NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opinie o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Pracuś

Po 10 latach pracy mam 4500 a nowy będzie miał teraz 4000,to jakaś kpina na taką stawkę trzeba sobie zapracować. Niedługo będzie lepiej zwolnić się I przyjąć na nowo.

@Pracuś

Musisz być naprawdę straszną amebą skoro po 10latach pracy masz taką stawkę współczuję bez kitu i powodzenia życzę

zatroskany
@Pracuś

to trzy lata byłeś na L4?

Godzio
@Zaradny

Zapewne ty po 10 latach masz stawkę 9500 brutto? i sprzątasz kible? Albo jesteś jednym z pupilków którzy pomimo ze nic nie robią maja najwyższe oceny? idz wsadź głowę do lodówki bo Ci się przegrzała.

@Godzio

To ile mam ja to nie twój interes zapracowałem na swoją stawkę zaczynając od 1700 teraz zarabiam i nie płacze jak wy ameby. Było pisać oceny sumiennie a nie oddawać puste kartki. Każdy rok z różnicą po kilkadziesiąt złotych w porównaniu do takich jak wy i efekt jest wy z waszą marną stawką i tacy jak ja z 6 z przodu w podstawie i uwierz mi to żaden wyczyn są operatorzy ze stawkami jak MZ a jeszcze wspomnę tylko o dojo mam ich 5 zrobione raz a płacone już zawsze bo mi się chciało przyjechać zamiast siedzieć na(usunięte przez administratora)

Tak tak
@Zaradny

10 lat robisz i 6k stawka. Taki chooy jak slonia trąba. Po 13 latach nie mam nawet 5700

@Tak tak

A mam i co z tego zapracowałem ciężką pracą realizując powierzone mi zadania sumiennie i szybko zawsze ocena na poziomie 4 plus i Tera nawet na nadgodziny nie muszę biegać bo mam podstawę dobrą i dojo i do tego nie mam kredytów żyje jak paczek w maśle do tego dużo wolnego czasu dzięki świetnemu systemowi pracy a wy dalej narzekajcie mi to loto

MłodyWeteran
@Pracuś

Ta firma to jakaś kpina, pracuje tu kilka miesięcy i dostaje marne 500 złotych podwyżki. Chyba tylko mój tata w biurze jest zadowolony z podwyżki bo kto by nie był mając stawke 13tys. po 8 latach pracy… Także drogi zarządzie ogarnijcie sie

MłodyBógZpodwyżką500ziko
@MłodyWeteran

Beka z tych starych dziadów co po 5 latach mają 4100 brutto. Ja pracuje sobie 3 miesiące zarabiam 4k i nic nie musze robić. Siedze sobie po 6h w ciagu dnia na kantynie i zajadam obiadki.

6lat
@Pracuś

To słabo się starasz ją na luzie po 7 latach mam 4900.

Baśka
@Pracuś

To coś Ty chopie 10 lat to chyba kozy za maszyna jadłeś A i tak pewnie karetka musiała pp Ciebie przyjechać, przez takich jak Ty to mamy buty na rzepy i krany bez kurków

Mmm
@Tak tak

Ja robię 4 i mam 5600. Jak jesteś ambitny to masz, no ale zaraz trafi się zjeb co powie że siedzę pod biurkiem. Nie mierz innych swoją miarą

Łysy
@Mmm

Chyba kredytu. He he

Zarośnięty
@Łysy

Z taką stawka nie potrzebuje krechy

Młody
@Zaradny

Szkoda tylko że tacy jak ty czyli starzy pracownicy najwięcej podburzając nowych pracowników do wszystkiego bo wiecznie im mało a jak przychodzi co do czego to udają że nic się nie stało i nic nie mówili dobry przykład po podwyżkach przed wszyscy starzy pracownicy chodzili i podburzali innych a dzień po podwyżkach nagle cisza zero tematu czemu ??? Bo dostaliście podwyżki a pracownicy którzy pracują po dwa trzy lata ich nie dostali bo zarabiają tyle samo co nowo przyjęty pracownik więc się nie dziwię że w ten zakład nie potrafi zatrzymać nowego pracownika tu liczą się tylko podwyżki dla starych pracowników kierowników i świty czerwonych którzy nic nie robią przez 12h poza zatruwaniem pracy nowym pracownikom a ich wspaniałe pomysły na które NGK wydaje pieniądze mogliby odrazu wrzucić do niszczarki bo tak zazwyczaj kończą się ich pomysły a skoro zarząd tego nie widzi tzn że paczą tylko swojej kieszeni żeby słupki się im w komputerze zgadzały może jednak by wypadało napisać do Japonii z pominięciem polskiego zarządu i przedstawić im realną sytuację w zakładzie a nie tylko chodzić i biadolić jak to źle w tym zakładzie gadać wszyscy potrafią ale zebrać się do kupy i coś zrobić to już się nikomu nie chce więc czego oczekujecie lepszego bytu nikt za was tego nie zrobi tyle w temacie z mojej strony na szczęście opuszczam ten zakład a reszcie życzę powodzenia….

Stary
@Tak tak

Widocznie siedziałeś pod biurkiem nie tej osoby co trzeba. Tu się licza tylko znajomości, jak ich nie masz to podwyżki najmniejsze. Jak masz znajomości w firmie to nic nie robisz a kasa i tak jest. Masz przykład zdegradowanego czerw. Na P6, kasa ta sama a robi mniej niż wcześniej będąc czerwonym.

