Opinie o KLG w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KLG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KLG o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLG w Bydgoszcz

Polka

Klg to firma ukraincow ! Brygadzistki rowniez ukrainki ktore zle cie traktuja bo jestes polka . ukrqinki w czasie pracy ogladaja seriale na netflixie a polakkw plecami do siebie by nie rozmawiali tylko pracowali . jesli sam nie powiesz ze jest czas przerwy to nikt cie laskawie nie powiadomi . praca jak praca na prpdukcji ale dluzej niz 15 min na galwanizacji nie wytrzymasz i jeszcze musisz wchodzic pod maszyny myc chociaz to obowiazki ustawiaczy ktorzy sa 3 na zmianie a stoja i obczajaja (usunięte przez administratora) . nie polecam nikomu

Zainteresowana
@Polka

To piszesz o galwanie czy wtryskowni? Bo chcę aplikować

Polka Polka
@Polka

Szczególnie Ci ustawiacze co są we 3 na zmianie. Ten czarny R. Niby gej a na dziewczyny patrzy. Jego motto życiowe to Liz rowa kierownikom a będziesz miał jak pączek w maśle.

Polka Polka

W sumie tak, w jego typie jest jeden koleś z mojej zmiany. Tylko ten trzeci im wadzi :-) W lato długo go nie było to tamci mieli bajlando :-)

Polak
@Polka

Jak już piszesz to pisz o swoim dziale czyli KLG Galvanik. Klg to jest wtryskownia I tu nie ma brygadzistek z ukr. A ustawiacze nie obczajają lasek bo nie ma na co patrzeć tak jak zresztą na Galwanie sam pasztet

Yuki
@Polka

Na galwanizacji pracują dwulicowe (usunięte przez administratora) szczególnie te z kj obgadują, naśmiewają się ale żeby w twarz powiedziec to już ciężko. Prawda to firma ukraińców którzy nie dość, ze są bezczelni (w szczególnosci ta blondyna co wiecznie ból d*py ma) to jeszcze rządzą się jak u siebie a potem sie dziwią czemu polacy ich nie lubią

Wtrysk
@Yuki

Potwierdzam, z dwiema z nich miałem "przyjemność " współpracować. A gdzie jest wasz "ciepły " kolega??? Dawno go nie było widać. U nas jest taki jeden któremu ten wasz się podoba. Może ich umówimy?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w KLG?

Marian

Biorą wszystkich

Katarzyna

Jaka jest atmosfera w firmie?

Otoja

Na montażu praca spoko, nie jest ciezko normy realne do wyrobienia nawerlt dla nowych pracownikow i nadgodziny są dla chętnych albo się wpiszesz na listę albo nie jak Ci pasuje. Kierownik jest ok i brugadzistki tez zawsze pomogą i powiedza co i jak jeśli człowiek nieogarnia. Ja już pracuje ładnych parę lat i polecam. A narzekają Ci którym wiecznie jest źle, taka prawda. Nie ma działów idealnych w żadnej firmie ale u nas chociaż kierownicy na luzie jak masz problem i szczerze powiesz to rozumieją i zawsze starają się tak zrobić żeby człowiek swoje sprawy załatwił i robotę zrobił. Ja polecam.

Cyk
@Otoja

Od razu widać ze to brygadzistka pisała. Wieści po KLG o montażu chodzą zupełnie inne, wręcz uciekają na inne działy lub zmiany takie są szczęśliwe

Dariusz
@Cyk

Dlaczego pracownicy "uciekają" z firmy? Często mają miejsce takie sytuacje? Napisz szerzej o Twoich relacjach z KLG.

Czy po rozmowie w KLG rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Dawid

Witam. Znalazłem ofertę pracy Pomocnik Ustawiacza. Mógłby ktoś powiedzieć jaką stawke ma Pomocnik na start?? Z góry dziękuję.

Marian
@Dawid

To zależy od doświadczenia

Jak wygląda praca na magazynie? Pojawiła się oferta pracy. Czy ktoś może udzielić mi odpowiedzi?

