Opinie o TELMON w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TELMON. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TELMON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELMON w Łódź

Sepuku

Jak dla mnie praca na +, atmosfera jest super z każdym można normalnie pogadać. Co do wypłat nie wszyscy dostają 10 bo to zależy od tego kiedy Twój bank to zaksięguje więc nie widzę sensu zwalania winy na kadry... Pieniądze są okej, ludzie narzekają bo oczekują na słuchawce zarobków najlepiej 10 tyś+ ... Większość opinii jest też od ludzi którzy pracowali kilka tygodni... W tym czasie nawet nie nauczysz się dobrze produktu który chcesz sprzedać więc jak chcesz zarobić większą prowizję? Reasumując jeśli szukasz pracy to przyjdź i zobacz sam jak jest nawet jeśli Ci się nie spodoba to pracę zawsze można zmienić. Pozdrawiam

Art. 85. §2 i §3
@Sepuku

"Co do wypłat nie wszyscy dostają 10 bo to zależy od tego kiedy Twój bank to zaksięguje więc nie widzę sensu zwalania winy na kadry..." Co Ty za (usunięte przez administratora) opowiadasz człowieku... Wynagrodzenie powinno wychodzić w takim terminie aby KAŻDY (bez względu na to w jakim banku ma konto) otrzymał pieniądze za pracę na czas!!!

Mmm
@Sepuku

Nie ma znaczenia w jakim banku masz konto. Jeśli w umowie jest, że do 10go to do 10go pracownik ma dysponować fizycznie pieniędzmi. A nie, że kasa wisi gdzieś w systemie banokwoym. Poza tym nikt nie zabrania wysłać wyplaty 2 dni wcześniej, tak żeby każdy miał na koncie kasę na czas. Banki mają podobne godziny księgowania, na projekcie każdy ma w innym banku konto i nikt nie ma wypłaty. Więc nie gadaj tu głupot bo to od banku nie zależy. Pracowałam w poprzedniej firmie i w umowie była wypłata do 14go A dostaliśmy w granicach 7-8 dzień msc. Więc jednak można...

Daisy
@Sepuku

Widzę, że dziewczyny z kadr w formie :D Tak z ciekawości: piszecie te lipne komentarze w godzinach pracy czy zmuszają Was do robienia tego w prywatnym czasie?

barWlad

W telmonie pracuje od 5 miesięcy, klasycznie umowa zlecenie, najniższa krajowa (usunięte przez administratora) Możesz się tylko modlić o to, ze wylicza Ci dobrze prowizje. Do tej pory cieżko jest usłyszeć za jaka stawkę się pracuje( na umówię tego nie ma) Jeśli masz 100% realizacji celu to możesz liczyć na 800zl prowizji przy dobrych wiatrach. Ja nie opuściłem tej firmy z miesięczna wypłata przekraczająca 2500 zł. Ponad 3/4 etatu+ prowizje. Mówię o projekcie Orange, a jako nowy pracownik ze słabymi „kolejkami” nie licz na kokosy. Tak samo po jakims czasie, coraz więcej wymagań, a płaca taka sama. Bon wpadł jedynie raz za rekordowa sprzedaż, także na bon rzadko kiedy można liczyć. Podsumowując ponad 5 miesięcy pracy w tej firmie: Zalety: -Niekiedy znajda się 3 osoby na 10 w grupie do pogadania Wady: -zarobki -zakres obowiązków -kierownictwo (nie wszyscy) -czystość na stanowiskach -notoryczne problemy z faktycznym stanem zrealizowanego celu. Jeśli musisz „załapać” się gdzies przez krótki okres czasu, to w ostateczności możesz spróbować. Mnie niestety przekonała bliskość do pracy i godziny pracy.