Oliwia z domu kowalski
@Pracuś

A dlaczego masz mieć więcej o 2 tysiące wykonując te same czynności, nie rozumie tego podejścia bo stary pracownik to mu się należy. Pytanie co jest z Wami nie tak że przychodzi młody i zarabia to samo co Ty po 10 latach pracy. Z jednym się zgodzę te wszystkie stawki są śmieszne. Minimum 6 tys brutto na początek powinno być przy takich dochodach firmy. STRAjk to jedna droga bo te patologiczne związki to ludzie powinni z widłami wygonić za teren zakładu !!!!

Papcio
@Oliwia z domu kowalski

Prosta zasada od starego pracownika się wymaga więcej niż od nowego. Stary pracownik jak czegoś nie zrobi to w pięknym KOJO jest odnotowane, a nowy ma wylane i się śmieje więc coś w tym jest skoro irytuje ta sytuacja pracowników z x stażem

Haha
@Pracuś

To coś Ty robił te 10 lat że masz 4500? Ja robię krócej i mam ponad 5... przy normalnej pracy i wypisywaniu ocen miało się B teraz trochę gorzej ale nie narzekam:)

prawde mówiacy
@Haha

Akurat Kiedyś były podwyżki całe 70 zł za ocenę B Ewentualnie musiałeś dużo pod biurkiem pracować wtedy jest to nawet możliwe

Ciekawy

Jak wygląda praca na nowych noxach? Idzie jakoś wytrzymać, praca w miarę w porządku?

Coś więcej?

Jeden z 10
@Ciekawy

Koniecznie daj sobie spokój:) mam nadzieję że pomoglem

Nędza Polska
@Ciekawy

A jak ma wyglądać ? 30 stopni na zewnątrz, piekna słoneczna pogoda , grlle spotkania ze znajomymi a ty stoisz 12 godzin jak (usunięte przez administratora) przy maszynie i robisz cały czas to samo za tygodniówke niemiecka jak lubisz sobie marnować życie to praca dla Ciebie aplikuj...

Oliwia z domu kowalski
@Ciekawy

Najgorsza z możliwych w NGK, 12h stanie w miejscu po miesiącu paczka 4flex na stawy gratis do wypłaty powinna być.

@Oliwia z domu kowalski

A praca prosta czy skomplikowana? Można robic nadgodziny?

Wierny Pracownik

Cześć, mam pytanie do ost ankiet, pracuje tu 10 lat, po rozmowach z innymi kolegami NIGDY W PRACY NIKT NIE SŁYSZAŁ O JAKIŚ ZEBRANIACH BHP, czy może istnieje jakiś dział lub zmiana gdzie odbywają się takie spotkania?

nadgodzinny

To ilu Asów jest na wylocie przez widmo-nadgodziny? Bo z tego co tu wyczytałem to jest z 3-4. A obstawiam że kolejne 20 dowiemy sie w najbliższym czasie

Hela
@nadgodzinny

Kierownik z noxów :) kolejny powinien być

Pamiętliwy
@nadgodzinny

Może jeszcze mała podpowiedź zarządowi.ilu operatorów (elektryków, gazowników, budowlańców itp.) remontowała chaty u swoich miszczuf?szkoda że nie można sprawdzić tych wszystkich lat.

Wolna sobota
@Pamiętliwy

Ale kiedy to robili? Jak byli w pracy na nadgodzinach?podwójna stawka no to się chwali chyba że mistrz miał remont zapłacony przez firmowe soboty i niedziele ????

Kiedy pora na plusa z p6b ze zmiany b

p6b
@Ciekawy

oby jak najszybciej. Czas na czystki czerwonych i zmiany na tym dziale.

Kierownik sogamy
@nadgodzinny

Z tego co wiem z HR ow to jest ich 12 ale z tego co się dowiedziałem żaden nie wyleci

@Kierownik sogamy

(usunięte przez administratora)kocpoły człowieku.Sam się zaorałeś nawet.Jesteś jednym z tych operatorów,który opiera swoje durne wywody na podstawie plotek. Nikt z dzialu HR Ci nie powiedział takich rzeczy. Już Ci mówię dlaczego.Mianowicie oznaczałoby,że jeżeli tych 12 mistrzów,którzy jak twierdzisz,dopuściło się podobnego przewinienia nie poniosą kary,to oznaczałoby,że tych trzech zwolnionych mogą się domagać przywrócenia do pracy,a jest to nierealne. Więc nie pitol głupot i nie powielaj plotek,które gdzieś słyszałeś.

Kierownik sogamy
@Niebieski

Taki pewny, patrzcie. To z jakich działów te asy dostali po cichu za porozumieniem ?

To ty masz podobno info z HR ;DDD

I tak,jestem pewien.