Dariusz

Czy to o tej ofercie pracy mówisz? https://www.pracuj.pl/praca/magazynier-operator-wozka-widlowego-bydgoszcz,oferta,7015436?sug=oferta_bottom_ss_azure_1 Ważna jest jeszcze przez dwa dni (do 04.09). Chciałem Cię dopytać czy być może już aplikowałeś/aś i mógłbyś/mogłabyś potwierdzić czy rzeczywiście firma zapewnia wdrożenie, atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę?

Aaaaa

Wszystkich dobrych pracowników od jakiegos czasu już nie ma w KLG. Ale tak sie dzieje z prostego względu. Jeżeli na stanowiska kierownicze zatrudnia sie ludzi po tzw. układzie albo nie mających pojecia o dziale w którym sie pracuje. Pozdrawiam magazynierów i ustawiaczy , ktorzy już odeszli bo z tego co wiem pracują w dużo lepszych warunkach za lepsze pieniądze i nie muszą mieć do czynienia z ludzmi, którzy jedno mówią a drugie robią.

Robotny
@Aaaaa

Haha te " duzo lepsze warunki" "to chyba zapier**l za najniższa krajowa, taki jeden z magazynu się tak porobili co się uważał za króla że starej gwardii a teraz zemby w ścianę i zaiwania ile się da z pocalowaniem ręki za nadgodziny i wspomina strare czasy jak to miał u Pana Boga za piecem w KLG ale głośno tego nie powie bo mu wstyd. A drugi już 3 razy robotę po KLG zmieniał i teraz w Solcu robi daleko ma jak hu** ale jezdzi bo rodzinę utrzymać trzeba i się okazuje że tu nie jest wcale tak źle tylko trzeba się do roboty wziąć bo czasy plaży w godzinach pracy się skończyły a wielu się to nie podoba. I tyle bez pierdo****a robota znosna, kierowniczki też, z chłopakami czasem spina ale to normalne jak same samce na kwadracie sa.

Zęby
@Robotny

Zęby nie zemby. O jakiego magazyniera Ci chodzi podaj inicjały

Kama007

Praca spoko, można się dogadać że wszystkimi. Wiadomo że czasami są spiny bo czas goni ale generalnie jest ok. O wolne można się dogadać i o nadgodziny też jak ktoś się nie boi pracy i chce dorobić to jest taka możliwość, nadgodziny na różnych działach w zależności od potrzeby. Kasa nienajgorwmsza bo zawsze powyżej najniższej krajowej. Wszystkim normalnym osoba co ogarniaja na czym polega praca na produkcji polecam!

Szalonamloda

Witam Czy możecie mi powiedzieć na ile zmian robi montaż? Myślę o podjęciu pracy w tej firmie .

Magda
@Szalonamloda

Tez jestem ciekawa i zainteresowana praca na montażu, ma ktoś informacje o zmianach dwie czy trzy?

Antoni
@Magda

Byłaś może na rozmowie kwalifikacyjnej? Ja przeglądając ogłoszenia z KLG zauważyłem, że należy być przygotowanym do pracy w systemie czterobrygadowym. Jeżeli masz już jakieś doświadczenie z firmą napisz jakie warunki zatrudnienia proponują i jakich kwalifikacji oczekują od pracownika. Na stronie https://klg.pl/praca/ są jeszcze oferty rekrutacyjne dla kontrolera jakości, brygadzisty, ślusarza narzędziowego i informatyka. Piszcie o swoich doświadczeniach, jeżeli będziecie aplikować.

@Magda

montaż ma trzy zmiany

Bardzo słabo płacą, polecam wysyłać CV do innych firm. Firma jest tak chętnie oblegana przez Polaków, że pracuje ich znikoma ilość a większość to Ukraina. Procedury, są przestrzegane tylko w dni przyjazdu klienta. Zero wspołpracy odbijają piłeczki tylko między siebie, zabierają premie, bo jedna Pani z kj lubi wystawiać kwitki bo ma słabe ego, kogut taki, że głowa mała. Z przyjemnością mnie tam już nie ma.

