ZPUE S.A.

Opinie o ZPUE S.A.

krotkasprawa

śmiało można iść do zpue.. można tu załatwić robotę swoj żonie najlepiej na innej zmianie żeby inni się pocieszyli a Ty żebyś nie musiał się z nią często widziec.. pograsz sobie na telefonie wyjdziesz po ośmiu h jakbys zupełnie nic nie robił.. ludzi olej zbytnio nie dziel sie z nimi swoim zyciem prywatnym im mniej wiedzą tym lepiej dla Ciebie. zpue dazy do tego jak kazda firma abys umial przykrecic tylko srube w trybiku.. zeby w razie czego ktokolwiek mogł cie zastapic.. czy ukrainiec czy ślepy i głuchy.. ma to swoje dobre i zle strony.. złe to takie ze nigdy nie dostaniesz podwyzki ;:) dobre to takie ze mozesz sobie zalatwic urlop nieplatny i wyjechac na dwa trzy miesiace w roku za granice zeby sie cos podratowac.. staraj sie pracowac na jak najwiekszej ilosci stanowisk nie trzymaj sie kurczowo jednego.. im wiecej przyswoisz tym wiecej dostaniesz np.. a augsburgu w firmie ktora produkuje to samo co zpue.. starczy ci trzy lata w tym czasie powinienes zrobic jakis kurs wozków czy suwnic.. jezykowy tez sie przyda.. nie bedziesz ju zmusial zwracac z lojalkę..i uciekaj stad.. bo polska to pojechany strasznie kraj.. nie chodzi tu o zpue.. znam tysiace firm gdzie jest sto razy gorzej zpue to w porownaniu do nich raj.. ciezka praca.. zarobki nie na czas..i jeszcze kazdego dnia mysli ze dzis mnie zwolnią. w zpue jest przeciwnie daje jakąś stabilizacje nie moge powiedziec ze nie.. nie jest ciezko wyplata na czas i nie ma mysli ze mnie zwolnią.. sporadycznie zdarzaja sie dni ze sie narobisz.. cóz po rocznym opierniczaniu trzeba czasem dac z siebie wiecej.. srednio za 200 h wezmiesz 2140-2300 w słabych miesiacach czy beda jeszcze te lepiej premiowane nie mam pojecia podejrzewam ze nie ilosc pracowników i systematyczne jej zwiekszanie utwierdza mnie w przekonaniu ze nie bedzie:) wiec sie zbytnio nie przepracowujemy gramy na telefonie zjedzmy cos sobie i odbijamy sie kartą:) niech ukraincy zapierdzielaja.. aczkolwiek mi akurat powiedzieli ze oni tu przyjechali zarobic a nie pracowac:) i tak raczej to u nich wygląda .. sa tez wyjątki ale na 200 widziele takiego jednego:) moge polecic zpue z czystym sumieniem.. aczkolwiek niemily bedzie strzal gdy przyjedzie ci pracowac u kogos innego.. zobaczysz wtedy co to znaczy w polsce zarobic 2300 zł:) odwrotnie maja ci co przychodzą od prywaciarzy i mila niespodzianka ich dotyka.. sa tez tacy co beda pracowali nawet za 800 zł.. nie ma sie co dziwic zpue to głownie pracownicy ze wsi .. ci co mieli kogos wysoko.. maja wiecej ci co mieli zalatwione sa wdzieczni za to ze wogole cos maja i naprawde robili by za 800 zł.. i jeszcze buta wylizali.. przez takich tez nie ma co liczyc na wiecej:) starajcie sie pozbywac takich ze swojego otoczenia jak najszybciej jak to mowia.. "lej dziada poki ma tydzien bo potem pokaze ci gdzie twoje miejsce w szeregu" tak wiec.. da sie przewegetowac pracujac z zoną w zpue.. bank tez przychylnie udzieli ci pozyczki ... da sie wyjechac za granice co roku.. i da sie jakos zycie.. nie ma co narzekac.. ale jezeli jestes mlodym czlowiekiem czujesz ze chcesz czegos wiecej.. to gon za marzeniami.. zdobądz doswiadczenie odloz jaką kaske bo przy rodzicach odlozysz caal wyplate bez problemu i swiat jest Twój. staraj sie szukac pracy blisko granicy.. najlepiej goerlitz firma bombardier zamelduja cie w niemczech.. zamieszkasz w zgorzelcu .. z zoną i dzieckiem wezmiesz 300 euro za rozłąkę i na dziecko (kindergelt) dziecko wyslesz do żłobka.. a zone do helmuta do sprzątania.. ona polknie ze 6k... ty w dobrym okresie 8-9 k.. i sobie zyjecie w polsce a do pracy macie kilometr przytulajac 16k miesiecznie.. wszystko sie da ale nie nalezy sie trzymac kurczowo czegos co nie daje ci pieniedzy,, praca ktora nie daje pieniedzy i zabiera czas robi z ciebie dziada.. dlatego jak masz zdrowie to dasz rade wszedzie.. Pozdrawiam