Włodek
@barWlad

ach te papierochy 2 piętra niżej... A później pretensje że szef zwraca uwagę iż normy przerwy zostały przekroczone. Ach i te poranki na kacu. Łeb boli a tu wpadają rozmowy... Pretensje że nie byłem w pracy. Ale mnie tak łeb bolał. Przepracowałem w Telmonie kilka miesięcy. Jako rencista. Ludzie po gimnazjum, niedoszli studenci płatnych kierunków, skacowani chłopcy i dziewczyny z twarzą po wizycie u blacharza... To 70% niezadowolonych pracowników. Obserwowałem towarzystwo. PRACA U PODSTAW. Ktoś zdał maturę i wie jakiemu pisarzowi zawdzięczamy to określenie??? Wam to jest obce...

BarWlad
@Włodek

Czy odpowiadając na mój komentarz był Pan trzeźwy? Nie sadze... Widzę, ze kultura wypowiedzi godna pracownika telmonu :) To 70% niezadowolonych pracownik, których nazywasz skacowanymi chłopcami i dziewczynami po wizycie od blacharza, ma prawdopodobnie wykształcenie na wyższym poziomie niż Pan. Normy przerwy zostały przekroczone? O czym Ty mówisz człowieku, po przepracowaniu godziny przed monitorem przysługuje 5-cio minutowa przerwa, pracując 8h dziennie to jest 40min, którego nikt nie można zabronić pracownikowi, dodatkowo przysługuje 15min na spożycie posiłku. Mówisz o „pracy u podstaw”, co za tym rozumiesz? Nie szanowanie pracownika, pretensje na każdym korku, najniższe wynagrodzenie + żałosne prowizje, pensja w wysokości 1600zł (3/4 etatu, dodakotowo realizacja planu na poziomie 91%) Określenie praca u podstaw jest Ci obca. Mylisz pojęcia człowieku, albo zatrzymałeś się w XIX w. Bardzo możliwe, ze komentarz jest wystawiany przez kogos z działu kadr, bądź kierowniczej. Żałosny i nie mający dużo wspólnego z prawda komentarz użytkownika „Włodek”. Przyjdzie sami do telmonu, to przekonacie się kto miał racje :)

@Włodek

ok boomer

Rafał

Wciąż, niestety, jestem pracownikiem telmonu na kampanii Orange. Czy można powiedzieć coś dobrego? Godziny pracy są elastyczne. To wszystko. Teraz do złego. Pensje zdarzają się po terminie, żadna nowość. Co do samego projektu. Jego kierownik M.R. to człowiek, któremu korpo chyba przestawiło coś w głowie. Kiedy on ma problem to musisz mu pomóc, ale od niego doprosić się pomocy graniczy z cudem. Wymyślanie kolejnych parametrów, tylko po to, żeby cisnąć pracowników. Nawet robienie dobrej sprzedaży nie jest wystarczające. Dalej jest super pani trener. Tutaj kompletnie brak słów, jedyne co to powtarza w kółko swoje formułki i nie przekazuje nic nowego. Jej praca wydaje się być kompletnie bezwartościowa, każdy kto pracował tam miesiąc albo dwa mógłby robić to co ona, bo będzie to podobny poziom wiedzy. Jeden kierownik normalny, z którym można pogadać. Konsultanci na projekcie to normalne osoby, z nimi łatwiej ustalić pewne kwestie niż z kierownikiem projektu, który tylko doszukuje się kolejnego powodu aby uprzykrzyć wszystkim życie. O premiach nie chce mówić. Facet, który trenował moją rekrutacje śmiał się z wysokości prowizji jakie otrzymujemy, a są kilkukrotnie niższe niż te dla Orange. Komputery to relikty przeszłości, które nie nadają się do niczego. Nie polecam tego projektu

Praca fajna. Atmosfera mimo wszystko jest przyjazna. Jest możliwość porozumienia zarówno między pracodawca a pracownikami. Można liczyć na pomoc że strony kolegow. Ogólnie polecam firme, jak ktoś już się zdecyduje to duże plusy właśnie w tym, że jest możliwość pracy na 2 zmiany z możliwością dopasowania grafiku oraz czas 6h dziennie jeżeli ktoś chciałby pogodzić pracę że studiami albo innymi zajęciami. Także polecam