Komenda

Żenująca jest ta firma - to nie o to chodzi, że nie da się tutaj pracować bo każdy ma inny próg tolerancji. Straciłam niecałe 2 lata - rozwój zerowy, wypłaty słabe, ludzie zapatrzeni w procedury nie dbają o płynność procesów. Firmę paraliżują najprostsze zmiany -co świadczy o zdolnościach kierowników. Żadna dostawa nie wyjeżdża kompletna. Brak otwartej rozmowy, same obgadywania. Znacie to uczucie jak przychodzicie do firmy następnego dnia, zero spiny z współpracownikami a wszyscy patrzą na Ciebie jakbyś już tutaj nie pracowała. Tak jest tutaj na co dzień . I dosyć tego gadania, że tak jest wszędzie - NIE, NIE JEST!

Anonim 1

Nie szkoda czasu na wypisywanie takich bzdur? Jeśli komuś praca w tej firmie nie odpowiada to niech z niej zrezygnuje i poszuka innej. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Słusznie ktoś stwierdził, do pracy przychodzimy , aby pracować i z takiego założenia wychodzi również Pani E. Rolą kierownika jest delegowanie zadań i rozliczanie z nich. Nie widzę nic złego w tym postępowaniu. Pani E. Jest bardzo kompetentnym i doświadczonym pracownikiem, na którego zawsze można liczyć. Życzę każdemu takiego przełożonego.

Siła prawdy
@Anonim 1

E. sama piszesz o sobie?:P to jest żenujące kompetentna? a ile reklamacji tygodniowo obecnie mamy? dlaczego wszędzie w jej działach panuje taka atmosfera strachu no właśnie najłatwiej - nie podoba się to się zwolnił to filozofia tej firmy w pigułce padają tutaj ciezkie i prawdziwe zarzuty o tym co się dzieje zrobcie z tym porządek nieroby

Kochajaca

Czy to jest forum Construkcjon Light ing Group forum?

Krysia

A ja polecam pracę, na wtryskowni praca ok, albo jedna maszyna gdzie duzo idzie i trzeba polować albo 2 lub 3 takie gdzie tylko się skrzynkę lub karton zamienia na pusty. Wypłata na czas, jak jest pilna po trzeba to o wolne można się dogadać. Mi się podoba więc polecam.

Zniesmaczona

Trzeba mieć pojęcie o wszystkich składowych jednostkach w firmie żeby wypowiadać się na takie tematy. Siedząc na jednym stołku czy przy jednej "maszynie" nie ma się pojęcia o obowiązkach i pracy oraz o tym co od czego zależy. Temat urywam, trochę więcej szacunku dla innych osób, a powinno pracować się lepiej. Pozdrawiam wszystkich niezadowolony i jak widać niespelnionych zawodowo.

W sieci nikt nie jest anonimem

"Każda wolność na swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek czy, naruszania czyjejś godności. W przypadku gdy chodzi o swobodę wyrażania poglądów, anonimowość ma oczywiście zalety, i powinna być chroniona, ale w szczególnych przypadkach możemy wystąpić do administratora o udostępnienie adresu IP i danych autora. Administrator może te dane udostępnić jedynie na podstawie przesłanek przewidzianych przez prawo i musi być pewny, że te przesłanki wystąpiły. Aby uzyskać potrzebne dane należy więc zgłosić się np. do kancelarii prawnej, lub złożyć skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Warto podkreślić też, że administrator często dysponuje wyłącznie adresem IP, o ustalenie danych trzeba więc wystąpić do operatora sieci" - to cytaty z opracowania GoWorku "9 kroków, które warto wykonać (...)"

Zniesmaczona

Witam, czytając ostatnie opinie jestem zniesmaczona jak ludzie potrafią pluć jadem.. Wszystkie te komentarze to bzdura. Firma się rozwija i to prężnie, na przestrzeni kilku lat powstał dział Galwanizernii z nowoczesną linią galwaniczna, magazyn wysokiego składowania i 2 hala wtryskowni. Wdrażanych jest wiele nowych projektów. Firma daje duże możliwości rozwoju dla ludzi, którzy przychodzą do pracy pracować, a nie pić kawę i się obijać. Firma oferuje wiele szkoleń oraz naukę języków obcych w trakcie godzin pracy (bez konieczności odpracowania tych godzin) koszt szkoleń czy kursów językowych pokrywa oczywiście firma. KLG inwestuje w swoich pracowników, którzy mają możliwość awansować i podwyższyć swoje kwalifikacje (wiele osób, które teraz są na stanowiskach kierowniczych zaczynało na produkcji). Co do komentarzy na temat E. Z. wynikaja one tylko z tego, że E. jest dokładna i wymaga tego od również od innych (i to jest bardzo dobra praktyka, wszystko na papierze, na mailach, wiadomo co z czego wynika, a w razie pomyłki czy innych kłopotów mozna szybko odnaleźć źródło błędu) , a wielu osobom to się nie podoba bo się ludziom po prostu nie chce pracować. Jeśli szukacie pracy w firmie, która się rozwija i daje możliwość rozwoju wszystkim pracownikom to nie czytajcie tych wszystkich bzdur (wszystkie te negatywne komentarze piszą osoby, które już tu nie pracują głównie z powodu "nicnierobienia"). Szczerze polecam pracę w KLG, pracuję tu już kilka ładnych lat i jestem zadowolona!

