ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

Zibi

@pracownik ZPUE EOP Czy mógłbyś dodać jaki jest powód takiej sytuacji w firmie? Miałem zamiar aplikować i teraz chciałbym się dowiedzieć przed podjęciem decyzji.

pracownik ZPUE EOP
@Zibi

pracownik ZPUE EOP

(usunięte przez administratora) Wszyscy w oddziale w Kaliszu i Koszalinie dostali wypowiedzenia warunków umowy o pracę z zakresie płacy. Nową propozycją ZPUE są płace średnio niższe o 30-40 %, względem tych wcześniejszych. Po nowym roku Państwo z zarządu zdziwicie się i obudzicie, gdy 90 % załogi nie akceptując obniżenia płac będzie, pracować u nowego pracodawcy.

@pracownik ZPUE EOP

Kolego masz rację, nie warto się przejmować dla fachowców zawsze znajdzie się miejsce. Obniżka płac jest spowodowana faktem, że nie radzą sobie z konkurencją. Na rynek wchodzi ktoś, kto potrafi zorganizować sobie profesjonalną sieć sprzedaży międzynarodowej. Warunki zatrudnienia jak w PGE, czy u Kulczyków w Polenergii. Zakładając, że nowy lider branży wchłonie większość kadry ZPUE, to będziecie zadowoleni, a ilość zleceń będzie 2-3 krotnie większa w skali Europy ;)

Zfirmy
@pracownik ZPUE EOP

Firma wszelkie działania wobec pracowników w tej spółce konsultuje ze związkami i pracownicy będą mogli podjąć decyzję o pozostaniu w firmie lub nie w momencie poznania ostatecznych wyników wartościowania (z początkiem listopada).

adam

w który dzień jest wypłacana pensja 10/15/30 z góry dzieki

Bronek
@adam

Zdziwiony

ZPUE na międzynarodowych targach Poznańskich EXPOPOWER 2017 otrzymało kolejne wyróżnienie.!!!

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

Zibi

Czy może mi ktoś wyjaśni jaka jest przyczyna tak długiej listy ofert pracy? Czyżby braki na rynku pracy zaczynały dawać się we znaki firmom? Może to będzie sygnał do ponoszenia wynagrodzenia żeby ściągnąć fachowców?

pracownik22
@Zibi

Manager at ZPUE

Przynajmniej Menadżerowie dostają samochody służbowe

Zibi

Widzę, że ZPUE ma duże potrzeby osobowe, taka sytuacja to ogólna tendencja na rynku.

MowieJakJest

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą! Praca prawdopodobnie tylko do grudnia a potem zwolnią pewnie 300 osób jak w tamtym roku a za tydzień będą płakać że nie ma kto robić.Zreszta ten zakład to bardziej jest praca sezonowa na 6 miesięcy w ciągu roku a nie na stałe bo nie ma oczywiście zleceń. A ludzie nie są głupi na potęgę wyjeżdżają za granicę.

Maniek

@bioły Jeśli w firmie trzeba zostać po godzinach to dla mnie jest to oczywiste. Wszyscy nie mogą zostać? Jak firma zatrudni obcokrajowców, którym będzie się chciało pracować znów będzie larum bo biorą obcych a nie swoich!!

q

q

pracownik21

bioły

zmusz... ludzi do robienia nadgodzin , nie interesuje ich sytuacja osobista ze ktoś nie może albo po prostu nie chce siedzieć tyle godzin w gorącu, nie zostajesz, będą konsekwencje ( zarządzenie dyr..). zachętą ma byc płacenie 50 tek i 100 tek smiech... przez tyle lat nie płacon i teraz strasznie beda płacić, .. odnoszą się wulgar do pracowników bojąc się o swoje stołki.. Brakuje mądrego zarządzania pracownikami. nie maja jak i czym zainspirować ludzi do pracy. czego konsekwencja bedzie jakość i zawalone terminy . ciekaw jestem który mistrz lub brygadzista ma odpowiednie kompetencje by zarzadzać ludzmi, kierować zespołem. Ale może ukraińcy podołają w tej cieżkiej sytuacji w którym jest zakład.

Kornel

Jak firma ma dużo pracy to zarobki tez będą dobre. Właśnie widziałem długa listę ofert pracy . Dobrze będzie jeśli przyjmą dobrych pracowników. Niestety nie zawsze to się udaje.Ludzie się chwalą a później są problemy.

Zuza

Jak jest więcej pracy to łatwiej będzie dostać się do pracy w firmie. Pewnie zarobki się poprawią!

chętny

Panowie, jak z produkcją, ruszyło już coś na większą skalę, bo wyżej piszą że zastój był. Roboty na hali jest tyle co rok temu, mniej czy już więcej?

Monter
@chętny

Roboty Kolego jest masa . Zamówień przybywa i przybywa , można by robić na trzy zmiany.

Magnum

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mają tak długa listę ofert pracy? Czy to jest związane z jakimś nowym projektem? Czyli mówiąc ogólnie firma się rozwija skoro potrzebuje tylu pracowników. To dobrze ponieważ interesuje mnie praca tutaj, mam nadzieje że dostane się.

@Magnum

Na tą sytuację mają wpływ dwie rzeczy: po pierwsze gwałtowny rozwój firmy mający miejsce w ostatnim czasie a po drugie niestety negatywne konsekwencje tego rozwoju, które skutkują tym, że ludzie się zwalniają

zona pracownika

firma zpue powinna wplacac wczasy pod grusza pracownika bo zatrudnia wiecej niz 50 osob na pelny etat tym powino sie zajac PIP

Prawnik
@zona pracownika

Nieprawda, firma wcale tego nie musi wypłacać - obowiązujące prawi mówi o tym jasno. Robi masę innych rzeczy, choć wobec przepisów nie musi. A robi-

Pracowniki.
@Prawnik

To odpowiedź mi co z tymi pieniędzmi robi i gdzie je wydaje. Pozdrawiam

zona pracownika
@Prawnik

jednak musi wedlug kodeksu pracy laski nie robi a kodeks pracy jest jeden na caly kraj

fridek

w tej firmie nie bedzie dobrze jesli trzech pracownikow fizycznych musi wypracowac na jednego umyslowego i jego samochod slozbowy to fizyczny wiadome nie zarobi wiecej tylko okolo 1700 zl

Zeta

Firma ma jak widzę sporą listę ofert pracy. Martwią mnie jednak opinie, gdyż są przejawem złości na firmę. Interesuje mnie firma ponieważ szukam nowej pracy w Katowicach

seba

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku operator cnc na początku z premią(netto - do ręki)?

@seba

To zależy czy masz doświadczenie czy nie- jeśli do szkolenia to podstawa, jeśli masz doświadczenie to można powalczyć o dobry start. natomiast takiej praktyki i szkoleń niewiele firm oferuje na rynku.

@seba

1700 zl a w zime bedziesz siedzial w domu chyba ze bedziesz chodzil soboty niedziele to z 2000 -2200

Zenia

Może niektóre osoby mają jakieś gorsze doświadczenia z ZPUE ale to są jakieś wypadki przy pracy. Nie należy na takiej podstawie oceniać firmy, która jest dobrym pracodawcą.

Hahqha te pozytywy to pisza chyba brygadzisci bo im kaza porazka ludzie uciekaja masowo sa traktowani jak snieci zastraszani szantazowani zrobil sie obuz koncentracyjny nawet radio przeszkadzalo i tylko szybciej szybciej obiecali podwyzki dostali nieliczni co (usunięte przez administratora) liza a kierownik to powiedzial ze bedzie placil za sprzedawanie tych co wolniej robia hahahahaha paranoja

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.