Hans
@krotkasprawa

Powiadasz ze żoną twoja się cieszyli koledzy - nic dziwnego ze uciekłeś do Gerlitz

heniek
@krotkasprawa

lepszej firmy nie ma na terenie powiatu wloszczowy stawki okej praca bez stresu tylko sa takie pracowniki ktorzy by nie chcieli nic robiic a zarobic i jeszcze buntuja innych zeby nie robili tylko wolali podwyzki a szczegolnie te lyki wloszczowskie chca zarobic na godz.25 zl i jeszcze premi do tego 35 procent moje opnia pracuje w tej firmie nie narzekam a ni na zarobki a ni zaplecze dla praconikow jest okej

@Hans

nie mam zony... i zaskocze cie.. nigdy nie mialem.. ii oo nie zanosi sie na to abym miał.. wole puknac na twoje konto:)

@heniek

łyki włoszczowskie to juz maja 25 zł.. tylko takie wiesniaki jak ty nie maja bo nie umieja geby otworzyc boja sie swojego cienia robili by nawet za 6 zl na godzine bo ledwie czytac i pisac umieją.. w pracy wiesniactwo przestoi caly dzien bo przeciez zmeczyc sie nie wypada ..jak potem pojdzie do krów i w pole przemęczony? gdzie ty do narzekania jak ty nawet geby o podwyzke nie otworzysz i tak jak mowilem jakby pan obsikal sobie buta to pojdziesz i powiesz ze to twoja wina.. tak mi tu kolega odpowiada ze nawet robilbys za darmo.. ale wystraczy jeden dzien ze cie pogoni brygadzista tak uczciwie a zaczynasz narzekac gorzej niz stara baba w szpitalu.. tak to niestety wyglada.. przesiedziec cały dzien zeby potem moc isc w pole. przepracuj uczciwie 8h potem klap pyskiem dzieciak:)

Dominika

@Prawnik piszesz, że firma robi dla pracowników "masę rzeczy". Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego co ZPUE S.A. zapewnia swoim pracownikom?

prawnik
@Dominika

Na przykład piknik dla pracowników i ich rodzin- widziałem w necie, że było na bogato-

@prawnik

Zgadza się, to była impreza na 4000 ludzi ponad! Są akcje badań lekarskich, dostępne pożyczki na super warunkach, choinki dla dzieci, i to n ie wszystko-

Pracownik.

To fajnie ale w oddziale Katowice nie ma żadnej choinki dla dzieci. Pozdrawiam.

grzegorz
@Dominika

A co ze sprzątaniem czy dobrze zarabiajo

Kandydat do pracy

Czy to prawda że ZPUE przejęło już ABB ?

nik
@Kandydat do pracy

Bierzesz coś czy palisz?

nik
@Kandydat do pracy

Bierzesz coś czy palisz? czy piszesz takie bzdury po alkoholu?

@nik

lepszego zakladu pracy nie mam w poblizu zaplecze wsponiale praca ok.zarobki nie nam co narzekac tylko jest pare osob ktorym nie chce sie pracowac chcieliby zarobic inic nie robic malo tego buntuja innych jest moje takie zdanie kto chce pracowac w tej firmie ile chce moze zarobic

Darek
@pracownik

To chyba jakiś żart....

Kakaroto

Ile tam zarobi operator/ustawiacz ccm?

Kakaroto
@Kakaroto

Miało być cnc:)

Na początku rozmowa telefoniczna i wprost przedstawione warunki szkolenia na początek pracy. Następnie w pełni profesjonalna rozmowa o pracę. Pytania z branży, realne sprawdzenie umiejętności. Ostatecznie bez kontaktu zwrotnego stąd teza o braku zainteresowania moją osobą.

Obliczenia techniczne, podstawowe zagadnienia z elektrotechniki.

Mimo

Interesuje mnie pracą w ochronie? Czy ktoś się orientuje?

.....

Sam jesteś leniem

Oooooo
@.....

