KAEFER S.A.

Opinie o KAEFER S.A.

Blablaserwis

Zainteresowanym pogłębieniem tej ciekawej informacji o tym co się działo w Jaworznie polecam wszelką lekturę związana ze spółką ALMONT SERWIS;)

Nicck

certyfikaty antykorupcyjne otrzymuje tylko za co. Za takich dyrektorów .

Panowie jak sytuacja w firmie w Tarnowie? Jest robota czy nie bardzo?

Panowie 140kor szwedzkich ile to jest w pl na rękę?

Specjalista Ds. Zakupów

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

Jawor

Takzwane paski z wypłat po 3-4 miesiącach są dostarczane do ręki żeby tylko się nie doliczyć gdzie ukradli bud. Jaworzno tak działa tam system hehe

Kolego na Jaworznie jest niewolnictwo do potęgi... Tego nie ma w żadnej innej firmie która tam jest...

Podobno największe wypłaty to 3600 z dwoma sobotami po 6 godzin i w tygodniu po 10 godzin!!!!tak mało to nawet z ukrainy nie zarabiają.

pracownik na elektrowni

Najwyższe wypłaty za miesiąc czerwiec to 3600,tylko co niektórzy co maja wygórowane stawki za 2 soboty po 6 godzin i od poniedziałku do piątku po 10 godzin.Ukrainiec wiecej zarobi.Ale majster co nic nie robi i sie nie wiele zna bierze 7 tyś.Niemcy po prostu zniszczyli tę firme i mi się wydaje że chcą ja dobić w polsce.

nik
@pracownik na elektrowni

To prawda

Tułacz

Kaefer na zachodzie już pomału się kończy . Zlikwidowali i sprzedali odział Gorzów Wlkp i Zieloną Górę. Został tylko Głogów i kilku starych fachowców. Nie biorą robót bo nie mają ludzi.Ludzie na delegacji narzekają na zarobki.

Pracownik!!!!

W oddziele Zabrze czterech pracowników zwolniło sie . Traca dobrych ludzi a dyrekcja ma to w d...e. Ofert pracy maja od roku .I nikt nie chce sie przyjac . Ludzi maja za niewolników . Podwykonawcy wiecej zarabiaja niz pracownicy Kefera to wstyd.

Dobra dusza

Hej, to czemu dalej robicie dla Kaefera skoro takie grosze placa, ze niewolnictwo itp??

@Dobra dusza

Bo pewnych ludzi ciężko zrozumieć......

Klakier

Słyszeliście koledzy coś o strajkach na Jaworznie. I o jakiś podwyżkach do premii

mp
@Klakier

W jednym miesiącu ci dadzą więcej ,a w następnym odbija sobie z nawiązką,ludzie sie zwalniaja,brak perspektyw na przyszłość.

Niewysoki

Koledzy jak sytuacja na Jaworznie. Bo chodzą pogłoski że nie jest tam zbyt wesoło.

Lepki
@Niewysoki

Daj spokój, zwoliniłem się bo za 2800 na delegacji to sam se zrozum

Łysy
@Lepki

To samo w Zabrzu zarobki tragedia jak przyjdzie robić w delegacji za 3200 to się chyba większość zwolni jak się nie dostanie te 4 tys na czysto

Moc
@Lepki

No to szaleją 2800 haaaaa haaaaa haaaaa

Titi

W Zabrzu trzech pracownikow zwolnilo sie .Dyrekcj nie widzi problemow woli zatrudniac ukraincow niz dac podwyzki.Ciekawe co na to Warszawa?

Antyemeryt

Podobno od lipca wszyscy emeryci mają odejść. Co niektórzy mają w gaciach

Kwany

Witam mam propozycje wyjazdu z kaefera na izolacje do Belgii. jakieś opinie może obecnie ktos przebywa ?

Pracuś

Jak sytuacja w Tarnowie? Są jakieś wyjazdy zagraniczne? Podobno dużo pracy się zapowiada na azotach bo S.J. wygrał przetargi. Dobry chłop z niego, dla Kaefera załatwia roboty żeby ludzie mieli prace

Artur
@Pracuś

Jak wygląda sytuacja w Kaeferze na stanowisku biurowym? Czy są jakieś nagrody na koniec roku i bony na święta?

Uswiadamiający
@Pracuś

Odradzam wyjazdy z kaefera. Zorietuj się o ost aferze jaka wyszła w Szwecji gdzie ludzie nie dostaną zwrotów podatku bo tak firma zadbała o ludzi. Do tego brak diet , warunki hotelu marne .

kolo
@Uswiadamiający

kwatery zmieniają na lepsze a z tym zwrotem podatku to kaefer zadbał żeby wciągu roku były mniejsze zaliczki na podatek pobierane i większe netto

Pracownikzz

Wypłata do 10-go ? Ok jeszcze proszę porównać odcinki wypłaty polskiego i niemieckiego pracownika o tych samych kwalifikacjach

zdzichu
@Pracownikzz

Tylko, że niemiecki monter nie potrzebuje wszędzie opłaconego tłumacza, śpi w swoim domu, dojeżdża sam na własny koszt samochodem, a tobie kwaterę załatwią i zapłacą, gdzie później i tak zrobisz z niej chlew, gdzie samochodem cię odwiozą i przywiozą, gdzie również zrobisz bydło. Wyceń to, to się przekonasz, że kosztujesz więcej niż niejeden zachodni monter! Najłatwiej jest narzekać, taka nasza polska przypadłość!

