TELMON SP. Z O.O.

Łódź

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o TELMON SP. Z O.O.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELMON SP. Z O.O.

Maryla

Kiepska firma oferująca oszukańcze warunki - zatrudniają na cały etat (i nie waż się przepracować mniej niż 8 godzin dziennie!) ale w umowie wpisują 1/3 etatu, pensja podstawowa wynosi 500 zł. Reszta to prowizje za wnioski kredytowe wypełnione z klientami, ale nieważne ile wniosków wypełnisz, firma zawsze może powiedzieć, że wnioski nie zostały zaakceptowane przez bank (bo np. klient nie miał zdolności kredytowej), w związku z czym naharujesz się po 8 godzin przez cały miesiąc, a nie zarobisz nawet tysiaka. Jednym słowem - szkoda czasu i wysiłku, omijać z daleka. Lepiej postarać się o pracę bezpośrednio w BRE Banku, dla którego ta firma realizuje zlecenia.

Zostaw opinię o TELMON SP. Z O.O. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELMON SP. Z O.O.