Praca w ochronie nie jest taka prosta jak się wszystkim wydaje. Wszyscy wiedza, że są kontrole alkomatem, ze względu na bezpieczeństwo a i tak ludzie przychodzą pijani do pracy. Tyle się mówi, żeby nie przychodzić pod wpływem alkoholu ale do ludzi to nie dociera a później pretensje do całego świata. My na ochroniec też jesteśmy ze wszystkiego rozliczani i jeśli coś się stanie na zakładzie a tego nie zgłosimy jest później naszą winą.

alo

Na początek proponuję zwolnić tych, co piszą te idiotyczne newsy z przejęciem. Chyba , że to robota konkurencji

Tlw

Dlaczego do zwolnienia?

marek111

witam, mam pytanie, ile może zarobić średnio osoba na stanowisku technolog? mam wykształcenie elektryczne, poszukuje pracy. jestem świeżo po studiach. ile mogę się spodziewać, oczywiście o ile zostanę przyjęty? czy to płaca w granicach 2000zł netto, czy znacznie większe pieniądze?

Luki

Witam . A jakie warunki mają dla kierowców ?

@Luki

takich warunkow jak w zpue daleko szukac

ducato
@zbyszek

Jest mozliwosc zalapania sie tam majac wlasny dostawczy samochod i wozic cos dla nich?

Luki
@zbyszek

To znaczy ? Może coś więcej panie Zbyszku?

Driver

Witam, jak wyglada obecna sytuacja dla kierowców C +E? Widziałem ze śmigają nowymi zestawami, a jak z praca i robota ? Podpowie ktoś ?

Driver
@Driver

Miało być: Jak z KASA i robota*

Lelo

Czy ktoś wie jak z pracą w ochronie na terenie zakładu?

Jeśli jesteś zielonym, młodym człowiekiem i masz do firmy blisko - przychodź, pracuj za grosze i zdobywaj doświadczenie. Po dwóch, trzech latach szukaj innej pracy. Jeśli ktoś Ci powie, że masz w firmie szansę rozwoju - to ściema. Tak było bardzo dawno temu. Owszem, byli tacy, którzy doszli od najniższego do najwyższego stanowiska na przestrzeni lat. Niestety dziś ci ludzie już nie pracują. Odeszli z firmy po blisko dwudziestu latach pracy. Z tym, że ci ludzie na przestrzeni lat zajmowania wysokich stanowisk chociaż zarobili spore pieniądze. Jednak jest cała masa ludzi, którzy byli firmie oddani. Pracowali na sukces swoich przełożonych, będąc ciągle w ich cieniu bez możliwości przebiecia się ze względu na ciągle zmieniających się przełożonych. W takiej atmosferze, gdy ambitny pracownik każdemu nowemu przełożonemu musi udowadniać swoją wartość dochodzi w końcu do sytuacji, w której przełożony znowu odchodzi lub zostaje zwolniony. Tu powstaje niesamowita IRYTACJA. Jedni zostają - bo nie mają wyjścia. Inni odchodzą do innych firm i w ciągu kilku dni udowadniają nowemu pracodawcy swoją wartość. Prawda jest taka, że dziś jest rynek pracownika, a nie pracodawcy. Dobrzy fachowcy są doceniani - niestety nie w ZPUE.

pracownik zpue

Witam przyznaję całą rację jak pisze przedmówca.

Mat122

Dobre zarobki są w tej firmie, przeważnie na W II ?

Mat11

Zmieniło się coś w zarobkach w firmie ?

zarobkli dardzo liche

pracowniko
@Mat11

Witam, Tak ale lizusy i konfidenci mają się dobrze, pozdrawiam

pracownikp
@Mat11

Witam zarobki bardzo marne a chińczyk więcej zarobi niż w tej firmie i jeszcze niech zatrudnią więcej dyrektorów i kierowników same (usunięte przez administratora) w Katowicach.

Ciekawy

Czy podobnie jak w poprzednim roku w tym też na zimę większości pracowników zostanie nie przedłożona umowa lub dane wypowiedzenie? Bo w tamtym roku potem nie miał kto pracować.

@Ciekawy

watpie, nadal brakuje pracownikow. widac po wydzialach

zobaczymy mam do konca roku umowe i na godz. 12.70zl

Krzysiek
@zbyszek

Jak masz umowe do konca roku normalrnie w swiecie moze ona nie byc przedłuzona, z roznych powodow. Na pewno zostawia tego co dobrze pracuje

Nikolas
@Ciekawy

Akcje osiągnęły poziom 1xx,00 czy pomimo hossy na rynku, firma ciągnie do poziomu z 2009 roku? Co to oznacza dla firmy?