Automatyk

Najpierw krótki test jednokrotnego wyboru (a, b, c, d). Pytania mocniej nastawione na wiedzę praktyczną, aniżeli teoretyczną (np kolory kabli za co przeważnie odpowiadają, charakterystyka czujnika, szybki dobór rezystora do układu elektrycznego). Po napisaniu testu sprawdzał go jakiś automatyk który dodatkowo zadaje pytania do testu z np. uzasadnij swoją odpowiedź. Poszło mi całkiem dobrze dlatego dostałem pare dodatkowych zadań do rozwiązania z programowania sterowników PLC. Pytania raczej tak ułożone że każdy kto ma już jakiekolwiek doświadczenie na takim stanowisku powinien sobie bez większych problemów poradzić. Dodatkowo oczywiście gadka szmatka o poprzednim miejscu pracy, wymaganiach finansowych itd.

Prawo Ohma, działanie silnika asynchronicznego, czujniki i ich rodzaje, falowniki, moduły bezpieczeństwa, schematy elektryczne...

HappyCow

Cos wiadomo o postojowym? Coraz wiecej ludzi o tym mówi ze niby caly lipiec...

BoJaToTy
@HappyCow

Oczywiście. Przecież jest shut (usunięte przez administratora) w lipcu . No i podobno 300 osób do odprawy z kwitkiem :)

@HappyCow

Jest obniżona produkcja,to fakt. Ale postojowe,to kolejny wymysł plotkarzy.

HappyCow
@BoJaToTy

300 osób do odprawy... bajeczka dla małych dzieci, przecież firma ma braki w ludziach

Xyz

To prawda że k o l ano poleciał dyscyplinarnie?

Smutna dziura

Nie będzie nadgo od czerwca .? Coś na mieście gadajo

Ricko 2007
@Smutna dziura

Wczoraj byłem na nadgodzinach na nocce na zmianie D i czerwony przeczytał nam maila w którym jest informacja że od czerwca nie już nadgodzin. Nie ma podanych powodów tej decyzji i na jak długo są nadgodziny wstrzymane.

Proob
@Ricko 2007

Kredyty w góre, wypłaty w dół ???? jeszcze premia ruchoma, więc niech i to Sobie zabiorą ????

bez komentarza
@Smutna dziura

Pracujecie po 12 godzin co drugi weekend święta państwowe i jeszcze na nadgodziny chodzicie ??? Jak ma was kierownictwo szanować ??? Wy jesteście normalni ????

Witam. Wszystkim ktorym ngk wreczylo wyppwoedzenie czy to dyscyplinarne czy to zmusilo do podpisania za porozumieniem prosze o kontakt piotr.gliw.kancelar@onet.pl. Zajmę się Waszą sprawą.

I co ameby covidiańskie ? Od kwietnia wasza najbardziej śmiertelna choroba wszechczasów będzie traktowana jak zwykła grypa (którą była od początku).

Gulgulator
@Adam

A najlepsze jest to,ze wielu sie tu madrzylo i wyzywalo ludzi od foliarzy i niedouczonych roboli,a teraz co?Chodze po zakladzie i sami foliarze,nawet ci w polo kazdego koloru bez maseczki,ani jednej osoby w szmatce na twarzy.To jak to jest?Wasz guru Niedzielski zezwolil i rzesza ekspertow na czele z Simonem wygaszona ,nie ma wirusa i nie nosicie juz maseczek?

Darek
@Adam

ale co ten twój komentarz dzbanie ma wspólnego z nami ???

@Gulgulator

Przecież muszą wygasić covida bo nie udała by się akcja przesiedleńcza Ukraińców. Ponad dwa miliony (głównie niezaszczepionych) Ukraińców weszło do Polski a Covid magicznie znika hahaha. Ameby moje drogie, już bardziej ewidentnych dowodów nie da się przedstawić.

Kołnierz
@Adam

Covid stał się grypą, obostrzenia zniknęły, paszporty można sobie wsadzić a covidianie zostali z magicznymi eliksirami w swoich organizmach. Jakie to będzie miało skutki pewnie dowiemy się w czasie.

Roman
@Kołnierz

Dokładnie, zastanawiam się gdzie się podziali teraz wszycy ci którzy chcieli zwalniać niezaszczepionych, ci którzy wyzywali od niewykształconych roboli. Zaufaj nauce hahaha. Dwa lata życia w strachu, dwieście tysięcy nadmiarowych zgonów z powodu braku dostępu do leczenia, zrujnowane biznesy, zadłużenie całego kraju na potęgę, areszty domowe na podstawie fałszywego testu. Wszystko to żeby dowiedzieć się że covid będzie traktowany na zwykła grypa. Jednak najlepsze jest to że dzieje się to w trakcie przyjmowania milionów niezaszczepionych Ukraińców.

Koleś
@Adam

Ty plaskoziemco po podstawówce. No tak, bo to wcale nie ma związku ze szczepieniami. Ani trochę, nic a nic. Prawie rok wam czuby powtarzałem że szybciej się ludzie będą szczepić tym szybciej się to wszystko skończy. Gdy większość społeczeństwa była tak (usunięte przez administratora) jak wy antyszczepionkowcy dalej byście siedzieli w tych maseczkach z restrykcjami.

Mmm
@Kołnierz

Napewno łagodniejsze niż skutki twojej pracy w NGK... (usunięte przez administratora)

Łysy
@Mmm

Zjeb to na formowaniu robi pod siebie

Jolero
@Koleś

Te warianty o których mówisz... Czy są teraz z nami w pokoju ?

Zbulwersowany
@Adam

Wiedziałem, że w NGK pracują idioci, ale że aż tak ciężko jest, to nie podejrzewałem.