@zdzichu

Niezłą opinie Polakom wystawiasz

Uswiadamuający
@Pracownikzz

Odcinki wypłaty ?? Żeby jeszcze Kaefer je dawał pracownikom (monterom rusztowań) to by było dobrze . Jeśli już ktoś dostanę to jest on z kilku miesięcy wstecz. Brak diet które oczywiście zagraniczne firmy płacą Kaeferowi. Podobno ciekawa afera ostatnio się zrobiła w Szwecji gdzie ludzie się dowiedzieli na jakich stawkach % są i że żaden zwrot podatku nie dostaną a co lepsze Każdy czekał na pit którego nie dostał nikt . Ludzie sami pojechali do szwedzkiego urzędu i wyszło wiele na jaw jak pracownicy są robienie w "bambuko" Brak słów.... ! Gdy Szwedzi z Karfera się dowiedzieli o sprawie rozległy się tel najpierw do ludzi którzy na miejscu tam kierowali pracownikami ale oczywiście nie odbierali. Potem Szwedzi dzwonili do Pani Izy , ta zmieszana sytuacja stwierdziła że wyśle nr do osoby z biura która odpowie na pytania... po 20 minutach łaskawie nr został wysłany ale co z tego jak pod podany nr nie odbierał nikt. Aby w Szwecji mieć jakikolwiek zwrot podatku pracownicy musieliby być na 33% A są na 25 . Więc gdy podatek wzrośnie do 33% przy stawce 130 koron to chyba Pani Iza będzie skakać sobie po rurkach i klepać kliny przy ryglach.

Nigdy

Robilem u nich i w polsce i w szwecji kilka lat w polsce iczywiscie najbizsza krajowa a wymagania jakby kokosy placili jezeli chodzi o zagranice np szwecja to prawda lipna stawka kwatery do (usunięte przez administratora) lozka malzenskie hehe i oczywiscie diety tylko na papierze nigdy kaefer zlodzieje i tyle .

Rychu
@Uswiadamuający

nie wiem dlaczego piszesz o aferze przecież to chyba to dobrze jak potrącali niższy podatek 25 zamiast 33 i wiadomo że wtedy zazwyczaj nie ma rocznego zwrotu. Diet nie płacą a jaką masz umowę na delegację czy zmianę miejsca pracy na Szwecję

Ole k

Do 10 -go. Tylko jeszcze może porównamy wypłaty polskiego i niemieckie montera o ile taki istnieje jeszcze

Wspomagajcie Polskie Firmy a nie z obcym kapitałem pamiętajcie że pracując dla takich firm nie budujecie polskich przedsiębiorstw zastanówcie się polscy pracownicy

Pracownik 2

Każdego 10-go miesiąca jak wpływa przelew to nie przeszkadza Ci, że to od firmy z obcym kapitałem? Krytykować jest bardzo latwo....

Pracownik3

Firma płaci podatki w Polsce. Pracownicy płacą składki w Polsce. Więc o czym Ty bredzisz @Pracownik ?

@Pracownik3

Z biura to piszesz Hans do skroni przystawił podatki i składki sądzisz że to wszystko a zysk to akurat gdzie zostaje. Tak wygląda 80% Polski. Jest poprostu okupacja trwa dalej tylko ma inny wymiar.

@Pracownik3

Podatki jedne i drugie to nie wszystko .Ja nie bredzę tylko wyrażam swoją opinię .Z biura to piszesz zaślepiony jesteś .80% Polski tak wygląda .Tania siła robocza to się liczy i A1 wszystko w temacie .

@Pracownik 2

Porównaj tylko te same wypłaty do 10 Niemieca i Polaka o tym samych umiejętnościach i wiedzy haaaa

@Pracownik 2

Tak przeszkadza wolę pracować dla 100 % polskiego przedsiębiorstwa czy to coś nie normalnego

Pioter

Opłaca się teraz wyjeżdżać za granice,???

Pioterr
@Pioter

Nie opłaca się, lepiej zostać w kraju i pomnażać PKB

Pawlooo

Witam jak praca w dani na jaki to okres firma wygrala

Pawloo
@Pawlooo

Na kilka lat świetlnych

Zostaw merytoryczną opinię o KAEFER S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KAEFER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KAEFER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAEFER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAEFER S.A.?

Kandydaci do pracy w KAEFER S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAEFER S.A.