@Krzysiek

bardzo liche zarobki

Dominika

@Sygon zostawiając komentarz, akceptuje się zasady regulaminu jaki obowiązuje na portalu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Szczególnie jeśli chodzi o §4. Zasady korzystania z Serwisu. Tam dokładnie zostały wyszczególnione rodzaje treści niedopuszczalnych.

Jasiek

Czy ZPUE potrzebuje w dalszym ciągu osobę na stanowisko ślusarza? Może ktoś wie to bardzo proszę o kilka cennych informacji w tym temacie jak również inne cenne.

admizpue

Szanowni użytkownicy tego forum- wszelkie przejawy nienawiści, poniżania czy też zwykłego hejtu będą zdecydowanie usuwane. Starajmy się odróżnić obiektywną opinię o firmie od mowy nienawiści.

@admizpue

Witam, ponieważ byli i pracownicy obecni piszą na tym forum czystą prawdę, czego się obawiacie, bo pracownik w tej firmie jest z poniewierany, traktowany jak śmieć z dużym stażem pracy, tylko dobrze się mają Ukraińcy traktują ich jak pączki w maśle pozdrawiam z całym szacunkiem pozdrawiam.

kolekcioner
@admizpue

Witam piszac to to jest pan albo brygadzista mistrzem lub wyzej tu pisza ludzie zwykli pracownicy co maja rodziny i potrzebuja na chleb .A kierownictwo ZPUE powinno sie gleboko zastanowic czy chca ukrainca czy polaka z duzym stazem a takich tu sie nie bardzo docenia

Koordynator
@kolekcioner

Jak w kazdym zakladzie

Sygon
@admizpue

Cenzura wisi w powietrzu ????

Zenon

Czy może ktoś napisać kilka informacji o pracy dla elektryka. Jak się u was pracuje? W jakiej atmosferze bo czytając opinie jestem trochę zaniepokojony. Czy można liczyć na godziwą zapłatę? O co chodzi z tymi związkami zawodowymi? Może jeszcze coś ważnego?

Zibi

Nie rozumiem dlaczego Ludzie z Ukrainy maja zarabiać jakieś grosze? Jeśli potrafią robić to co inni to powinni zarabiać normalnie. My walczymy żeby Polaków za granicą traktować finansowo na równym poziomie?

@Zibi

te ludzie z ukrainy to na razie tylko sprzataja a zeby pracowac normalnie to musza co najmniej po pracowac ze 6 miesiecy zeby to wszystko opanowac a oni po nowym roku w styczniu musza zakonczyc prace

Koordynator

Przyjada drudzy

pracownik zpue

Witam jak Ukraińcy mają więcej na godzinę niż pracownicy długo pracujący.

@pracownik zpue

Ukraińcy mają 12 zł na godzinę

@pracownik

Witam czy mają 12 złotych na godzinę netto lub brutto.

mgr inż.

Ok. 5-6 lat temu będąc monterem w tej "cudownej firemce" usłyszałem gdy odchodziłem od starszego pana słowa "Nigdzie nie zarobisz tyle co u nas i nigdy nic więcej osiągniesz jak u nas nie chce ci się na odkurzaczu robić". Zatem pozdrowienia dla szanownego pana od kogoś co od paru lat siedzi za biurkiem jako projektant za stawkę 3 razy taką co oferowali w ZPUE. Faktycznie jest tak jak mówił nigdzie mi tak niskiej płacy nie zaoferowano i nigdzie nie musiałem przez 8 h odkurzaczem rozdzielnie odkurzać. Normalnie przewidział przyszłość. Ogromne wyrazy szacunku i oby więcej takich prognoz dla reszty monterów. Motywacja ponad wszystko

@mgr inż.

Witam, gdzie pracowałeś w jakim oddziele ZPUE.

Monter
@mgr inż.

Skoro 5 lat temu odszedłeś, to się nie wypowiadaj, bo tylko mącisz. G..wno wiesz i się wtrącasz. To forum dla pracowników i kondydartów, a nie dla mącicieli. Poszedłeś swoją drogą i tam pozostań.

kolekcioner
@Monter

A co ty myslisz pajacu ze teraz jest lepiej jak piec lat temu

Zostaw merytoryczną opinię o ZPUE S.A. - Włoszczowa

• Jak się pracuje w ZPUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZPUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPUE S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 132, z czego 24 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZPUE S.A.?

Kandydaci do pracy w ZPUE S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZPUE S.A.