Opexim Systemy Informatyczne

Łódź

Opinie o Opexim Systemy Informatyczne

były pracownik

Firma jest niewypłacalna. Niekompetencja i dwulicowość szefostwa. Firma oszukuje pracowników. Humorzasty szef. Kiepskie wynagrodzenie, niewspółmierne do włożonej pracy. Olewanie klientów i niedotrzymywanie terminów. Niewypłacanie pensji w terminie. Szefowie nie potrafią zarządzać firmą. Brak jakichkolwiek możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Szczerze odradzam pracę w tej firmie, szkoda czasu i nerwów

Zostaw opinię o Opexim Systemy Informatyczne - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opexim Systemy Informatyczne