ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

Menio

Uważam, że ZPUE to spoko firma, rekrutacje już mam za sobą.

Niezależny

Najgorsza tam jest rekrutacja niby szukają pracowników a h.u.j.a się odzywają nawet nie raczą poinformować jak wygląda sytuacja. Zresztą o czym tu mówić nie ma chętnych żeby zwerbować ludzi to korzystają z agencji zatrudnienia adecco.

Święty
@Niezależny

Dokładnie my z kolegą złożyliśmy CV zaraz jak skończyliśmy szkole czyli w kwietniu i zero kontaktu.

Dział HR ZPUE
@Niezależny

Tak nadal poszukujemy pracowników na różne stanowiska. Nasze oferty pracy dostępne są na stronie www.zpue.pl lub na popularnych portalach z ofertami pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego jak odbierany jest brak informacji o decyzji ws. rekrutacji. Dlatego też wprowadzamy usprawnienia systemowe i reagujemy na takie uwagi jak tutaj. Przy tak dużej ilości rekrutacji jakie prowadzimy dla naszych wszystkich spółek może zdarzyć się, że nie uda nam się skontaktować ze wszystkimi, z różnych względów. Jeżeli jesteście nadal zainteresowani pracą w naszych spółkach zachęcamy do ponownej aplikacji. Tel: 41 388 1413 rekrutacja@zpue.pl

@Niezależny

Ja co do sprawy rekrutacji to był bardzo miły kontakt a byłem na stolarce bardzo miły i rzeczowy kierownik i to samo można powiedzieć o kierowniku w Z PUE nie będę wymieniał działów jeśli chodzi o pieniądze to na początku proponowali marnie ale po negocjacji podnieśli i to powiem nie źle ale mimo to nie przyjąłem propozycji bo w obecnej firmie dzwigneli co nieco

@Dział HR ZPUE

Pewnie że chciałbym pracować bo zakład duży , fajny park maszynowy ale wszystko kręci się w koło jednego czyli pieniędzy jak ktoś szuka tyłu ludzi to albo się rozrasta lub na co ja stawiam ludzie się zwalniają i nie ma po prostu kto pracować

to się Szanowny dział HR popisał, zostawię dla szarych pracowników i potencjalnych inwestorów: kwartał IV 2015 zysk- 23 mln. Rok pózniej w tym samym okresie IV kwartał 3 mln straty. Kwartał I 2016 zysk 2mln, rok pozniej w tym samym okresie: kwartał I 2017 strata 9 mln. Do tego cena akcji w rok spadła o 50%. No faktycznie nic strasznego u was się nie dzieje, a ta restrukturyzacja to chyba chyba program zwolnień grupowych, ;) http://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/ZPUE/wyniki-finansowe/skonsolidowany/roczny/standardowy

Prawda jest taka, że Wypychewicz to jest słaby businessman. Gdyby nie poszedł na skróty, przez GPW, to firma byłaby kilkudziesięcioosobowa. Koronea to kolos na glinianych nogach. Niskie płace, mierne umiędzynarodowienie, za to od lat szasta kasą na lewo i prawo: jakieś pikniki, fundacja itp. To wszystko padnie jak Amber Gold i będzie płacz, bo firma która w zaledwie rok zabrała im kilkadziesiąt procent zleceń od dekad działa na wielokrotnie trudniejszym rynku, gdzie marże wyłączając koszty produkcji, dystrybucji są groszowe, a mimo to osiągają wyniki porównywalne do ZPUE z czasów świetności.

@ja

Właśnie o to chodzi GPW i za dużo biur

Kolegen
@ja

Chciałbyś żeby było źle, ale ciebie zmartwię . Wypychewicz idzie do przodu , restrukturyzuje firmę aż miło . Nie padnie , wystarczy że pozbyliśmy się takich ludzi jak Ty, którzy z zawiści piszą farmazony.

Direktor
@ja

(usunięte przez administratora) , zachowuj się jak dżentelmen, choć jak to mówią chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy. Jeszcze koleżko nic nam nie zabrałeś , tylko pokrzykujesz z krzaków . Wielkie zeeero. Pozdrawiają byli koledzy z Wloszczowy .