Pracowała

Wszyscy dostają tam marne grosze prócz dupo włazików zwłaszcza te stare baby co latają i myją im biurka i robią za nich jak Beatka Jolcia i reszt aich bab i oczywiście kapują walić ngk bo to porażka a nie to co kiedyś teraz nowy ma lepszy hajs niż starszy pracownik nikomu nie polecam tego 12nastu godzinnego (usunięte przez administratora) mam pracę po 8 i o ponad tys więcej weekend dodatki do wypłaty i już się robi 5 a nie marne 3lub 4 tfu obyście mieli jeszcze mniej roboty choć już to ledwo jedzie hah

Elo
@Pracowała

A gdzie teraz pracujesz, bo chętnie się też wyniosę z tego (usunięte przez administratora)

Pikuś

Masz rację.

Pikuś
@Pracowała

Powiem tak. W NGK toleruje się (usunięte przez administratora) i kombinatorstwo. Ci, którzy przychodzą do pracy, aby wykonywać swoje obowiązki uczciwie są już niestety w mniejszości. Kiedy przechodzi się przez niektóre działy to wita cię sztuczny uśmiech i zaspane oczka podstarzałych laleczek, a co ciekawe-zawsze tych samych. Mają chyba podpisane osobne kontrakty na nicnierobienie.

Siano

Praca na linii jest pracą stresującą ??(usunięte przez administratora)

Nowa
@Pracowała

Sama prawda, Jolcia to już emeryturka, ale ta druga to se jęzorem chody wyrobiła, a połowa to stek bzdur, ale żaden nie zweryfikuje bo i po co tylko wierzy paplaczce, ale widać opinia wyrobiona wśród kolegów

Jak tam parobki bez żadnych ambicji mija wam majówka w pracy pewnie zasuwacie na pełnej całe 12 godzin za gołą stawke zamiast normalnie jak ludzie siedzieć przy grillu albo gdzieś sobie wyjechać wypocząć to tyracie po 12 godzin świątki piątki i niedziele za darmoche bo nie umiecie nic zrobić ze swoim życiem tylko tyracie jak niewolniki ku chwale ngk. Ciekawe co będzie z wami jak wasze ukochane ngk się kiedyś zawinie z polski jak skończą im się ulgi podatkowe.

Lol

Skoro tu pracowałeś to też jesteś tak samo ambitny jak my. Normalni ludzie mają ciekawsze zajęcie od siedzenia przy grilu ( zresztą to niezdrowe). I kto powiedział że tyramy. Mierzysz nas swoją miarą i pewnie sam fakt przyjścia do pracy to problem. I zajmij się sobą bo na to wygląda że tęsknisz, bo nie trwonił byś czasu na forum firmy którą tak gardzisz. Nikt nikogo tu siłą nie trzyma a czy nam to pasuje czy nie to nasza sprawa. (usunięte przez administratora) nie dostaje wypłaty jak my więc bzdury piszesz, a jak zakład zamkną to nie koniec świata i będziemy tak szczęśliwi jak ty. Ale pozwól że jeszcze trochę ku chwale NGK popracujemy, a co, jak się bawić to do emerytury jak będzie trzeba . A jak nie, to nie . Każdy normalny pracownik widzi wady i zalety w każdej pracy. Nie można mieć pretensji do pracodawcy tylko do siebie. W końcu to nie on przyszedł do nas tylko my do niego. Zawsze można zmienić pracę tak jak ty i się cieszyć z wolnego ( nie no jak ja tobie zazdroszczę ). Teraz pytanie , czemu mimo wolnego ludzie którzy mają rodziny przychodzą na nadgodziny w tym czasie. Niech zgadnę: kredyt ,nowy samochód, wyjazd za granicę itd. Na to wygląda że każdy niech robi tak jak uważa i to trzeba szanować. Każdy na swój sposób jest inny i ma swoje potrzeby. Nie masz tak naprawdę pojęcia o koledze z pracy, o jego życiu, problemach więc takie naśmiewanie się jest zwyczajnie niepoważne. Mam nadzieję że mimowszystko sobie ulżyłeś.

@Lol

Czytam sobie od czasu do czasu to forum aby się z was pośmiać jak narzekacie, jedziecie nawzajem po sobie, wymądrzcie się co to nie zrobicie a na wypisywaniu się kończy bo necie to każdy kozak i gieroj że aż strach się bać. A w  firmie to już się nie potraficie postawić ba nawet gęby nie potraficie otworzyć tylko jak wam każa to potulnie robicie świątki piątki i niedziele za gołą stawke nawet jak by wam 4 brygadówke 8 godzinną wprowadzili że normalny weekend byście mieli raz na 3 miesiące i to pokozaczylibyście w necie i na tym by się zakończyło bo w realu byście się potulnie się na to zgodzili i właśnie przez takich nieudaczników życiowych bez żadnych ambicji to jest w tej firmie i nie tylko w tej  jak jest bo zamiast się postawić to się boicie i siedzicie cicho i się potulnie na wszystko godzicie. Do dzisiaj pamiętam jak wyrażałem swoje zdanie  prezesowi i dyrektorwi  produkcji na temat wprowadzenia  4 brygadówki na spotkaniu kanapkowym to oprócz mnie nikt się wiecej nie odezwał ani nikt mnie nie poparł wszyscy żeście siedzieli cicho jak mysz pod miotłą ale na hali i w necie to każdy kozak że aż strach sie bać. I do dzisiaj pamiętam jak żeście się ze mnie śmiali jaki ze mnie frajer  kiedy się  zwalniałem bo ide pracować gdzie indziej za 2800 netto tylko że teraz po 3 latach zarabiam tam już 4200 netto za prace od poniedziałku do piątku po 8 godzin jak człowiek a w soboty chodze na setki za które mi płacą podwójnie a nie tyram po 12 godzin w świątki piątki i niedziele jak niewolnik bo się boicie postawić albo zmienić prace bo nabieracie kredytów na nowe auta żeby poszpanować na prakingu czym to ja nie jeżdże i jeszcze nowy telefon trzeba na raty kupić żeby powrzucać na fejsa fotki z malediwów bo gdzie nie byłem oczywiście na kredyt a potem grzecznie oracie w świątki piątki i niedziele po 12 godzin i narzekacie w necie.