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy ktoś wie co można zrobić w sytuacji, gdy zlozylam rozwiązanie umowy wczoraj, a chce żeby było za porozumieniem a firma pewnje się nie zgodzi? Jest 2 tygodniowy okres wypowiedzenia, powinime zacząć biec od niedzieli czyli od jutra tj 22 marca do 4 kwietnia 2020. Chciałabym zakończyć pracę 31 marca a firma zrobi o to problem. Czy jeśli 1 i 2 kwietnia wykorzystam urlop wypoczynkowy a 3 kwietnia nie przyjdę informując ich że mam już pracę inna to mimo to że nie będę 1 dzień mogą mnie zwolnic dyscyplinarnie? Bo słyszałam że tak niestety robią. Jeszcze prsy podpisywaniu umowy było zapewnione że dostsniemy regulamin pracy wynagradzania i premiowa a są to nieodłączne niby elementy umowy a nikt tego nei dostał nawet jak upominałam się o to to mają to gdzies. Jeżeli chodzi o dezynfekcje to też nie dbają szkoda gadać. Informowałam uczciwie że na okresie wypowiedzenia będę jeździć do pracy mimo że kilkoma autobusami bo mieszkam 40 km od Torunia to i tak chca zrobuc problem. I nwm co terqz bo mam inna pracę od 1 kwietnia bliżej dla mnie i lepiej a później w papierach się ciągnie jeśli oni coś sobie wymysla.

Kogucik

Śmiechu warta firma... Nie są przygotowani na pracę zdalną, dlatego narażają pracowników, na przychodzenie do pracy, kiedy trwa PANDEMIA... W końcu nie każdy może pozwolić sobie na to, by otrzymać zwolnienie. Plus te śmieszne dezynfekcje, czym..? Chustkami, które są przeznaczone do czyszczenia auta w środku... :O Dobrze się czujecie w tej firmie? ...bo chyba nie. Bądź to podpisywanie papierów, czy ktoś nie jest chory, czy nie miał kontaktu z osobą chorą.. Tak, bo kurde wie to każdy, czy za godzinę albo jutro nie dostanie gorączki. Tak, bo na czole każdy ma napisanie, że nie był zagranicą, prawda? Zejdźcie na ziemię bo robicie się w tej firmie coraz bardziej bezczelni.

Miś

Obecnie to kombinują by przejść na pracę zdalną, przez koronawirusa.. ciekawe jak sobie to ta firma wyobraża.. Ludzie żyją tym co dzieje się na świecie, a nie myśleniem o kartach kredytowych i innych rzeczy... Powinni to zawiesić, ale nie odsuwać ludzi od ich pensji, bo z czego mają żyć..?

Lidia

@blabla czy rozmawialiście z kadrami na temat tych wypłat? Może trzeba zwrócić uwagę, że zależy Wam, by środki były wypłacane w terminie, bo macie rachunki do zapłacenia? Jeżeli odbędziecie taką rozmowę w firmie TELMON to dajcie znać jaki przyniosła skutek.

nigdy telmon
@Lidia

Tak sobie czytam opinie o tej "firemce" i niedowierzam, że takie "coś" nadal funkcjonuje. Pani Lidio, pani odpowiedź jest skandaliczna. Stwierdzenie, że pracownik powinien zwrócić uwagę na fakt, że ma rachunki do zapłacenia i prosi o terminowe przelewy, całkowicie panią kompromituje. Nie ma pani pojęcia o prawie pracy. Wyjątkowo żałosny poziom wiedzy. Pozwolę sobie wyjaśnić pani: zas**nym obowiązkiem pracodawcy jest wypłata wynagrodzenia w terminie.

Art. 85. §2 i §3
@nigdy telmon

Otóż to! Warto poczytać dwa krótkie paragrafy w art 85 (patrz nick) i na to powinien powołać się każdy pracownik, a nie na obowiązek opłacenia swoich rachunków. Skandaliczna odpowiedź "Lidii"!

m

jest 11 i znowu nie ma wypłat na czas!!!!!!!!!!!!!!!! skandal!!!!!!!! nikt nie wie czy wyszedł z firmy przelew, co to ma być?????????????????