Pomidor
@Zniesmaczona

Klg inwestuje pracowników ? Ciekawe jakich chyba z biur . Jakie szkolenie ? naukę języka angielskiego ? Powiedz kto tam chodzi , chyba nie ludzie z wtryskowni ani z montażu wiec niewiem po co takie gadanie ze szkolenia wielkie itd .

@Pomidor

W każdej firmie szkoli się w pierwszej kolejności kadrę pracowników którzy mają kontakt z zagranicznym klientem, osobami z działów technologicznych, kj po stronie tego klienta itp, zagranicznymi dostawcami, przewoźnikami (w tych wszystkich sytuacjach wymagana jest znajomość języków obcych) dopiero później inwestuje się w rozwój pracowników zajmujących się obsługą maszyn. Jest to praktyka logicznego rozwoju każdego przedsiębiorstwa i jest stosowana powszechnie we wszystkich dziedzinach przemysłu na całym świecie. Jeśli nie podoba Ci się praca na wtryskowni czy montażu to zawsze możesz aplikować na wyższe stanowiska, rekrutacja jest praktycznie cały czas otwarta, firma się prężnie rozwija i dlatego potrzebuje coraz więcej pracownikow jak to nazwales "biurowych". Jak już wcześniej wspomniałam polecam bo można się na prawdę wiele nauczyć i nabrać doświadczenia!

Tak sobie patrze...
@Zniesmaczona

Szkoda tylko, że ta cała kadra z działów technologicznych, inżynierów czy kj nie rozumie problemów, które są na wtryskowni.

Zadowolona

Widać,że pisowska polityka socjalu namieszała niektórym w głowie. ;) To nie firma Wam mało płaci,tylko państwo za dużo kradnie. Obudźcie się i przestańcie pisać te brednie. Kasa, atmosfera, kierownik- ja jestem zadowolona i osobiście KLG polecam. Pozdrawiam

Koleżanka

Ludzie, nie przesadzajcie. Do pracy przychodzimy PRACOWAĆ, więc nie rozumiem o co chodzi. Wg mnie KLG jest dobrym miejscem do pracy. Umowa o pracę od pierwszego dnia, bez żadnych 'śmieciówek', wypłata zawsze do dziesiątego każdego miesiąca, możliwość szkoleń a także nauka języka angielskiego w godzinach pracy. Poza tym są realne możliwości awansu. A ten cały hejt na E.... Śmieszne. Dyktator bo w pracy wymaga wykonywania obowiązków? Nie wiem gdzie wcześniej pracowaliscie, ale na tym chyba polega rola kierownika....

Pomidor
@Koleżanka

Umowa od pierwszego dnia ? Prędzej masz umowę z agencja hahaha

Don pedro
@Koleżanka

Język angielski w godzinach pracy?!Nigga please

On

Tak na magazynie jest ciche przyzwolenie na ćpanie w pracy i wszyscy to widzą. A jak jednemu się pić chciało i walnął browara bo akurat wody nie było, to go wywalili????

Atypowy
@On

Dziwne ze wszyscy czepiają się magazynu i magazynierów , jak to tak naprawdę wtryskarki i lakiernia robi sobie co im się podoba gdyż nie na kto na nich oka zwiesic nie wspominając o nie przepracowaniu 8 h i opuszczenia zakładu ;)

????????????????????????????????????????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o KLG - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w KLG?

Zobacz opinie na temat firmy KLG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KLG