Ragnarok

I dalej twierdzimy,że jesteś frajerem i się z Ciebie śmiejemy nieudaczniku życiowy. Jeżeli zarabiasz 4200,to na bank brutto,a nie netto ;DDD A tyle już prawie zarabiają u Nas nowoprzyjęci. Takie kity możesz sobie puszczać swojej starej,bądź staremu. Zwolniłeś się nie po to,że wprowadzili 12h system pracy,tylko dlatego,że jesteś miernotą i pi**@,która nic w życiu nie osiągnęła i Cię ciśli na dziale.

The Joker

Z grubsza się zgadzam z tym co napisałeś ale już nie przesadzaj, że ta stawka to konkretne pieniądze. W pewnym dziale (oczywiście nie na produkcji) można zarobić wielokrotność tego co masz.

Ragnarok

Jesteś typowym nieudacznikiem,który potrafi się tylko przechwalać.Do Janika ,Kubryńskiego i Olesińskiego nawet Cię nie dopuścili,a co dopiero z nimi rozmawiać.Oni z robactwem Twojego pokroju nie rozmawiają,którym iloraz z iloczynem inteligencji się popier*** I na bank Ci nie przedłużyli umowy,a nie sam się zwolniłeś.Taki karaluch jak Ty niema ambicji,niema kobity,faceta,nikogo ;DDD Jedyne co ma,to nasrane pod deklem ;DDD

Żołnierz z call of duty

chłopie powiedz kogo to obchodzi te twoje żale? mamy to wszyscy w (usunięte przez administratora) więc nie wiem po co się produkujesz

Swierku

Czyli jesteś fachowiec? A robisz za grosze. I to 26 dni w miesiącu.

Żarówka

Stary 4200 na czysto i Ty tutaj ludzi obrażasz że masz ambicje a inni nie mają ? Co wg. Ciebie znaczy mieć ambicje ? Zarobić 900 euro i do tego każdy weekend w pracy ? Bo coś tam krzyczysz że płacą setki. Baranie jesteś taki sam jak ludzie tutaj jedynym Twoim widzę osiągnięciem była zmiana pracy i tym się chwalisz hahaha. Większość moich znajomych nie ma zasadniczej służby wojskowej a zarabia dwa razy tyle co Ty, więc co ma wojsko wspólnego z zaradnością życiową. W tym czasie jak Ty byłeś w wojsku kończyli studia i rozkręcali interesy. Szeregowy baczność !!!! Odmaszerować

Zuzia

Sam byłeś tym parobkiem...

Au

Ty Jestes parobkiem, w ngk sie siedzi w domu, a setka leci w pracy ????

Gangrena

Hello który działał potrzebuje ludzi na nadgodziny zdalne chętnie się zapisze ;D

Bezlitosny

Działanie na szkodę firmy więc Pan Jacek M. tak samo jak czerwony z Noxów powinien szybko zostać zwolniony :) żeby nie było że są równi i równiejsi...

Ada

Przecież sam tytuł ,,mistrz'' wskazuje na to że to elita najlepsi z najlepszych. Trzeba zrobić małą rewolucję zwolnić połowę tych tzw. Starych bez względu na stanowisko

Pogromca lewaków
@Ada

No super, wywalić czerwonych. A kto na ich miejsce? Z tych matołów z linii i tak nie ma kogo wybrać. Stąd jest jak jest.

Ada
@Pogromca lewaków

Dać zarobić ludzkie pieniądze to i odpowiedni ludzie się znajdą, stawka (usunięte przez administratora) to i nie ma kogo wybrać hahaha

ha

wierz mi znalazłbyś i takich co za cukierka sprzedali by Cię bez mrugnięcia okiem.

