Opinie o KLG w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KLG. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KLG o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KLG w Bydgoszcz

Kkkk

Witam towarzystwo.A jak z pracą na lakierni podobno spoko ekipa tylko kierowniczka kompletny brak wiedzy.Szukaja kogoś,przynajmniej na pomocnika lakiernika?????

Zwykły szeregowy pracownik

Kuba guzik nie wiem czy to wina kierownika KJ czy po prostu takie są wymogi i procedury. Na pewno obserwując z boku, to dział kj pod wodzą tego kierownika stał się bardzo aktywnym działem, czy ma to wymierne korzyści tego nie wiem. Natomiast mogę powiedzieć że moja praca przez ilość dokumentów do wypełniania staje się coraz mniej efektywna i wydajna. Z mojej perspektywy szeregowego pracownika nie powienien być to powód do zmartwienia , wręcz przeciwnie powinnam się cieszyć , że muszę siedzieć z długopisem czas leci :-P przecież nie ja liczę zyski. Niestety jakoś nie cieszy , bo naleze do ludzi którzy lubią widzieć efekty swojej pracy , wydajność i efektywność w moim przypadku przeklada się na zysk dla firmy, ale jestem tylko szeregowym pracownikiem , małym trybikiem w tej machinie jak każdy z nas ;) co do reszty kierowników raczej pozytywne komentarze przeważają

Jagoda
@Zwykły szeregowy pracownik

Szkoda słów, robić audyt 3 dni, ktoś kto zna się na tym, to robi go w kilka godzin a podsumowanie wysyła na mail, a nie 2 dni zabiera czas w zebraniach i zajmuje salke, te audyty trwają dniami, firma pozwala sobie za tą parodie płacić tym ludziom, to tak wygląda. Sprzeczne jest wiele w tej firmie tematów z rzeczywistością w innych firmach.

Żenua
@Jagoda

Zgadzam się czytając raport z audytu wewnętrznego śmiałam się w głos. Jeśli mają one na celu przygotowanie do audytów zewnętrznych to okej szkoda tylko że od 10lat żaden audyt tak nie wyglądał i nie skupiał się na (usunięte przez administratora) nie mających zadnego wpływu na procesy . (usunięte przez administratora) pomysły coraz lepsze 21 wiek ,a tu marnotrawstwo czasu i materiałów powielanie informacji ,bo tak musi być z jednej strony chce mi się śmiać a z drugiej jest mi przykro , że firma w której długo pracuje i był to fajny okres w moim życiu obiera taki kierunek. Z rozwojem raczej ma to mało wspólnego raczej odwrotnie.

Leonidas
@Żenua

A na horyzoncie nie widzę ludzi którzy mogliby to zmienić. Jedny człowiek z głową na karku przed którym wszyscy srali w majty i byli grzeczni jak pieski , a który zarazem potrafił rozmawiać z ludźmi nie traktując ich z góry , liczy teraz tylko zyski co zresztą zrozumiałe , a firma jest jednym z wielu biznesow, w którym nie bywa już zbyt często. A o tym co się dzieje słyszy od ludzi którzy mówią chyba tylko to co chciałby usłyszeć. Jak widać powoli chyba sprawdzają się przepowiednie wielu co do przyszłości firmy... Obym nie miał racji.

Zerwany gwint

????

Sropeć

Jest ok

Gracjan

Czy to prawda , że część Panów w tej firmie wącha sobie kije ? Chciałbym złożyć CV

Darek
@Gracjan

Wiec jak jesteś gejem, lesbijką albo hetero wbijaj śmiało, praca jest dla każdego, również dla aseksualnych.

Gracjan
@Darek

Dziękuję za informację Dareczku , mój Ty pomocny ptaszku ????na pewno wbije

Czy po rozmowie w KLG rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Kuba guzik

Marta Co robi ?hmm... Utrudnia ludzią pracę , poniża ludzi .Chce żeby ludzie go szanowali , a sam nie szanuje ludzi. (usunięte przez administratora) jedyne na czym się zna to audyty i papiery. Teoria obryta ,regułki piękne ,niestety praca w przemyśle nie tylko na tym polega. Trzeba też poznać tą drugą stronę i umieć zrozumieć pracownika i pochylić się nad problem tym bardziej jeśli procesu się nie zna i go poznaje. W mojej karierze nie wiem który to (usunięte przez administratora) , ale w mojej opini ,a kazdy ma prawo do swojej, jeszcze zyjemy w demokracji (usunięte przez administratora).

Iza

Który dział ma w porządku kierownika a który najgorszy? Są różne ogłoszenia i chciałbym poznac opinie.

A co takiego robi ten najgorszy kierownik, ze go wytypowałes? :)

Kuba guzik
@Marta

Co robi ?hmm... Utrudnia ludzią pracę , poniża ludzi .Chce żeby ludzie go szanowali , a sam nie szanuje ludzi. Myśli ,że pozjadał wszystkie rozumy a jedyne na czym się zna to audyty i papiery. Teoria obryta ,regułki piękne ,niestety praca w przemyśle nie tylko na tym polega. Trzeba też poznać tą drugą stronę i umieć zrozumieć pracownika i pochylić się nad problem tym bardziej jeśli procesu się nie zna i go poznaje. W mojej karierze nie wiem który to (usunięte przez administratora)ale w mojej opini ,a kazdy ma prawo do swojej, jeszcze zyjemy w demokracji najgorszy.