@m

To dosyć niepokojące, przykro mi, że nie dostaliście jeszcze wypłat za swoją pracę. A próbowałeś zgłosić gdzieś tę sprawę? Mam nadzieję, że uda Ci się rozwiązać tę sytuację z TELMON.

Hahahaha
@Lidia

Przecież widać że "Lidia" to ktoś z dziewczyn z kadr :D te odpowiedzi są tak żenujące, że aż śmieszne :D

Odradzam zatrudnianie się w tej firmie.Pracuje tu 3 lata i przez ten czas dwa razy były obniżone stawki i brak podwyżek.Po wzrostach minimalnego wynagrodzenia wszystkie prowizję zmniejszane są o tyle samo co wzrost. Awanse często wstrzymane że względu na kryzys w firmie.Wypłaty wynagrodzenia średnio co drugi miesiąc nie są na czas.Szukanie oszczędności kosztem pracownika.Jedyny plus to naprawdę mili i fajni ludzie jeśli chodzi o większość konsultantów.

rewers

potwierdzam, pensja minimalna podniesiona ustawowo w górę ale wszystkie stawki sprzedawanych produktów banku Citi w dół, czyżby bank obniżył te stawki? Mocno w to wątpię ,,,,,i jaka to motywacja do pracy, jednym słowem traktuje się ludzi jak (usunięte przez administratora)

@rewers

Większość projektów o ile nie wszystkie ma obniżone prowizję więc myślę że problem nie leży tu w obniżonych stawkach przez bank.Najgorsze jest ze nawet jak pracownik się stara to nie ma co liczyć, że w tej firmie będzie lepiej.

rewers

ale prawda jest taka że obniża się prowizje aby sfinansować podniesienie pensji minimalnej aby zyski dla kierownictwa były na dotychczasowym poziom, a bank okazuje się wcale nie obniżył prowizji za sprzedaż.I dodatkowo ustala się takie limity sprzedaży że jak ich nie osiągniesz to dodatkowo ci jeszcze zabiorą z tego co sprzedasz....

Pracownik1

Pracowałam tam 3 miesiące a raczej z trudem wytrzymałam. Obiecują gruszki na wierzbie,oczywiście wszystko mina się z prawdą. Wypłaty wiecznie spóźnione,nie wspominając i ich marnej wysokości. Wieczne problemy,wciskanie ludziom na sile kart których nie chcą z wiadomych przyczyn. Nie polecam nikomu,nawet jako dorywczej pracy.

Wkurzony pracownik

Niestety w Telmonie wszystko leci w dół, nie wiem czy to firma zaczyna mieć poważne problemy, czy po prostu to kwestia skąpstwa z ich strony. I oczywiście oszczędności szukają w pracownikach przede wszystkim. Smutne, że pracując w Telmonie człowiek już się domyśla, że jak tylko podniosą płace minimalną to firma zabierze co tylko może żeby wyrównać albo i obniżyć stawki. I chciałabym też ostrzec przed działem 'IT', który, kiedy tylko zrobi jakiś błąd na większą, czy mniejsza skalę, stara się obwinić i obciążyć kara finansową pracowników niższego szczebla żeby obronić siebie i żeby ich błędy nie zrobiły tak dużego wrażenia na szefostwie

Natalia

Witam, jak to wygląda w firmie TELMON, czy pracując dłużej dostaje się lepsze zlecenia?

xyz

Zdecydowanie nie polecam firmy. Wady: -niesamowity (usunięte przez administratora) klejące się klawiatury i myszki do dłoni -szefostwo na bardzo niskim poziomie, wręcz demotywujace, które cały czas czepia się o bzdury i nie pomaga pracownikowi -(usunięte przez administratora) Obiecywano mi super prowizję, a wychodziło tyle co kot napłakał. (usunięte przez administratora) -szkolenia, które są tak beznadziejne i nic nie wnoszące, że człowiek uczy się sam podczas pracy. Zalet niestety brak! Zdecydowanie nie polecam TELMONu(usunięte przez administratora)