Siano

Spokojnie są jeszcze kombinatorzy w białych kołnierzach, ciekawe czy ich wydadzą

Baja bongo

Japonia nic nie wie nawet o naszych podwyżkach nie wie jakby Japonia Zadzila to przy takiej inflacji ponad 12 procent nie dostalibyśmy tak śmiesznych podwyżek

Shock

I kolejnego pasożyta w czerwonej koszulce już niema z Nami.Brawo Zarząd,w końcu wzięliście się za kombinatorów.A to dopiero wierzchołek góry lodowej.Przypatrzcie się każdemu czerwonemu,każdemu specjaliście,każdemu koordynatorowi.O której się odbija na bramie przy wejściu na zakład i o której wychodzi.I porównać to z ich harmonogramem pracy. W końcowym rozrachunku okaże się,że na zakładzie zostaną,tylko niebieskie smerfy ;DDD

Info
@Shock

Pamiętam sytuację kiedy plus i koordynator z formingu odwalili manualne z godzinami ,wtedy po (usunięte przez administratora) dostał operator który to zgłosił .a ja przeszedł na lsh,a koordynator został kierownikiem prawda Panie (usunięte przez administratora)

Informator
@Info

A na GPF ile przekrętów było z nadgodzinami, tego nikt nie zliczy, ha, ha,ha

@Info

(usunięte przez administratora) się rozlało i czas najwyższy,żeby Zarząd i pan K........ z działu Hr zlecił śledztwa wobec tzw "miszczów" My niebiescy,już od dawna trąbimy,ale qrw@ nie chcieliście Nas słuchać. Druga sprawa to ,kto wybrał tych ymbecyluf na takie stanowiska.I to bez assesmentów... Dekle w białych polówkach są za to odpowiedzialni... Nie ważne,czy biały pracuje od 2004,czy 2009,każdy jest winien...

@Shock

Nie pracuję w tej firmie długo,ale naprawdę nie trzeba być ślepym,żeby dostrzec,gdzie tkwi problem. Białe koszule są uzależnieni od tzw. "miszczuf",chociaż nwm od czego ;DDD Te czerwone pszyglupy,którym.się wydaje,że cokolwiek coś znaczą w tej firmie,przez ostatnie kilka dni obrazują,coś zupełnie co innego(I TUTAJ OLBRZYMIE BRAWA DLA ZARZĄDU,ŻE W KOŃCU DOSTRZEGŁ PROBLEM).Drogi Zarządzie,skoro Nam niebieskim smerfom nadgodziny podpisuje czerwony,to kto w takim bądź razie podpisuje nadgodziny czerwonym????

Klawisz

Piękny ciepły majowy weekend, słoneczko świeci, na grillu smaży się już mięsko, browary zimniutkie, blanciki czekają skręcone na wieczorne posiedzenie ze znajomymi. A wy jak tam robole ? Jaka temperatura dzisiaj na hali ? Nabrało się kredytów żeby poświęcić autkiem na parkingu a teraz trzeba (usunięte przez administratora) w smrodzie w weekend kiedy wszyscy normalni ludzie mają wolne ? Tylko spinajcie poślady mocno bo kierownik jest on-line na monitoringu i pokazuje swoim ziomalom przy grillu jak parobki haratają w weekend na hali. Tak wiem wiem, za to dużo wolnego w tygodniu, szczególnie w tym z 5ma nockami po 12h hehe

Giermieczki
@Klawisz

Dokładnie, grill, piweczko a telenowela w postaci ogadania kamer w najlepsze... Wy się tak w ngk tak dajecie ? Przecież to możecie zgłosić, nadużycie naduzyciami.... dyrektor, manager muszą mieć dobry ubaw z Was jak sobie Was oglądają..

Gabriela
@Giermieczki

Wy tak serio mówicie? :D Kto tak w ogóle robi żeby obraz z kamer w wolnym czasie oglądać? :D Stróżów nie macie??

Rupet
@Klawisz

Klawisz to co znowu wekeend?

Baja bongo

A niech w końcu go (usunięte przez administratora) cwela kolano kolano gdzie teraz jesteś już nie jesteś taki mądry nagle L4 się wdalo hahaha następny i nie tylko on włącznie z białymi powinni polecieć wszyscy a ludziom dac normalne podwyżki a nie to co ta (usunięte przez administratora) czerwono biala sobie wymyśli niektórzy nie robią nic śpią na nockach a jak przychodzi do tego że y na linie iść to nagle mają coś innego do roboty wszystko się tyczy jednego koleziostwo koleziostwo ktoś Milanowi musiał klepać nadgodziny gdzie on jest następny do wyrzucenia firma parodia a nie firma ludzi docenić starych nie umieją ale taki czerwony nadgodziny (usunięte przez administratora) na które nie chodzi i mu płacą może w końcu HR otworzą oczy i dadzą starym pracownikom normalne podwyżki albo stażowe przynajmniej dla tych co ponad 6 lat pracują a nie udają że nic nie wiedzą Japończycy wrócicie do działania bo Polaczki was (usunięte przez administratora) na każdym kroku

Czlowiek

A taki dobry chlopak był,dzieńdobry wszystkim mówił :) hahaha....

Plugging

Plotki mówią co innego. Właził do (usunięte przez administratora) to i dostał stołek.

Dżony zarobiony
@Plugging

Chciałem tylko przypomnieć, że nie ważne jakim gamonie będzie czerwony czy biały to był najlepszym wśród was niezależnie od tego czy wchodził w zad czy awansował uczciwie. Nawet wchodzić w zad trzeba potrafić. Po za tym z kim gadać idąc na linie? Z głąbem w niebieskiej koszulce czy z czerwonym, który realnie udzieli informacji?

