KAEFER S.A.

Opinie o KAEFER S.A.

Dlaczego firma niepodnosi stawek godzinowych w Polsce jak pracownik pracuje zagranicą mając umowę na czas nieokreślony??Zaznaczam że stawki są poniżej minimum u kraju!!!

Pracownicy KAEFER S.A., zatrudnieni na podstawie umów o pracę, są wynagradzani zgodnie z obowiązującymi przepisami, z zachowaniem miesięcznej stawki minimalnej zarówno w Polsce (3010 PLN brutto/m-c od początku 2022 roku), jak i we wszystkich krajach w których KAEFER S.A. realizuje kontrakty zagraniczne.

Oli

Pracowałem kilka lat w kaefer, niestety nie mogę dodać pozytywnej opinii ponieważ ta firma to jedna wielka farsa znajomi znajomych itd. Nie ważne czy jesteś dobrym fachowcem jak nikogo nie znasz lub nie włazisz w (usunięte przez administratora) To długo nie zagrzejesz miejsca. Praca dobra dla kogoś kto chce się czegoś nauczyć i odrazu znaleźć inną lepsza firmę bo tutaj nadal niestety pracownik jest traktowany z góry i przeliczany na godziny

Agnieszka
@Oli

Ale ile za godzinę, bo wcześniej pisali, że najniższa w Tarnowie, a gdzie indziej wyższa o kilka pln?

Amadeusz

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym się zatrudnić do Firmy KAEFER. Czy warto jak ocieniacie ? Co do stawek ile? Wiecie coś dla gościa bez doświadczenia. I jak eksporty, pewnie w kraju trzeba przerobić kilka miesięcy żeby wyruszyć

Alison

Brak odpowiedzi zwrotnej po rekrutacji (Zabrze).

Specjalista Ds. Zakupów

Odpowiedziałem na ogłoszenie drogą elektroniczną przesyłając swoje CV. Po kilku dniach zostałem poinformowany drogą telefoniczną o zainteresowaniu moją kandydaturą i zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, w uzgodnionym wcześniej terminie. Rozmowa z moim przyszłym przełożonym trwała około godziny. Proces rekrutacyjny przedłużył się o 2 tygodnie, od wyznaczonego terminu powiadomienia o rezultacie rekrutacji. Za kolejne 2 tygodnie otrzymałem telefon z zaproszeniem na drugą rozmowę rekrutacyjną w Płocku z Członkiem Zarządu firmy. Za około tygodnia od drugiej rozmowy kwalifikacyjnej zostałem poinformowany przez przełożonego o otrzymaniu nominacji na stanowisko, na które aplikowałem i przyjęty do pracy.

Na obydwu rozmowach kwalifikacyjnych najpierw omówiliśmy ogólnie moje doświadczenie zawodowe, a następnie dopasowanie do stanowiska, na które aplikowałem.

Jak często w KAEFER S.A. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 6 października na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Arłamowskie balety

Co najmniej raz w roku w najlepszych ośrodkach szkoleniowo - wypoczynkowych. Oczywiście rozumiem że pytasz o szkolenia dla kadry umysłowej bo dla pozostałych jest tylko robota a nie przyjemności. (usunięte przez administratora)

Aktualność
"Wyleczyć - czasami, ulżyć - często, pocieszyć - zawsze" - te słowa Cicely Saunders, twórczyni nowoczesnej medycyny paliatywnej, przyświecają z pewnością takim placówkom jak Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie.
15 października grupa pracowników, reprezentująca obie spółki KAEFER w Polsce: KAEFER S.A. oraz Termokor KAEFER Sp. z o.o., miała okazję odwiedzić siedzibę Hospicjum i przekazać w imieniu Grupy KAEFER potrzebne środki higieniczne i spożywcze dla młodych pacjentów. Mogliśmy zapoznać się również z pięknymi pracami plastycznymi, które można licytować na rzecz Hospicjum, w ramach aktualnie trwającej aukcji.
Jesteśmy bardzo poruszeni tą wizytą. Kłaniamy się nisko całemu personelowi placówki, a pacjentom życzymy z całego serca zdrowia, sił i najlepszego samopoczucia.