Nie polecam

Slow kilka o projekcie Orange: przede wszystkim niekompetentna "kadra kierownicza", ktora zastraszaniem bezpodstawnymi karami chce zmobilizowac pracownikow do efektywniejszej pracy za smieszne ochlapy. Wiedzy merytorycznej i pomocy brak. Szczegolnie u Pani M., odpowiedzialnej za "szkolenia", a przy najprostszym pytaniu o oferte niestety odpowiedzi nie ma lub jest bledna. Co do wczesniej wspomnialych ochlapow, jesli kogos satysfakcjonuja wyplaty (przelewane z opoznieniem) na poziomie 1700zl, smieszne prowizje wyplacane dopiero po zrealizowaniu 70 % celu, to zapraszam. A i na koniec ciekawostka. Orange przed "fuzja" z Telmonem placlilo pracownikowi 300zl za aktywacje swiatlowodu. Teraz placi 30zl. Ciekawe gdzie trafia pozostale 270???

N..A..

Pracuję w Telmonie od roku.Nie zdażyło się,aby pensja nie wpłynęła na konto o czasie.Przestrzegam procedur i nie otrzymałam żadnej kary finansowej.Poprostu robię to,co do mnie należy.Atmosferę uważam za przyjazną-przynajmniej na moim projekcie.Za darmo nikt pieniędzy nie daje.Każdy pracodawca ma swoje wymagania.A co do Prezesa-mówi dzień dobry-i owszem.Najlepiej wszelkie oceny zaczynać od siebie, może wtedy wszystkim będzie żyło się lepiej--.Firmę polecam.

@N..A..

Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia, pracownicy TELMON mogą liczyć na pozapłacowe benefity? Jeżeli tak, to proszę Cię o informacje w jakiej postaci one występują. Jest to odpowiednia metoda motywacji pracowników i zastanawia mnie, czy firma praktykuje takie rozwiązania.

sofunny
@N..A..

widze, ze dziewczyny z kadr znowu maja wene tworcza. moze wiecej czasu poswiecic na wyplacanie pieniedzy na czas?

blue

Czy ktoś z osób pracujących w Telemon mógłby wypowiedzieć się na temat kampanii w Empiku praca na infolinii ?

heh

to dlaczego nie zgłosisz sprawy do odpowiednich organów aby zrobili kontrole? Wiesz dlaczego? Bo piszesz brednie i tyle.

blondynka

Moim zdaniem nie warto tracić czasu na tą firmę, zbyt dużo wymagają nie zapewniając przy tym odpowiedniego przygotowania do pracy. Jeden wielki wyścig, kto więcej sprzeda. Jestem na nie!

Włodek

Pracowałem dwa razy. Zawsze dla klienta home.pl. Ludziska czy was powaliło? Mam 64 lata i świetnie się bawiłem pracą. Że co? Prezes się nie kłania? Zostań p[prezesem też nie będziesz się nikomu kłaniał. To nie jest praca na "całe życie" al praca która UCZY jak rozmawiać z klientami. Syn po studiach pracował prze z 2 lata w UK. Pomimo, że miał najlepsze wyniki nie awansował. Szklana tafla biurka. Szefostwo zawsze protegowało swoich rodaków. Przyjechał do Polski i zaczął pracować na słuchawce w DHL.. Świetna znajomość 2 język ów (płaciłem)... dziś pracuje w szwedzkiej korporacji. Właśnie dostał nowy samochód za 100000 zł combi bo został ojcem drugiego dziecka i nie zmieści 2 wózków w tym co miał. Dale mnie Telmon to przyjazna firma - płaci tyle ile może. Nie jest miejscem docelowym, ale miejscem w którym można wiele się nauczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o TELMON - Łódź

• Jak się pracuje w TELMON?

Zobacz opinie na temat firmy TELMON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELMON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELMON?

Kandydaci do pracy w TELMON napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELMON