KAEFER S.A.

Opinie o KAEFER S.A.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie KAEFER S.A. na Specjalista Ds. BHP? 27 lutego ogłoszenie na GoWork.pl.

Bardzo proszę skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z Działem HR, pod numerem +48 32 2777 554.

Ile zarabiają w Połańcu jako monter albo izoler?

Połaniec
@Anonim

1800 za 200h

oliwier

Ludzie jak wam nie pasuje to sie zwolnijcie i szukajcie szczescia w innych firmach,a nie wieczne narzekanie na wszystko.

Firma nieodpowiedzialne w dobie koronawirusa wysyła na sile do Niemiec.Jeszcze straszą zwolnieniami!!!!!!!

Ciebie to chyba żona wysyła bo nie ma co z tabą zrobić w domu !! :D

Bolek

Nie ma się co dziwić w tej firmie liczy się tylko jedno równanie- człowiek razy godzina minus stawka. Pracownik na każdym kroku jest mieszany z błotem nie ważne jakie posiada umiejętności i doświadczenie jest po prostu maszynką do robienia godzin dla firmy, żadnych szans na jakikolwiek awans bądź podwyżkę. Już dawno firmą powinien zająć się organ odpowiedzialny za przestrzeganie praw pracy.

Specjalista Ds. Zakupów

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

Czy w firmie KAEFER S.A. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Samodzielna Księgowa?

Ksiegowy

Jest system zmianowy i obowiazuje rowniez ksiegowosc. Praca na 3 zmiany w ksiegowosci.

@Ksiegowy

ale bzdury ktoś wypisuje :D która ksiegowośc na 3 zmiany pracuje lol - komuś chyba koronawirus doskwiera

Edziu

Kto to ten cały Sławek?

KAEFER zaprasza do otwartego dialogu i do bezpośredniego kontaktu w przypadku posiadania informacji rzetelnych, prawdziwych i mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie firmy. Przypominamy, że osoby posiadające informacje istotne dla Spółki są proszone o ich przesłanie na adres e-mail: komunikacja@kaefer.com lub o kontakt poprzez Linię Etyki. Jednocześnie prosimy raz jeszcze o rozwagę i nie rozpowszechnianie opinii opartych na pomówieniach, godzących w dobre imię spółki i jej pracowników, i tym samym naruszających jej interes. Osoby, które zamierzają rozpowszechniać opinie naruszające chronione dobra Spółki KAEFER SA lub związanych ze Spółką osób, są uprzejmie proszone o przemyślane działania. Wpisy na forach internetowych nie gwarantują anonimowości a Spółka KAEFER SA podejmie działania w celu ustalenia autorów takich wpisów i podjęcia odpowiednich, zgodnych z prawem działań.

kasia

Slawek to nic nie robi siedzi w szwecji kawe tylko pije okrada ludzi tylko bo jako jedyny zna jezyk szwedzki podpiedalacz izoler a na rusztowaniach sie nie zna i jeszcze mu malo to z grzybkiem krada kawe w torebkach kawe bo slawek chate stawia

andrzej korzec

jaka jest minimalna stawka godzinowa dla pracownika izolacji przemysłowych plus uprawnienia rusztowaniowe ?

@andrzej korzec

Proszę skontaktować się w tej sprawie z Działem HR, pod numerem +48 32 2777 554.

Wilfredo Leon
@andrzej korzec

Dla Ciebie to 10 zł i stac z batem wiecznie problem.

Samiec
@Wilfredo Leon

Trafna odpowiedź. Przynajmniej miedzy wszystkimi tutaj komentarzami o narzekaniu, braku ładu, i zazdrości. Znajdzie się nutką humoru

Tarnowianin

Hej. Co tam słychać na budowie Schwedt? Jak tam Edziu? Utrzyma się tam dalej czy w końcu pojedzie na budowę gdzie nie będzie chroniony???? pozdrowienia dla normalnych

Edziu
@Tarnowianin

Będę tam tak długo jak się da, a że jestem najmądrzejszy i najlepszy to już tak poprostu mam.

Jaka jest umowa w firmie KAEFER S.A.? Wiecie czy jako Specjalista Ds. BHP zatrudniają na zlecenie?

Dzień dobry, wszelkich informacji na ten można zasięgnąć w Dziale Kadr KAEFER S.A. pod numerem +48 32 2777 554. Zapraszamy do kontaktu.