@Direktor

Taka gadka że chłop że wsi i takie tam to właśnie świadczy ale o tobie i to nie na plus

krotkasprawa
@Direktor

dziecko przecież takie osoby jak napisałeś "ze wsi" ..może inaczej takie pograbki ze wsi bo na wsiach mieszkają tez ludzie lepiej sytuowani i lepiej kształceni niz ja i Ty.. (ja akurat z Kielc) ale o tych pograbkach przecież Wam są tacy potrzebni.. co wykona ,każde polecenie ślepo nawet jak łamie przepisy BHP czy ma gorączkę 40 stopni ale obawia się ,że go zwolnicie bo pracował wczesniej np. w wirze łopuszno za 11 h na dobę dostał 1000 zł na rękę ,nie w terminie i musiał w niedziele skosic szefowi trawnik ... ale sam jest sobie winien .. z 6 klasami podstawówki ..słabym zrozumienim tego co napisane i ze skopiowanym wnioskiem urlopowym w kieszeni ( bo nosi go na wzór) tak tak.. takich macie pracowników co sam nie jest w stanie wypłenic wniosku urlopowego .... co taki moze wywalczyc?moze inaczej co mozna z takim wywalczyc? przeciez takich Wam potrzeba. Nawet jak obsikasz sobie buta to on i tak powie ,że to jego wina. Zamiast przyjmowac ludzi na produkcję.. to przyjmujecie swoich do biura ( przykład córki pewnego pana sprzed kilku dni) a przełozonym wmawiacie ze nie ma kim robic bo ludzie sie zwalniaja.. jak akurat mam luzna fuche w Zpue i nie najgorzej płatną.. ale na to wszystko patrze.. i czytem też Twoją przyglupią wypowiedz.. pewnie jakbysmy sie spotkali na zakladzie w oko w oko to bym Cię dziecko połknał dwoma wyrazami.. widzialem upadki nie takich "miastowych" jak Ty:) z jednym muszę się zgodzić na pewno ( nie wszyscy ale około 80%) pracowników za te pieniadze ,które otrzymuje na terenie Włoszczowy nie znajdzie lżejszej pracy.. szkoda tych co utyrają się ale boją sie odejść ( przyzwyczajenie i strach przed nowym..brak pewnosci.. moze i tez umiejetnosci czy po prostu nigdzie wczesniej nie pracowali a jak sie ma juz pewien wiek to nie chce sie juz nic zmieniac... zarobki w Zpue muszą dojść do 2900-3200 zł za 200 h przepracownych w miesiącu dla pracownika ze stazem miniumum 2-3 lata... inaczej.. wydajnosć bedzie jeszcze gorsza z miesiąca na miesiąc.. podnoszenie kilku osobom nic nie daje... powoduje tylko niesmaczne sytuacje a Ci co maja juz podniesione nie zawrócą sami kijem Wisły. tak to wygląda panie miasto. Pozdrawiam krotkasprawa i daje buziaka:)

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

Zomo

Szkoda, że osoby którym dobrze pracuje się w firmie nie chcą udzielać się na forum. Odnoszę wrażenie, że niektórzy chcieliby żeby firma miała problemy a najlepiej jak ją zamkną!!!. Jeśli nawet ZPUE nie jest w najlepszej kondycji to nie jest powód do radości dla pracowników!!!

Mariusz
@Zomo

Skąd masz ZOMO takie informacje, że firma jest w nie najlepszej kondycji? To świetna firma i ja w niej pracuję, więc nie opowiadaj tu bzdur na forum!!!

@Zomo

To jest racja ale firma stanie na nogi jak różnica zarobków między majstrem czy kierownikiem a zwykłym pracownikiem się zmniejszy to jest możliwe obciąć trochę tym wyżej a trochę dołożyć na dole ja tak to widzę

oko
@Kolekcioner

Jak widzę pozytywne porządkowanie w zarobkach już się dzieję, to się u nas nazywa wartościowanie. Teraz będzie jasne kto, co, jak i za ile.

@oko

Właśnie o to chodzi niech zarabiają ale za umiejętności a nie za koleżeństwo bo tak niestety jest

Zomo

Interesuje mnie oferta pracy dla specjalisty w sekcji kalkulacji. Czy ktoś ma wiedzę w tym temacie i mógłby mi podpowiedzieć kilka informacji? Czy to jest jeszcze aktualna oferta? Czy można liczyć na godziwe zarobki?