Słoik konfitur

Slyszałem , że na magazynie zgrana paczka jeden na drugiego z (usunięte przez administratora) wali , ale oczywiscie za plecami jak to na ludzi tego pokroju przystało. Współczuję pracownikom tego działu ???? oczywiście tym podpie....nym i obgadywanym mnie naszczescie już to nie dotyczy

Dominika
@Słoik konfitur

Nie ma tam nikogo kto by zarządzał relacjami między nimi? Bo żal takiej atmosfery o ile serio jest tak jak piszesz. :(

Michal

Witam . Jak ma na imie i nazwisko kierowniczka pod jaka podlega lakiernia . bardzo mym prosil o kontakt z ta pania

Natalia

3 zmiany w trybie 7 dniowym są czy 5 dni się jedynie pracuje ?

Damian

Na ile zmian się chodzi na lakierni ,3 zmiany czy jak?!!

Wisieńka

3 zmiany

Beata
@Wisieńka

A nocki są jakoś dodatkowo płatne czy nie ma to znaczenia?

Wisieńka
@Beata

Jest dodatek nocny

Dominika

A ile wynosi?

Danuta
@Wisieńka

A nocki są obowiązkowe czy można tylko 2 zmiany robić?

Teresa
@Wisieńka

Godziny zmianowe standardowe czy jakoś zmodyfikowane ?

Kaloryfer
@Damian

Podobno na trzy zmiany.Tez się chce tam zatrudnić.Jakies opinie o lakierni??

Darek

3 zmiany.

Żaneta

Dlaczego Łukasz liczkowski chodzi na 1 zmianę na lakierni,od poniedziałku do piątku??? Jak w większości przypadków są to 3 zmiany od poniedziałku do piątku ,widać że niektórzy mają przywileje ???

Sidbad

Nie polecam - chora atmosfera rodem z PRL.

Emilia
@Sidbad

Ale co to znaczy? Że mocna zhierarchizowana struktura? Jest jakiekolwiek miejsce na kreatywne działania i taką własną inwencję czy jednak totalny brak przestrzeni?

Szukam pracy

Dzień dobry, Czy na stanowiska biurowe są jakieś Wolne etaty? Ciężko się dostać ? Rekrutacja faktycznie się odbywa czy biorą swoich ?

Emilia
@Szukam pracy

'Biorą swoich' to chodzi ci o rekrutacje wewnętrzne czy o co? Mnie też to ciekawi czy jest opcja awansów jak zacznie się na niskich stanowiskach?

Gosia

Dzień dobry. Czy pracują u Państwa kobiety? Na ile zmian odbywa się praca 2 Czy 3 zmiany?

Xxx

Witam słyszałem że jedna Ukrainka less to klei się do pracowników mimo że udaje nie dostępna ???? pozdrawiam

Xxxv
@Xxx

Ja słyszałem że lesa że się klei do każdego udaje nie dostępna mężatka mówi tak a sama nie chce niech się określi romansuje podobno z kim popadnie pozdrawiam

rekrutacja

Aplikowałem na ofertę pracy tester. Zadzwoniła Pani i już teraz chciała rozmawiać ale ja byłem w pracy i nie mogłem poświęcić 15 minut (podobno) na rozmowę. Umówiliśmy się na dzień następny, przesunąłem godziny pracy aby móc porozmawiać i Pani nie oddzwoniła!! Jeśli takie jest podejście do ludzi to i dobrze że nie zawracała mi ... Kultura wymagałaby odmówić jeśli temat jest nie aktualny, ale rozumiem ze godzina 8.30 to jest wcześnie i spanie ważniejsze od pracy zdalnej. Nie polecam z takim podejściem od samego początku.

Czy nowo zatrudnione osoby w KLG otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

oczywista oczywistosc

oczywiście, ze tak. to podstawa.

kmwtw
@oczywista oczywistosc

Nie bądź śmieszny i nie pisz bzdur. Szukają (usunięte przez administratora) do czarnej roboty a bardziej szanują nic nie wartych ukraińców co myslą, że im wszystko wolno tym bardziej, że nie sa u siebie. :)

Xxx

Lesa miało być przepraszam za błąd

Olga

Cześć, zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie i mam takie pytanka: Jak wygląda wynagrodzenie czy jest to najniższa krajowa czy trochę więcej? Czy zespół to bardziej starsi ludzie czy młodzi? I jak wygląda atmosfera?

Ryzyk fizyk
@Olga

Do najniższej krajowej musisz doliczyć cześć premii by dostać należąca Ci się podstawę. Z nadgodzinami bywa różnie, zależy na jakim dziale. Na niektórych robią nawet przed godziny i zamiast 100% dostają 50%. Pracują tam osoby w różnym wieku od osiemnastoletnich, którym się nie chce pracować za te pieniądze do takich, które niebawem idą na emeryturę i też nie mają ochoty się narobić. Najgorsi są tacy co mają wygórowane ambicje, donoszą, drwią i czekają aż Co się noga podwinie. Atmosfera bywa tak różna jak ilość osób tam pracujących. Jeżeli jesteś kobietom to z góry musisz się liczyć z tym, że nie masz za dużo do powiedzenia zwłaszcza prawej ręce prezesa, który jest męskim szowinista. Polecam tą firmę co Cię nie zabije to Cię wzmocni:) taka tam szkoła życia

A ile jeszcze będzie trwał postój?

Zostaw merytoryczną opinię o KLG - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w KLG?

Zobacz opinie na temat firmy KLG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KLG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042