Jo

Na umowę o pracę. Specjalista 5k brutto

Kamil
@Jo

Poza pensją brutto firma oferuje może ewentualne świadczenia dodatkowe? Mam tu na myśli premie, nagrody bądź wyróżnienia, za które można otrzymać dodatkowe wynagrodzenie. Mam nadzieję, że odpowiesz.

JO
@Kamil

Nie ma

brać

a kto jest obecnie dyrektorem w tarnowie

Kolega

Jest Spoko

Malas

Poszukują spawacza elektroda stawka 16 pln brutto za godz. Jak spawacz spawa to dostanie 3 pln za godzinę extra. Jakieś premie.. także można się spodziewać 23 pln brutto na godzinę...

NICK

Praca w FIRMIE KAEFER SA ODDZIAŁ południowy stawki od 15 pln brutto. plus ewent premia po ok 20-30 nadgodzin na miesiac. W ostatnich 18 miesiącach zostało przyjętych 4 osoby odeszło ok. 10. Rok temu 3 osoby z dnia na dzień zwolniły sie, w tym roku 2 osoby z dnia na dzien. Wieczne problemy z wypłata - coś ktoś nie doliczył dodatków godzin, wiecznie trzeba sprawdzac wykłucać sie to jest niedopuszczalne.

Jureq
@NICK

Ogloszenia na montera wiszą juz ladnych pare miesiecy. Dla zamiejscowych jest kwatera. Aaa byli pracownicy z UA chyba 3 jakis rok temu. Popracowali 3 mce i sie zwolnili bo slaba kase zarabiali ????. Swoja droga tez byli kiepskimi pracownikami. Chlopaki mowili ze musieli za nich robic ????.

Ródy

Nie tolerują rudych..

Rura

Jak tam panowie? Dzieje się coś w tej firmie? W Tarnowie jest jakaś robota? Co tam ogólnie słychać, tylu dobrych ludzi tam było, gdzie oni wszyscy się podziali?

Trąbka
@Rura

Robota jest. A ludzie uciekają bo słaba kasa.

@Trąbka

Co to znaczy słaba kasa? 3500 jest na rękę czy nie?

Trąbka
@Rura

Niema, tylko nieliczni maja jak są nadgodziny

@Trąbka

To nie dziwię się że ludzie odchodzą

(usunięte przez administratora) ten (usunięte przez administratora) robi w Kaefer S.A?jako kto??

Witam chciałem zapytać o tą firmę KAEFER na montera rusztowań może ktoś się wypowiedzieć na temat tej firmy chciałbym jeszcze do tego zapytać jakie dają umowy polskie czy niemieckie??

Tarnowianin
@Marek

Dają polska umowę bo pracujesz w polskiej firmie i zostajesz skierowany do pracy w np. Niemczech. Diety żadnej nie masz, premii nie masz, rozłąki nie masz, tylko czyste godziny. Firma jak firma, nie liczysz się Ty tylko Oni. Miłego dnia

Hokusxpokus

Jakie są godzi y prscy biura w Tarnowie?

Pracownik biurowy
@Hokusxpokus

Pracują od 7 ale nie wszyscy oczywiście. Niektórzy nie mogą wstawać tak wcześnie żeby na 7 zdążyć. A Ci co dają radę wstać to piją kawę do 8 więc sam zdecyduj o której można tam coś załatwić

Hokusxpokus
@Pracownik biurowy

Dziękuję za odpowiedź :) A czy posiadasz jakieś informacje nt stanowiska koordynatora ds. projektów zagranicznych? Na czym dokładnie to stanowisko polega?

@Hokusxpokus

KAEFER S.A. prowadzi aktualną rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Projektów Zagranicznych. Pełen opis stanowiska znajdą Państwo po poniższym linkiem: https://www.kaefer.pl/Specjalista_ds._Wsparcia_Projektw_Zagranicznych.html

Antyemeryt

Jak to w końcu z tymi emerytami jest? Chcą obniżenia wieku emerytalnego ale jakoś żaden nie chce iść chociaż osiągnął już odpowiedni wiek. Szanowni emeryci dziękujemy za pracę w firmie przez tyle lat, ale już najwyższą pora na zasłużony odpoczynek.

emeryt
@Antyemeryt

poczekaj jeszcze chwilkę i będziesz i ty na emeryturce będziesz jadł szczaw z kawiorem i jeżdził po hawajach . co robiłeś jak emeryt płacił podatki

Zostaw merytoryczną opinię o KAEFER S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KAEFER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KAEFER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAEFER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAEFER S.A.?

Kandydaci do pracy w KAEFER S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAEFER S.A.