

Czy jest praca dla kobiet w ZPUE we Włoszczowie? I na jakich stanowiskach?

Junak

Witam mam propozycję pracy czy warto

Gość
@Junak

Jakie stanowisko?

junak
@Gość

operator frezarki cnc

tlw

A jak wyglada sytuacja na wózkach jakie zarobki

Can'T ToucH ThiS

Pracownicy na pewnym wydziale (?) zamiast ze sobą współpracować, tylko kopią pod sobą dołki, tworząc tym samym bardzo napiętą atmosferę, która dla nich samych (i dla firmy) nie jest korzystna. Pomijam kwestię "zarobków"... Szukasz pracy? Moja rada: omijaj ZPUE Włoszczowa szerokim łukiem.

ZA

Szukam pracy. Chciałbym wiedziec jak pracuje się w tej firmie w Gliwicach. Czy praca jest na zmiany, i o której zaczyna się pierwsza zmiana.Jakie są zarobki.

pitr

ZPUE - zapewniamy prace umozliwiajaca egzystencje ...

jawor

Tez mnie to dziwi bo bardzo dużo ludzi się tam przewija i albo zostają lub przepracują do wypłaty i spadają chyba tylko dlatego żeby w kadrach mieli pracę ą tak po za tematem to taka duża firma z poziomem żeby takie grosze płaciła Firma jakby była taka ok to by przez pół roku ludzi nie szukała

kris

Ile moge zarobic za pomocnika

jawor

To raczej ja muszę sobie dać spokój z ZPUE po prostu nie mogę czekać tak długo na jakąś podwyżkę (usunięte przez administratora)

jawor

Witam ja już byłem dwa razy raz na stolarce a drugi ZPUE i zabrałem tą ankietę bo po prostu straciłem nadzieję Powinni brać pod uwagę ze pracuję w jednym miejscu 10 lat to o czymś świadczy ze nie jestem jakimś tam latawcem co zmienia prace co pół roku takie jest moje zdanie ale z drugiej strony złapią takiego młodego co zacznie od tych małych zarobków a i tak się nauczy

jawor

Chodzi o to ze byłem tam spytac się o prace mimo tego ze mam prace i pracuje i to co proponują to jest 3 złote mniej od tego co zarabiam ale chciale sprubowac bo ZPUE to jest firma z zajebistym parkiem maszyn ale mam rodzinę i te 3 złote to sporo

jawor

nie pracowalem ale chcialbym zobaczyc jak tam jest

Jurek

Warto pracować w ZPUE, to doskonałe doświadczenie zawodowe, ludzie fantastyczni. Nawet jakbyś sobie kiedyś chciał zmienić pracę na inną, to ZPUE wpisane w CV daje ogromne szanse. A co do niektórych opinii na tym portalu- to w większości piszą ludzie, którzy rozstali się z firmą zdecydowanie z własnej winy, więc zero obiektywni.

ziomus

@luks: No cóż, są równi i równiejsi. Renoma firmy nie ma tu nic do rzeczy.

kierowca

Panowie jak wygląda sytuacja u kierowców? Proszę o informację.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 24 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ZPUE S.A.?

Liczba opinii klientów firmy ZPUE S.A., to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a, 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.
Przejdź do nowych opinii