Dział HR ZPUE
@Zomo

Najlepiej zapytać u źródła :) Oferta jest aktualna, miejsce pracy to Katowice. Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji: 41 388 1413 lub przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja@zpue.pl i wtedy my zadzwonimy. Zapraszamy do przesłania aplikacji.

Bingo
@Zomo

Praca dosyć dobra ale tylko 2 tysiaki do ręki.

xx

To nie jest tak, że cała branża leży. Firma wam po prostu ZDYCHA! Jeszcze nie wiecie, ale jeden z liderów eksportu z innej branży, pokroju Drutexa, CCC, czy Maspexa został inwestorem strategicznym dla jednej z niewiele znaczącej spółki z tego sektora. Dwa kwartały na minusie ZPUE pośród kilkunastu lat klarownej sytuacji, przy dużo mniejszych możliwościach i kryzysie finansowym 2008- 2011 TO NIE JEST PRZYPADEK

xxx
@xx

Już zaczęli nie wypłacać to co się należy.

Zomo

Czy orientuje się ktoś w temacie pracy dla specjalisty ds kalkulacji? Może podzieli się wiedzą a mnie ułatwi decyzję.

Jak 1300 zamało to opuścić mame Włoszczowe. Ja pracowałem w Zpue teraz dojeżdżam do Kielc (we czworo) i mam 3000 pewne za 168 godzin jak mam ochotę to idę w sobotę płatne 115% i niedzielę 300% i mam +750. TERAZ WIEM ŻE ŻYJE .

asd

Gdzie teraz pracujesz ? Jeśli to nie jest tajemnica to odpowiedz :)

Norbi

Mam pytanie z nadzieją, że mi ktoś pomoże. Jestem zainteresowana pracą w dziale standaryzacji i dokumentacji ale interesuje mnie atmosfera w firmie? Czy są jakieś dodatki?

może przyszły pracownik

Widzę ogłoszenie na stanowisko Inżynier mechanik. Czy może ktoś napisać jakie są warunki finansowe na takim stanowisku? jaka jest możliwość awansu i rozwoju? Czy warto starać się o tą prace? Proszę o rzetelne opinie.

obiektywny

1350 po odliczeniu wszytskiego ... stawka i premia się zgadza ale doliczyc sobie trzeba jeszcze wskaznik 90 to premii wgl nie ma i na lepiej sie zanosi jesli chodzi o finanse, nie pozdrawiam.

Zomo

@Angi Jeśli nie zrozumiałeś to nie zarzucaj kłamstwa. Firmy nie płacą premii za te dni kiedy było zwolnienie.

fridek

na godzine na dzien dzisiejszy 12.70 zl plus premia 10procent

Zomo

Jeśli ktoś jest wybitnym specjalistą to uważam, że powinien mieć swoją firmę. Dla przeciętnego pracownika taka kasa jest ok. I normalne jest że kiedy jesteś na L4 nie ma premii

Angi
@Zomo

Kłamiesz zomo. Jest premia mniejsza o dni zwolnienia . Sprawdź , nie kłam .

Angi
@Zomo

Kłamiesz zomo. Jest premia mniejsza o dni zwolnienia . Sprawdź , nie kłam .

Franek

Narzekanie to już plaga narodowa. Może trzeba patrzeć na firmę bardziej optymistycznie. Jest jeszcze zmiana pracy!

Joggingu castingów

1500-1800 i nic więcej

Jogging gnocchi

1500-1800 i nic więcej

Kamil

Witam. Jestem zainteresoany zarobkami w zakładzie. chodzi mi na jak realnie możliwe zarobki mogę liczyc? (w. produkcji)

Xyz
@Kamil

Adrian
@Kamil

Potrafisz jeść co drugi dzień? Jeśli tak to będziesz zadowolony

Zenobek

Witam, czy mógłby ktoś podpowiedzieć w sprawie pracy dla doradcy techniczno-handlowego? Jakie są wymagania ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć i ewentualnie premie?

Stary
@Zenobek

2500 brutto plus premia ( zazwyczaj 10-15%), jeśli pójdziesz na L4 premii nie ma. Tak naprawdę nigdy nie wiesz jaką wypłatę dostaniesz, może być 2500 brutto, a może 4000 brutto.

@Stary

To taka wypłata to ok

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.