ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

Niezdhjfjjg

Witam Szukam opinie o wydziale W-8

Darek

Jestem zainteresowany praca w magazynie i widziałem ofertę. Może ktoś mi podpowiedzieć na jakie zarobki mogę liczyć? Czy poza pensją są jeszcze jakieś dodatki np. socjalny?Czy rekrutacja jest w miarę łatwa?

fridek

zarobki bardzo kiepskie jak tak dalej bedzie zostana sami pracownicy po 50 roku zycia

Gregor

@Kloc Poniosły Cię emocje, albo nie nadajesz sie do tej pracy! Czasami warto spojrzeć na siebie i dopiero oceniać innych.

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

Oburzony

Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się jakiś czas temu. Przebiegła pozytywnie - jedyny "zgrzyt" dotyczył wynagrodzenia. Pani z tzw. "HR-u" przekazała mi informację, że za określoną przeze mnie stawkę firma nie może mnie zatrudnić. Umówiliśmy się, że w przeciągu tygodnia owa Pani odezwie się do mnie i podyskutujemy o nowych warunkach. Od tamtej rozmowy minęło 2 tygodnie i żadna z pi!@#d nie potrafi nawet napisać oficjalnego maila, że nie są zainteresowani, albo coś w tym stylu. A ja muszę przecież sobie dzień wolny wywalczyć, żeby się z jaśnie Państwem spotkać. Uderzający brak szacunku. Nie polecam

Włoszczowiak
@Oburzony

Zaśmiecasz forum. Nie potrafisz w merytoryczny i kulturalny sposób przekazać informacji to nie pisz lepiej nic. Nie obrażaj sugerowanymi wulgaryzmami pracownic. To nie ich wina i nie one decydują żeby Ci dać informację. To osoby decyzyjne mają na to wpływ. Jeśli podobną aparycję przedstawiłeś na rozmowie i jeszcze zażądałeś więcej niż najniższa krajowa (bo tak Cię wyceniam) to nie dziwię się że nawet nie chcą się kontaktować z Tobą. To prawda że zbyt bystrych ludzi nie chcą. Bo boją się mądrzejszych od siebie, żeby ktoś ich kiedyś nie wygryzł ze stołka i takie osoby są często zbywane. Zwłaszcza w pionie handlowym. Kto był ten wie. Ale co do Ciebie to chyba inna sprawa. Może już im wystarczy podobnych wieśniaków w zespole.

@Włoszczowiak

Nie obrażaj wsi zabzdzialy mieszczuchu

Włoszczowiak
@Kolekcioner

Nie uznaję Włoszczowy za miasto, wiec obelgi też nie uznaje.

Oburzony
@Włoszczowiak

Witaj Masz rację. W tym momencie przepraszam wszystkie Panie z HR u za takie ich określenie. Oczywiście Panie nie są nic winne, że firma działa na zasadzie "gadaj do d@&€y, d@€a cie os&€&a" . To nie zależy od nich. Co do samej rozmowy - zachowałem się na tyle stosownie, że zasługuję na elementarną odpowiedź (np. nie jesteśmy tobą wieśniaku zainteresowani - idąc twoim tokiem rozumowania). Skoro ja organizuję sobie dzień wolny, żeby się z jaśnie Państwem (tego nie wycofam) spotkać, to firmę powinno być stać na odpowiedź. Są to elementarne zasady kultury, do której sie odwołujesz

Kloc

Szkoda czasu na rozmowę rekrutacyjną. Rekrutujący zaspany, w dodatku nie otrzymasz zwrotnej informacji, nadajesz się ale jednak nie..., lub jesteś debil i zapraszamy do zespołu. Nie polecam.

Lukas

Jakie warunki trzeba spełniać na żeby podjąć pracę na stanowisku doradcy techniczno - handlowego? Jak przebiega rekrutacja? Może coś jeszcze się dowiem?

Szczerze i na temat
@Lukas

Warunki są proste. Koneksje i znajomości. Poza tym możesz być debilem. Zbyt bystrych ludzi nie chcą zatrudniać.

Natalia

Świętokrzyska Viktoria w kategorii „Przedsiębiorczość” oraz Pracodawca-Organizator Pracy Bezpiecznej to tylko niektóre nagrody na koncie firmyZPUE SA.

alik

Firma na moje oko w pozytywnej przebudowie, trochę siadły zamówienia, bo cała branża leży...

Wera
@alik

Mam pytanie . Kto daje te wszystkie wyroznienia zpue'-?

Wera
@alik

Mam pytanie . Kto daje te wszystkie wyroznienia zpue'-?

Dominika

Oferty pracy mają bardzo różne, większa szansa na znalezienie pracy. Myślę, że płace są uzależnione od rodzaju pracy, nie ma co narzekać

lucjan

Jeszcze trochę i nie będzie miał kto pracować. .... na bieżąco ludzie się zwalniają .... I co Ciekawe w tym momencie to już nie są jednostki. ..... Ja tez uciekam z firmy ponieważ za taką wypłatę nie da się wyżyć

Rambo 74

Nic dobrego po tylu latach pracy Nas tu nie czeka ..... trzeba szukać innej pracy za wieksze pieniądze jeśli się chce rodzinę utrzymać. ..Każdy chce godnie żyć a nie zastanawiać się nad tym czy mam zapłacić wodę czy światło. ... bo w tym wypadku brakuje na to i na to a o reszcie szkoda gadać. .....

Ziomal

Ja tu pracuję i mam więcej niż średnia krajowa. Widocznie trzeba dobrze pracować a wtedy zarobki są odpowiednio wysokie. Wszędzie tak jest i nie może być inaczej.

ciekawy

Na czym będą polegały oceny? Bo czytałem na echodnia że teraz ma być tam jak w szkole bo mają wprowadzić jakieś oceny..

profesor ciekawski
@ciekawy

Będą oceniać co robisz w czasie pracy :)

@profesor ciekawski

Jak jesteś w dobrej ekipie to będziesz leżał i piątki miał

Elek

A jak wygląda sprawa w utrzymaniu ruchu, pytam bo jest ogłoszenie dla elektromechanika.

Kolekcioner

Mi w zeszłym roku proponowano (usunięte przez administratora)na na start ale nie skorzystałem zostałem w obecnej a czy dobrze zrobiłem kto to może wiedzieć

Zomo

Myślę, że mimo przejściowych problemów uda się przejść przez to bez większych strat. Ważne , że załoga jest zgrana przynajmniej moja. Firma jest prężna więc na pewno poradzi sobie a tym, którzy czują się tu źle życzę szerokiej drogi i powodzenia !!!

Kamil

(usunięte przez administratora) Wszystko się może zmienić - oby nie na gorsze.

Zomo

Ja tam pracuję od dawna i jest super. Może i są firmy lepsze od naszej, to kto ma taką wolę..........

Italianolskdj

Nie polecam zakładu w Gliwicach!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.