@Dżony zarobiony

Taki był inteligentny ze ludzi wyzywał od (usunięte przez administratora) A teraz się sam broni wiemy że sam o sobie teraz piszesz.

bez kolan

skąd i kto?

oldboy
@Plugging

Ujma to w taki sposób, że nawet jak to nie on sam siebie broni to robią to jego parobki. Tak jak swego czasu bywało z mr Gilsonem i jego wybrykami, wtedy jego parówy ze wspólnego stolika broniły go tak, że nie można było żadnego złego słowa powiedzieć (usunięte przez administratora) Karma wraca i te wszystkie kabanosy się o tym przekonają, skoro jednego skasowali to samo zrobią z pozostałymi. Kwestia czasu jak HR i cała reszta zrobi porządki w tym japońskim (usunięte przez administratora) Teraz widać bardzo dokładnie jak co niektóre osoby mają (usunięte przez administratora)zbroje ^.^

Oninek

Powiem Ci tak poziom twojej wypowiedzi to dno i wodorosty nic z tym już nie zrobisz, a w internecie się zagnieździło. Bywaj

Master

Kolanko to był najgorszy plusowy, po trupach do celu! Myślał że jest nietykalny, za traktowanie ludzi sprawiedliwość nadchodzi :) ale czy zauważyliście że najwięcej przypału jest z plugging- spanie po biurach, nocne spotkania na kawce, randkowanie i spacery po dziale, kolesiostwo, itd. Czas na porządek

Jeżeli prawda jest to co mówią i faktycznie robił wały z nadgodzinami to jest to nazwijmy rzeczy po imieniu (usunięte przez administratora) Więc chyba nie zaszedł zbyt daleko... A co teraz robi jego ,,super operator,, za kim chodzi ? Warto byłoby żeby drogi system monitoringu przydał się na coś żeby czerwoni mogli wyjaśnić temat swoich kilku godzinnych nieobecności na stanowisku .

Tajemniczy klient

Zamiast biadolić zbierzcie ekipie i uderzajcie do góry. Możliwości techniczne są - trzeba tylko zrobić audyt i wyjdzie, kto robił walki. Koledzy z działu IT chętnie w tym pomogą kiedy tylko pojawi się taka potrzeba z góry.

Irena
@Master

Oo tak ,zgadza sie

Elo

Witam mam pytanie czy u Was w zakładzie przyjmują dziewczyny z Ukrainy. Pozdrawiam

elo
@Elo

nie

Hej
@elo

Tak

Za te nadgodziny tylko niektóre czerwone puloki poleca. Pamietajmy to są (usunięte przez administratora) białych ci czerwoni z długim stażem są nietykalni. Polecą tacy ja ten młody plusik bo go nie szkoda poświecić a reszta będzie miała spokój. Dostanie za porozumieniem stron wypowiedzenie i po urlopie będzie szukał ciepłej posadki gdzieś indziej a co nakradł to jego

XYZ

Ktoś wie o co chodzi z czerwonym z inspekcji nox? Ponoć wpisywał nadgodziny, a nie chodził na nie.

@XYZ

Żeby tylko na nadgodzinach go nie było ???? 2 z opini, i dalej zmianowy na hali DPF ????

????
@Anonim

Zgłosił bym ten incydent do nagrody managera , za kreatywność ! Jak to możliwe ze ta osoba dalej nosi czerwoną koszulkę ???!!! I tym samym pełni funkcje zmianowego. A moze by tak zgłosić Kaizen-zwolnienie takiej osoby będzie równoznaczne z dużymi oszczędnościami dla firmy ;)

Zielony
@XYZ

To ten od familiady? Powinien wylecieć na zbity pysk! Zresztą reszta osób z tej afery tak samo!

Zielonyy
@Zielony

To kto jeszcze w tym siedzi?

Nie możliwe
@Zielonyy

Przecież nadgodziny zatwierdza biały...

Songo
@XYZ

Czyżby się wreszcie doigrał? Słyszałem odrobinę o tym. Legenda ludowa głosi, że nie działał sam, a w temat były zaangażowane inne osoby, również te, które już nie pracują. Wały z nadgodzinami, urlopami i harmonogramami podobno trwały od baaaardzo dawna. Ludzie mówią, że (usunięte przez administratora) mogła kosztować firmę grube tysiące. Powinni go za to wywalić na zbity pysk. I nie tylko za to - traktowanie pracowników z szacunkiem też nie było jego mocną stroną. Jak to mówią - karma wraca.

Xyz
@Zielonyy

Podobno jego ziomeczki , Ci co robia na noxach wiedza kto.

Oni
@Songo

Sprawdzić białe kołnierze przecież Ci też mają narzeźbione w papierach.

Poooo
@Oni

Biały kołnierz sam się zwolnił miesiąc dwa temu(chuba wiedział co się szykuje i nie chciał mieć nasrane w papierach)

Songo
@Oni

Podobno u innych białych nie było żadnych wałów bo było to sprawdzane. Ciekawe czy ta sytuacja ma jakiś związek z kolesiostwem, jak to mówi wielu ludzi. W firmie huczy od plotek na ten temat. Nie wiem ile w tym prawdy ale pewnie nigdy się nie dowiemy. Sprawa się rypła i tyle. Nie wiadomo kto miał w tym udział i jak długo firma była dojona na kasę. Jestem jednak pewien, że ktoś musiał coś wiedzieć. Takich rzeczy nie da się ukryć. Nie da się ukryć tego, że często nie ma cię w pracy a urlopu cudownie przybywa. Nie da się robić wałów na nadgodziny, żeby chociaż jedna osoba o tym nie wiedziała, że cię nie było. Na bank ktoś w tym miał swój udział. Słyszałem, że fan Familiady nie dopracuje dzisiejszej nocki bo pojechał do domu, a raczej został odesłany przez szefostwo. Szkoda, że tak szybko, mógł jeszcze walnąć ze dwie setki w majówkę. A co tam - jak szaleć, to na maxa.