#KAEFER#WhenItCountsCountOnUs
Ojciec

Witajcie krewniacy z Kaefera nie wiecie jaki jest teraz nowy dyrektor w Tarnowie i nowy na Francję

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w KAEFER S.A.?

Dyrektor

W Tarnowie podstawa to minimalna stawka godzinowa plus marna premia. W innych oddziałach stawki godzinowe sa wyzsze o kilka zlotych niz w Tarnowie

Fajny

Kogoś wam to przypomina? :P

Finlandia

Finlandia: robota jak robota idziesz montujesz... ale atmosfera mozna siekiere zawiesic... a spokoj w pracy najwazniejszy... podejscie niewolnicze... pewnie sa setki lepszych ofert pracy niz ta... to tylko moje zdanie pozdrawiam.

@Finlandia

Słyszałem że bardzo długo bez zjazdów??

Porvoo
@Zainteresowany

Mija dziś siedemdziesiąty dzień pobytu w Finlandii i brak informacji o jakichkolwiek zjazdach.

Rafineria
@Zainteresowany

Ponad 3 miesiące

Legutko

Czy Firma będzie brała udział w programie szczepień pracowników

Galan

Dlaczego tyle tu kiepskich opinie, a i tak widać, że wiele usuniętych przez administratora (czytaj pracodawcę)? Co u ta firmą nie tak? Mój ojciec pracował tam z 10 lat temu i wychwalał. Co się stało?

JA
@Galan

NIE WIDAC ABY USUWALI OPINIE.. Akze ttego..

@JA

9 lat temu ludzie zarabiali ponad 4 tyś w połańcu teraz nawet 3 tyś nie dostaniesz. Wszystko drożeje tylko wypłata w kaeferze topnieje???? a te umowy o pracę mniej niż 18 zł tylko premia niby jest ???? robiąc dodatkowe 4 soboty wypłata w granicach 3400zl???? majster Andrzej J. najbardziej niepotrzebny majster nie zna się na niczym a kasę za 4 bierze

Hahah
@Andrzej

Eeeee eeee eeee

Nikt

Czy w Połańcu KAEFER zatrudnia pracowników ?

Dawid

Podajcie miasta w których działa firma ?

@Dawid

Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://www.kaefer.pl/KAEFER-na-wiecie.html

Alfa Arietis

Jak wyglądają rotacje w Kaeferze? Ile tygodni pracuje się za granicą i na ile zjeżdża się do Polski?

@Alfa Arietis

Bardzo proszę skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z Działem HR, pod numerem +48 32 2777 554.

On

To zależy gdzie pracujes. Mniej więcej co 5 tygodni ,a w domu to do tygodnia

Alfa Arietis
@On

Dzięki. Nie rozumiem, czemu Kaefer w odpowiedzi na każde pytanie każe dzwonić do siebie, zupełnie jakby takie informacje były jakąś tajemnicą.

WELNIAK
@Alfa Arietis

Praca na rotacji - np Zagranica Niemcy 0600-1800 Warsztat, 1800-0600 Montaż wełny na obiekcie. Sobota niedziela po 12h. Bardz odobre stawki, ok 6 euro brutto, pokoje wieloosobowe 8- 12 osób z łązienką. Ostatni miesiąc wyszło mi 350 godzin

@Alfa Arietis

Jakie są warunki zatrudnienia w KAEFER S.A.?

pracodawca

Aktualność
Ciekawski

Dlaczego w tym roku nie ma zapomogi jesiennej?

@Ciekawski

Ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa Zarząd spółki w porozumieniu ze Związkami Zawodowymi podjął decyzję o realizacji w 2020 roku z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych wyłącznie zasiłków celowych.

Andrzej z lasu

Premie ?! Hahahahaha tylko dla wybrańców, stawki ( osoba bez kompetencji, bez znajomosci jezyka obcego z bliższą znajomością dyrekcji stawka jak kierownik ) reszta to ochłapy .... mam nadzieje ze po tym wpisie ktoś się tym zainteresuje ( LUDZIE ZACZNA UCIEKAĆ )

Czy pracodawca KAEFER S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zostaw merytoryczną opinię o KAEFER S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KAEFER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KAEFER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAEFER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAEFER S.A.?

Kandydaci do pracy w KAEFER S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAEFER S.A.