Ponoć
@Songo

Ponoć proceder trwał bardzo długo, uzbierała się niezła sumka. Kolesiostwo, kolesiostwem byli i tacy co mu pomagali, żeby utrzymać to jak najdłużej. Biały przybył cały na czarno, szybka piłka i fana familiady już nie było. Zdążył tylko zrobić szybkie spotkanie na swoim podwórku. Przyboczna plusa gdzieś zniknęła, chodzą słuchy, że ryczała po kantynach - czyżby powrót na linię? Jesli zostanie u siebie to już jej współczuję jak ludzie dadzą jej popalić. Tak się rodzą legendy

Noxianin
@Ponoć

Przyboczna i teachera tak samo powinni zwolnic. Caly nowy sklad powinni zrobic tak zeby nie bylo kolesiostwa

Flanelowa koszula
@Songo

Czy ten osobnik ma coś wspólnego z angielskim słowem inheritor?

Granulka
@Noxianin

Ta czerwona była na nadgodzinach wczoraj.Czyli dalej może chodzić żadna kara.

Baltazar
@Granulka

Zawsze idą pasożytom na rękę nikt ich przecież nie kontroluje jak by się wzięli za wszystkich to by czerwonych nie było w całym NGK większość pewnie takie machloje robi ze się w głowie nie mieści

Brunetka
@Granulka

Nie tylko ona jeszcze pracuje w zieleni też pracuje. Zarzad Noxów powinien publicznie wypowiedziec sie na ten temat zrobic jakies zebranie albo na dsmie. Jedni za byle coś dostają notatki służbowe, grubo po ocenach, lub sa zwalniani dyscyplinarnie. Podobno kiedyś na NOxach jeden dostał dyscyplinarke za zbity monitor. A ten zrobił firme na kilka czy kilkanaście tysięcy i dostał za porozumieniem stron.

Arni
@Brunetka

Kilkadziesiąt tysięcy.... Nie dziw się że takie wałki przechodzą, starszy spojrzeć na manekiny ubrane w białe koszulki na noxach to sobie odpowiesz na pytanie. Przecież to są ludzie z przypadku, żaden nie ma nawet skończyć studiów kierunkowych, są tacy co nie mają żadnych hah ah ahha

Abc
@Arni

"Starszy spojrzeć", "nie ma nawet skończyć studiów"- wracaj do podstawówki, bo zbłazniłeś się totalnie.

Arnold
@Abc

ten uczuć kiedy nie masz się do czego doiwanić, więc błyszczysz przykładem ortografii bo tylko to w życiu osiągnąłeś. Możesz mnie poprawić.

BetonTakMnieZwa
@Arni

Dziwne że nikt tego nie kontrolował, że nikt się tym nie przyjzal wcześniej. Przecież to aż 2-3 lata... Ile to środków musi ngk stracić by coś dostrzec. Dziś zmianowego z pieców nie ma, chodzą słuchy że bardzo podobna sytuacja... też dostanie za porozumieniem jak ten z nox? Skoro jednemu za większy wyczyn tak dali to nie moga innym dać inaczej... (usunięte przez administratora)

@BetonTakMnieZwa

A co to za słuchy że z plagingu gof też jakiś czerwony robił wały na nadgodzinach

Tajemniczy klient
@Plugging

Dobra, pora podbić stawkę więc coś wam podpowiem: Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorelować nadgodziny wpisane do systemu na H z danymi o wejściach-wyjściach z systemu A. Wyjdzie jak na dłoni kto miał wpisane nadgodziny ale nie przychodził. Mam nadzieję, że ktoś z jajami to popchnie dalej. Bawcie się dobrze :)

Adect
@Tajemniczy klient

Dokładnie, (usunięte przez administratora) nadgodzinowa wyjdzie jak na dłoni. a tl na to pozwalali

Ludwik
@Plugging

Karma go w końcu dopadła. Za dobrze mają, myślą że koszulka pozwala im na wszystko.

Kicia

Robił … ale nic mu nie zrobili . Bo kolega kierownik

W jaki sposób wyszła afera z nadgodzinami ? Ktoś pokazał palcem że powinien być,a go nie ma czy jak ? Ile to trwało ? Ile koleś w ogóle pracuje ?

Pro_X

O_o Kolano, Kolano, wiadomo już skąd się hajs na samochód miało... Fajnie w audi się lansowało...Tak wiadomo, ciężko na nie się zapracowało... W końcu NGK z nadgodzin je zasponsorowało... (usunięte przez administratora) Brak szacunku do ludzi miałeś, teraz błaznem się stałeś....

Zostaw merytoryczną opinię o NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1061.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 128 to opinie pozytywne, 319 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.